Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos,ez volt az utolsó tradepost.
    Jöjjenek akkor a gyíkok,azaz a gyakran ismételt kérdések(amik itt,privátban,vagy mindenhol lettek feltéve)
    Öröm volt olvasni az eddigi soraidat!
    Így kell ezt csinálni, ahogy a nagy könyben meg van írva.

Azért egy GYIK csak kimarad:

-Tessék mondani, meg lehet ebből élni?

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia

Igen. Majd ELLIOTT kinek ükapjavoltNostredamus megmondja,
      hogy milyen típusú Brexit megy végbe, milyen egyezményeket tudnak vagy sem aláírni Londonban.

A csík valóban húzhatja a repülőt!
      Van amikor úgy néz ki, csak előtte fel kell szippantani
      Szia Kockás!

Ugyan én még épphogy csak belekóstoltam Elliottba, így szakmai szemmel sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom az Equalizer által megosztottakat, de javaslom más oldalról közelítsd meg a kérdést.

Szerintem fantasztikus lehetőségeket nyit meg a forex piacon egy olyan mentális keretrendszer, melynek segítségével szemrebbenés nélkül vagy képes tartani egy több száz pip pluszban lévő többlotos pozíciót a további 200 pip nyerőbe vetett megkérdőjelezhetetlen hittel. Nem remeg meg a kezed minden ellenirányú mozgásnál, nem látsz húsz pipenként atomerősnek tűnő ellenállásokat. No para, csak profit és relax. Pláne, hogy ugyanez a keretrendszer arra is egyértelmű szabályt ad a kezedbe, hol dől meg az alapfelvetés, tehát hová kell a stopot tenned és az így kialakuló RR és a profit kilátások olyan durván jók, hogy inkább nem is gondolsz bele.

Hogy ilyen csak a mesében van? Akárki megcsinálta, szerintem Equalizer is jó úton jár, Tback-et pedig csak azért nem említem, hogy ne hozzam zavarba! (elnézést azoktól, akiket kihagytam) Hogy ezt a magabiztosságot valaki a nagykutyák által is használt szintekre, vagy a félévszázados pudingpróbát kiállt Elliottra, vagy a saját rendszere statisztikai sarokszámaiba vetett hitre alapozza tulajdonképpen mindegy, a lényeg hogy tudja, merje és tegye amit kell.

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia Kockás!

Ugyan én még épphogy csak belekóstoltam Elliottba, így szakmai szemmel sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom az Equalizer által megosztottakat, de javaslom más oldalról közelítsd meg a kérdést.

Szerintem fantasztikus lehetőségeket nyit meg a forex piacon egy olyan mentális keretrendszer, melynek segítségével szemrebbenés nélkül vagy képes tartani egy több száz pip pluszban lévő többlotos pozíciót a további 200 pip nyerőbe vetett megkérdőjelezhetetlen hittel. Nem remeg meg a kezed minden ellenirányú mozgásnál, nem látsz húsz pipenként atomerősnek tűnő ellenállásokat. No para, csak profit és relax. Pláne, hogy ugyanez a keretrendszer arra is egyértelmű szabályt ad a kezedbe, hol dől meg az alapfelvetés, tehát hová kell a stopot tenned és az így kialakuló RR és a profit kilátások olyan durván jók, hogy inkább nem is gondolsz bele.

Hogy ilyen csak a mesében van? Akárki megcsinálta, szerintem Equalizer is jó úton jár, Tback-et pedig csak azért nem említem, hogy ne hozzam zavarba! (elnézést azoktól, akiket kihagytam) Hogy ezt a magabiztosságot valaki a nagykutyák által is használt szintekre, vagy a félévszázados pudingpróbát kiállt Elliottra, vagy a saját rendszere statisztikai sarokszámaiba vetett hitre alapozza tulajdonképpen mindegy, a lényeg hogy tudja, merje és tegye amit kell.

Szia Alpin!

Nem megy.
        Rajzolhat bármit Elliott, ha időközben az angolok mégegyszer tökön szúrják magukat, akkor GBP esni fog még tovább (hacsak EU nem csinál 1 még nagyobb f@szságot
        Egy ilyen időtávú trédből mikorra szednék össze legalább százat, hogy bízzak benne?? 10 év alatt?? Mások fél évszázados tapasztalataival vajmi keveset érek. Nekem kell megtapasztalnom, saját magam által.
        Nem egyszer, százszor.
        Ez 1 gépesíthetetlen, tesztelhetetlen jövendőmondás. A többihez képest időpocsékolás.

Hozzászólás

• Tré(d)Elek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Alpin!

Nem megy.
          Rajzolhat bármit Elliott, ha időközben az angolok mégegyszer tökön szúrják magukat, akkor GBP esni fog még tovább (hacsak EU nem csinál 1 még nagyobb f@szságot
          Egy ilyen időtávú trédből mikorra szednék össze legalább százat, hogy bízzak benne?? 10 év alatt?? Mások fél évszázados tapasztalataival vajmi keveset érek. Nekem kell megtapasztalnom, saját magam által.
          Nem egyszer, százszor.
          Ez 1 gépesíthetetlen, tesztelhetetlen jövendőmondás. A többihez képest időpocsékolás.
          Látod, nem csak Altermannak van több alteregója

Hozzászólás

Látod, nem csak Altermannak van több alteregója
            Ha komolyan áll hozzá akkor egy név kevés...öregharcos.

Hozzászólás

• öregharcos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha komolyan áll hozzá akkor egy név kevés...öregharcos.
              yeyeye.

GYÍK 2:
              -- Akarki.ex4 -et kéri valaki??

>Lóf@sz! Tessék gondolkozni** !

//az eltérésnek megvannak az okai...
              //na jót szórakoztam. mára ennyi.
              Csatolt fájlok
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

yeyeye.

GYÍK 2:
                -- Akarki.ex4 -et kéri valaki??

>Lóf@sz! Tessék gondolkozni** !

//az eltérésnek megvannak az okai...
                //na jót szórakoztam. mára ennyi.

Ügyes a "kotta".

Szerintem te mindent, mindenkit, akárkit le ex4-esítesz.
                Annyi ea-d kell hogy legyen, hogy azok már rég helyetted kellene hogy dolgozzanak!
                Remélem így is van.

Hozzászólás

Ez így van, pont ez a bajom nekem is azzal amikor valaki 110% os biztosságra állít valamit a jövővel kapcsolatban.
                  Itt ehhez hozzá kell szokni. Ez egy fórum.
                  Kezdők benyalják sokszor, valószínűleg be is szívják, mások pedig elmennek mellette.

Egyébiránt ha mégsem jön be valami, arra kitaláltak már egy elég működőképes, nem is túl bonyolult eszközt.
                  Azt hiszem úgy hívják hogy stop loss.
                  Nekem ez bevált a Nostradamus/Elliot/Fibonacci/szentgrál...stb félrenézésekre.

Hozzászólás

• Nem nagyon akarok egy darabig en se posztolni, tessek az elmult egy honapom, az egyenlegem a posztolt UC trade miatt 945, szerintem felugrunk estere es kesz abbol 1100 is, de nem ez a lenyeg. Csak kitartas kerdese a siker. Havi 35%-kal is messzire lehet jutni, en ezt munka mellett csinalom, nem tartom itt az osszes penzem, de hamarosan felskalazok, jonnek a 0.03-as poziciok : ) csinalhatnam jobban is, de neha god mode-ba kapcsolok, amiert a fejemre koppint a piac.
                    Egy het szunet, mert utaznom kell, utana jonnek a posztok megint.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia Kockás!

Szerintem fantasztikus lehetőségeket nyit meg a forex piacon egy olyan mentális keretrendszer, melynek segítségével szemrebbenés nélkül vagy képes tartani egy több száz pip pluszban lévő többlotos pozíciót a további 200 pip nyerőbe vetett megkérdőjelezhetetlen hittel. Nem remeg meg a kezed minden ellenirányú mozgásnál, nem látsz húsz pipenként atomerősnek tűnő ellenállásokat. No para, csak profit és relax. Pláne, hogy ugyanez a keretrendszer arra is egyértelmű szabályt ad a kezedbe, hol dől meg az alapfelvetés, tehát hová kell a stopot tenned és az így kialakuló RR és a profit kilátások olyan durván jók, hogy inkább nem is gondolsz bele. - ez a lenyeg az egeszben!

Hozzászólás

Szia

Igen. Majd ELLIOTT kinek ükapjavoltNostredamus megmondja,
                        hogy milyen típusú Brexit megy végbe, milyen egyezményeket tudnak vagy sem aláírni Londonban.
                        Figyelj csak kicsit, elmagyarazom, hogy mi a szitu ebben a dologban amit feltettem, hogy ertsd miert nem kell fosni amikor elkaptad fentrol a lefele vezeto impuzlust...

Barmi is tortenjen a vilagon, Angilaban, Europaban, Brexit-tel, a kiralynovel, annak az unokajaval stb. az EUR es GBP-vel kapcsolatban sok dolog tortenhet ami a EURGBP-n a kovetkezo haromfelekeppen csapodhat le:

- az EURGBP tovabb zuhan mint allat, anelkul, hogy megadna a korrekciot - ebben az esetben en vagyok a legboldogabb, hiszen ***** sok profitot fogok kivenni belole meg ugy is, hogy nincs meg a megfelelo helyszinem arra, hogy tovabbi short koteseket eszkozoljek rajta (bar igy lenne!!!)

- az EURGBP visszafordul egy korrekcionyit, ez lesz az a haromhullamu nyavalya amit berajzoltam, ebben az esetben a struktura miatt ezt tisztan fogom latni es pontosan azon a helyen ahol a korrekcio korrekcioja befejezodik (az elso nyil) ott kiszallok az eddigi par szaz pip profitommal, majd amikor a korrekcio befejezodik ujra beallok, a stoppom ugyanott lesz elhelyezve mint eredetileg, igy a profit biztositott es ha lefele megyunk, ennyivel tobbet fogok nyerni, vagy megengedhetem magamnak, hogy dupla pozit nyissak ugyanazzal az eredetileg bevallalt rizikoval

- az EURGBP teljesen visszafordul es uj csucsot ut... ebben az esetben a visszafordulas elso hullamat kovetoen egy korrekcio fog kovetkezni, ugyanott kb. ahol kiszallnek az elozo alternativa eseten is... a kulonbseg az, hogy akkor maradok csak azzal a profittal amit addig csinalok, mivel mar nem lesz jelem, hogy ujra bealljak

Erted? Ez egy win/win situation amire joval azelott mar itt felhivtam a figyelmet, hogy zuhanni fog, mielott megtortent volna... sot, nekem ezen osszesen 9 sikertelen (BE vagy kis profit/veszteseg) tredem volt shortba elinditva mielott elkaptam volna azt amelyik tenyleg zuhant... ugyhogy jol elore eltervezett setup volt ami ellentmond a veletlen teorianak es pont ezert megerdemelt profitot csinalok rajta...

Hozzászólás

• Na meg egy, ez egy konzervativ 1000 dollaros szamla, szept 1-es kezdessel. 3.9%-os nyereseg ket het alatt. Nagyon konnyen elerheto cel barki szamara..
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Szia Alpin!

Nem megy.
                            Nem egyszer, százszor.
                            Ekkora kibaszott ignoranciat azert szakmai forumon nehez komment nelkul elnezni...

Nem megy. - erre NEKED semmilyen bizonyitekod nincs, a kijelentesednek semmilyen szakmai ertelme/erteke nincs... nekem erre van bizonyitekom, hogy mukodik, mert nekem megvan a 100+ tredem amibol 75% nyero, es nem 1:2 R/R-el atlagban... nem hiszed? sebaj... de hagyjuk a hulye beszolasokat akkor.

ha időközben az angolok mégegyszer tökön szúrják magukat, akkor GBP esni fog még tovább - lemaradtal a lenyegrol... itt nem az a lenyeg most mar (nekem) hogy felfele fog menni vagy lefele, hanem, hogy legfentrol benne vagyok pont azert mert a hullamelmelet segitsegevel meg tudtam mondani, hogy hol lesz az a "legfent"... tokmindegy mit hogyan vakarja meg Charles a tokeit, ez mar vagy nagy profit lesz vagy ***** nagy profit... erted?

A LENYEG AZ, HOGY BARMILYEN ****SAGOT CSINAL GB vagy EU vagy barki, NEKED LEGYEN EGY OLYAN ESZKOZOD AMIVEL NEM KELL FOSSAL ES FOLYTON A BLOOMBERGET BUJJAD, HOGY NA MOST KIM VAJJON HANY BOMBAT DOB A TENGERBE, HOGY VAJJON A 10 PIPES JPY TREDED SL lesz vagy TP...

Egy ilyen időtávú trédből mikorra szednék össze legalább százat, hogy bízzak benne?? 10 év alatt?? - ez a trade mukodik a honaposon csakugy mint a percesen... ugyhogy az eszmefuttatasod eleg gyengus

Mások fél évszázados tapasztalataival vajmi keveset érek. Nekem kell megtapasztalnom, saját magam által. Nem egyszer, százszor. - hajra! ahogy kiveszem a mondanivalodbol, meg nagyon hosszu az ut ami elotted all, de kitartast kivanok!

Ez 1 gépesíthetetlen, tesztelhetetlen jövendőmondás. - a gepesithetetlenben igazad van, ide intelligencia kell... a tesztelhetetlen-ben nincs igazad, en peldaul teszteltem... nem eleg pelda erre neked az, hogy hetekkel azelott megmondtam, hogy az EURGBP be fog zuhanni? Meg hany peldat hozzak neked?

A többihez képest időpocsékolás. - de ez a legjobb es egyben a legviccesebb beboffenesed is... megis melyek azok a "tobbi"-ek akikre nem idopocsekolas idot szakitani??? Mondj parat, biztos parat kiprobaltam beloluk es statisztikat is tudok mondani rajuk... De azt is aruld mar el, hogy te melyiket hasznalod kozuluk nyeresegesen es mit jelent az, hogy nyereseges a te meglatasodban?

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen, ugyanaz a tortenet, viszont itt ma megvolt az 50 pipes kitarazas es ezzel lezarult a harom napos ciklus. Szerintem itt is ujraindulunk, es ha mar raneztem, nyitok erre is egy kicsi shortot..
                              Ha ujraindulunk, megyunk lejjebb is.. az elso celarat kicsit feljebb tennem, 8930-ra, a visszateszt utan meg a 88-as regioban keresgelnek, bar nalam ez mindig pa es szemelyes jollakottsag kerdese, ugyhogy ez majd akkor dol el, ha ottvagyunk.
                              Na meg ezt feltoltom, az a bizonyos 88-as regio. En mondjuk nem tredeltem, de errol beszel equalizer is. Ha tudod, hogy merre megy az ar, akkor a hatar a csillagos eg
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ekkora kibaszott ignoranciat azert szakmai forumon nehez komment nelkul elnezni...

Nem megy. - erre NEKED semmilyen bizonyitekod nincs, a kijelentesednek semmilyen szakmai ertelme/erteke nincs... nekem erre van bizonyitekom, hogy mukodik, mert nekem megvan a 100+ tredem amibol 75% nyero, es nem 1:2 R/R-el atlagban... nem hiszed? sebaj... de hagyjuk a hulye beszolasokat akkor.

ha időközben az angolok mégegyszer tökön szúrják magukat, akkor GBP esni fog még tovább - lemaradtal a lenyegrol... itt nem az a lenyeg most mar (nekem) hogy felfele fog menni vagy lefele, hanem, hogy legfentrol benne vagyok pont azert mert a hullamelmelet segitsegevel meg tudtam mondani, hogy hol lesz az a "legfent"... tokmindegy mit hogyan vakarja meg Charles a tokeit, ez mar vagy nagy profit lesz vagy ***** nagy profit... erted?

A LENYEG AZ, HOGY BARMILYEN ****SAGOT CSINAL GB vagy EU vagy barki, NEKED LEGYEN EGY OLYAN ESZKOZOD AMIVEL NEM KELL FOSSAL ES FOLYTON A BLOOMBERGET BUJJAD, HOGY NA MOST KIM VAJJON HANY BOMBAT DOB A TENGERBE, HOGY VAJJON A 10 PIPES JPY TREDED SL lesz vagy TP...

Egy ilyen időtávú trédből mikorra szednék össze legalább százat, hogy bízzak benne?? 10 év alatt?? - ez a trade mukodik a honaposon csakugy mint a percesen... ugyhogy az eszmefuttatasod eleg gyengus

Mások fél évszázados tapasztalataival vajmi keveset érek. Nekem kell megtapasztalnom, saját magam által. Nem egyszer, százszor. - hajra! ahogy kiveszem a mondanivalodbol, meg nagyon hosszu az ut ami elotted all, de kitartast kivanok!

Ez 1 gépesíthetetlen, tesztelhetetlen jövendőmondás. - a gepesithetetlenben igazad van, ide intelligencia kell... a tesztelhetetlen-ben nincs igazad, en peldaul teszteltem... nem eleg pelda erre neked az, hogy hetekkel azelott megmondtam, hogy az EURGBP be fog zuhanni? Meg hany peldat hozzak neked?

A többihez képest időpocsékolás. - de ez a legjobb es egyben a legviccesebb beboffenesed is... megis melyek azok a "tobbi"-ek akikre nem idopocsekolas idot szakitani??? Mondj parat, biztos parat kiprobaltam beloluk es statisztikat is tudok mondani rajuk... De azt is aruld mar el, hogy te melyiket hasznalod kozuluk nyeresegesen es mit jelent az, hogy nyereseges a te meglatasodban?
                                No comment a kép mellé, mert ez csak a féligazság
                                és semmit sem ér mióta Uri Geller meghajlította
                                A teljes igazság odaát van, Scully vitte magával.
                                Kerestem a mellei közt, de nem leltem.
                                Csak a bugyijába rejthette.

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X