Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A mai termés nem lezárt/sétáló pozíciói
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• EURNZD Shortba 1kis visszateszt
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Pandora elhagyta a szelencéjét, hát megvettem a Pandorát... csak meg lesz az a szelence is... ocsoooó woot
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• NU-t en is vettem, bar elcsesztem tegnap egy korai belepovel. Viszont bent hagytam mert tudtam, hogy ma ugy is fordul. Hagyom hetvegere is.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            NU-t en is vettem, bar elcsesztem tegnap egy korai belepovel. Viszont bent hagytam mert tudtam, hogy ma ugy is fordul. Hagyom hetvegere is.
            Engem itthagyott hajnalban... hiányzott 1 pippppp
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Engem itthagyott hajnalban... hiányzott 1 pippppp
              Ez is itthagyott, de megígérte... visszatér... tegyem 20al lejjebb
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez is itthagyott, de megígérte... visszatér... tegyem 20al lejjebb
                Mindenkeppen, ez most meg nem jo, megy az lejjebb hetfon, mielott fordulna kicsit. Nagyon szep armozgas, bekotom hetfon en is.

Hozzászólás

• C@maro, elárulnád, hogy az euraud és a gbpaud pozikat mi alapján nyitottad?

Hozzászólás

• 2 óra a DAX-ban.
                    Csatolt fájlok
                    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      [ATTACH]11531[/ATTACH]

Te Eq, van ennek a három nappal ezelőtti eur/aud sell setupodnak valami "B" terv változata nálad?

Mert most ugye így néz ki a helyzet.
                      Nálam egy long kör megvolt a szokásos szinten, amiből tegnap szálltam ki, de most tanácstalan vagyok, hogyan tovább?

[ATTACH]11532[/ATTACH]
                      Az en olvasatomban a struktura egyelore nem valtozott, meg mindig egy lefele impulzus C hullamot varok.

Click image for larger version

Name:	EURAUD4h.png
Views:	1
Size:	177,4 KB
ID:	158621

Meglepeteskent csapott hatba az, hogy meg utottunk egy uj csucsot, mivel nem szamitottam ra, semmilyen, altalam ertelmezheto jele nem volt, de vannak olykor meglepetesek. Viszont a daily strukturan ez az uj csucs nem valtoztat semmit es az utana kovetkezo impulziv zuhanas elorevetiti, hogy megis C hullam van kialakuloban. Sell setupot fogok nezni ezek utan is.

Sellben nem voltam (de buyban sem) hiszen egyik verzio sem adott beallasi lehetoseget (ami nalam egy kisebb TF impulzus + flag) amit sell eseteben a narancssarga nyil jelentett volna nalam, az elso kis zold flagbol valo kitores utan.

Name:	EURAUD1h.png
Size:	170,3 KB
ID:	158622

Viszont sellben vagyok az EURJPY-en, megint, az szep lehetoseget adott csucskozelben.

Igazi konfirmacio,hogy ennek elkezdodott a 2000 pipes esese az lenne, ha mostanaban csinalna egy kb. 50%-os visszatesztet 3 hullamban, kb. igy: azt a tredet nem szabad kihagyni, mert az uj napos impulzus 3-as hullama lenne ami ugy zuhanna mint a ko:

Name:	EURJPY4h.jpg
Size:	192,7 KB
ID:	158623

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az en olvasatomban a struktura egyelore nem valtozott, meg mindig egy lefele impulzus C hullamot varok.

[ATTACH]11550[/ATTACH]

Meglepeteskent csapott hatba az, hogy meg utottunk egy uj csucsot, mivel nem szamitottam ra, semmilyen, altalam ertelmezheto jele nem volt, de vannak olykor meglepetesek. Viszont a daily strukturan ez az uj csucs nem valtoztat semmit es az utana kovetkezo impulziv zuhanas elorevetiti, hogy megis C hullam van kialakuloban. Sell setupot fogok nezni ezek utan is.

Sellben nem voltam (de buyban sem) hiszen egyik verzio sem adott beallasi lehetoseget (ami nalam egy kisebb TF impulzus + flag) amit sell eseteben a narancssarga nyil jelentett volna nalam, az elso kis zold flagbol valo kitores utan.

[ATTACH]11551[/ATTACH]

Viszont sellben vagyok az EURJPY-en, megint, az szep lehetoseget adott csucskozelben.

Igazi konfirmacio,hogy ennek elkezdodott a 2000 pipes esese az lenne, ha mostanaban csinalna egy kb. 50%-os visszatesztet 3 hullamban, kb. igy: azt a tredet nem szabad kihagyni, mert az uj napos impulzus 3-as hullama lenne ami ugy zuhanna mint a ko:

[ATTACH]11552[/ATTACH]
                        ''Viszont sellben vagyok az EURJPY-en, megint, az szep lehetoseget adott csucskozelben.

''

Szerintem naposon még csak az 1. /korrekciós/ hullám kialakulásánál tartunk, vagyis a 2-es megállónál.
                        Én csak korrekcióra szálltam be 125,25-ig, de ha megnyugtatsz, hogy pottyan tovább, akkor nem szállok ki
                        USDJPY most tart a 3-as ponthoz.

Hozzászólás

• En a GBPUSD-n most varok egy felfelet, hogy befejezzen egy regular flat-et (idealis esetben) es utana egy nagyobb shortot, a daily impulzus folytatasat.

Name:	GBPUSD setups.png
Views:	2
Size:	102,0 KB
ID:	158624

Ha atuti most veletlenul az aljat, akkor is felfelet varok rovidtavon, hogy befejezze a korrektiv strukturat.

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            En a GBPUSD-n most varok egy felfelet, hogy befejezzen egy regular flat-et (idealis esetben) es utana egy nagyobb shortot, a daily impulzus folytatasat.

[ATTACH]11553[/ATTACH]

Ha atuti most veletlenul az aljat, akkor is felfelet varok rovidtavon, hogy befejezze a korrektiv strukturat.
                            Kb ugyanazt látjuk, kicsit más ármozgás mentén. Nem hinném, hogy kivesszük a D pontot. I-nél short, K-nál masszív short, mindent bele.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• GBPUSD
                              technikailag:
                              1M – short, csatorna tetejéről fordul, PT akár 0,95 környéke
                              1W – még long minor trend, de ellenállásról visszafordult, bár még nem tört meg, vannak divergenciára utaló jelek
                              1D – short minor trend, PT 1,298, PT2 1,265
                              4H – emelkedő trendvonal megtört, visszatesztelte, egyelőre shortos várakozás

De a jövő héten rengeteg hír fogja megrángatni az árfolyamot.
                              A várakozások a hét elején ez alapján szerintem is inkább a shortos forgatókönyvnek kedveznek. Aztán meglátjuk...
                              http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kb ugyanazt látjuk, kicsit más ármozgás mentén. Nem hinném, hogy kivesszük a D pontot. I-nél short, K-nál masszív short, mindent bele.
                                Furcsa, hogy miert mondod azt, hogy nem hinned, hogy atuti a D pontot, amikor elotted van egy tokeletes peldaja annak, hogy a regular flat eseteben a D pont ki kell utodjon... nezd meg pl. a DFGH strukturadat... struktura szempontjabol ugyanaz a regular flat mint az elvart ADHI struktura... vagy meg kisebben, az F es G kozotti struktura... erted?

Ha te I-nel shortolod, anelkul, hogy megvard, hogy atusse a D-t, azt nagy valoszinuseggel elveszted. A K-val pedig egyetertek, miutan az I megvolt es egy impulzus jon lefele, egy 3 hullamu korrekcional, ergo a K pont, mehet a short.

Hozzászólás

Working...
                                X