Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Coinhunter
    válaszolt
    Szia humi

Jó hogy felhoztad ezt a témát már sokszor találkoztam vele.

Ajánlom ezt a videót:
    https://www.youtube.com/watch?v=Rv3_-_VFMNs

A véleményem, hogy ne kezdj sose olyan céggel, akinek nincs elérhetősége, telefonszáma, email címe.

Becslések szerint a világ tőzsdéin folyó kereskedések 70%-át robotok indítják, de legalábbis az Entry szignálokat biztosítják.
    Rengeteg cég készít kereskedési robotokat akik már sok-sok éve csak ezzel foglalkoznak. Ezek a cégek a profi programózói gárdájukkal mégsem tudnak ilyen jó robotot csinálni.
    Láttam már videót erről a csodálatos robotról. Ebben a videóban minden pozit 25 USD-vel nyitott.

Akkor nézzük a matekot: A BTC ára jelenleg 9000 USD ha egy pozi 25 USD akkor a piac 1%-os elmozdulása esetén ami ugye 90 USD mozgás a megfelelő irányba, keresel bruttó 0,25USD-t.
    Az elmúlt 8 napban összesen 2% elmozdulás volt oda-vissza. (mellékelve kép)
    Ebben az esetben spot kereskedésben 8 nap alatt bruttó 2 USD-t kerestél, ha minden irányt jól eltalált a gép és az alján szállt be a tetején meg ki.
    Ebből lejön a bróker költség!

Ha tőkeáttétes piacon származtatott termékkel kereskedik, akkor ott a magas volatilitás miatt nagyobb a bróker költség!

De nézzük meg ezt a lehetőséget is:
    Én nem használok robotot de mióta írom ezt a választ nyitottam egy 100 USD-s long pozit (ez 4X akkora mint amit a robot nyit) 10 szeres tőkeáttéttel, ami ugye ebben az esetben azt jelenti, hogy 1000 USD-ért vettem BTC-t A beszállóm 9076 USD volt és a stop szintem mint látod 9068 USD-n van. Ez csupán 8 USD stop ami cirka 0,01%-os ellenem mozdulásnál azonnal kiüt és a trade vesztőbe megy át!
    Az irányt is eltaláltam, és jó volt a belépésem is, de ennek ellenére ezen a pozin csak bruttó 1,54 USD hasznom van. (képernyőkép mellékelve) Ebből még lejön a bróker költség is!
    Ha az ár ellenem fordul vagy roszkor nyitok, és a pozi csak 25 USD, akkor csak nagyon szűk, 2 USD-s stopot enged meg, hiszen az alaptőkét védeni kell!
    Ezzel a matekkal lehetetlenség profitosnak lenni!
    Egyszerűen nem lehet normális pozició méretezést felépíteni ilyen feltételekkel!

A személyes véleményem, hogy ha érdekel ez a világ, akkor tanulj, gyakorolj, és kereskedj!
    Nem állítom, hogy könnyű és sima út vár rád, sőt azt mondom, hogy göröngyös és nehéz út elé nézel, de ezt minden sikeres kereskedőnek végig kell járnia és végig is járta!

Ha elakadtál, vagy segítségre van szükséged szólj, és szívesen segítek amiben tudok.

Click image for larger version

Name:	Opera Pillanatfelvétel_2020-07-03_230323_ftx.com BTClong.png
Views:	33
Size:	1,04 MB
ID:	193146

Name:	BTC2_szazalek.png
Views:	133
Size:	117,1 KB
ID:	193145

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Igen, félelmetes. De légy bátor

• humi
    válaszolt

99,4 % nyerési arány! Regisztráltam, de nem boldogulok, tud valaki segíteni? (Nem jutok el a demótesztelésig) Félelmetes lehetőség!
    FB privátba várom a segítséget. https://www.facebook.com/michael.hutoczki

https://bitcointraderspro.com/
    https://tokenhell.com/bitcoin-trader...-need-to-know/
    https://apnews.com/9f557da673fdfbde3797df4e729487ee

• kockas
    válaszolt
    reggelre kiderül hogy beborul e

• Vacendak
    válaszolt
    Szépen alakult ez a nap is... Click image for larger version

Name:	EURUSD 30min (long).png
Views:	188
Size:	43,4 KB
ID:	189063

• Vacendak
    válaszolt
    Vacendak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na****k nem rossz... de zsenge még.
    ...Lol, a "pi...t" kicsillagozta!!

• Vacendak
    válaszolt
    Na****k nem rossz... de zsenge még.

• Chucky
    válaszolt
    Reggeli DOM trade Micro ES-en a völgy betöltésre 3 tickes stoppal. Első tradem bukó 4 tick bukó lett az eurón, de nem befolyásolt a további tradek megnyitásában

Click image for larger version  Name:	eX8heTL.png Views:	0 Size:	36,5 KB ID:	188287

Name:	wD4DL6d.png
Views:	176
Size:	31,8 KB
ID:	188288
    Utoljára szerkesztve a következő által: Chucky; 2020-01-07, 07:37.

• Chucky
    kommentálta válaszát
    Igen, valami ilyesmire vágytam. Reality check asszem. Nap végén kőkeményen kiderül, hogy kőbunkó voltál vagy disciplined trader...

https://www.youtube.com/watch?v=WYaeQ7d2Urs

• Jano
    kommentálta válaszát
    De itt lehalabb hamar megvan. 30 sec utan tudom mi vagy. Fx-en okosba stop nelkul jonapokig lehet onamitani es kiracionalizalni, igaz kockas? Tudom mer en is hajlamos vagyok ra

• Chucky
    kommentálta válaszát
    hát ilyen fisfos stopokkal nagy bukókat lehet összeszedni, ha nem tudja mit csinál az ember... 22-nél is benne voltam már, azt kellett volna tartogatni 31-ig.

• Jano
    kommentálta válaszát
    Ennyi. Nem kell tulspilazni.gr8

• Chucky
    válaszolt
    Micro ES long napi highnál, kemény 30 másodpercig tartott. Jano Bran erre mondja, hogy fast money asszem.... 2 tickes stoppal elég meredek.Click image for larger version  Name:	image_15563.png Views:	5 Size:	3,4 KB ID:	188239

• Almostakbal
    válaszolt
    U.S. Treasury Bond

• independence
    válaszolt
    Pontosan tudod, hogy miről beszélek.

1. Ahogyan írtam is, az átlagos vesztőt feltételeztem. Legalább 1R-nek kellene lennie az átl. vesztőnek, ahhoz, hogy a másfeles pay of ratioval elérd az 1,5-es átl. profitot, így 50 trade val kijönne a 20R. De neked nem 1R az átl. vesztőd. 0,8-es átl. vesztővel vagy alacsonyabbal és 50 tradeval nem jön ki a 20R.
    2. 50% körüli találat, 1,5 pay of ratio. Ezt te adtad meg egy topikban, ahol gratuláltak neked, majd én is reagáltam rá. Ezután átvitted a témát a ***** topikodba, ahol erről beszéltünk. Ezek a hsz-ek valamikor eltűntek onnan, ezért is kérdeztem rá a topikodban, hogy miért is töröltétek őket. Ezeket az adatokat te adtad meg, csak töröltétek. De hát ezt te pontosan tudod.
    .3. Napi 2-3 trade. Az elmúlt napokban te írtad eq-nek egy hsz-edben. De ezt is írtam, és ezt is tudod.

Összegezve:

1. Olvasd már el figyelmesen, amit írok, így elkerülhetőek a felesleges kérdéseid.
    2. Nincs értelme semmilyen beszélgetésnek, ha megadsz adatokat, kiderül, hogy az alapján nem jön ki a beharangozott teljesítményed, majd törlöd az érintett hsz-eket, és megkérdezed, hogy honnan veszem az adatokat.
    3. A kérdésre még mindig nem válaszoltál.
    4. Eddig azt hittem valamit elnéztem vagy elszámoltam, nem feltételeztem, hogy szándékosan torzítasz, de most már legalább tudom.
    5. A fentiek tükrében és a többiekkel folytatott beszélgetéseid tartalmatlanságából és mellébeszéléseidből az is világossá vált, hogy a havi 20R konzisztens kivétele egyenlőre csak álom a számodra.

Working...
X