Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

HalászÚr Poefix szignál

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• HalászÚr Poefix szignál

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    A témaindító hozzászólás törölve.

Amíg nem olvastam Halászúrról a fórumon, azt se tudtam, hogy létezik. A negatív reklám is reklám. Kár vele foglalkozni.

De ez a kettőtök harcának tűnik.
    Azt meg kell hagyni, Halászúr kemény ellenfél, ért a marketinghez: már kezdettől milliomos nagyarcként pozícionálja magát (tengerpart, pálmafák, jócsaj, jókocsi, youtube-os nagyduma, exkluzív riport..)
    Te (is) pedig az alulról feltörekvő, saját kárán tanuló, akár ingyen is segítő tradertípus vagy.
    Szerinted melyik a vonzóbb a könnyű pénzt kereső tömegeknek?

A szignálról…
    Aki nyit pl egy Fxpro számlát, ingyen hozzájut 2 nagy szolgáltató (autochartist, Trading Centrál) elemzéseihez. De én pl. egyiket sem használom, mert van saját stratégiám, setupom. De pl. tudnék ezekből saját „moneymentorProsignal” setupot gyúrni és azt havidíjért árulni.
    Szóval, aki nem tud saját setupot generálni, nem jó neki az ingyenes sem, hanem a biztos nyereség reményében fizet valami bizonytalanért, na az az igazi makk (ha már bevezette Halászúr ezt a szakkifejezést)…
    Vagy elköveti a következő hibák valamelyikét: http://kriminalm.wixsite.com/moneyme...5%91-b%C5%B1ne

Egyébként a forex tanítható, tanulható. Az eredmény a bizonytalan szignállal, vagy szignál nélkül.

Viszont ebben lehet, hogy igaza van:
    „Három dolog miatt csinálok bármit:
    1. Ha kedvem van hozzá
    2. Ha jobb emberré tesz
    3. Ha sok pénzem lesz belőle
    Más nem mozgat, más nem érdekel.”
    http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

"a pénz nem vész el csak gazdát cserél"
      PoEfix HalászÚr

“A Forex nem tanulható, aki azt hiszi, hogy mégis meg tudja tanulni, az egy makk”
      HalászÚr PoEfix HalászÚr.hu

Hozzászólás

HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        "a pénz nem vész el csak gazdát cserél"
        PoEfix HalászÚr

“A Forex nem tanulható, aki azt hiszi, hogy mégis meg tudja tanulni, az egy makk”
        Figyu Makkantyú!

Úgy gondolom hogy ha valaki kezelni szeretné a pénzem, az egy minimum elvárás,
        hogy legalább elemi szinten tudjon kezelni egy (szerintem kamu) exceltáblát.

Levezessem hogy mi a nagyon büdös benne?
        Vagy küldd el please az xls forrást és kijavítom

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Makk

A kijelölt hiba valóban hiba, köszönöm, h felhívtad rá a figyelmem.
          viszont már így marad, hiszen tisztán látszik, h sortévesztés volt, de az összeg levonásra került a tőkéből tehát nem volt kozmetikázva, nem is lesz. Viszont...
          ígérem megtanulunk nem hibázni, még nem tudom h fog e sikerülni de igyekezni fogunk. esetleg bármi másban tudok segíteni?

Hozzászólás

Valóban

Gratulálok

A mai nap a PoEfix három ügyletet nyitott, mind a három profittal kifutott.
            A jelzések jelenleg is fent vannak az oldalon, amennyiben szeretnéd adok ingyen hozzáférést neked, úgy hihetőbb ha a saját szemeddel látod, hiszen képet tudok szerkeszteni is.

Hozzászólás

A kijelölt hiba valóban hiba, köszönöm, h felhívtad rá a figyelmem.
              viszont már így marad, hiszen tisztán látszik, h sortévesztés volt, de az összeg levonásra került a tőkéből tehát nem volt kozmetikázva, nem is lesz. Viszont...
              ígérem megtanulunk nem hibázni, még nem tudom h fog e sikerülni de igyekezni fogunk. esetleg bármi másban tudok segíteni?
              Hát barátom nagyon nem elfogadható az emberi hiba magyarázata.
              Sokkal komolyabb problémát vétett a táblázat kezelője, mint amit egy sor elgépeléssel ki lehet magyarázni.

Kérlek erősítsd meg hogy nem FIX lotokkal működik a rendszer.
              (1000x hogy nem azzal működik, hiszen a kamatos kamat a lényeg, de haladjunk szépen sorjában)
              Utána elmagyarázom mi a bibi...

//az is jó ha bevállalod a fix lot dolgot..., szóval várom a választásod/válaszod

Hozzászólás

Gratulálok

A mai nap a PoEfix három ügyletet nyitott, mind a három profittal kifutott.
                A jelzések jelenleg is fent vannak az oldalon, amennyiben szeretnéd adok ingyen hozzáférést neked, úgy hihetőbb ha a saját szemeddel látod, hiszen képet tudok szerkeszteni is.
                Az ingyenes betekintési lehetőséget tisztelettel megköszönöm, de mivel (gondolom) regisztráció is kell hozzá, inkább nem élek vele (biztos lenne innen a fórumról, aki viszont szívesen elfogadná).

Hozzászólás

2017.04.25

Hozzászólás

Értem

A kérdésre a választ továbbra is várom.
                    Rém egyszerűen volt feltéve, de újrafogalmazom:
                    Fix méretű kötésegységekkel dolgozik vagy sem?

//nyugodtan elmondhatod, ennyiből senki sem fogja kitalálni a működési elvét

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Értem

A kérdésre a választ továbbra is várom.
                      Rém egyszerűen volt feltéve, de újrafogalmazom:
                      Fix méretű kötésegységekkel dolgozik vagy sem?

//nyugodtan elmondhatod, ennyiből senki sem fogja kitalálni a működési elvét
                      A rém egyszerű kérdést értettem elsőre is, tehát rém egyszerűen válaszolok.
                      a kötés aránya a tőke gyarapodásával folyamatosan változik.

A működési elvet nem kell kitalálni, elmondom...
                      az általam legjobbnak tartott programok egyvelege
                      ez nem a spanyol viasz, pénz kell hozzá és programozás ennyi
                      viszont működik

Hozzászólás

Bölcsebbnek gondoltalak. Reklámot, topikot csinálsz egy piti bűnözőnek.
                        Zolibácsi, végy egy hideg fürdőt, kérlek kellő tisztelettel.
                        Üdv

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

Tévedtél

Mind a kettő dologban tévedsz
                          "Zoli bácsi" nem volt bölcsebb eddig sem, valamint Én nem vagyok piti bűnöző.
                          kérlek ezt javítsd, hiszen amit írtál az nem csak sértő, alaptalan, de túl megy egy határon.
                          H

Hozzászólás

A rém egyszerű kérdést értettem elsőre is, tehát rém egyszerűen válaszolok.
                            a kötés aránya a tőke gyarapodásával folyamatosan változik.

A működési elvet nem kell kitalálni, elmondom...
                            az általam legjobbnak tartott programok egyvelege
                            ez nem a spanyol viasz, pénz kell hozzá és programozás ennyi
                            viszont működik
                            Úgy tűnik kénytelen leszek levezetni.....
                            46.nap: a 3.214Ft teljesen felesleges tétel a számsorban. Absolute nem kell.
                            Töröld ki, ilyen "nem volt".
                            A -46284Ft bukó feljebbcsúszik, helyreáll az elgépelés, eddig minden stimmel, mert 629.337Ft - 46.284Ft = 583.053Ft

583.053Ft - 1.836Ft = 581.217Ft --> ****a! Ez is jó!!

581.217Ft + 16.701Ft=597.919Ft --> Zsírkirály !! (eggyel kevesebb valójában, de ennyi belefér)

és itt jön a probléma:
                            597.919Ft +16.701Ft=614.620Ft

Látod már a hibát?????????
                            Segítek, de előtte megismételném a mondatodat:
                            "a kötés aránya a tőke gyarapodásával folyamatosan változik."

Egy ilyen meredekre beállított növekménnyel rendelkező rendszernél.
                            Az második 16.701Ft helyett valami másnak kellene szerepelnie ott.
                            Különböző lotméretekkel kvázi képtelenség ugyanakkora méretű nyereséget elérni. Jó tudom lehetséges ha más TP/SL értékkel száll ki.
                            Elméletileg igen. Egy 7 elemű növekményre beállított robotnál azért szerintem ez elég furcsa hogy két egymást követő nap forintra ugyanazt a hozamot hozza pont abban az időintervallumban, amikor a táblázatbuherálás megesett.
                            Ez az egyik verzió. Esélytelen, de kapaszkodhatsz bele

A valóság:
                            kézzel lett összeadogatva az egész, és a 16.701Ft kétszer lett véletlen hozzáadva, de nem lett feltüntetve a sorok között. (a 3.214 Forintról feledkezzünk meg nagyvonalúan)
                            Ezt így el tudom fogadni,
                            de a kérdés: hiányzik a második 16.701 Ft a számlatörténetből is ??

//Vigyázz, beugratós a kérdés. Szerintem aludj rá egyet.

Hozzászólás

Mind a kettő dologban tévedsz
                              "Zoli bácsi" nem volt bölcsebb eddig sem, valamint Én nem vagyok piti bűnöző.
                              kérlek ezt javítsd, hiszen amit írtál az nem csak sértő, alaptalan, de túl megy egy határon.
                              H
                              Talán menő bűnöző? Az más kategória volna. Bocs.
                              Nyugodtan perelj be, nem nicknéven írok, névvel címmel mentem szembe vkivel a fórumon.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

Working...
                              X