Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez itt most mit jelent?
    rollower,tulajdonképpen mintha lezárnák a poziciót,jóváirják az addigi eredményed,és újranyitják az aktuális áron.Egyenleged nem változik.
    De majd Csilla drága elmondja pontosan mit csinálnak,vagy én kérem a fizetését.

Hozzászólás

• Pankusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Megmagyarázná valaki hogy ennél a "korrekt " brókercégnél hogy lehet hogy egyik napról a másikra máshová kerülnek az EUR/USD-n megnyitott pozik.
      A piros vonalak a pozik eredeti helyét jelölik de utána járhattok ha megnézitek a kötés időpontját.
      [ATTACH]5583[/ATTACH]
      Hát ez nem semmi........ A megadott időpontokban az M1-es gyertyákat kikerestem és feljegyeztem a high-low értéküket. Érdekes........

1. pozi: 1,36495-1,36477 Ehhez képest 1,36101-nél nyílt a pozi.
      2. pozi: 0,89060-0,89051 Ezt rendben találtam 0,89082-nél nyílt a pozi.
      3. pozi: 1,36564-1,36546 Ehhez képest 1,36101-nél nyílt meg a pozi.

Érdekes, hogy az 1. és a 3. pozi pipre ugyanott nyílt az XM szerint.......pffff....

4. pozi: 0,88707-0,88698 Ezt is rendben találtam.
      5. pozi: 1,36823-1,36809 Ehhez képest 1,36073-nál nyílt meg ez a pozi.
      6. pozi: 1,36329-1,36322 Ehhez képest 1,36073-nál nyílt meg ez a pozi.

Itt is az 5. és 6. pozi nyitási árfolyama pipre megegyezik, úgy, hogy 9 (!) nap van közte.

7. pozi: 0,89091-0,89086 Ez is rendben.
      8. pozi: 0,89187-0,89172 Ez is rendben.
      9. pozi: 1,36102-1,36076 Ez is rendben.

Különös, hogy az 5. 6. és a 9. pozi is azonos árfolyamon nyílt, és hogy az 1. 3. 5. 6. poziknál közelében nem járt a nyitási árfolyamnak.

Na ezt hogyan magyarázzátok kedves Csilla? Most már én is kíváncsi vagyok!
      www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• sziasztok.én is így jártam éjjel .írtam a cégnek,semmi válasz

Hozzászólás

• Ne legyetek már ennyire ünneprontók.
          Hagyjátok szegény XM-eseket, hadd bulikázzanak még egy kicsit.
          Nem értem, sz@ros párszáz dollárért képesek lennétek elrontani az önfeledt bulikázásukat.
          Ti vérszívók! Folyamatosan élősködtök szegény brókeren, és még ezt a kis örömét is elsz@rjátok.
          Ehhh ...

Hozzászólás

• Amúgy a helyzet nyilvánvaló:
            A trading desk-es kollégák kicsit több koktélt szürcsölgettek el a kelleténél, és picit megszaladt a kezük. Ennyi.

Hozzászólás

• Meg az apjuk f....szát

Hozzászólás

• Legyünk azért tárgyilagosak,ebből vesztesége senkinek sem származhat(elvileg).
                Az más kérdés,hogy jól be tudja zavarni a tradert.(ha nincs ilyesmire felkészülve).

Hozzászólás

• WhSelfinvestnél ha fx devizákat kötsz akkor szintén ez van, éjjel lezárják, és a swap értékkel arrébb újranyitják, így adják oda, vagy veszik el a swapot, és az addig keletkezett nyereséget, veszteséget.
                  Sőt ha nyitsz újabb pozit a meglévő mellé akkor átlagáron összevonja egy pozivá, ha eladsz belőle akkor csökken a pozi mérete.

Viszont nyithatsz cfd pozit is, ítt megmarad minden pozi ahol nyitottad, és a swapot naponta jóváírják a számládon. Sajnos itt is hiába egy adott pozira teszem a stoppot, mindenképpen a nyitás időrendjében zárja őket.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    rollower,tulajdonképpen mintha lezárnák a poziciót,jóváirják az addigi eredményed,és újranyitják az aktuális áron.Egyenleged nem változik.
                    De majd Csilla drága elmondja pontosan mit csinálnak,vagy én kérem a fizetését.
                    Köszi a magyarázatot, ezt így nem ismertem eddig.
                    Lehet, hogy nemcsak én?

Hozzászólás

• Ezzel csak az a gond, hogy nem rollover miatti zárás/újranyitás, ilyet lehet pl. a GFT-nél is tapasztalni, csak már nem emlékszem, hogy az eur/usd.cfd, vagy az eur/usd.fx instrumentumuknál, de az egyik fajta "devizák" így működnek.

Itt az XM-nél ez egy egyszeri zárás/újranyitás volt, most épp hirtelen azt sem tudom a spread-et buktam-e újra, vagy azt leszámítva "kaptam vissza" a pozícióimat...

Hozzászólás

• Kedves Fórumozók,

A július 10.-i kereskedési időszak zárása és a július 11.-i kereskedési időszak nyitása között műszaki okokból a rendszer a megszokottól eltérően számolta a swap értékeket. Ennek értlemében a nem realizált profitokat a szerver realizálta, jóváirta az addigi eredményeket és új poziciókat nyitott meg aktuális áron, a spread levonása nélkül.

Ahogy "kismentor" és "StLui" is mondta, ebben az esetben az egyenlege senkinek nem változott, a számlákat semmilyen kár nem érte.

Amennyiben bárki szeretne részletes tájékoztatást kérni ezügyben, kérjük keresse személyes számla menedzserét, illetve küldjön e-mailt a hungarian.support@xm.com címre, melyekre rövid idő alatt részletes választ adunk.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Hátha tudja valaki: a micro számlán az árutermékek is mikro lottal kereskedhetők? Vagy csak azok a forex keresztek, amik után oda van írva, hogy "micro"?
                          Nehogy meglepetés érjen, mikor bekötöm egy lottal az olajat, és 100 pip után nem 10, hanem 1000 dollárral leszek szegényebb (vagy gazdagabb )

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hátha tudja valaki: a micro számlán az árutermékek is mikro lottal kereskedhetők? Vagy csak azok a forex keresztek, amik után oda van írva, hogy "micro"?
                            Nehogy meglepetés érjen, mikor bekötöm egy lottal az olajat, és 100 pip után nem 10, hanem 1000 dollárral leszek szegényebb (vagy gazdagabb )
                            Kedves orkati,

CFD-k esetében a szerződés mérete ugyanaz micro és standard számla esetén, tovabbá az instrumentumok nevében egyik számlatípusnál sem szerepel a ’micro’ megjelölés.
                            A micro számlára érvényes kereskedési feltételekről az alábbi linken kaphatsz bővebb tájékoztatást:
                            http://www.xm.com/assets/pdf/spreads...Micro_2014.pdf
                            További kérdések esetén keress bizalommal.

Eredményes kereskedést kívánok!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Tisztelt Kereskedők,

Örömmel jelentjük be, hogy sikeresen lezajlott a 2014. június 30. és július 17. között megrendezett, kizárólag magyarországi XM ügyfeleknek szóló Forma1 Magyar Nagydíj nyereményjéték.

Szívből gratulálunk a szerencsés nyertesnek, Halasi Lászlónak, aki 2 exkluzív jegyet nyert a budapesti Forma 1 Magyar Nagydíjra, valamint szállást 2 főre és 2 napra egy luxusszállodában.
                              Bővebb információkért lásd: http://www.xm.com/hu/xm-congratulate...aw-winner-5051.

Szép napot kívánok Mindenkinek!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves orkati,

CFD-k esetében a szerződés mérete ugyanaz micro és standard számla esetén, tovabbá az instrumentumok nevében egyik számlatípusnál sem szerepel a ’micro’ megjelölés.
                                További kérdések esetén keress bizalommal.

Eredményes kereskedést kívánok!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                                Nem is tudom. Ha megnyitom a kis MT4-emet, és rányomok az "Új chart" gombra, akkor olyanokat látok, hogy pl. "Group 2 Micro", ezen belül pedig "AUDCADmicro". Szóval eléggé úgy tűnik, hogy azért valahol csak szerepel.
                                De nem is ez volt a lényeg, hanem a CFD-k, köszönöm a választ!

Hozzászólás

Working...
                                X