Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula! Te most tényleg egy brókercég miatt nyűglődsz?! Neked semmi se jó?! Tök mindegy mi történik ezen a fórumon, stratégia/bróker/vélemény, TE mindig opponálsz/hőbörögsz! Csajod van?! Beszélj már vele! Hátha megoldja a problémádat!

Bocs a hangnemért,de már unom a mindenki/mindegy mi sz.rozását!

Hozzászólás

• Hm.. Hová lett a bejegyzésed, GP57?

Hozzászólás

• gp57 + Csilla

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Velük mi lett?
        Na látod pontosan erről beszéltem

Nincsenek sehol már... a Brókercégek ilyenek, felfutnak aztán amikor fogy az új pénz elkezdik fejni a meglévő ügyfeleket. Olyankor van gáz amikor hirtelen sokan elhagyják őket (Szűk ismerősi körben 15-20 számlát ürítettek le az elmúlt 2 hónapban, van egy kis bizalomvesztés)....... akkor kell vigyázni

Kedves Csilla

Egy brókercégnek nem az a funkciója, hogy olyan dolgokat kínáljon amit más nem, (lehetne lotonként egy fánk, vagy minden elvesztett 1000 usd után egy nyalóka.. ezeket biztos nem kínálja más mert egy ****ság), hanem olyan feltételeket teremteni amik versenyképesek a többi céggel... sajnos vannak mások is ezt lassan tudomásul kell venni.... vagy hamar vége lesz a magyar képviseletnek...

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hm.. Hová lett a bejegyzésed, GP57?
          *inkább hagyjuk.

Hozzászólás

• devcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na látod pontosan erről beszéltem

Nincsenek sehol már.
            Érdekes, 2 hete felhívtak. Mondjuk nem követem a sorsukat egyáltalán.

Hozzászólás

• Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Shortosgyula! Te most tényleg egy brókercég miatt nyűglődsz?! Neked semmi se jó?! Tök mindegy mi történik ezen a fórumon, stratégia/bróker/vélemény, TE mindig opponálsz/hőbörögsz! Csajod van?! Beszélj már vele! Hátha megoldja a problémádat!

Bocs a hangnemért,de már unom a mindenki/mindegy mi sz.rozását!
              Ha valaki sokat fikázik az azt is jelentheti hogy sok a szemét szitu, és sok a fa**ság ami a fórumokon kering (nagyon finoman fogalmaztam). Tudom, hogy sokkal egyszerűbb gyerekszoba vagy csajnélküliséggel vádolni valakit - és te éltél is ezzel a végtelenül primitív kommunikációs húzással - de mi lenne ha tételesen cáfolnál valamit valós és objektív ELLENÉRVVEL az elmúlt pár évre visszamenőleg? Az is megy Bercikém?

Hozzászólás

• Úgyis mindenki kipróbálja,aztán eldönti mi tetszik neki,mi nem.
                Érdemes leírni a tapasztalatokat azért,mert sok vélemény jobban közelít a valósághoz.Persze 1x is elég.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Több százezres ügyfélszám?

Újabb hazugság.

2 irodájuk van 30 dolgozóval. Picike cég az XM.

https://www.youtube.com/watch?v=TERp4B1Bixw

140 megtekintés május óta a több százezer elégedett ügyfélből

Ez a teljes főhadiszállásuk...

Érdekesség ami szintén riasztó:

"Trading Point NZ Ltd (New Zealand) registration number 3900597 (38 Birmingham Drive, Middleton Christchurch 8024, New Zealand)."

Az új zélandi bejegyzésük címe megegyezik egy másik, köztudomásúlag csaló, szélhámos brokercégével. Ez a cím egy ügyvédi iroda címe egyébként...
                  Kedves Shortosgyula,

Tudomásunk szerint (és egyébként nyílvánvalóan) Ön még nem járt cégünknél, így egy videóból ilyen következtetéseket levonni kétségtelenül felelőtlen, és megkérdőjelezi a szavahihetőséget. Egy másik forex brókercég íly módon történő "fanatikus" reklámozása már-már azt a benyomást kelti, hogy Ön az említett cégnél dolgozik.

A videón az egyik részlegünk látszik a sokból, biztosíthatom, hogy irodáink és alkalmazottaink száma messze meghaladják az Ön által említett számokat. Bárkit szívesen fogadunk személyesen is, ami ennek legegyszerűbb bizonyítása is egyben, nem pedig légből kapott fikció.

Cégünk portfóliójába a verbális karate nem tartozik bele, így a továbbiakban azokra a posztokra fogunk reagálni, amik nem a "befeketítésről", hanem valós felvetésekről szólnak.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Bár nem én lettem megszólítva, de engem érdekel.

Mikor is lehet menni? Akkor ezek szerint csak Magyarországon több mint 30 alkalmazott van? Megnézem , ha így van már írom is be ide.. ha nem megoldható (gondolom ez lesz) akkor csak mellébeszélés.

(a nyilvánvalóan rövid i.... ott a helyesírás ellenőrző a böngészőben.. vagy ha nincs olyat kell használni)

XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Shortosgyula,

Tudomásunk szerint (és egyébként nyílvánvalóan) Ön még nem járt cégünknél, így egy videóból ilyen következtetéseket levonni kétségtelenül felelőtlen, és megkérdőjelezi a szavahihetőséget. Egy másik forex brókercég íly módon történő "fanatikus" reklámozása már-már azt a benyomást kelti, hogy Ön az említett cégnél dolgozik.

A videón az egyik részlegünk látszik a sokból, biztosíthatom, hogy irodáink és alkalmazottaink száma messze meghaladják az Ön által említett számokat. Bárkit szívesen fogadunk személyesen is, ami ennek legegyszerűbb bizonyítása is egyben, nem pedig légből kapott fikció.

Cégünk portfóliójába a verbális karate nem tartozik bele, így a továbbiakban azokra a posztokra fogunk reagálni, amik nem a "befeketítésről", hanem valós felvetésekről szólnak.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• devcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Bár nem én lettem megszólítva, de engem érdekel.

Mikor is lehet menni? Akkor ezek szerint csak Magyarországon több mint 30 alkalmazott van? Megnézem , ha így van már írom is be ide.. ha nem megoldható (gondolom ez lesz) akkor csak mellébeszélés.

(a nyilvánvalóan rövid i.... ott a helyesírás ellenőrző a böngészőben.. vagy ha nincs olyat kell használni)
                      Devcsi, ne haragudj, sehol nem írta, hogy "csak Magyarországon több mint 30 alkalmazott van"...

Másrészt meg találtál egy helyesírási hibát?
                      Jogos, írjunk helyesen! - Köszönet érte, hogy végre van valaki, akinek ez is fontos, és figyelmezteti az illetőket! Remélem, a többi brókercég hivatalos képviselőinek a helyesírását is ellenőrzöd, csak még nem láttam felszólítva őket a súlyos hibák kijavításáért. Pedig hemzseg tőlük a szöveg...

De azért azt a jóindulatot is feltételezem, hogy a jóhiszeműségedbe belefér a tévedés, melléütés vélelme is.
                      Itt említem meg a te szövegedben az idézett mondatrésznél a vessző elhagyását, ami a "több mint" szavak közé kellene, továbbá a "ha nem megoldható (gondolom ez lesz) akkor csak mellébeszélés" részben a "gondolom" után illetve a ) jel után kell vessző, végül pedig nyilván csak lemaradt, de vagy egy pontot használunk mondatvégi írásjel gyanánt, vagy 3-at. Kettőt nem.

Csilla hozzászólásához annyit, hogy csak és kizárólag formailag, stilisztikailag, a stílusát illetően értékelve: nagyon jó, csak így tovább!
                      Egy cég hivatalos képviselőjétől ez a minimum.

(Hangsúlyozom: formailag, és a stílusát illetően - a közölt tartalomhoz, tényekhez nem tudok hozzászólni.)

Hozzászólás

• sziasztok!

Hát a helyesírásba belekötni már tényleg csak kákán is csomó keresés, ugyanilyen hibákat más brókercégeknél is rendre elkövetnek, sőt, utóbbi időkben az (online)újságok cikkei is hemzsegnek a hibáktól, pedig nekik ez lenne a szakmájuk, hogy helyesen írjanak...

Kedves Csilla,

"több százezer ügyfél" -> ennek azért még nézz utána kérlek, a világ legnagyobbjának tartott retail forex bróker cége az FXCM, akiknél a legfrissebb adat szerint 192.600 aktív ügyfél kereskedik*. Utánuk a Saxoo és az IronFX következik, valahol 100.000 ügyfél körül lehetnek...

*Forrás: http://www.fxcm.com/uk/about/financials-performance/

Hozzászólás

• Drága Csilla!

Leszel szíves ha billentyűzetet ragadsz az elhangzottakra is reagálni nem pedig szóvirágok puffogtatásával tölteni a drága idődet:

1, Pontosan hol vannak irodáitok?

2, az új zélandi címeteket rosszul másoltam ki az XM.COM-ról? Hazudtam amikor azt írtam hogy egy offshore cégekre szakosodott ügyvédi iroda címe?

3, Nálatok érdemes hírek alatt kereskedni?

Moncsicsi!

Sokan használják a fórumot passzívan, read only módban...
                          Próbáld ki milyen, hidd el megéri!

Hozzászólás

• Na látod ezért nem is képviselek senkit. Így rajtam nem követelhető meg a tökéletes helyesírás... Az meg, hogy vessző vagy hány pont... Azért ha előtted van a billentyűzet, akkor látod, hogy i vs. í qrvára (tudom ezt nem így írják) nem egymás mellett van, így a melléütés elég érdekes lenne...

Így van nem írta, ha jobban megnézzük soha semmi konkrétumot nem ír, gondolom pont azért mert így jobban lehet mellébeszélni és ködösíteni. Mivel Gyula felvetésére , hogy 30 alkalmazott 2 iroda azt válaszolta "hogy irodáink és alkalmazottaink száma messze meghaladják Ön által említett számokat" (persze semmi konkrét, míg minden más brókercég büszke az irodáira és az alkalmazottak számára) gondolom vagy itt van nagyon sok alkalmazott, vagy pedig rengeteg TITKOS kis irodájuk lehet...

Egyébként egy sima csalódott ex XM ügyfél vagyok, belefutottam pár hazudozásba, lehúzásba úgy mint mások. Érdemes a másik topicban visszanézni, rajzolt chart stb... ha nagy a balhé visszaadják inkább a pénzt, ezzel ugye beismerve, hogy nem jött be a lehúzás...

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Devcsi, ne haragudj, sehol nem írta, hogy "csak Magyarországon több mint 30 alkalmazott van"...

Másrészt meg találtál egy helyesírási hibát?
                            Jogos, írjunk helyesen! - Köszönet érte, hogy végre van valaki, akinek ez is fontos, és figyelmezteti az illetőket! Remélem, a többi brókercég hivatalos képviselőinek a helyesírását is ellenőrzöd, csak még nem láttam felszólítva őket a súlyos hibák kijavításáért. Pedig hemzseg tőlük a szöveg...

De azért azt a jóindulatot is feltételezem, hogy a jóhiszeműségedbe belefér a tévedés, melléütés vélelme is.
                            Itt említem meg a te szövegedben az idézett mondatrésznél a vessző elhagyását, ami a "több mint" szavak közé kellene, továbbá a "ha nem megoldható (gondolom ez lesz) akkor csak mellébeszélés" részben a "gondolom" után illetve a ) jel után kell vessző, végül pedig nyilván csak lemaradt, de vagy egy pontot használunk mondatvégi írásjel gyanánt, vagy 3-at. Kettőt nem.

Csilla hozzászólásához annyit, hogy csak és kizárólag formailag, stilisztikailag, a stílusát illetően értékelve: nagyon jó, csak így tovább!
                            Egy cég hivatalos képviselőjétől ez a minimum.

(Hangsúlyozom: formailag, és a stílusát illetően - a közölt tartalomhoz, tényekhez nem tudok hozzászólni.)

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Moncsicsi!

Sokan használják a fórumot passzívan, read only módban...
                              Próbáld ki milyen, hidd el megéri!
                              Ezt majd én eldöntöm, de köszönöm a tanácsot!
                              Egyre jobban erősödik bennem is ez az érzés, hidd el!...

Azonban ha valóban azt olvasod, amit leírok, és nem, amit belelátsz (esetleg, vélhetően, nem tudom), akkor nem küldesz read - only üzemmódba.

@devcsi: hagyjuk a helyesírást, de éppen te voltál az, aki ezt számon kérted. Azért érzed, ugye, hogy ez már a te, meg még nagyon sok fórumozó helyesírási hibái mellett, kákán csomót keresés...
                              Mellesleg rád is, mint minden írni tudó magyarra, vonatkoznak a szabályok. Nem csak cégek hivatalos képviselőire.
                              Zárjuk le ezt a szőrszálhasogatást, de ha valaki mások hibájának felvetésére adja a fejét, akkor ő azon a téren kifogástalan legyen!

Hozzászólás

• "Zárjuk le ezt a szőrszálhasogatást, de ha valaki mások hibájának felvetésére adja a fejét, akkor ő azon a téren kifogástalan legyen!"

Megkérlek ilyen marhaságokat ne beszélj. Tehát ha valaki azt mondja, hogy piros hó esik akkor csak egy meteorológus mondhatja meg, hogy hülyeség? (Aki ugye sosem hibázott még)
                                Vagy ha valaki beírja, hogy 2x2=5, matek doktori? (Szintén olyan aki sose számolt még el semmit?)

" a közölt tartalomhoz, tényekhez nem tudok hozzászólni."

Nem csoda hogy nem tudsz hozzászólni , mert ilyen még nem hangzott el XM felől egy tény se... Én is pont ezeket a tényeket várom, nem pedig a mellébeszélést meg vádaskodást. Konkrét kérdések vannak, amire nem érkezik válasz. Miért is? De most megkérdezem Mónikát emailban, kíváncsi leszek mit válaszol... gondolom kitér szintén....

Ügyfél állomány titok, tőke titok, irodák titok... na ne máááááárrrr.... Ezzel az erővel hárman csinálunk egy brókercéget (offshore) és azt mondjuk mi vagyunk a piacvezetők sok millió ügyféllel és a világ összes pénzét mi kezeljük... de nem mutatunk róla semmit mert az titok.... nagyon kamu szaga van....

Hozzászólás

Working...
                                X