Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Tomynak igaza van teljesen. A baj csak azzal van, hogy a kezdoknek nem all rendelkezesukre annyi informacio, ahonnan eldonthetnek, hol kezdjek. Itt azt ertem, hogyha lenne valaki, akinek erdekeben allna, hogy tajekozott legyen a nep, sok felesleges penzkidobastol meg lehetne sporolni az embereket.
    http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tomynak igaza van teljesen. A baj csak azzal van, hogy a kezdoknek nem all rendelkezesukre annyi informacio, ahonnan eldonthetnek, hol kezdjek. Itt azt ertem, hogyha lenne valaki, akinek erdekeben allna, hogy tajekozott legyen a nep, sok felesleges penzkidobastol meg lehetne sporolni az embereket.
      Ugyanez igaz az élet legtöbb területére

Hozzászólás

Az igaz, hogy forditva is igaz ez: a legtobb embernek nem valo a forex, pedig rnedelkezik kello informacioval, szoval nehez az egyensulyt megtalalni. Egy a lenyeg, szabalyokat el kell fogadni, en is addig hoborogtem ezen, amig buktam, utana hirtelen elkussoltam
        http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Emlékeztek még a Worldspread nevő cégre? Az első éles számlámat náluk akartam nyitni. Annyira futtatták itthon egy neves gazdasági portálon, fsa felügyelet meg minden, gondoltam csak nem lehet rossz, azok a fiúk biztos értenek hozzá.
          Gondoltam előbb kipróbálok egy forex brókert, nem sokkal később csődbe ment a worldspread.
          Ezzel azért mákom volt, nem lett volna szép emlék rögtön az első számlát elbukni, úgy hogy hozzá sem nyúltam.

Én azt mondom, hogy ez bármior bármely céggel előfordulhat, mindenkinek magának kell tudni, hogy kire bízza a pénzét.

Hozzászólás

Nekem az XM-nél van számlám és semmi bajom nincs velük. Sőt! Csak két cégről tudok akik normális bónuszt adnak. Az egyik az XM. Mit is értek azalatt, hogy normális bónusz. Olyan bónuszt adnak amit 100% felhasználhatok, tehát teljesen elveszthető. Rengeteg cég olyan bónuszt ad amit csak részben vagy egyáltalán nem lehet felhasználni. És azért ez MM szempontból nem mindegy
            Teljesen egyetértek Tomyval.
            Kíváncsi lennék melyik brókercég visz ki az éles piacra 250x,500x tőkeáttétellel. Szerintem semelyik. De javítsatok ki ha tévedek.
            May the forex be with you!

Hozzászólás

Ezen a fórumon van már egy XM -es topic http://forum.tozsde.hu/brokercegek/766-xemarkets.html néven.

Ott írtam ezt:
              "Bizonyára tudjátok hogy az XM bónusznak csak akkor van szerepe ha a számlán a tréder már elbukta a saját tőkéjét. Utána kezdi csak égetni a bónuszt.
              Emiatt a legmegfelelőbb kockázatkezelési szisztéma az allin ennél a brókernél.
              A brókercég viszont bónuszmegvonással bünteti az allint alkalmazó trédereket."

Nagyon szuper lenne az XM bónusz ha nem élne vele rendszeresen vissza a broker és venné el mostanában egyre gyakrabban, aranyos email -t mellékelve hozzá amiben csalónak minősítik a felhasználót és közlik hogy további információt nem hajlandók adni az üggyel kapcsolatban.

Kedves Csilla, esetleg erre kaphatunk megnyugtató választ?
              Ugyanis az a tudat hogy az XM bárkit bármikor csalónak bélyegezhet és elveheti a bónuszt nem túl megnyugtató.

Hozzászólás

Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha bemész egy kaszinóba, jobban jársz ha a cég szabályait fogadod el és úgy nyersz, mintsem hogy kritikáddal mentegetőzöl ha veszteség ér...
                Hihetetlen hogy nem képesek néhányan megérteni hogy ez egy ilyen játszótér!
                Akinél kereskedsz, annak a szabályait kell elfogadni.
                Ha ez nem megy, ne kereskedj ott!
                Ha minden céggel baja van valakinek, akkor a forex az nem az ő asztala.

Akinek b...sza a csőrét a DD meg a MM, az szedje a sátorfát, kaparja össze a kis pénzecskéjét és ott a határidős piac!
                Csak aztán nem kell nyafogni hogy miért nincs 0.01 lot...?

Ha meg valaki MT4-en akar érvényesülni, akkor értse meg a rendszert és használja ki úgy hogy az megérje neki!
                Aki meg abban a világban él hogy őt a bróker "kopasztja"....hát annak nagyon el kell gondolkodni még néhány dolgon a kereskedéssel kapcsolatban.

És ezt az egészet most nem az XM.com-ra írtam, hanem általában, minden ilyen jellegű cégre és problémára.
                St Lui-val ellentétben én tudtam adni egy pontot ezért a hsz-ért!

Hozzászólás

XM market maker bróker, igen. MT4-en lehet kereskedni, igen.
                  És nem a piac szabályozott, ahol kereskedsz, hanem a cég, méghozzá egész jól.

Tetszik az azonnali teljesülés, requote nélkül. A HUF számla, meg az, hogy HUF és más számla között belső átutalás lehetséges, és persze bankártya is van.
                  A bónusz rendszer is jó, de azzal valóban gond van, amit Shortosgyula is jelez, hogy könnyen úgy ítélhetik, hogy hedge-elve akarja az ember lenyúlni, ezért visszavonják - holott nem feltétlenül erről van szó. Jó lenne egy másik rendszert kidolgozni erre, hogy egyértelmű legyen a helyzet.
                  D leginkább csak a Micro számlát ne szüntessétek meg!!

Ügyfélszolgálat nagyon jó!!! Az meg még jobb, hogy fórumokon főleg, az FPA-n nyilvánosan válaszolnak mindenre, és most már itt is, és gratulálok Csilla, hogy a köpködések ellenére udvariasan, kulturáltan, cinizmus nélkük reagálsz, állod a sarat! Reméljük, így is marad!

Ha valakinek ez nem tetszik, az ne bunkó legyen, hanem menjen az LMAX-hoz vagy ULTRAakármihez, mert csak náluk lehet kizárólag magunkat okolni a veszteségekért. - És minden más kritikát ctrl C + ctrl V-vel rakjon át az összes többi bróker topikjába is.

Hozzászólás

Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha bemész egy kaszinóba, jobban jársz ha a cég szabályait fogadod el és úgy nyersz, mintsem hogy kritikáddal mentegetőzöl ha veszteség ér...
                    Hihetetlen hogy nem képesek néhányan megérteni hogy ez egy ilyen játszótér!
                    Akinél kereskedsz, annak a szabályait kell elfogadni.
                    Ha ez nem megy, ne kereskedj ott!
                    Ha minden céggel baja van valakinek, akkor a forex az nem az ő asztala.

Akinek b...sza a csőrét a DD meg a MM, az szedje a sátorfát, kaparja össze a kis pénzecskéjét és ott a határidős piac!
                    Csak aztán nem kell nyafogni hogy miért nincs 0.01 lot...?

Ha meg valaki MT4-en akar érvényesülni, akkor értse meg a rendszert és használja ki úgy hogy az megérje neki!
                    Aki meg abban a világban él hogy őt a bróker "kopasztja"....hát annak nagyon el kell gondolkodni még néhány dolgon a kereskedéssel kapcsolatban.

És ezt az egészet most nem az XM.com-ra írtam, hanem általában, minden ilyen jellegű cégre és problémára.
                    Tomy azzal egyetértek, hogy ha nem tudja valaki elfogadni azt, hogy egy olyan játszótéren játsszon ahol a végrehajtás nem szabályozott akkor ne kereskedjen ott.
                    Én éppen ezért már rég szedtem is a sátorfámat és olyan játszótérre mentem ahol a törvény által vannak a szabályok meghatározva és amik betartását a pénzügyi felügyelet ellenőrzi. A brókerem feladata pedig az, hogy az én megbízásaimat kiközvetítse a felügyelet által szabályozott játszótérre és nem az, hogy az Ő játszóterén tartassa be velem az Ő szabályait. Nem nyafogok mert most is tudok kereskedni 0.01 lot – al. Amit meg mondtál, hogy nagyon el kell gondolkodni, a kereskedéssel kapcsolatban szintén egyetértek és már régebben meg is tettem. Akkor kezdtem komolyan elgondolkodni amikor tüskéket kezdtek rajzolgatni és még a holdon lévő stopjaimat is kiszedték stb... , meg fél másodpercekkel várakoztattak, mialatt az árak elmentek Kukutyinba.. (persze nélkülem). Na de az a múlt és most már végre ki tudom használni az MT4 – et úgy, hogy az megérje nekem. Azért meg elnézést ha félreérthető voltam, ugyanis nekem semmi bajom a brókercégekkel és az XM-hez is szívesen megyek, ha a megbízásaimat felügyelet által szabályozott piacra viszi ki. Az oldalukon talált dokumentumokból nem ez derült ki. Mielőtt veszek egy fűnyírót a kertemhez, precízen elolvasom a műszaki leírásokat és ugyanezt teszem a devizázással kapcsolatban is...
                    (Megvizsgáltam a brókeres linket amit linkeltél. Nagyon jó és ki is tudnám bontani, hogy a forex-el kapcsolatos kisbetűs (vagy alul található) szövegek a brókercégek oldalán mit is takarnak, de már félek bármit is leírni...)

Hozzászólás

Sziasztok!

Folyamatosan kapom az XM kereskedési feltételeivel kapcsolatos kérdéseket. Amit mindig kihangsúlyozok, az a valós idejű piaci végrehajtás, újrajegyzés és megbízások visszautasítása nélkül, hiszen mindannyian tudjuk, hogy a végrehatjás a legfontosabb dolog. Továbbá, az XM megalapulása óta, több mint 10 millió újrajegyzés nélküli kereskedés zajlott le nálunk.

A brókerek közül sokan ígérnek nagy dolgokat, de mi tudjuk, hogy a szavak helyett a tettek beszélnek. Éppen ezért, lehetőséget kínálunk Nektek, hogy kipróbáljátok a mi végrehajtásunkat, s mindezt teljesen ingyen. 50 Eurót adunk, hogy ezúttal ne csupán demó (vagyis virtuális) környezetben, hanem valós számlával kereskedjetek. Nincs szükség tőke befizetésre, és amint sikerül megduplázni a pénzt, igényelhető a tőke kifizetés.

Ez most egy rövidtávú ajánlat, ami mindössze egy hétig fut, úgyhogy aki szeretné kihasználni ezt a nagyszerű lehetőséget, most tegye meg és regisztráljon a következő, egyedi linken, ami kimondottan Nektek, fórumozóknak szól: http://www.xm.com/gw.php?gid=3269

Arra figyeljetek, hogy mindeképp az általam megadott linken regisztráljatok, mivel a bónusz csak ebben az esetben kerül a számlátokra.

Eredményes kereskedést kívánok, akinek bármilyen kérdése van, keressen bizalommal!

Szép napot,

Csilla – XM képviselő

Hozzászólás

Köszi a lehetőséget a nép nevében.
                        Egy micro számlára elég is az 50 EUR. Ha valaki kíváncsi ennek a számlatípusnak a spreadjeire, az a csatolmányban megnézhet 5 fő devizapárt. NFP előtt és után 3-3 percet tartalmaz a napló file.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Valami zavart éreztem az időben. A bejegyzésednél 14.32 volt kiírva, de mire beírtam, Harzol átállította a roomingot
                          A csúcsidős spreadek egész jók. Egy próbát megér.
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez most egy rövidtávú ajánlat, ami mindössze egy hétig fut..
                            Ügyes promo.

De miért ne? Regisztráltam, letöltöttem, látom a 70usd-nyi hitelt, mint saját tőkét, de kereskedni nem tudok.

Egyébként mire értendő az 1 hét?
                            1 hétig lehet regisztrálni? 1 hétig él a hitel? 1 hét alatt kell duplázni, hogy kivehessem a tőkét?

Kösz a választ.
                            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ügyes promo.

De miért ne? Regisztráltam, letöltöttem, látom a 70usd-nyi hitelt, mint saját tőkét, de kereskedni nem tudok.

Egyébként mire értendő az 1 hét?
                              1 hétig lehet regisztrálni? 1 hétig él a hitel? 1 hét alatt kell duplázni, hogy kivehessem a tőkét?

Kösz a választ.
                              Szerintem próbáld meg elküldeni legalább az anyakönyvi kivonatot/buszbérletet hogy jóváhagyjanak
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Sziasztok!

A megadott link 1 hétig érvényes és eddig tudtok vele regisztrálni, ebben az esetben jár a már korábban említett 50 Euró, aminek felhasználására nincs utána időkorlát.

A kereskedéshez először is érvényesítenetek kell a számlátokat, amit max 24 órán belül feldolgozunk. A buszbérlet nem rossz ötlet, de ha mellékeltek még egy személyit vagy útlevelet, esetleg egy jogsit valamint egy közüzemi számlát, mindenki jobban jár

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

Working...
                                X