Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az előbb még legalább 5 perc volt, most meg már minimum tíz ?... Most akartam elutalni egy kisebb tőkét a számlámra de ezek után meggondolom.. Szórakozni máshol is tudok.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az előbb még legalább 5 perc volt, most meg már minimum tíz ?... Most akartam elutalni egy kisebb tőkét a számlámra de ezek után meggondolom.. Szórakozni máshol is tudok.

Kedves Dvit,

Felhívnám a szíves figyelmét arra, hogy orkati kérdése az XM Hűség Programára vonatkozott, ahol adottak bizonyos felhasználási feltételek, amelyek a korábban közzétett dokumentumban is megtalálhatóak.

A skalpolás egyedül a Letét Nélküli Bónusszal való kereskedés során nem lehetséges, amennyiben 5 percen belül történik a pozíció nyitása és zárása.

A feltett kérdésre a válasz, amit orkatinak adtam, teljesen független az Önnek korábban adott skalpolással kapcsolatos válaszomtól.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Kedves Csilla! Tény, hogy teljesen más témában válaszolt orkatinak, speciel a hűségprogram témakörében, de ott is megszabott ,hogy a napi egy trade minimum 10 percig nyitva legyen, ebből feltételeztem a skalpolás min. időtartamát.. Mellesleg a bináris opcionál van időalapú kereskedés, tudtommal xm forexben járatos..

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves kismentor,

Nem ígérem, hogy a TC-t szóról szóra felmondom Neked, de szívesen utánanézek bármilyen specifikus kérdésednek és akár megbeszélhetjük ezt egy kávé mellett a budapesti XM irodában.

Továbbá a számlamenedzsered is áll a rendelkezésedre, hogy a felhasználói feltételekkel kapcsolatos kérdések semmiképpen ne maradjanak megválaszolatlanok. (Ő is szereti a kávét).

Szép napot!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
          Kedves Csilla!
          Köszönöm,rendben,fogok élni a lehetőséggel!
          A Tc-t nem kell szóról szóra elmondanod,sőt,attól tartok nem is igazán érdekelne ott éppen veled szemben ülve,bár minél hosszabb a Tc,annál jobb.

Hozzászólás

• Bónusszal mínuszba zárni

Sziasztok!Érdeklődnék mert még új vagyok ezen a téren.Mi van akkor ha befizetés nélküli bónusszal mínuszban sikerülne zárnom?Ebben az esetben milyen felelősség terhelne engem?(Esetleg azt a mínuszba zárt értéket nekem vissza kéne térítenem?)

Hozzászólás

• Extreme29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!Érdeklődnék mert még új vagyok ezen a téren.Mi van akkor ha befizetés nélküli bónusszal mínuszban sikerülne zárnom?Ebben az esetben milyen felelősség terhelne engem?(Esetleg azt a mínuszba zárt értéket nekem vissza kéne térítenem?)
              semmilyen
              van negatív egyeleg védelem éles számlákon

de vond le a konzekvenciákat

Hozzászólás

• Extreme29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Extreme29,

A 30 USD-os letét nélküli bónusz teljesen kockázatmentes, tehát amennyiben Ön mínuszba zárna, semmilyen kötelezettség nem terhelné Önt. Befizetést követően, ami cégünknél már 5 USD-tól lehetséges, az esetleges negatív egyenlegét visszaállítjuk, így kereskedését a befizetett összeggel és az ezzel járó Letét Bónusszal folyatathatja tovább, melyről bővebb tájékoztatást a következő linken talál: http://www.xm.com/hu/bonus-program

Továbbá, ahogyan azt _pda_ is írta, cégünk rendelkezik negatív egyenleg elleni védelemmel, ami arról biztosít mindenkit, hogy nem veszíthetnek többet a befektetett összegnél.

Szép napot és eredményes kereskedést kívánok!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kedves Go1d,

A letét nélküli bónusszal való kereskedés során nem engedélyezett a skalpolás, tehát azon stratégia folytatása, amikor a kereskedő egy napon belüli kereskedés során akár több száz ügyletet bonyolít le és a pozíciókat nagyon rövid ideig, legtöbbszőr másodpercekig, vagy maximum percekig tartja.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                  Kedves Csilla!

30 Usd bónuszos számla esetén előfordul hogy nagyon rövid időn belül is nagyobb plusz alakul egy nyitott pozíción,ilyenkor is ki kell várni a 10 percet vagy ha ez naponta 2-3 pozíción fordul csak elő az még megengedett?Továbbá lehetséges-e erről a számláról többször is kiutalni a pénzt?

Hozzászólás

• Kb 9000 ft=30 usd, ezzel semmire nem mész, inkább raknék be 100 000 ft ot, arra megy 50% bónusz azaz 50 e ft.

Hozzászólás

• így nem kockáztatok semmit,ha jól megy úgyis hoz bőven ha meg nem akkor felelesleges

Hozzászólás

• Ha nem mikro lottal kötsz pillanat alatt elveszted azt a kis pénzt, ha meg mikroval akkor alig nyersz. Az a baj hogy addig nem tart ki ez az összeg míg megtanulsz nyereséges lenni, hamar elfogy ha kezdesz veszteni, ha meg már tudsz hosszú távon nyereséges lenni, akkor minek sajnálsz beutalni pl 40 000 ft ot, a hasznot meg mindig kiutalhatod, így sosincs benn sok pénzed, forint számlán szinte ingyen utalhatsz be ki, a belföldi bankok nem vonnak sokat le. Ráadásul jár 50% bónusz minden beutalásra 500 usd ig, 150 ezer ft ig.

Hozzászólás

• go1d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Csilla!

30 Usd bónuszos számla esetén előfordul hogy nagyon rövid időn belül is nagyobb plusz alakul egy nyitott pozíción,ilyenkor is ki kell várni a 10 percet vagy ha ez naponta 2-3 pozíción fordul csak elő az még megengedett?Továbbá lehetséges-e erről a számláról többször is kiutalni a pénzt?
                          Kedves go1d,

Abban az esetben, ha egy pozíció nyitása és zárása 5 percen belül történik, az minden esetben skalpolásnak minősül, amely tevékenység a Letét Nélküli Bónusszal való kereskedés során nem engedélyezett.

Amennyiben a 30 USD letét nélküli bónusz felhasználási feltételeinek figyelembe vételével sikerül megduplázni a letét nélküli bónuszt, akkor az azzal szerzett profit többször is kikérhető, ám minden egyes kifizetést követően a számlán lévő bónusz törlődik.

A letét nélküli bónuszra vonatkozó felhasználási feltételekről teljes körű tájékoztatást az alábbi dokumentumban talál:

http://www.xm.com/assets/pdf/terms/X...Conditions.pdf

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Kedves Szallac!
                            Szívesen veszem ha elmagyarázod hogyan lehet legkisebb költséggel kivenni a pénzt,természetesen csak legálisan

Hozzászólás

• Ha forint számlád van akkor olcsó utalgatni, átváltásért se kell fizetni hogy forint legyen és ha adózol nem kell minden napi nyereség veszteségedet átszámolni forintba.
                              Xm 200 usd értéktől ingyen lehet utalni ki be, banki utalással.

Hozzászólás

• go1d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Szallac!
                                Szívesen veszem ha elmagyarázod hogyan lehet legkisebb költséggel kivenni a pénzt,természetesen csak legálisan
                                Nézd itt meg:
                                Kód:
                                http://www.xm.com/hu/account-funding

Hozzászólás

Working...
                                X