Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• go1d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Szallac!
    Szívesen veszem ha elmagyarázod hogyan lehet legkisebb költséggel kivenni a pénzt,természetesen csak legálisan
    Kedves go1d, kedves Fórumozók!

Ahogyan azt moncsicsi78 is írta, a tőke kifizetési lehetőségekről honlapunkon részletesen tájékozódhat, kérem tekintse meg az alábbi linket:

http://www.xm.com/hu/funds-withdrawal

Az XM nem számol fel külön átutalási díjakat tőkebefizetéshez∕-kifizetéshez, ha például hitelkártyás vagy elektronikus úton történő tőkebefizetés/kifizetés szeretne végrehajtani, ezt extra díjak és költségek nélkül teheti meg, hiszen minden tranzakciót az XM áll.

Amennyiben Ön banki átutalással végrehajtott tőkebefizetést/-kifizet választ, az XM vállal minden banki költséget 200 USD átutalási összeg (vagy annak megfelelő értékű más deviza) felett.

Továbbá, szeretném felhívni a szíves figyelmét arra, hogy háttérirodánk munkanapokon minden kifizetési igénylést 24 órán belül dolgoz fel.

További kérdések esetén keressen bizalommal.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Csak egy kérdés. Az XM.com és a Plus500 egy cég lenne? Vagy egy üzenetküldő céget használnak? Fura de ugyanarról a számról kaptam sms-t(+36 70 7177 500), de egyik üzenet az XM.com a másik üzenet az Pluss500 nevében. Ez most hogyan?

Hozzászólás

• polgaris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak egy kérdés. Az XM.com és a Plus500 egy cég lenne? Vagy egy üzenetküldő céget használnak? Fura de ugyanarról a számról kaptam sms-t(+36 70 7177 500), de egyik üzenet az XM.com a másik üzenet az Pluss500 nevében. Ez most hogyan?
        Kedves polgaris,

Abban, hogy a ugyanarról a számról kapott sms-t nincs semmi különös. Rengeteg cég használja ugyanazokat a szolgáltatókat (pl. likviditás szolgáltató, hírlevélküldő szolgáltató, sms, telefon stb.). Egyes szolgáltatások igénybevétele nem feltétlenül jelenti azt, hogy egyik vagy másik cég bármilyen kapcsolatban állna egymással.

Az XM.com teljesen független bróker cég, a saját SMS küldő szolgáltatónk pedig a clickatell.com (http://en.wikipedia.org/wiki/Clickatell) .

Amennyiben ezt más cég is használja, az csupán a véletlen műve.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Kedves Csilla!

A letét nélküli bónusz számlánál, ha vannak 1-2 órás tradek és véletlen becsúszik közé 3-5 perces is néha az nem probléma ugye?

Köszönettel.

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Csilla!

A letét nélküli bónusz számlánál, ha vannak 1-2 órás tradek és véletlen becsúszik közé 3-5 perces is néha az nem probléma ugye?

Köszönettel.
            Kedves TMforex,

A letét nélküli bónusszal való kereskedés során, minden esetben minimum 5 percig szükséges nyitva hagynia a pozíciókat, hiszen 5 percen belüli pozíció nyitás-és zárás skalpolásnak minősül, amely tevékenység a letét nélküli bónuszos számla esetén nem lehetséges.
            Ahogyan azt már korábban is írtam, az amennyiben valaki hirtelen nyit és zár egy pozíciót, szinte lehetetlen eldönteni, hogy az csupán a véletlen műve,vagy sem. Éppen emiatt a kereskedési tevékenységeket az illetékes osztályunk monitorozza, ahol pontosan meg tudják azt határozni, hogy mely tevékenység számít skalpolásnak illetve, hogy ellentmond-e ez a felhasználói feltételeknek, amelyet az alábbi linken talál:
            http://www.xm.com/assets/pdf/terms/X...Conditions.pdf

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• történnek itt azért érdekes dolgok
              a mai 13.30-as hír alatt pl, a CADJPY spread 4-ről kb 30 pipre tágult

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                történnek itt azért érdekes dolgok
                a mai 13.30-as hír alatt pl, a CADJPY spread 4-ről kb 30 pipre tágult
                Kedves _pda_,

Az XM változó spreadeket alkalmaz, továbbá a gazdasági és pénzügyi hírek hatására a piaci volatilitás megerősödhet.

Az említett CADJPY devizapár nem major pár, azaz nem a fő párok egyike, így ezen a devizapáron a spread szélsőségesebb változásoknak van kitéve, amely a hírek hatására fokozódhat.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kedves _pda_,

Az XM változó spreadeket alkalmaz, továbbá a gazdasági és pénzügyi hírek hatására a piaci volatilitás megerősödhet.

Az említett CADJPY devizapár nem major pár, azaz nem a fő párok egyike, így ezen a devizapáron a spread szélsőségesebb változásoknak van kitéve, amely a hírek hatására fokozódhat.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                  Kedves Csilla,

ezt értem és tisztában vagyok vele de azért a közel 10x-es spread kissé ütősnek tűnik főműsoridőben

a volatilitás is oké, bár az ár itt lejebb szúrt 10 pippel, mint a másik brókeremnél

Hozzászólás

• Tisztelt Fórumozók!

Örömmel tájékoztatok Mindenkit, hogy a mai napon, 2015. március 26-án elindult az XM új, felhasználóbarát, modern és könnyedén áttekinthető honlapja.
                    A megújult honlap számos új funkcióval biztosítja a könnyű eligazodást és felhasználói élményt, mindezt 22 nyelven. Az asztali számítógép mellett, kifejezetten okostelefonokra és táblagépekre tervezett felületekkel és mobilbarát ügyféloldallal is szeretnénk kiszolgálni ügyfeleink igényeit, bízunk benne, hogy az új honlap és új szolgáltatások elnyerik a tetszésüket.

Kérem látogassák meg és tekintsék meg az új honlapot, kérdések esetén keressenek bizalommal.

http://www.xm.com/hu/

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tisztelt Fórumozók!

Örömmel tájékoztatok Mindenkit, hogy a mai napon, 2015. március 26-án elindult az XM új, felhasználóbarát, modern és könnyedén áttekinthető honlapja.
                      A megújult honlap számos új funkcióval biztosítja a könnyű eligazodást és felhasználói élményt, mindezt 22 nyelven. Az asztali számítógép mellett, kifejezetten okostelefonokra és táblagépekre tervezett felületekkel és mobilbarát ügyféloldallal is szeretnénk kiszolgálni ügyfeleink igényeit, bízunk benne, hogy az új honlap és új szolgáltatások elnyerik a tetszésüket.

Kérem látogassák meg és tekintsék meg az új honlapot, kérdések esetén keressenek bizalommal.

http://www.xm.com/hu/

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                      Ez eddig mind szép és jó. Csak éppen 3-4 emailes jelzés és egy telefonos azonosítás után sem sikerült immáron 4 napja megoldani - ha már felkínálták a lehetőségét -, hogy ki lehessen próbálni az élő platformot a befizetés nélküli bónusszal. Valahogy ez nem az ügyintézés gyorsaságát és megbízhatóságát erősíti így első nekifutásra.

Hozzászólás

• begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez eddig mind szép és jó. Csak éppen 3-4 emailes jelzés és egy telefonos azonosítás után sem sikerült immáron 4 napja megoldani - ha már felkínálták a lehetőségét -, hogy ki lehessen próbálni az élő platformot a befizetés nélküli bónusszal. Valahogy ez nem az ügyintézés gyorsaságát és megbízhatóságát erősíti így első nekifutásra.
                        Te tudod,hány embernek sikerült pontosan, gyorsan, gond nékül "kereskedésre alkalmas állapotban" megkapni a no deposit bónuszt?

Hozzászólás

• Pl nekem sem sikerult boldogulnom ezzel, irtam emailt, no valasz, pedig mindent szabalyosan csinaltam. Szamlanyitas, deposit kerese, semmi...
                          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Te tudod,hány embernek sikerült pontosan, gyorsan, gond nékül "kereskedésre alkalmas állapotban" megkapni a no deposit bónuszt?
                            Nem értem a kérdést. Tudnom kéne?

Hozzászólás

• begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem értem a kérdést. Tudnom kéne?
                              Ja, hát én azt hittem, tudod, ha már ilyen általánosságban fogalmazol:
                              "Valahogy ez nem az ügyintézés gyorsaságát és megbízhatóságát erősíti így első nekifutásra." - és nem E/1.sz-re vonatkoztatva, - ha ezt érted.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ja, hát én azt hittem, tudod, ha már ilyen általánosságban fogalmazol:
                                "Valahogy ez nem az ügyintézés gyorsaságát és megbízhatóságát erősíti így első nekifutásra." - és nem E/1.sz-re vonatkoztatva, - ha ezt érted.
                                Nekem ezt jelenti "általánosságban". Tehát számomra. Az én tapasztalatom. Nem tudtam, hogy ez nem egyértelmű. De akkor egyértelműsítettem.

Hozzászólás

Working...
                                X