Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi, igy van Lajos, Zalan!

Irontol valoban, kijohetnek meg a penzek, de inkabb szamitsunk a rosszabbra, akkor nem erhet kellemetlen meglepetes.
    hát ez az érintetteknek nem valami bíztató, de tényszerű megállapítás.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem amivel az iron megprobalkozott az iden az meg a ciprusi felugyeletnek is meredek volt.talan a cysec az utolso oraban radobbent ,hogy ez nagy kart okozott mar es mielott meg az iron peldajat kovetni akarnak mas brokik is bekemenyitenek.lassan fog menni a rendteremtes de azert szerintem tisztulni fog a kep jovore.az ironnal pedig vagy befektetot talalnak vagy csod.onerobol mar a ceg nem al talpra mar foldig romboltak a ceg hirnevet.

Nem tesznek ők rendet, legfeljebb pár látszat intézkedést hoznak, hogy úgy tűnjön, mintha dolgoznának.

Az tény, hogy az ironfx megizzasztja őket, mert ekkora disznósághoz biztos nem kellett még asszisztálniuk, csak kisebb stiklikhez.

Az azért érdekes, hogy ha létezik ez a megoldás, hogy minden rossz úton járó bróker megúszhatja a vizsgálatot és a bírságot, akkor a többi miért nem élt ezzel a lehetőséggel? Miért csak az iron-nak adatott ez meg?

A legutóbbi 5 cégnél, akiket megbírságoltak, miért nem így oldották meg a dolgot?

Látjátok, még ezek után is zoltán hordja fenn az orrát és büszkén hirdeti, hogy őket nem bírságolta meg senki. Az, hogy 100 millió forintnak megfelelő összeget fizettek, ezzel pedig elismerték, hogy törvénytelenül mennek náluk a dolgok, pedig nem számít. jogilag ők nem kaptak bírságot, és nekik ez a lényeg.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ...lényeg, hogy okosan és ne kapzsin. ..
        Ezt már többször hallottam tőled, de sose tudtam hova tenni. Tehát akkor ha valaki megtanul kereskedni, és keres egy nap 50%-ot, akkor arra a hétre sunnyogjon el, ne tradeljen többet, ne gazdagodjon meg, vagy esetleg direkt bukjon belőle 10-20%-ot, hogy ne rúgják ki.. Mi számít mondjuk neked egy régi sales-nek kapzsiságnak? Ha már megkeresem egy havi ex-béred forexen, az már kapzsiság, mert irigylésre méltó? Vagy ki dönti el ott, hogy mennyi az annyi? Ez olyan kb., mintha egy egész életében olimpiára készülő sportolónak azt mondaná az edzője, hogy az aranyérmet ne hozza el, mert az már túl kirívó.. Van így értelme az egésznek?
        10%-nál, meg 30-50$ nyerőnél kihajítanak egyesek, komolyan vicc, az -elvileg- világ legnagyobb piacán.

Hozzászólás

• imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezt már többször hallottam tőled, de sose tudtam hova tenni. Tehát akkor ha valaki megtanul kereskedni, és keres egy nap 50%-ot, akkor arra a hétre sunnyogjon el, ne tradeljen többet, ne gazdagodjon meg, vagy esetleg direkt bukjon belőle 10-20%-ot, hogy ne rúgják ki.. Mi számít mondjuk neked egy régi sales-nek kapzsiságnak? Ha már megkeresem egy havi ex-béred forexen, az már kapzsiság, mert irigylésre méltó? Vagy ki dönti el ott, hogy mennyi az annyi? Ez olyan kb., mintha egy egész életében olimpiára készülő sportolónak azt mondaná az edzője, hogy az aranyérmet ne hozza el, mert az már túl kirívó.. Van így értelme az egésznek?
          10%-nál, meg 30-50$ nyerőnél kihajítanak egyesek, komolyan vicc, az -elvileg- világ legnagyobb piacán.
          Összességében lehet, hogy a világ legnagyobb piaca, viszont nem központosított, így minden egyes cégnek megvan a saját "piaca", ami hol kisebb, hol nagyobb, és egyik sem tolerálja ha túl sokat vesz ki belőle valaki.
          Ezért az aggresszív stratégiákat egyik bróker sem szereti.

Lehet blablázni market makerről meg STP-ről, de a retail forex bizniszben mindig az a lényeg, hogy bukjanak az ügyfelek. Ha nem így teszel, akkor az a brókernek veszteség. Ha keveset nyersz, akkor felfogják marketing költségnek, mert a sikeres ügyfél jó hírét kelti a cégnek és bevonz más ügyfeleket. Ezért nem vehetik el az összes ügyfél pénzét azonnal.
          De a végcél nem áll ettől távol. Abban bíznak, hogy ki gyorsabban, ki lassabban, de a végén elveszíti a pénzét.
          A rövid távon sikeresnek tűnő ügyfelek nagy része sem sikeres hosszú távon, így a jó bróker türelmes, és megvárja amíg ők is elbukják a kezdetben megtermelt nyereséget és a befizetett alaptőkét.

Azt már tudjuk, hogy a magát STP-nek eladó brókercég nagy része legfeljebb annyira STP, hogy egy saját MM cégnek közvetíti a megbízást. Erre jó példa szintén az ironfx. Az ironfx UK elvileg STP cég, aki az IronFX Globalnak továbbítja a megbízásokat. Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy STP-nek hívják, vagy sem, ő csak abban érdekelt, hogy veszíts.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Összességében lehet, hogy a világ legnagyobb piaca, viszont nem központosított, így minden egyes cégnek megvan a saját "piaca", ami hol kisebb, hol nagyobb, és egyik sem tolerálja ha túl sokat vesz ki belőle valaki.
            Ezért az aggresszív stratégiákat egyik bróker sem szereti.

Lehet blablázni market makerről meg STP-ről, de a retail forex bizniszben mindig az a lényeg, hogy bukjanak az ügyfelek. Ha nem így teszel, akkor az a brókernek veszteség. Ha keveset nyersz, akkor felfogják marketing költségnek, mert a sikeres ügyfél jó hírét kelti a cégnek és bevonz más ügyfeleket. Ezért nem vehetik el az összes ügyfél pénzét azonnal.
            De a végcél nem áll ettől távol. Abban bíznak, hogy ki gyorsabban, ki lassabban, de a végén elveszíti a pénzét.
            A rövid távon sikeresnek tűnő ügyfelek nagy része sem sikeres hosszú távon, így a jó bróker türelmes, és megvárja amíg ők is elbukják a kezdetben megtermelt nyereséget és a befizetett alaptőkét.

Azt már tudjuk, hogy a magát STP-nek eladó brókercég nagy része legfeljebb annyira STP, hogy egy saját MM cégnek közvetíti a megbízást. Erre jó példa szintén az ironfx. Az ironfx UK elvileg STP cég, aki az IronFX Globalnak továbbítja a megbízásokat. Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy STP-nek hívják, vagy sem, ő csak abban érdekelt, hogy veszíts.
            Vannak itt meg ertelmesek, ennek orulok Amit leirtal, az igy van, pici elteressel, de ez most lenyegtelen.

Irontol meg kijohetnek a penzek, csodaval hataros modon, de a tobbi ciprusi cegnek (persze nem mindet!), nincs ismerose a CySec-ben. Igy oket komolyan megbuntetik. Iron az mas tema, tul nagy ceg, es tul sok imserossel a felugyeletnel.
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Hmm.... komolyan kezd nekem magas lenni ez az egész fórum, és ezt be is ismerem , hülye vagyok sok dologhoz.. Humble, David Chateau és a többi fórum látogató szakember ezek szerint csak hobbiból tradel, ügyel, hogy még véletlen se keressen vele sokat. Gondolom akkor max. pár dolláros nyerőket tesztek zsebre, hogy nehogy bajok legyenek. Továbbra se értem, mi értelme így az egésznek?

Hozzászólás

Hmm.... komolyan kezd nekem magas lenni ez az egész fórum, és ezt be is ismerem , hülye vagyok sok dologhoz.. Humble, David Chateau és a többi fórum látogató szakember ezek szerint csak hobbiból tradel, ügyel, hogy még véletlen se keressen vele sokat. Gondolom akkor max. pár dolláros nyerőket tesztek zsebre, hogy nehogy bajok legyenek. Továbbra se értem, mi értelme így az egésznek?
                az mar nem titok, hogy az ironnal majdnem mindenki mikrolotokkal tradelt, es nagy oszegekkel bonuszozot, mert megkaptak a rest a pajzson
                az XM-nel is ment a buli tavaly aprilisig amig husegesen adtak a 30% bonuszt minden depora
                en szeretek sokat keresni , ha a broker megengedi(sajna egyre kevesebben), de altalaban ,hamar lekapcsolnak. a rekord mult penteken volt a NFP-en ,kokemeny 2 perc utan mar nem engedtek pozit nyitni csak zarni, igaz akkor mar profitban voltam rendesen

Hozzászólás

• Az iron is dobott még egy utolsó 100% -os akciót tavaly decemberben...
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az iron is dobott még egy utolsó 100% -os akciót tavaly decemberben...
                    az ironnal most is van 100% sharing es 40%power,igaz a kutyanak se kel

Hozzászólás

Persze, hogy nem errol van szo...
                      Inkabb arrol, hogy amikor csinalsz 50%-ot akkor vedd ki a profitot. Ne csinald azt, hogy mindig csak teszed a penzt a piacba de soha nem veszed ki. Ne akard minden egyes tradet profitba zarni meg akkor se ha elvileg profitbol finanszirozod a kotesed.
                      Hajra...en azt kivanom, hogy havonta annyi adot fizess mint az ex-bered, ahogy te fogalmaztal

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hajra...en azt kivanom, hogy havonta annyi adot fizess mint az ex-bered, ahogy te fogalmaztal
                        Szép kívánság, de a korábbi megjegyzéseket olvasva eléggé lehetetlen vállalkozásnak tűnik... 10%-nál, meg rendszeres 50 dollár nyerőnél elküldenek..így nehéz lesz.

Hozzászólás

• Aki szerint nincs értelme nem mm et keresni mert úgy is nagy eséllyel mm hez továbbítódik a megbízás az mért nem megy Lmax vagy Ultrafx hez?
                          Ott nem az eredeti nagy, de akkor is igazi tőzsde van, traderekkel szemben, de ha volna plusz még pár mm likviditás szolgáltatója is az se baj, indexek is vannak.
                          Fxpro ecn ére se hiszem hogy kamu lenne.

Hozzászólás

• Gondolom nem az XM hibája, de így jár a legtöbb próbálkozó.
                            Már épp azon kezdett gondolkozni, hogy fogja a hatalmas nyerőt leadózni és elkölteni, amikor beüthetett a geb@sz.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Aki szerint nincs értelme nem mm et keresni mert úgy is nagy eséllyel mm hez továbbítódik a megbízás az mért nem megy Lmax vagy Ultrafx hez?
                              Ott nem az eredeti nagy, de akkor is igazi tőzsde van, traderekkel szemben, de ha volna plusz még pár mm likviditás szolgáltatója is az se baj, indexek is vannak.
                              Fxpro ecn ére se hiszem hogy kamu lenne.
                              Szerintem ezt átbeszéltük már.....

Hozzászólás

• Sosem voltam az Ironnál.
                                Sosem kaptam bónuszt és sosem fogadnék el.
                                Az Alpari dőlése után az FCA az utolsó centig kifizetett.
                                Ez is csak ennyi

Hozzászólás

Working...
                                X