Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

XM az igazi csaló marketmaker!

Üdvözlök mindenkit!

Egy negatív tapasztalatomat szeretném veletek megosztani az XM-el kapcsolatban. Az eset egy hétfői napon történt amikor is USA zárva volt, a likviditás emiatt kisebb volt a piacokon, emiatt fordulhatott elő egy óriási spike a goldban. Ezt meglátva be is nyitottam egy nagyobb tradet amit a rendszer be is fogadott, a trade megnyílt margint levéve. Ázsiai session nyitásakor a tradem már $28.000 profitban volt így le is zártam a tradet. A spike nem csak az XM-nél volt hanem az összes többi brókernél is. Ennek megfelelően a stopokat is kiszedték. Még az éjjel indítottam egy kifizetést, majd délelőtt érkezett az email hogy az egész profitot elvették és eltűnt a számlámról a pénz. Egyből hívtam a számlamanagerem illetve írtam nekik. Közölték hogy a piac már zárva volt, illetve a hiba nem náluk volt így a Terms and Conditions xyz pontja alapján az egész profitot bevonják és ez a végleges döntés. Ami rendkívűl érdekes, hogy ebben az időpontban még több másik brókernél is ment a gold kereskedés. 1 hét vitatkozás,levelezgetés után jóváírtak a számlámon $5000 creditet, (NEM CASHT!!!), tehát ezt nem lehet kivenni csak kereskedni vele. Na akkor kérdezem én, mégis csak náluk volt a hiba ha kompenzálni probáltak?
    Miután ezt megkérdeztem tőlük jött a válasz hogy a bónusz a lojalitásom miatt kaptam és semmi közze a tradehez! Na igen.... persze
    A tradet egyébként kézzel nyitottam manuálisan, soha semmiféle EA vagy bármilyen robotot nem használtam!

A management döntése végleges, a profitom elvették nem fogom visszakapni.

Ezúttal is szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy az XM egy csaló tolvaj cég. Igazi marketmaker aki a pénzedre pályázik és ha lehetősége van rá az első adandó alkalommal megszerzi azt bármi áron. Így kereskedjetek náluk.
    Jelenleg a felügyeleti szervek válaszára várok, sajnos ez egy hosszabb procedúra.

Képet csatoltam a hozzászoláshoz, illetve következik az email amit küldtek a profit kitörlésével kapcsolatban.

ui.: Szeretném megkérdezni a kedves XM csapatot, ha valóban kiviszik a tradeket a piacra, akkor hogy fordulhat elő hogy az XM által állított "BEZÁRT" piacon létrejön a trade?

Dear Mr. xxxxxxxx

Following a thorough investigation of your trading account(s) by our Compliance Department, we hereby would like to inform you that, based on a detailed review of the trading activity in your account(s), we have concluded that certain transactions carried out in your account(s) on 26.05.2014 were executed at prices which do not reflect the real market rates at the time.

Pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, to which you agreed when you opened your account(s) with our Company, we are, therefore, entitled, under these circumstances, to revoke the transactions initiated in your account(s), insofar as they were executed at off-market prices and make the necessary and corresponding corrections and adjustments in your account(s) at our Company’s sole discretion. Accordingly, you will not be compensated for the profit of USD 28,368 resulting from the transactions in your account(s) that we have determined as resulting from the above-mentioned pricing error, since the transactions in your account(s) that gave rise to such profits are revoked/cancelled and any profits initially shown in your account(s) as a result of such transactions can, therefore, not be considered as legitimately made on your behalf.

Accordingly in line with the foregoing, we hereby regret to have to inform you that, pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, transaction(s) no. XXXXXXXX and XXXXXXXX initiated in your account(s) with our Company on 26.05.2014, which relied on price latency arbitrage opportunities are definitely revoked/cancelled.

This letter is official. It speaks for itself that it is sent to you without prejudice to any rights and/or remedies our Company may have in relation to this matter, now or in the future.

Sincerely,
    XM Team

Hozzászólás

neverwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdvözlök mindenkit!

Egy negatív tapasztalatomat szeretném veletek megosztani az XM-el kapcsolatban. Az eset egy hétfői napon történt amikor is USA zárva volt, a likviditás emiatt kisebb volt a piacokon, emiatt fordulhatott elő egy óriási spike a goldban. Ezt meglátva be is nyitottam egy nagyobb tradet amit a rendszer be is fogadott, a trade megnyílt margint levéve. Ázsiai session nyitásakor a tradem már $28.000 profitban volt. A spike nem csak az XM-nél volt hanem az összes többi brókernél is. Ennek megfelelően a stopokat is kiszedték. Még az éjjel indítottam egy kifizetést, majd délelőtt érkezett az email hogy az egész profitot elvették és eltűnt a számlámról a pénz. Egyből hívtam a számlamanagerem illetve írtam nekik. Közölték hogy a piac már zárva volt, illetve a hiba nem náluk volt így a Terms and Conditions xyz pontja alapján az egész profitot bevonják és ez a végleges döntés. Ami rendkívűl érdekes, hogy ebben az időpontban még több másik brókernél is ment a gold kereskedés. 1 hét vitatkozás,levelezgetés után jóváírtak a számlámon $5000 creditet, (NEM CASHT!!!), tehát ezt nem lehet kivenni csak kereskedni vele. Na akkor kérdezem én, mégis csak náluk volt a hiba ha kompenzálni probáltak?
      Miután ezt megkérdeztem tőlük jött a válasz hogy a bónusz a lojalitásom miatt kaptam és semmi közze a tradehez! Na igen.... persze

Ezúttal is szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy az XM egy csaló tolvaj cég. Igazi marketmaker aki a pénzedre pályázik és ha lehetősége van rá az első adandó alkalommal megszerzi azt bármi áron. Így kereskedjetek náluk.
      Jelenleg a felügyeleti szervek válaszára várok, sajnos ez egy hosszabb procedúra.

Képet csatoltam a hozzászoláshoz, illetve következik az email amit küldtek a profit kitörlésével kapcsolatban.

ui.: Szeretném megkérdezni a kedves XM csapatot, ha valóban kiviszik a tradeket a piacra, akkor hogy fordulhat elő hogy az XM által állított "BEZÁRT" piacon létrejön a trade?

Dear Mr. xxxxx

Following a thorough investigation of your trading account(s) by our Compliance Department, we hereby would like to inform you that, based on a detailed review of the trading activity in your account(s), we have concluded that certain transactions carried out in your account(s) on 26.05.2014 were executed at prices which do not reflect the real market rates at the time.

Pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, to which you agreed when you opened your account(s) with our Company, we are, therefore, entitled, under these circumstances, to revoke the transactions initiated in your account(s), insofar as they were executed at off-market prices and make the necessary and corresponding corrections and adjustments in your account(s) at our Company’s sole discretion. Accordingly, you will not be compensated for the profit of USD 28,368 resulting from the transactions in your account(s) that we have determined as resulting from the above-mentioned pricing error, since the transactions in your account(s) that gave rise to such profits are revoked/cancelled and any profits initially shown in your account(s) as a result of such transactions can, therefore, not be considered as legitimately made on your behalf.

Accordingly in line with the foregoing, we hereby regret to have to inform you that, pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, transaction(s) no. XXXXXXXX and XXXXXXXX initiated in your account(s) with our Company on 26.05.2014, which relied on price latency arbitrage opportunities are definitely revoked/cancelled.

This letter is official. It speaks for itself that it is sent to you without prejudice to any rights and/or remedies our Company may have in relation to this matter, now or in the future.

Sincerely,
      XM Team

1.) Ki, mikor mondta, hogy az XM nem market maker cég? - Azok. Ezt tudomásul kell venni.

2.) Azért pont jó lenne azt is megosztanod, hogy a Terms and conditions "xy pontja" pontosan melyik is, és a te esetedre ők ezt hogyan is vonatkoztatják, mert itt lenne a lényeg.

Sajnos, minden cégbek vannak terms and conditions-aik, illetve ez nem is baj, de azokban millió olyan megfoglmazás és pont van, hogy azt csak a cég tudja a maga javára fordítani.
      Ezzel szerintem nincs mit tenni - utólag. Azonban ha előre elolvasnánk, és valóban belegondolnánk, hogy mit is kellene elfogadnunk, akkor most nem lenne gond.

Na, de kíváncsi vagyok, a hivatalos válasz erre mi lesz, és mit reagál nyilvános fórumon a képviselő.

Hozzászólás

Bemásoltam a levelet amit küldtek, ott pontosan írja melyik pontokra hivatkoztak a terms and conditions-bol. Ja amit kihagytam még. Azt mondták hogy nem szabadott volna a tradet benyitnom mert a piac már zárva volt és ezt nekem kelett volna tudnom, ezért nem az ő hibájuk. Nekem eléggé úgy tünt, hogy a piac nyitva van :-) De ha ZÁRVA is lenne akkor hogy tudok benyitni egy tradet?!?! Miért szedi le a marginomat és nyitja meg?

Hozzászólás

Bemásoltam a levelet amit küldtek, ott pontosan írja melyik pontokra hivatkoztak a terms and conditions-bol. Ja amit kihagytam még. Azt mondták hogy nem szabadott volna a tradet benyitnom mert a piac már zárva volt és ezt nekem kelett volna tudnom, ezért nem az ő hibájuk. Nekem eléggé úgy tünt, hogy a piac nyitva van :-) De ha ZÁRVA is lenne akkor hogy tudok benyitni egy tradet?!?! Miért szedi le a marginomat és nyitja meg?
          Ne hagyd magad. Valami vagy nyitva van és akkor lehet trédelni, vagy zárva és akkor jön a market closed.
          De mondok egy másik lehetőséget:
          meg kellene keresned az igazi károsultakat. Tudom te is az vagy, de most olyanokra gondolok, akiket kiszedtek jó nagy minusszal (vagy inkább margin call-al).
          Keresd őket nemzetközi fórumokon.
          Ha találsz akár egyet is, nyert ügyed van!!

//aztán lehet ide papának 20%-ot leutalni a tipp/sikerdíjért
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Moncsicsi, hazudnak mint a vízfolyás.
            Még olyan piti dolgokban is mint egy késve kiutalt skrill összeg.
            Ezt figyeljétek:

Többszöri cseszegetésre, miért nem utalták el a pénzem ezt a levelet küldték:
            "Dear Valued Client,

We can confirm receipt of your withdrawal request, however, we are unable to process your payment at the moment upon receipt of a notification from Moneybookers for the verification of your Moneybookers account.

Please be patient and we will contact you shortly.

Please do not hesitate to contact us for any further information.

Regards, "

Azonnal megkérdeztem a skrillt, igaz -e amit az XM állít (VIP ügyfél vagyok náluk).
            Természetesen semmi alapja nem volt annak amivel az XM mosakodni próbált.

Egészen elképesztő hogy egy ilyen esetben mint egy csúszás, ahelyett hogy elnézést kérnének a késésért, mást okolnak.
            Ha ilyen piti esetben ezt megteszik szerintetek nem tesznek meg bármit ha a pénzüket akarjuk elszedni?

Nekem szerencsém volt velük összességében, elég sok pénzt elhoztam -(elnyertem) tőlük.
            Tudni kell hol a határ. Én befejeztem náluk a kereskedést.

Market maker a cég, úgy is kell kezelni. Sok pénzt nem szabad náluk tartani.
            Az ügyfelek elbukott pénzére hajtanak, ha valaki nyerő azt nem szeretik.
            XM szemináriumok ahol megtanítják trédelni az ügyfeleket ...

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem egyértelmű, hogy bónuszt sosem lehet kivenni, hanem mindig csak a rajta keletkezett/belőle termelt nyereséget.
              Más formában már volt erről szó, nem is egyszer.
              és a belőle kereskedett nyereség kivételének mi a feltétele?
              (azon kívül, hogy duplázni kell, mert nyilván nem csak ennyi feltétele van)

Holnap remélhetőleg benéz ide a Csilla és tisztázza a kérdést.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Moncsicsi, hazudnak mint a vízfolyás.
                Még olyan piti dolgokban is mint egy késve kiutalt skrill összeg.
                Ezt figyeljétek:

Többszöri cseszegetésre, miért nem utalták el a pénzem ezt a levelet küldték:
                "Dear Valued Client,

We can confirm receipt of your withdrawal request, however, we are unable to process your payment at the moment upon receipt of a notification from Moneybookers for the verification of your Moneybookers account.

Please be patient and we will contact you shortly.

Please do not hesitate to contact us for any further information.

Regards, "

Azonnal megkérdeztem a skrillt, igaz -e amit az XM állít (VIP ügyfél vagyok náluk).
                Természetesen semmi alapja nem volt annak amivel az XM mosakodni próbált.

Egészen elképesztő hogy egy ilyen esetben mint egy csúszás, ahelyett hogy elnézést kérnének a késésért, mást okolnak.
                Ha ilyen piti esetben ezt megteszik szerintetek nem tesznek meg bármit ha a pénzüket akarjuk elszedni?

Nekem szerencsém volt velük összességében, elég sok pénzt elhoztam -(elnyertem) tőlük.
                Tudni kell hol a határ. Én befejeztem náluk a kereskedést.

Market maker a cég, úgy is kell kezelni. Sok pénzt nem szabad náluk tartani.
                Az ügyfelek elbukott pénzére hajtanak, ha valaki nyerő azt nem szeretik.
                XM szemináriumok ahol megtanítják trédelni az ügyfeleket ...
                Én nem védem egyiket sem... Szomorú.
                De eddig számomra még a legmegbízhatóbak és legelérhetőek voltak.
                Ettől függetlenül nem vagyok sem naív, sem vak.

És végül kifizettek?

Hozzászólás

attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  és a belőle kereskedett nyereség kivételének mi a feltétele?
                  (azon kívül, hogy duplázni kell, mert nyilván nem csak ennyi feltétele van)

Holnap remélhetőleg benéz ide a Csilla és tisztázza a kérdést.
                  Én általában írtam a bónuszon keresett profitról.. Eben a konkrét esetben nem tudok többet, mint amit itt olvastam, de szerintem (az lenne a logikus, hogy) itt is csak annyi a feltétele a kivétnek (a profit kivételének), hogy tisztességes kereskedéssel profitot szerez az ember, és kész.
                  Mi más feltétel szokott itt lenni?

Hozzászólás

szia Csilla

Már nyitnám is a számlát, de van pár kérdésem.
                    1. a bónuszhoz élesíteni kell 1 héten belül a számlát, vagy elég, ha elindítom a regisztrálási folyamatot? (nem biztos, hogy tudok keríteni bankszámlakivonatot, közműszámlát 1 héten belül. Csak lakcímkártyát)
                    2. micro számlán ugyanazok a termékek kereskedhetőek, mint standard számlán? (micron látok *micro elnevezésű instrumentumokat, de ha belépek a demo számlára, ott már nincsenek)
                    3. micro és standard számlák között van különbség a swap mértékében?

4. később át lehet váltani a számlát microról standardre és vissza?
                    Kedves Attila,

Először is köszönöm szépen a türelmedet, íme a válaszok:

1. A bónuszt automatikusan jóvá fogjuk írni és az a számlán marad mindaddig amíg teljesen fel nem használod vagy míg a profit kifizetését nem kéred. Kereskedni azonban csak akkor fogsz tudni vele, ha a számla érvényesítésre kerül. Éppen ezért ezt javasoljuk mielőbb megtenni.

2. MICRO számlán ugyanazokkal az eszközökkel lehet kereskedni, mint bármely más számla típus esetén, viszont minden instrumentumnak van egy 'micro' felirata, mint például EURUSDmicro vagy GOLDmicro.Ez azért nem látszik a demón, mivel a DEMO számla a STANDARD számlának felel meg,tehát itt nincsenek micro jelölésű kereskedési eszközök.

3. Magukban az értékekben nincs különbség, azonban a számla méretezése miatt a swap értékek mégis eltérnek. MICRO számla esetén 1 lot 1000 egységnek felel meg, míg STANDARD számla esetén 1 lot 100000 egységnek. Ebből következik, hogy a számított kamat mértéke különböző eredményt fog adni MICRO valamint STANDARD számlán. A pontos értékek a következő linkeken tekinthetőek meg:
                    http://www.xm.com/assets/pdf/spreads...Micro_2014.pdf
                    http://www.xm.com/assets/pdf/spreads...ndard_2014.pdf

4. A számla tipusát nem lehet módositani, de nálunk egyszerre több, különböző számlatipust is nyithatsz párhuzamosan, melyek között lehetőség van az átvezetésre.

További kérdések esetén keress bizalommal!

Üdv,
                    Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

még egy kérdés:
                      50 eur-ból lesz 100 eur, akkor a 100 eur-ra lehet kifizetést kérni, vagy csak az 50 eur többletre?
                      Szia,

Az általunk adott 50 EUR-ból termelt nyereség a számlaegyenlegeden fog megmutatkozni, amit ki lehet kérni,amint eléri a 100EUR-t. Mivel a kezdeti 50 EUR mint bónusz szerepel a számládon, ezt külön nem tudod kikérni, tehát a kifizetéskor a bónusz segítségével szerzett többletet fogod megkapni.

Eredményes kereskedést és szép napot kívánok!

Üdv,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

Kedves Csilla,

Elfelejtett reagálni a postomra illetve arra, hogy miért lop el az XM a VIP ügyfeleitől több mint 6millió forintot!

Vagy erre csak szemet hunynak a cégnél?

Üdv

Hozzászólás

Üdvözlök mindenkit!

Egy negatív tapasztalatomat szeretném veletek megosztani az XM-el kapcsolatban. Az eset egy hétfői napon történt amikor is USA zárva volt, a likviditás emiatt kisebb volt a piacokon, emiatt fordulhatott elő egy óriási spike a goldban. Ezt meglátva be is nyitottam egy nagyobb tradet amit a rendszer be is fogadott, a trade megnyílt margint levéve. Ázsiai session nyitásakor a tradem már $28.000 profitban volt így le is zártam a tradet. A spike nem csak az XM-nél volt hanem az összes többi brókernél is. Ennek megfelelően a stopokat is kiszedték. Még az éjjel indítottam egy kifizetést, majd délelőtt érkezett az email hogy az egész profitot elvették és eltűnt a számlámról a pénz. Egyből hívtam a számlamanagerem illetve írtam nekik. Közölték hogy a piac már zárva volt, illetve a hiba nem náluk volt így a Terms and Conditions xyz pontja alapján az egész profitot bevonják és ez a végleges döntés. Ami rendkívűl érdekes, hogy ebben az időpontban még több másik brókernél is ment a gold kereskedés. 1 hét vitatkozás,levelezgetés után jóváírtak a számlámon $5000 creditet, (NEM CASHT!!!), tehát ezt nem lehet kivenni csak kereskedni vele. Na akkor kérdezem én, mégis csak náluk volt a hiba ha kompenzálni probáltak?
                          A tradet egyébként kézzel nyitottam manuálisan, soha semmiféle EA vagy bármilyen robotot nem használtam!

Dear Mr. xxxxxxxx

Sincerely,
                          XM Team
                          Tisztelt Hozzászóló,

Az arannyal történt kereskedés időpontjában zárva volt a piac. Az eset az Amerikai Egyesült államok nemzeti ünnepén, az emlékezet napján (Memorial Day) történt, amikor is hivatalosan 20:10-kor zárt a piac. A piac nyitására másnap, 05.27-én került sor, 01:00-kor. Erről minden egyes ügyfelünknek előzetesen e-mailben tájékoztatást küldtünk.
                          Ennek ellenére, íme az Ön által végrehajtott kereskedés nyitásának és zárásának időpontjai:

Nyitás: 2014.05.26 20:15:43
                          Zárás: 2014.05.27 00:10:26

Hiba történt a végrehajtásban, amely lehetővé tette a pozíciók megnyitását, ezért az így szerzett profit követelése semmiképp sem tekinthető jogosnak. Az ünnep az Államokban vitathatatlan tény, amiről előzetesen értesítést is küldtünk. A pozíciók érvénytelenítése tehát nem minden ok nélkül történt, hiszen a piac mint már említettem, hivatalosan zárva volt ebben az időszakban, és az ezalatt az idő alatt szerzett profit nem írható jóvá. Erről szintén e-mailben küldtünk tájékoztatást.
                          Elismertük, hogy hiba történt a végrehajtásban és emiatt kellett a pozíciókat érvényteleníteni, amit megtehettünk volna minden kompenzáció nélkül is, hiszen hibáról van szó. Amennyiben Ön a bónuszt rosszul értelmezte, annak ellenére hogy mint ügyfél nagyra értékeljük, legközelebb óvatosabban bánunk vele a további félreértések elkerülése végett.

Íme egy hasonló példa: ha a bankszámlájára egy hiba következtében jóváíródik 10,000 EUR, majd a hiba észrevételével a bank visszaveszi ezt az összeget, Ön azt állítaná, hogy meglopták?
                          Biztosak vagyunk abban is, hogy ha a kérdéses kereskedés forditott iranyú lett volna és a nyereség veszteség formájában jelentkezik, a beérkezett reklamáció arról szólna, hogy tegyük semmissé a kereskedést és kéri az elvesztett összeget, hiszen a piacnak zárva kellett volna lennie. Ez egyébként, az érintett ügyfelek esetében pont így történt.

Bízom benne, hogy a válasz kielégítő volt és ezúton szeretném megkérni, hogy legyen szíves tartózkodni azoktól a kijelentésektől, amelyek félrevezetőleg hathatnak a többi kereskedő számára.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tisztelt Hozzászóló,

Az arannyal történt kereskedés időpontjában zárva volt a piac. Az eset az Amerikai Egyesült államok nemzeti ünnepén, az emlékezet napján (Memorial Day) történt, amikor is hivatalosan 20:10-kor zárt a piac. A piac nyitására másnap, 05.27-én került sor, 01:00-kor. Erről minden egyes ügyfelünknek előzetesen e-mailben tájékoztatást küldtünk.
                            Ennek ellenére, íme az Ön által végrehajtott kereskedés nyitásának és zárásának időpontjai:

Nyitás: 2014.05.26 20:15:43
                            Zárás: 2014.05.27 00:10:26

Hiba történt a végrehajtásban, amely lehetővé tette a pozíciók megnyitását, ezért az így szerzett profit követelése semmiképp sem tekinthető jogosnak. Az ünnep az Államokban vitathatatlan tény, amiről előzetesen értesítést is küldtünk. A pozíciók érvénytelenítése tehát nem minden ok nélkül történt, hiszen a piac mint már említettem, hivatalosan zárva volt ebben az időszakban, és az ezalatt az idő alatt szerzett profit nem írható jóvá. Erről szintén e-mailben küldtünk tájékoztatást.
                            Elismertük, hogy hiba történt a végrehajtásban és emiatt kellett a pozíciókat érvényteleníteni, amit megtehettünk volna minden kompenzáció nélkül is, hiszen hibáról van szó. Amennyiben Ön a bónuszt rosszul értelmezte, annak ellenére hogy mint ügyfél nagyra értékeljük, legközelebb óvatosabban bánunk vele a további félreértések elkerülése végett.

Íme egy hasonló példa: ha a bankszámlájára egy hiba következtében jóváíródik 10,000 EUR, majd a hiba észrevételével a bank visszaveszi ezt az összeget, Ön azt állítaná, hogy meglopták?
                            Biztosak vagyunk abban is, hogy ha a kérdéses kereskedés forditott iranyú lett volna és a nyereség veszteség formájában jelentkezik, a beérkezett reklamáció arról szólna, hogy tegyük semmissé a kereskedést és kéri az elvesztett összeget, hiszen a piacnak zárva kellett volna lennie. Ez egyébként, az érintett ügyfelek esetében pont így történt.

Bízom benne, hogy a válasz kielégítő volt és ezúton szeretném megkérni, hogy legyen szíves tartózkodni azoktól a kijelentésektől, amelyek félrevezetőleg hathatnak a többi kereskedő számára.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                            Tehát elismerik hogy hiba történt az önök oldalán és nem én voltam a hibás, ennek ellenére a pénzem nem adják vissza? Érdekes....

Szeretném megkérdezni a többi kereskedőt ők hasonló szituációban mit gondolnának. Nem hibásak és mégis közel $30.000 elvételre kerül...

Hozzászólás

Kedves Csilla!

Mivel ezen számlák market maker számlák az ügyfelek pozícióinak általában annyi köze van a piachoz mint Budai Mónikának az igazmondáshoz

Az XM egy fogadóiroda ahol az ügyfelek ideális esetben elbukják a pénzüket az XM által jegyzett árfolyamon az Önök kasszájába.
                              Önök határozzák meg az árfolyamot, ha ezzel magukat sodorják kellemetlen helyzetbe az az Önök hibája. be kell nyelni és nem a szemfüles tréderek pozícióit törölgetni. Ugyanis ez PITIÁNERSÉG.

A kereskedési felület nem rendeltetésszerű használata (az ügyfél nyer) nem kívánatos.
                              Mint korábban írtam, nekem volt szerencsém megkopasztani közel 80 ezer usd-vel a céget még az olyan kis szemétségek ellenére is mint amiket írtam és amikre elegánsan nem válaszolt.
                              Fájó szívvel vettem tudomásul hogy a huszonéves tulajok magánjetjének megtankolásakor esetlegesen hiányzott ez az összeg de ez van.

Csak én érzem úgy hogy kezd kissé kínossá válni ez a topic az XM -nek?

Hozzászólás

Jó kis promo ez.

Sokan demóznak, és/vagy centes számlában gondolkodnak. Számukra jó lehetőség, hogy pénzt se kell befizetni, ott a bónusz, s máris lehet „élesben” kereskedni. És működik. Azon már el se kell gondolkodni, miért van az ingyenpénz.

Akik viszont nem 60 termékből akarnak választani, vagy nem market makernél nyitnának bónuszos számlát, majd úgyis találnak mást.
                                https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Working...
                                X