Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• FSCS fizetett pontosabban.

Hozzászólás

• Maradjon is igy az angolok jo szokasa!
      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• antaran eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az XM képviselőtől szeretnék kérdezni.

Az XM_Client-Agreement-Terms-and-Conditions-of-Business dokumentumban található a következő idézettel azonosítható rész, azaz bekezdés:

"53.2 Artificial Intelligence Software:
        It is absolutely prohibited to use any software , which we determine, at our sole discretion, to have as its purpose to apply any kind of artificial intelligence analysis to our Online Trading Facility and/or computer system(s) relating to the use of our Services;<...>Under these circumstances, we reserve the right to seize any profits and/or revenues generated directly or indirectly by exercising any such prohibit trading activity<...>"

Ehez kapcsolódóan kérek példákat, hogy mitől érdemes tartózkodni, illetve bővebb, világosabb és nem általános magyarázatot.
        Különös tekintettel a következőkre:
        1. más broker cégeknél ilyen részt nem találtam,
        2. mindegyik EA -ra érvényes az, hogy Artificial Intelligence Software, hisz az a célja egy EA készítésének, hogy minél jobban helyettesítse az emberi döntéseket. (Tudományos definíció szerint ez az Artificial Intelligence.)
        3. fentiek értelmében bármelyik, EA -t futtató számlát bezárhatja bármikor az XM.

Amennyiben fenti kérdésem nem teljesen világos, másképpen is megfogalmazom:
        Hogyan biztosíthatja azt valaki, hogy az általa alkalmazott EA megfeleljen az XM fent hivatkozott teljesen általános feltételének?

Kedves antaran, kedves fórumozók!

Köszönöm szépen a türelmüket, a lehető legpontosabb információ érdekében alaposan utánajártam az adott pontnak a felhasználási feltételekben, egyeztettem a felelős osztállyal a legmegfelelőbb fordításért és válaszért.

1.
        Az XM.com csak a saját felhasználási feltételeivel kapcsolatban tud nyilatkozni, illetve annak pontjaira magyarázatot, részletesebb leírást adni. Amennyiben másik brókercégeknél ezt a pontot nem vélte felfedezni azután sem, hogy tüzetesen végigolvasta minden pontját a feltételeknek, többek között valószínűsíthetően nem volt egyáltalán vagy specifikusan, konkrétan feltűntetve, esetlegesen az Expert Advisor-t nem említette sehol.
        Az, hogy ez konkrétan bele van véve a mi felhasználási feltételeinkbe, továbbra is a cég hitelességét tükrözi, tehát nincsenek rejtett pontok, apró betűs részek, amelyek zavart okozhatnak. Továbbá ez egy konkrét figyelmeztetés azon ügyfeleink számára, akiknek az elsődleges céljuk nem maga a kereskedés, hanem a rendszer becsapása, illegális és felhasználási feltételekbe ütköző szoftverek használata, melyek maguk fejlesztettek, az interneten vásároltak meg és elsődleges céljuk a rendszer megbénítása, tönkretétele.

2.
        Ez a pont egyáltalán nem az Expert Advisor-okra vonatkozik, még csak nem is egyes expert advisor-okra. Olyan tevékenységekre vonatkozik, melyeket bizonyos intelligens szoftverek okoznak, elsődlegesen a már említett rendszer megbénítására, tönkretételére optimalizálva.

3.
        Nem, ez nem azt jelenti. Azt jelenti, hogy olyan számlák kerülhetnek lezárásra, melyeken olyan Expert Advisor-nak beállított károkozó szoftverek futnak, melyek funkciója a rendszer meghibásodását idézi elő, ahelyett, hogy kereskedési stratégiát használ egy adott technikai elemzésen alapulva.

4.
        Úgy bizonyosodhat meg arról, hogy Önnel ilyen nem történik, hogy nem vásárol és használ olyan Expert Advisort melyről tudja, hogy az alap funkciója a rendszer megzavarása és különböző csalási technikák használata.

Továbbá szeretnénk minden kedves fórum tagot és látogatót tájékoztatni arról, hogy az XM.com fórum témában bármilyen vélemény vagy kérdés, ami az XM.com-mal kapcsolatos, az természetesen legjobb tudásunk és információink szerint megválaszolásra kerül. Más brókercégekkel - még ha ciprusi is az adott brókercég – kapcsolatban nem áll módunkban álláspontot foglalni, illetve az összehasonlítás, egy kalap alá való vétel nem minden esetben helytálló.
        Cégünk kifogástalanul működik, hajtja végre ügyfeleink százezreinek a kereskedését, kifizetési kérelmeit továbbra is, 24 órán belül elfogadja és feldolgozza, ahogyan azt eddig is tettük.
        Továbbra is várjuk hozzászólásaikat, kérdéseiket, készséggel állunk rendelkezésükre.

Üdvözlettel

Somogyi Gábor, XM képviselő

Hozzászólás

• Ha lehetne 1 lotnál kisebb, mikro lot dax-ot nyitni az sok dax kedvelőt vonzana, többek közt engem.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha lehetne 1 lotnál kisebb, mikro lot dax-ot nyitni az sok dax kedvelőt vonzana, többek közt engem.
            Nem vagyok valami nagy CFD szakértő, de ez nem annak számít?

Click image for larger version

Name:	xmdax.JPG
Views:	1
Size:	46,5 KB
ID:	152244
            www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem vagyok valami nagy CFD szakértő, de ez nem annak számít?

[ATTACH]8466[/ATTACH]
              MT4-es brókereknél többféle méretezés létezik a DAX indexre.
              FXCM: Tizedelt méretű a DAX. Legkisebb kötésméret 1 lot, de 1 pont elmozdulás csak 10 cent.
              FxPRO, ActivTrades, stb..: Legkisebb kötésméret 0,01 lot, 1 pont elmozdulás 25 cent.
              LMAX: DAX mini, 0,1lot 1 pont mozás 1 EUR. DAX 0,1 lot 1 pont mozgás 2,5 EUR.
              XM, és még egy pár bróker: Legkisebb kötésméret 1 lot, 1 pont elmozdulás 1 EUR.

Határidős piacok: DAX mini 1 kontrakt, 1 pont 5 EUR. DAX 1 kontrakt 1 pont 25EUR

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                MT4-es brókereknél többféle méretezés létezik a DAX indexre.
                FXCM: Tizedelt méretű a DAX. Legkisebb kötésméret 1 lot, de 1 pont elmozdulás csak 10 cent.
                FxPRO, ActivTrades, stb..: Legkisebb kötésméret 0,01 lot, 1 pont elmozdulás 25 cent.
                LMAX: DAX mini, 0,1lot 1 pont mozás 1 EUR. DAX 0,1 lot 1 pont mozgás 2,5 EUR.
                XM, és még egy pár bróker: Legkisebb kötésméret 1 lot, 1 pont elmozdulás 1 EUR.

Határidős piacok: DAX mini 1 kontrakt, 1 pont 5 EUR. DAX 1 kontrakt 1 pont 25EUR
                Így már világos, köszi.

Idő közben rájöttem, hogy xm-nél a ticksize: 0,1 pont, amihez a tickvalue: 0,1 euro és így jön ki az 1 euro pontonként.
                www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Szántó Csilla vagyok és az XM.com nemzetközileg elismert brókercéget képviselem. Nemrég csatlakoztam a fórumhoz, örömmel tölt el, hogy itt lehetek és tagjává válhatok egy ilyen nagyszerű közösségnek.

Ezentúl én foglak tájékoztatni benneteket a legújabb XM hírekről és tudnivalókról, hogy betekintést nyerhessetek egy vezető brókercég mindennapjaiba.

Sőt, ezentúl állok a rendelkezésetekre: bármilyen kérdés/kérés esetén keressetek bizalommal. Örömmel válaszolok a kérdéseitekre, hiszen azért jó dolog a fórum, mert elsőkézből kaphattok tőlem tájékoztatást, illetve sikerül ezentúl tapasztalatot cserélnünk és kölcsönosen segítenünk egymásnak.

Üdvözlettel,
                  Csilla - XM képviselő

beregeltem az xm hez de a dokumentumaimat nem találták elfoigadhatonak, láthatoság , érdekes me az fx proban elsöre elfogadtak mindent tanács esetleg?

Hozzászólás

• csacsa38 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    beregeltem az xm hez de a dokumentumaimat nem találták elfoigadhatonak, láthatoság , érdekes me az fx proban elsöre elfogadtak mindent tanács esetleg?
                    Józanodj ki! (Dislexia esetén bocs)

Hozzászólás

• csacsa38 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves csacsa38!

Mindenek előtt szeretnénk üdvözölni és köszönjük, hogy nyitott nálunk éles kereskedési számlát.

Kérem legyen szíves egy e-mailt küldeni az ugyfelszolgalat@xm.com címre XM-es azonosítójával, hogy meg tudjam nézni a feltöltött dokumentumokat és konkrét tanácsot tudjunk adni.

Üdvözlettel

Somogyi Gábor - XM képviselő

Hozzászólás

Kedves antaran, kedves fórumozók!

Továbbá szeretnénk minden kedves fórum tagot és látogatót tájékoztatni arról, hogy az XM.com fórum témában bármilyen vélemény vagy kérdés, ami az XM.com-mal kapcsolatos, az természetesen legjobb tudásunk és információink szerint megválaszolásra kerül. Más brókercégekkel - még ha ciprusi is az adott brókercég – kapcsolatban nem áll módunkban álláspontot foglalni, illetve az összehasonlítás, egy kalap alá való vétel nem minden esetben helytálló.
                        Cégünk kifogástalanul működik, hajtja végre ügyfeleink százezreinek a kereskedését, kifizetési kérelmeit továbbra is, 24 órán belül elfogadja és feldolgozza, ahogyan azt eddig is tettük.
                        Továbbra is várjuk hozzászólásaikat, kérdéseiket, készséggel állunk rendelkezésükre.

Üdvözlettel

Kedves Gábor

Ha holnaptól mégsem fizetnének, pontosan mi az ami meggátolja önöket, hogy évekig maguknál tartsák az ügyfelek pénzét. (azt hagyjuk, hogy nem olyanok..

Próbáljuk a mellébeszélés most elhagyni. Cysec látjuk, hogy semmit nem segít, tehát arra se hivatkozzunk.

Konkrét választ kérek.

Hozzászólás

• 1, Lelki ismeret
                          2, Érdek hogy ne romoljon a hírneve.
                          3, Cysec.

Nem jó számodra nagy összeget utalni brókerhez.
                          A beutalt kis egyenlegedet hosszú távon elbukod, vagy ha nyereséges szupertrder vagy akkor bármelyik fizető brókernél össze tradelhetsz annyit hogy mehess egy számodra megbízható jóhoz.

Engem az érdekel inkább hogy honnan kapja a likviditást a piaci spredes számlájuk, nem e egy mm től, remélem egy olyan pooltól amibe vannak banki tagok is.
                          Nagyon vonzó (ha valóban minden esetbeni) a negatív védelem.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Engem az érdekel inkább hogy honnan kapja a likviditást a piaci spredes számlájuk, nem e egy mm től, remélem egy olyan pooltól amibe vannak banki tagok is.
                            Milyen likviditásra van szüksége egy fogadóirodának?

Hozzászólás

• Majd szükségük lesz rá, ha én a super trader beindulok ott
                              Nem akartam naiv lenni, csak az új számlájuk stp nek tűnik,
                              a másikkal ellentétben nem adnak rá bónuszt és kisebb a tőkeáttétel, piaci spred plusz jutalék.. miatt.

Hozzászólás

Kedves antaran, kedves fórumozók! ...

Üdvözlettel

Ügyfeleink százezrei? Picit szerényebben kedves képviselő úr!

Hozzászólás

Working...
                                X