Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlöm Erla01!

Szeretném megköszönni, hogy kérdésével ismételten hozzánk fordult.

Az XM kereskedési órái eltérnek a piac általános kereskedési óráitól, pontosan azzal az öt perccel, amit Ön is említett.

http://www.xm.com/hu/forex-trading linkre kattintva a Spreadsheet alatt találja az általános FOREX, RUB, CNH kereskedési órákat. Pontosan annyival tér el az XM időpontja az általánostól, amelyet ön is említett, ennek pedig az az oka, hogy a piac nyitása után rögtön, illetve zárása előtt rögtön a magas volatilitás okozta kellemetlenségektől, abnormális spread-ektől megvédjük ügyfeleinket, számláikat.

Cégünk abból nem profitál, hogy „elvesszük” azt az öt percet, ha pontosabb szeretnék lenni, ezzel a plusz öt perccel összességében több pénzt veszítenének el ügyfeleink, mint nyernének, tisztelet a kivételnek.

Nem tartunk számon semmilyen statisztikát ügyfeleink nyitási/zárási/Gap kereskedéseiről, hiszen kivétel nélkül mindenkire vonatkozik a piac nyitási és zárási időpontja, ez nem egy büntetés.

Amennyiben további kérdés merülne fel, kérem, ahogyan eddig is, bizalommal forduljon hozzánk minden kedves fórumozó.

Üdvözlettel – Somogyi Gábor, XM képviselő
    Ez annyira megható!
    Főleg így karácsony táján.

Hozzászólás

• tegnap, 22.50-kor már nem tudtam stoppot feljebb húzni, mert market klozet volt...
      az én biztonságom érdekében persze örülök neki

Hozzászólás

• Az évek során volt néhány forex szolgáltatóm, nem sorolom fel őket hátha beperelnek üzletrontásért, de röviden leírom hogy miért választottam végén az XM-et:

alacsony spreadek- igaz, nem a piacon található legalacsonyabb
        alacsony minimum tőke- az alacsony spreados szolgáltatóknak általában magas a minimum tőkeigényük
        alacsony be és kifizetési költségek,- egyéb szempontból jobb kondíciójú cégeknél viszont ez volt magas.
        bónusz, pénzdíjas versenyek- ez már csak plusz.

Összességében nekem aki 500 USD alatti tőkével dolgozik, és hetente szeretne pénzt kivenni a legoptimálisabb választás az XM.
        Ha ennél több pénzt akarsz betenni, m1 időtávon dolgozni ( alacsony spead igény), és kb 6000 Ft pénzfelvételi költséget minden alkalommal szeretnéd kifizetni akkor válassz másik szolgáltatót.

Ez nem reklám, semmi közöm az XM-hez csak ügyfél vagyok!
        De azért megszórhatnának tízezresekkel
        hogy tudják hova kell küldeni én xauusd888@gmail.com ügyfél voltam

Hozzászólás

• xrisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az évek során volt néhány forex szolgáltatóm, nem sorolom fel őket hátha beperelnek üzletrontásért, de röviden leírom hogy miért választottam végén az XM-et:

alacsony spreadek- igaz, nem a piacon található legalacsonyabb
          alacsony minimum tőke- az alacsony spreados szolgáltatóknak általában magas a minimum tőkeigényük
          alacsony be és kifizetési költségek,- egyéb szempontból jobb kondíciójú cégeknél viszont ez volt magas.
          bónusz, pénzdíjas versenyek- ez már csak plusz.

Összességében nekem aki 500 USD alatti tőkével dolgozik, és hetente szeretne pénzt kivenni a legoptimálisabb választás az XM.
          Ha ennél több pénzt akarsz betenni, m1 időtávon dolgozni ( alacsony spead igény), és kb 6000 Ft pénzfelvételi költséget minden alkalommal szeretnéd kifizetni akkor válassz másik szolgáltatót.

Ez nem reklám, semmi közöm az XM-hez csak ügyfél vagyok!
          De azért megszórhatnának tízezresekkel
          hogy tudják hova kell küldeni én xauusd888@gmail.com ügyfél voltam
          De ez reklám.

Hozzászólás

• eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            tegnap, 22.50-kor már nem tudtam stoppot feljebb húzni, mert market klozet volt...
            az én biztonságom érdekében persze örülök neki
            a biztonságom érdekében szerencsére pénteken zárás előtt nem tudtam az említett stoppom feljebb húzni, ma gappel nyitott a piac...így frankó mínuszban átugrotta a stopszintem és úgy zárta a rendszer a pozícióm, ami nem történt volna meg, ha 22.50kor feljebb tudtam volna tenni a stoppot.

kinek az érdekeit védik Önök tulajdonképpen? az enyémet biztos nem

köszi

Hozzászólás

a biztonságom érdekében szerencsére pénteken zárás előtt nem tudtam az említett stoppom feljebb húzni, ma gappel nyitott a piac...így frankó mínuszban átugrotta a stopszintem és úgy zárta a rendszer a pozícióm, ami nem történt volna meg, ha 22.50kor feljebb tudtam volna tenni a stoppot.

köszi
              EURUSD-t biztosan sok bróker kínál.

Hozzászólás

köszi
                Ha feljebb húztad volna a stoppot, akkor azt nem ugrotta volna át?

Hozzászólás

• Gabi a fiú eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ott az okos válasz!

Hozzászólás

köszi
                    Egy marketmaker cég (magyarul: fogadóiroda) MINDIG az ügyfél javát akarja

Hozzászólás

• Gabi a fiú eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jo meglatas. De szerintem meg zaras elott kivett volna enyhe +ban

Hozzászólás

• Másik brokinál nyiss szembe pozit, ha már nem tudsz zárni.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Másik brokinál nyiss szembe pozit, ha már nem tudsz zárni.
                          Hajjaj , gondolni se mernék rá, még a végén bónuszcsalónak lennék titulálva

Hozzászólás

Hajjaj , gondolni se mernék rá, még a végén bónuszcsalónak lennék titulálva
                            Pedig ez nagyon jó ötlet ha nagy a kockázat, persze két bróker kell és money mindkét számlán.

Hozzászólás

• eurusd eredeti hozzászólása:

Tehát amikor kinyitott a piac záródott a long poziciód. A beadott stop szinten, vagy a rosszabb piaci áron záródott?

Hozzászólás

• Att16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                eurusd eredeti hozzászólása:

Tehát amikor kinyitott a piac záródott a long poziciód. A beadott stop szinten, vagy a rosszabb piaci áron záródott?
                                jácccatok csak a tűzzel!!
                                kis pénz kis foci teljesül,
                                aztán csak egyszer nem.....honnan tudod mikor kezdődik a beetetési fázis vége?? (talán amikor majd szpájkos humorral fűszerezve visz mindent? az egy biztos jel!!
                                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X