Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mekkora parasztvakítás ez a bónusz az xm-nél.Ismerősöm pár napja regisztrált utána meg is tette élete első befizetését megkapta a bónuszt is de mielőtt elkezdte volna a kereskedést le is törölték a bónuszt a számlájáról.Gratulálok xm!
    Kedves Laller74!

Köszönjük, hogy megosztotta ismerőse történetét, arról szeretném tájékoztatni, hogy az XM-nél szigorú szabályok betartásával, betartatásával dolgozunk.

Mind a letét nélküli, illetve a letét utáni bónusznak megvannak a felhasználási feltételei, melyek elérhetőek a honlapunkon. Bónusz ok nélkül nem kerül törlésre, illetve levonásra egy adott számláról.

Amennyiben kedves ismerőse szeretné a pontos indokot, kérem legyen szíves őt megkérni, hogy vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal, részletes információval fogunk neki szolgálni.

Az általános felhasználási feltételek teljes mértékben publikusak, minden potenciális és már meglévő ügyfelünknek elérhető, a kivizsgálás után megoszthatja kedves ismerőse másokkal is tapasztalatait.

Üdvözlettel

XM Képviselő

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      az XM-nél szigorú szabályok betartásával, betartatásával dolgozunk.
      Ma 11 óra 09 perckor beszéltem egy XM képviselővel, miután felhívott, mert új számlát nyitottam. Elmondtam, hogy csak a képen is látható akciójukat teszteltem, amit egy másik topicban is minden hozzászólásában reklámoz egy XMan.

Kiderült, hogy nekem sem jár 30 usd, csak új ügyfeleknek.
      Így viszont a reklám megtévesztő. Felhívtam erre a figyelmüket.

Arrogancia, marketing hablaty helyett most ezt kellett volna helyreigazítani, pontosítani, kedves XM képviselő.
      Csatolt fájlok
      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Hello Fórumtagok !
        A 30 usd bónusz témában kutakodtam . Itt találtam róla :
        http://www.xm.com/hu/promotions
        Vagyis csak az új ügyfeleknek jár , s egyszer . Magam is próbáltam
        újabb második számlanyitáshoz igényelni de akkor tájékoztattak , hogy
        ez egyszer kapható . A teljeskörű tájékoztatás a promóciók-ra kattintva
        már látható , aminek utólag néztem utána mert ugye a reklámból mást
        olvastam ki .
        Más : a webináriumaik nagyon hasznosak , sok elemet beépítettem a stratimba.

Hozzászólás

• A webináriumok utólag elérhetők?

Tapatalk-kal küldve az én MI 4W-el

Hozzászólás

• petrot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A webináriumok utólag elérhetők?

Kedves petrot, Kedves fórumozók!

Webinárium előadások utólag sajnos nem érhetőek el.

Online oktatásaink csak az előadások alatt érhetőek el, mivel élő tréningről van szó. A témakörök időről-időre ismétlődnek, tehát érdemes folyamatosan nyomon követni honlapunkon az aktuális témákat, időpontokat, ha lemaradt volna valamelyikről, amely érdekelte volna.

Témakörök, időpontok elérhetőek az alábbi linken keresztül:
            Webinárium: http://www.xm.com/hu/webinars
            Napi Forex Tréning: http://www.xm.com/hu/live-training

Üdvözlettel

XM Képviselő

Hozzászólás

Kedves petrot, Kedves fórumozók!

Webinárium előadások utólag sajnos nem érhetőek el.

Online oktatásaink csak az előadások alatt érhetőek el, mivel élő tréningről van szó. A témakörök időről-időre ismétlődnek, tehát érdemes folyamatosan nyomon követni honlapunkon az aktuális témákat, időpontokat, ha lemaradt volna valamelyikről, amely érdekelte volna.

Témakörök, időpontok elérhetőek az alábbi linken keresztül:
              Webinárium: http://www.xm.com/hu/webinars
              Napi Forex Tréning: http://www.xm.com/hu/live-training

Üdvözlettel

XM Képviselő
              Köszönöm!

Hozzászólás

• coyote eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hello Fórumtagok !
                A 30 usd bónusz témában kutakodtam . Itt találtam róla :
                http://www.xm.com/hu/promotions
                Vagyis csak az új ügyfeleknek jár , s egyszer . Magam is próbáltam
                újabb második számlanyitáshoz igényelni de akkor tájékoztattak , hogy
                ez egyszer kapható . A teljeskörű tájékoztatás a promóciók-ra kattintva
                már látható , aminek utólag néztem utána mert ugye a reklámból mást
                olvastam ki .
                Más : a webináriumaik nagyon hasznosak , sok elemet beépítettem a stratimba.
                Majd összedobunk Neked 30 dolcsit

Hozzászólás

• Az XM Képviselőtől kérdezném, hogy az oktatók éles számlán elért eredményét valahol nyomon lehet követni?

Kérem ne értse félre, nincs bennem rosszindulat. Viszont nagyobb magabiztssággal figyelném az online előadásokat és teljesíteném a részvételi feltételeket, ha meggyőződhetnék róla, hogy az oktatók valóban eredményesen trédelnek és nemcsak az oktatásból származik a bevételük.

Hozzászólás

• Az XM egy market maker cég, azaz ha te nyersz ő veszt, illetve az ügyfél vesztesége a broker kasszájába vándorol.

Komolyan elhiszi azt bárki is hogy meg akarja a cég tanítani sikeresen kereskedni az ügyfeleket? Arról nem beszélve ha tudna pl. a cég tulaja tradelni lerabolná a piacot sima kereskedéssel, nem lenne rászorulva a bukott kereskedőjelöltek utolsó centjére...

Az oktatók nyilván nem tudnak nyereségesen kereskedni épp ezért oktatnak.

Tényleg, még mindig a fantom ciprusi felügyelet felügyeli a céget vagy van megbízhatóbb helyről szerzett engedélye is?

Ébresztő mindegyik MM broker át akar vágni titeket, a mostanában divatba jött bináris opciós cégek meg különösen

Erre majd természetesen jön egy ordas nagy hazugsággal a tisztelt képviselő Hölgy vagy Úr valamilyen néven és előadja a mesét a tisztességes brokercégről hogy áááá ők nem olyanok.

Emlékeztek Pálinkás Nikolettre aki előbb mint tadawulfx kábította a népet aztán Ironfx alkalmazottként rabolta ki az ügyfeleket aztán Topforex- Fxtm
                    alatt teszi ugyanezt?
                    Ezek sz@rháziak voltak amikor erre a pályára mentek és azok is maradtak.

Befejezésképp idézném magam egy picit régebbi hozzászólással:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/5...html#post53652

Oda lett volna az az 50 ezer dollár ha nem veszem ki időben a másik disznó cégtől, a Németh Zoltán- féle ironfxtől.

Meneküljetek a ciprusi MM cégektől addig amíg megtehetitek!

Hozzászólás

• Krőzus jól leírta a dolgokat.
                      Általánosságban minden szavával egyetértek.
                      Én is nyitottam az XM-nél számlát de nem töltöttem rá egy fillért sem.
                      Elment a kedvem az MM cégektől,ráadásul a ciprusiaktól meg végképp,tanulva az Ironfx esetéből.

Hozzászólás

• Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az XM Képviselőtől kérdezném, hogy az oktatók éles számlán elért eredményét valahol nyomon lehet követni?

Kérem ne értse félre, nincs bennem rosszindulat. Viszont nagyobb magabiztssággal figyelném az online előadásokat és teljesíteném a részvételi feltételeket, ha meggyőződhetnék róla, hogy az oktatók valóban eredményesen trédelnek és nemcsak az oktatásból származik a bevételük.

Kedves Timothy Wilson, Kedves Fórumozók!

Köszönjük az érdeklődést, illetve kérdését oktatóinkkal kapcsolatban.

Ahogyan minden ügyfél személyes adata és kereskedése szigorúan bizalmas (az Öné is), ugyan így kezeljük oktatóink adatait is, azt harmadik félnek nem áll módunkban kiadni.

Korábban említettük azonban, hogy a tréningen elhangzottakat jegyzetelve, nyomon követve és alkalmazva, akár DEMO, akár éles számlán tesztelhetik. Az itt hallott információk olyan elemzési technikákon alapszanak, amit a gyakorlati kereskedéshez lehet alkalmazni, és amelynek pontossága valamint eredményessége első kézből meghatározható minden hallgató által.

Javasoljuk, hogy amennyiben kétségei vannak a feltételek teljesítését illetően, úgy először próbálja ki a napi tréningek mindenki számára elérhető 4 ingyenes előadását Sándor Zsolt előadásában, majd az ott hallottakat alkalmazza egy demo számlán.

Ezekre a következő linket követve tud regisztrálni: http://www.xm.com/hu/live-training

Ha az oktatással kapcsolatban további kérdései merülnének fel, kérjük küldje el elérhetőségeit privát üzenetben, vagy vegye fel a kapcsolatot számlamenedzserével.

Üdvözlettel

XM - Képviselő

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az XM egy market maker cég, azaz ha te nyersz ő veszt, illetve az ügyfél vesztesége a broker kasszájába vándorol.

Komolyan elhiszi azt bárki is hogy meg akarja a cég tanítani sikeresen kereskedni az ügyfeleket? Arról nem beszélve ha tudna pl. a cég tulaja tradelni lerabolná a piacot sima kereskedéssel, nem lenne rászorulva a bukott kereskedőjelöltek utolsó centjére...

Az oktatók nyilván nem tudnak nyereségesen kereskedni épp ezért oktatnak.

Tényleg, még mindig a fantom ciprusi felügyelet felügyeli a céget vagy van megbízhatóbb helyről szerzett engedélye is?

Ébresztő mindegyik MM broker át akar vágni titeket, a mostanában divatba jött bináris opciós cégek meg különösen

Erre majd természetesen jön egy ordas nagy hazugsággal a tisztelt képviselő Hölgy vagy Úr valamilyen néven és előadja a mesét a tisztességes brokercégről hogy áááá ők nem olyanok.

Emlékeztek Pálinkás Nikolettre aki előbb mint tadawulfx kábította a népet aztán Ironfx alkalmazottként rabolta ki az ügyfeleket aztán Topforex- Fxtm
                          alatt teszi ugyanezt?
                          Ezek sz@rháziak voltak amikor erre a pályára mentek és azok is maradtak.

Befejezésképp idézném magam egy picit régebbi hozzászólással:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/5...html#post53652

Oda lett volna az az 50 ezer dollár ha nem veszem ki időben a másik disznó cégtől, a Németh Zoltán- féle ironfxtől.

Meneküljetek a ciprusi MM cégektől addig amíg megtehetitek!

Kedves Krőzus!

Köszönjük az észrevételét oktatásunkkal, illetve cégünk működésével kapcsolatban, kérem engedje meg, hogy reagáljak, illetve kérdezzek ezzel kapcsolatban.

Immáron nem az első éve tanítjuk ügyfeleinket, magától érthetően a sikeresség mérhető a résztvevők létszámának növekedésében, régi ügyfeleink folyamatos jelenlétén és a kereskedésük sikerességén. Szoboszlai Attila és Sándor Zsolt neve nem ismeretlen a FOREX világában, akik részt vettek már bármelyik előadásukon azok alá is támasztják hatékonyságukat, illetve, hogy komoly tudás és tapasztalat áll mögöttük.

Figyelmébe ajánlom akár az 1 órás ingyenesen, éles számlához nem kötött, regisztráció nélküli webináriumokat. A Napi online tréningjeinket, melyek ugyan éles számlához vannak kötve, de így is 4 alkalom minden kötöttség, egyenleg nélkül tekinthető meg, ezek már három óra hosszúak sokkal részletesebbek és mélyebbre tekintenek, mint a webináriumok.

Az XM-nek 7 éves működése alatt nem volt érdeke, ahogyan jelenleg sem az, hogy ügyfelei veszítsenek, nem véletlenül növekszik ügyfeleink létszáma, akik elégedettek a szolgáltatásainkkal, cégünkkel.
                          Amennyiben Önnek bármilyen kárt okozott cégünk, kérem feltétlen vegye fel a kapcsolatot velünk akár privát üzenet formájában, vagy e-mailt küldve az ugyfelszolgalat@xm.com címre számla azonosítójával, elérhetőségével. Ezúton biztosítom, hogy minden el fogunk követni, hogy ezt kivizsgáljuk, amennyiben szükséges, a megfelelő lépéseket pedig megtesszük annak érdekében, hogy Ön is elégedett legyen, ne maradjon Önben rossz érzés.

Kérem bizalommal forduljon hozzánk, várjuk a megkeresését számlájával, kereskedési történetével kapcsolatban, legkésőbb 24 órán belül felvesszük természetesen Önnel a kapcsolatot.

Üdvözlettel

XM - Képviselő

Hozzászólás

magától érthetően a sikeresség mérhető a résztvevők létszámának növekedésében, régi ügyfeleink folyamatos jelenlétén és a kereskedésük sikerességén.
                            Növekvő létszám? Régi sikeres ügyfelek?
                            Valami KONKRÉTUMOT megtudhatnánk erről?

(pl. százalékos arány)

Hozzászólás

Az XM-nek 7 éves működése alatt nem volt érdeke, ahogyan jelenleg sem az, hogy ügyfelei veszítsenek
                              Üdvözlettel

XM - Képviselő
                              Kedves XM képviselő Úr/Hölgy!

Jelezném hogy ha legközelebb hazudni tetszik, kicsit körültekintőbben tessék azt tenni!

Azt állítja, az XM-nek nem érdeke hogy az ügyfél veszítsen például egy bónuszos számlán???

https://vimeo.com/156281942

Megértem az aggodalmukat hogy az ügyfelek összemossák az önök cégét az Ironfx-nél történtekkel, de ezen ne csodálkozzanak.

1, KB ugyanaz az üzeleti modelljük

2, ugyanaz a felügyeleti szervük

3, ugyanúgy a kedves ügyfelek pofájába hazudnak itt a fórumon.

Kedves ügyfelek! Vegyétek ki a pénzeteket a cysec alatt regulált brokerektől!

A kedves képviselő vállalja a személyes felelősséget amennyiben állításával ellentétben mégis bottal üthetik az ügyfelek a pénzük nyomát?

Erre válaszoljon terelés és mellébeszélés nélkül!

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves XM képviselő Úr/Hölgy!

Jelezném hogy ha legközelebb hazudni tetszik, kicsit körültekintőbben tessék azt tenni!

Azt állítja, az XM-nek nem érdeke hogy az ügyfél veszítsen például egy bónuszos számlán???

https://vimeo.com/156281942

Megértem az aggodalmukat hogy az ügyfelek összemossák az önök cégét az Ironfx-nél történtekkel, de ezen ne csodálkozzanak.

1, KB ugyanaz az üzeleti modelljük

2, ugyanaz a felügyeleti szervük

3, ugyanúgy a kedves ügyfelek pofájába hazudnak itt a fórumon.

Kedves ügyfelek! Vegyétek ki a pénzeteket a cysec alatt regulált brokerektől!

A kedves képviselő vállalja a személyes felelősséget amennyiben állításával ellentétben mégis bottal üthetik az ügyfelek a pénzük nyomát?

Erre válaszoljon terelés és mellébeszélés nélkül!
                                Na most már elég legyen, majd én megmondom :

Kedves Krőzus, majd Ön tudja, hogy működnek a dolgok. Majd Ön letisztáz itt mindent, és majd meg is mondja mindenkinek, ki hova fizessen be és hova ne. Ezáltal mindenféle gond megoldódik a ciprusi brókerekkel kapcsolatban, hisz Ön miatt majd bezár a bazár a napsütötte Cipruson.
                                Csak azt nem értem, ha Ön ilyen ellenszenvet érez akkor mi a büdös francot keres itt a fórumon. Az okosságot ossza, ahelyett hogy megmutatná egyáltalán mit tud a kereskedéseivel kapcsolatban felmutatni. Hiszen én úgy tudom, ez a fórum fő témája. Vegyen már vissza magából. Jó ?

Hozzászólás

Working...
                                X