Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem ossza hanem osztja, kijelentő módban.
    Miféle hangnem ez, új fiú?

Hozzászólás

• majdéntudom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na most már elég legyen, majd én megmondom :

Kedves Krőzus, majd Ön tudja, hogy működnek a dolgok. Majd Ön letisztáz itt mindent, és majd meg is mondja mindenkinek, ki hova fizessen be és hova ne. Ezáltal mindenféle gond megoldódik a ciprusi brókerekkel kapcsolatban, hisz Ön miatt majd bezár a bazár a napsütötte Cipruson.
      Csak azt nem értem, ha Ön ilyen ellenszenvet érez akkor mi a büdös francot keres itt a fórumon. Az okosságot ossza, ahelyett hogy megmutatná egyáltalán mit tud a kereskedéseivel kapcsolatban felmutatni. Hiszen én úgy tudom, ez a fórum fő témája. Vegyen már vissza magából. Jó ?
      Erre válaszoljon terelés és mellébeszélés nélkül!

Hozzászólás

• Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Növekvő létszám? Régi sikeres ügyfelek?
        Valami KONKRÉTUMOT megtudhatnánk erről?

(pl. százalékos arány)

Kedves Timothy Wilson!

Számokban viszonyítva, mint közösségi oldalunkon is publikáltuk, ügyfeleink száma már meghaladta az 500.000 – főt, mely egyértelműen a sikerességet jelzi, ahogyan ügyfeleink és partnereink elégedettségét is.

Korábban tanácsoltam, kereskedéssel kapcsolatban próbálja ki DEMO számlán azokat, melyeket oktatóink mondanak a tréningek alatt, százalékosítsa az eredményeket, hogy első kézből tapasztalja hitelességüket, tudásukat.
        Ügyfeleink adatait nem adjuk, adhatjuk ki harmadik személy részére, vannak információk melyek nem publikusak, ez cégünk és ügyfeleink érdekeit is szolgálja.

Üdvözlettel
        XM - Képviselő

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves XM képviselő Úr/Hölgy!

Jelezném hogy ha legközelebb hazudni tetszik, kicsit körültekintőbben tessék azt tenni!

Azt állítja, az XM-nek nem érdeke hogy az ügyfél veszítsen például egy bónuszos számlán???

https://vimeo.com/156281942

Megértem az aggodalmukat hogy az ügyfelek összemossák az önök cégét az Ironfx-nél történtekkel, de ezen ne csodálkozzanak.

1, KB ugyanaz az üzeleti modelljük

2, ugyanaz a felügyeleti szervük

3, ugyanúgy a kedves ügyfelek pofájába hazudnak itt a fórumon.

Kedves ügyfelek! Vegyétek ki a pénzeteket a cysec alatt regulált brokerektől!

A kedves képviselő vállalja a személyes felelősséget amennyiben állításával ellentétben mégis bottal üthetik az ügyfelek a pénzük nyomát?

Erre válaszoljon terelés és mellébeszélés nélkül!

Kedves Krőzus!

Köszönöm válaszát, szeretném Önt is és minden kedves Fórumozót arról tájékoztatni, hogy minden ügyfelünknek lehetősége van számláját bónusz nélkül használni, kérheti a bónusz mentességet, valamint ZERO számlánkon konkrétan nem is ajánlunk bónuszt, az üdvözlő 30 USD-os letét nélküli bónuszon kívül, tehát határozottan nem célunk, hogy bárki is veszítsen.

A korábbi hozzászólása óta nem kaptunk Öntől sem privát üzenetet, sem pedig ügyfélszolgálatunkra levelet, telefonhívást, melyben konkrét esetet emelne ki, mely Önnel történt, ami alapul szolgálna az állításainak. Ennek hiányában sajnos nem tudunk segíteni. Mint korábban kértem, pontosítsa személyes kérdéseit, mely számlájával, kereskedésével kapcsolatos és nem egy második, harmadik céggel.

Az XM.com különálló bróker cég, nem összetévesztendő más cégekkel, azoknak működésével, mellyel kapcsolatban mi nem tudunk és nem is kívánunk állást foglalni.

Más céggel kapcsolatos kérdésekre nem áll módunkban válaszolni, kérem legyen szíves tőlük megkérdezni ezeket a dolgokat.

Amennyiben nem érkezik hivatalos megkeresés a részéről, konkrét tények hiányában, lezártnak tekintjük az ügyet, hisz előre nem vezet a beszélgetés.

Továbbra is állunk rendelkezésére minden kedves tagnak, látogatónak bármilyen cégünkkel kapcsolatos kérdéssel, észrevétellel.

Üdvözlettel
          XM - Képviselő

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azt kell mondjam, hogy a képviselők itt folyamatosan jól vizsgáznak és fair kapcsolatban vannak ügyfelekkel.

Gratulálok, őszintén.

Kaméleon ..

Hozzászólás

• Kedves xm.

Szeretettel várom a hiteles adatokat, mind az Ügyfél elégedettség, a sikeres ügyfelek számának a növekedése, ügyében és az üzletpolitikájuk kivonatát amivel bizonyítani tudják, hogy minden ügyfélkötést lefedeznek.

Bár gondolom ilyen nem lesz..

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves xm.

Bár gondolom ilyen nem lesz..

Akkor minek kéred ?

Hozzászólás

• Az tény, hogy jó néhány bróker esetében ilyen és ilyen stílusú balhék nem fordulnak elő.

Alvilági ügyekbe olyan szereplő aki pusztán kereskedni szeretne az biztosan nem szeretne keveredni.

Hozzászólás

• Tisztelt XM képviselő!

A bónuszról szeretnék érdeklődni - a teljes bónusz visszavételre kerül pénzfelvételkor, vagy csak az arányos része?

Azaz van egy számlám, amire kétszer fizettem be 100-100 GBP-t. Erre kaptam mindkét alkalommal 50-50, azaz összesen 100 font bónuszt, illetve lehetett igényelni 20 GBP bónuszt befizetéshez nem kötötten. (Ez összesen 120 GBP bónusz, a tőkén felül.)

Ha most én felveszek - mondjuk - 100 fontot a számlámról, akkor csak a 100 fonthoz tartozó 50 font bónusz törlődik, vagy az összes bónusz (jelen esetben 120 GBP) ami a pénzfelvételkor a számlámon van (a felvett összegtől függetlenül)?

Válaszát előre is köszönöm!

Hozzászólás

• goapsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tisztelt XM képviselő!

A bónuszról szeretnék érdeklődni - a teljes bónusz visszavételre kerül pénzfelvételkor, vagy csak az arányos része?

Azaz van egy számlám, amire kétszer fizettem be 100-100 GBP-t. Erre kaptam mindkét alkalommal 50-50, azaz összesen 100 font bónuszt, illetve lehetett igényelni 20 GBP bónuszt befizetéshez nem kötötten. (Ez összesen 120 GBP bónusz, a tőkén felül.)

Ha most én felveszek - mondjuk - 100 fontot a számlámról, akkor csak a 100 fonthoz tartozó 50 font bónusz törlődik, vagy az összes bónusz (jelen esetben 120 GBP) ami a pénzfelvételkor a számlámon van (a felvett összegtől függetlenül)?

Ha csak 1 GBP-t utalsz ki akkor is törlik a számlán lévő összes bonuszt.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha csak 1 GBP-t utalsz ki akkor is törlik a számlán lévő összes bonuszt.
                        Köszi

Ez nem hangzik jól :S

Hozzászólás

• köszi

ez nem hangzik jól :S

Hozzászólás

Tisztelt XM képviselő!

Kedves goapsy, kedves fórumozók!

Kifizetés igénylésénél a számlán lévő teljes bónusz törlésre kerül az összeg mértékétől függetlenül.

Konkrét példájára válaszolva, ha 100 GBP-t igényel kifizetésre, akkor az igényléskor az egyenleg levonásra kerül az MT4-es számlájáról, a 120 GBP bónusz pedig törlésre.

A következő befizetésénél viszont újabb bónuszban részesül, melyet a felhasználói oldalán is láthat, hogy hány százalék, mekkora összegig.

Amennyiben bármi másban tudunk segíteni, kérem ezután is bizalommal forduljanak hozzánk.

Üdvözlettel – XM Képviselő

Hozzászólás

köszi

ez nem hangzik jól :S
                              Szia! Küldtem privát üzit

Hozzászólás

• jaki68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia! Küldtem privát üzit
                                Megkaptam, köszi szépen!

Hozzászólás

Working...
                                X