Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Gábor én viszont kérdeztem:

"Ezt örömmel hallom

Ezek szerint nincs érdekellentét az XM és az ügyfelei között?

A nyerő ügyfél is jó ügyfél?"
    Kedves shortosgyula!

Kérdésére korábban már válaszoltam, de készséggel válaszolok még egyszer.

Amennyiben a szerződési feltételeket betartva tesz szert jogos profitra az ügyfél, akkor minden esetben gond nélkül megkapja a kifizetését. Naponta rengeteg profit kifizetési kérelmet kapunk és dolgozunk fel.

Itt a fórumon jelenlévők közül is van, aki ezt alá tudja támasztani, többször is nagyobb összegű kifizetéseket megkapott már nem egy fórum tag is.

Üdvözlettel

XM Képviselő - Gábor

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kedves shortosgyula!

Kérdésére korábban már válaszoltam, de készséggel válaszolok még egyszer.

Amennyiben a szerződési feltételeket betartva tesz szert jogos profitra az ügyfél, akkor minden esetben gond nélkül megkapja a kifizetését. Naponta rengeteg profit kifizetési kérelmet kapunk és dolgozunk fel.

Itt a fórumon jelenlévők közül is van, aki ezt alá tudja támasztani, többször is nagyobb összegű kifizetéseket megkapott már nem egy fórum tag is.

Üdvözlettel

XM Képviselő - Gábor
      Gábor , nem ezt kérdeztem...

Elolvasná a kérdést még egyszer vagy fogalmazzak máshogy ha nem megy a szövegértelmezés?

Hozzászólás

Gábor , nem ezt kérdeztem...

Elolvasná a kérdést még egyszer vagy fogalmazzak máshogy ha nem megy a szövegértelmezés?
        Kedves shortosgyula!

Az XM és ügyfelei között nincs érdekellentét, a nyerő ügyfél is jó ügyfél.

Üdvözlettel
        XM Képviselő - Gábor

Hozzászólás

• Hát ahogy itt olvasgatlak benneteket elment a kedvem ,hogy az XM-hez tegyek be egy kis pénzt.
          500 dollárra jött volna 100% bónusz.
          De így eszembe sincsen.
          Azért ,hogy elszedjék a pénzt meg máshol jegyezzenek árat stb.
          Úgy is bukó lenne.
          Ki az aki még forexezik?
          És hol?

Hozzászólás

• Amire még érdemes lehet figyelni ciprusi brókercégek esetén, hogy az ombudsman Május 25-ére ígérte az állásfoglalást Iron ügyben. Ez nagyon nagy hatással lehet az összes ottani cégre mégpedig:

Ha azt mondja el lehet lopni a pénzt gyanúsítással, akkor onnantól minden cég megteheti, és valószínűleg meg is teszi.

Ha azt mondja ki kell fizetni az ügyfeleket, akkor Iron csődbe megy. A kompenzációs alapnak nincs pénze... úgyhogy megpróbálják a többi céggel kifizettetni... na akkor lesz még pár csőd.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Amire még érdemes lehet figyelni ciprusi brókercégek esetén, hogy az ombudsman Május 25-ére ígérte az állásfoglalást Iron ügyben. Ez nagyon nagy hatással lehet az összes ottani cégre mégpedig:

Ha azt mondja el lehet lopni a pénzt gyanúsítással, akkor onnantól minden cég megteheti, és valószínűleg meg is teszi.

Ha azt mondja ki kell fizetni az ügyfeleket, akkor Iron csődbe megy. A kompenzációs alapnak nincs pénze... úgyhogy megpróbálják a többi céggel kifizettetni... na akkor lesz még pár csőd.
              Szerintem azzal a termékkel van gond ami ürügyet tud szolgáltatni. Ha választok egy olyan számlát ami nem bónuszos, és nekem elég jó feltételeket kinál valamiért, de mondjuk ciprusi, látva a közelmúlt eseményeit(etx,swissquote) nem gondolom úgy, hogy sokkal rosszabbul járnék. Aki meg akarja csinálni a balhét akár bank akár broker, az meg fogja.

Akinek van 50.000$-ja mondjuk trédelésre, ha átgondolta kicsit is, eddig se hiszem hogy úgy csinálta volna hogy kihelyezi az egészet a brokerhez. Akár fca, akár ciprus, a brokercég az nem egy bank, tudjuk hogy ezek kisebb szervezetek, igy is kell gondolkodni velük. Hogy egyszer majd évek múlva mi lesz azt nem tudjuk, sokan hittétek innen tavaly ilyenkor is, hogy az ironhoz már senki nem megy pl.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, ha már így előjött az mt4 mm bróker működés. Tehát hogy hogyan működik valójában az MM bróker? Például ugye van likviditás szolgáltatója, de az miért felelős? Csak az árak jegyzésért és kész, tehát pénzügyileg nem felelős semmiért, hogy aztán akik azokkal az árakkal amit ő ad/jegyez az mt4-ben s akik ezzel tradelnek azok esetleg sokat nyernek? Ilyenkor a tréder ha nyer akkor a likviditás szolgáltató fizeti a nyereséget vagy a brókercég? Ha a brókercég, akkor a likviditás szolgáltató mit vállal ha például az árakat félre jegyzi, vagy késés van az árjegyzésben stb, s emiatt a brókercéget veszteség éri? S még sok példát hozhatnák fel. Tehát aki tudja hogy működik ez az egész leírhatná. Köszi.

Hozzászólás

• Mm nél csak az árfolyamot mutatja a szolgáltatója, de likviditást nem ad és nem tőle nyersz, az mm egy demószámla ahol igazi pénzel játszol de nem valódi a pozid, szó szerint egy fogadást kötsz.
                  Előfordulhat hogy rossz az adatszolgáltatás és nem jó árat mutat, a cég kártalanít elvileg.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mm nél csak az árfolyamot mutatja a szolgáltatója, de likviditást nem ad és nem tőle nyersz, az mm egy demószámla ahol igazi pénzel játszol de nem valódi a pozid, szó szerint egy fogadást kötsz.
                    Előfordulhat hogy rossz az adatszolgáltatás és nem jó árat mutat, a cég kártalanít elvileg.
                    Pedig ezt mar atbeszeltuk egyszer....

Mond el kerlek, hogy mennyivel valosabb ha goldman likviditasi szolgaltatonal kotodik meg a pozid aki szinten mm es rengetek birsaga van piaci manipulocio miatt??

Hozzászólás

• Sokan hisznek benne hogy lehetséges 1 millió felett keresni havonta, ha elég nagy a tőkéd, vagy ha skalpolsz.
                      Kétlem hogy egy mm ölbetett kézzel fogja nézni.
                      Belassított platform, trükközés, tilalmak, így ne trédelj úgy ne trédelj.
                      Ha a likviditás szolgáltatótól nyersz és nem a bróker van ellened akkor kevésbé érhet baj, az ügyfelek megbízását ömlesztve kapja a likv szolg. így nem látja a stopom és egyéb adataim, jegyezhet rossz árat de kevesebb lehetősége van csalni, mert közte és köztem ott a bróker.

Te itt az xm topikban nem rég szidtad az mm eket, kb idézem "tudod mit gondolunk mi az mm ekről", akkoriban a sensus stp brókernél voltál érdekelt. Most hogy mm nél vagy mindjárt mindegy hogy valaki mm e. Persze tudom hogy van ecn is nálatok, de véded az mm oldalatokat is.
                      Nem akarlak bántani de ez undi.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sokan hisznek benne hogy lehetséges 1 millió felett keresni havonta, ha elég nagy a tőkéd, vagy ha skalpolsz.
                        Kétlem hogy egy mm ölbetett kézzel fogja nézni.
                        Belassított platform, trükközés, tilalmak, így ne trédelj úgy ne trédelj.
                        Ha a likviditás szolgáltatótól nyersz és nem a bker van ellened akkor kevésbé érhet baj, az ügyfelek megbízását ömlesztve kapja a likv szolg. így nem látja a stopom és egyéb adataim, jegyezhet rossz árat de kevesebb lehetősége van csalni, mert közte és köztem ott a bróker.

Te itt az xm topikban nem rég szidtad az mm eket, kb idézem "tudod mit gondolunk mi az mm ekről", akkoriban a sensus stp brókernél voltál érdekelt. Most hogy mm nél vagy mindjárt mindegy hogy valaki mm e. Persze tudom hogy van ecn is nálatok, de véded az mm oldalatokat is.
                        Nem akarlak bántani de ez undi.
                        Nem vedem, kerdem....ecn ndd szamlanal is lattam csuszasokat...igaz soha nem lattam kifizetesi problemakat. Mm cegeknel lattunk.

De abban igazad van ha attol tartasz hogy broker szivat ha ugyes vagy akkor ne kereskedj.

Azert orulok hogy ragadt valami abbol amit irtunk Lalival.

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves shortosgyula!

Az XM és ügyfelei között nincs érdekellentét, a nyerő ügyfél is jó ügyfél.

Üdvözlettel
                          XM Képviselő - Gábor
                          Kedves Gábor!

Az XM lakossági ügyfelei fogyasztóknak minősülnek?

Megilleti őket a fogyasztóvédelem?

Hozzászólás

Kedves Gábor!

Tudom... nem engem illet a kérdés, de az EU-s törvényekkel összhangban kéne lenni a magyar jognak is.
                            érdemes lenne kikérni az Úr véleményét
                            http://ptk2013.hu/szakcikkek/osztovi...j-ptk-ban/2267

Hozzászólás

Kedves Gábor!

Kedves shortosgyula!

Köszönöm kérdését, ezzel kapcsolatban Rebeka korábban, április 20-án adott már választ, melyet az alábbi linken talál meg:
                              http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...html#post78437

Üdvözlettel

XM Képviselő - Gábor

Hozzászólás

• Elolvastam a belinkelt részt, de nem lettem okosabb.
                                Akkor tehát a lakossági ügyfél jogi értelemben fogyasztónak minősül a forex és tőzsdei kereskedelemben, vagy sem? Nem egyértelmű sajnos.

Hozzászólás

Working...
                                X