Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ferenc2014 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a magam részéről lezártam ezt az ügyet. Köszönöm azoknak a segítségét, akik valóban segítő szándékkal írtak, és még több nyereséget kívánok a "lesajnálóknak"
    Remélem, két évig ismét nem kell idenéznem
    Sziasztok

Őszintén örülök h megkaptad a pénzedet.
    Érdemes átgondolni azt is hogy "max 1000dollár" mire is elég, ha komolyan gondolja az ember a kereskedést, bárhol is nyit számlát.

Számomra a leginkább megdöbbentő, hogy amikor felröppen egy ilyen téma, mindenkiből kijön a brókercég iránti gyűlölet, utálat.
    Nem állítom hogy ez alaptalan, sőt egyes cégek miatt igenis indokolt.

Ennek ellenére, a magam részéről ismét csak azt tudom megismételni, hogy amíg egy traderben bármiféle diszharmónia van, addig nem lesz sikeres!
    A brókerekről alkotott és általánosításokban kifejezett negatív vélemény mellett a forexből való megélhetés esélye egyenlő a nullával.
    Vagy szükséges partnereknek könyveljük el őket fejben, akikkel együtt meg lehet valósítani életünk álmait, vagy ellenségként akik a pénzünket akarják elvenni.
    Amíg e kérdéskörben át nem billenünk a pozitív oldalra, megválasztva azt a brókert aki az "üzlettársunk" tud lenni, addig esély nincs a kimagasló, nagy mennyiségű eredmény elérésére.
    Amíg az ilyen dolgok fejben nem változnak, addig értelme nincs komolyan, komolyabb tőkével kereskedni.

(Ezt nem rád értem, hanem általánosságban ez a véleményem.)
    Korrekt volt ahogy zártad az ügyedet, ez értékelendő, bármely cégről is legyen szó.

Neked is további sok sikert.

u.i.
    Annyira kíváncsi lennék arra, hogy ha egy hónapon keresztül mindenki kiírná az adott brókercég topikba, hogy mikor indított hazautalása mikor érkezett meg, amivel meg van elégedve, akkor hány beírás lenne...
    Sajnos ilyeneket nem olvashatunk, pedig szerintem ebből van a több, legalábbis magamból kiindulva.
    Bár kétségtelen hogy egy fórum sohasem a pozitívumokról szól...

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Őszintén örülök h megkaptad a pénzedet.
      Érdemes átgondolni azt is hogy "max 1000dollár" mire is elég, ha komolyan gondolja az ember a kereskedést, bárhol is nyit számlát.

Számomra a leginkább megdöbbentő, hogy amikor felröppen egy ilyen téma, mindenkiből kijön a brókercég iránti gyűlölet, utálat.
      Nem állítom hogy ez alaptalan, sőt egyes cégek miatt igenis indokolt.

Ennek ellenére, a magam részéről ismét csak azt tudom megismételni, hogy amíg egy traderben bármiféle diszharmónia van, addig nem lesz sikeres!
      A brókerekről alkotott és általánosításokban kifejezett negatív vélemény mellett a forexből való megélhetés esélye egyenlő a nullával.
      Vagy szükséges partnereknek könyveljük el őket fejben, akikkel együtt meg lehet valósítani életünk álmait, vagy ellenségként akik a pénzünket akarják elvenni.
      Amíg e kérdéskörben át nem billenünk a pozitív oldalra, megválasztva azt a brókert aki az "üzlettársunk" tud lenni, addig esély nincs a kimagasló, nagy mennyiségű eredmény elérésére.
      Amíg az ilyen dolgok fejben nem változnak, addig értelme nincs komolyan, komolyabb tőkével kereskedni.

(Ezt nem rád értem, hanem általánosságban ez a véleményem.)
      Korrekt volt ahogy zártad az ügyedet, ez értékelendő, bármely cégről is legyen szó.

Neked is további sok sikert.

u.i.
      Annyira kíváncsi lennék arra, hogy ha egy hónapon keresztül mindenki kiírná az adott brókercég topikba, hogy mikor indított hazautalása mikor érkezett meg, amivel meg van elégedve, akkor hány beírás lenne...
      Sajnos ilyeneket nem olvashatunk, pedig szerintem ebből van a több, legalábbis magamból kiindulva.
      Bár kétségtelen hogy egy fórum sohasem a pozitívumokról szól...
      Én eddig mindig megkaptam a pénzemet.
      Valamit tudomásul kéne venni,persze ez nem neked szól:
      A bank meg a bróker úgy működik hogy-
      elküldjük a visszautalás megbízást első nap
      azt elolvassák majd valamikor valakik,jó esetben aznap,
      azt továbbítja a kiutaló csoportnak,
      azok ellenőrzik,adminisztrálják tuti hogy ez már 2.nap,
      ha megvan a számlaszámod,és minden stimmel,akkor jóváhagyási osztály,
      ,és megy a bank fele a megbízás az utalással, egy nap múlva azok is megkapják,jó esetben reggel ezzel kezdenek,azok ismét bepötyögik adminisztrálják,és beadják az utalási megbízást a saját végrehajtó központba.Ott elutalják,azaz bepötyögik a gépbe,ha estére,akkor másnap érkezik meg.Magyarországon csak a belföldi jóváírás megy 4 órán belül,a külföldire az nem vonatkozik,tehát min 1-2 napot fognak még rajta ülni.
      Tehát 5 nap ami munkanap,ha hétvége közbejön,akkor +2.
      Én ha csütörtökön beadom a megbízást DU,akkor kb pénteken JÖVHÉT mindig a számlámon a pénz.Addig felesleges vergődni.
      Ha rövidebb az sem jó,gondold át miért,ha hosszabb az meg gyanús,tudod miért.

Hozzászólás

• akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én eddig mindig megkaptam a pénzemet.
        Valamit tudomásul kéne venni,persze ez nem neked szól:
        A bank meg a bróker úgy működik hogy-
        elküldjük a visszautalás megbízást első nap
        azt elolvassák majd valamikor valakik,jó esetben aznap,
        azt továbbítja a kiutaló csoportnak,
        azok ellenőrzik,adminisztrálják tuti hogy ez már 2.nap,
        ha megvan a számlaszámod,és minden stimmel,akkor jóváhagyási osztály,
        ,és megy a bank fele a megbízás az utalással, egy nap múlva azok is megkapják,jó esetben reggel ezzel kezdenek,azok ismét bepötyögik adminisztrálják,és beadják az utalási megbízást a saját végrehajtó központba.Ott elutalják,azaz bepötyögik a gépbe,ha estére,akkor másnap érkezik meg.Magyarországon csak a belföldi jóváírás megy 4 órán belül,a külföldire az nem vonatkozik,tehát min 1-2 napot fognak még rajta ülni.
        Tehát 5 nap ami munkanap,ha hétvége közbejön,akkor +2.
        Én ha csütörtökön beadom a megbízást DU,akkor kb pénteken JÖVHÉT mindig a számlámon a pénz.Addig felesleges vergődni.
        Ha rövidebb az sem jó,gondold át miért,ha hosszabb az meg gyanús,tudod miért.
        Elvileg ez még igaz is lehet, ha olyan a bróker aki mindent kézzel intéz...
        Van ilyen tapasztalat is, de ez ma már nem piac képes.
        Ha már ebben a topicban vagyunk akkor a címet viselő cégről van tapasztalat.
        Náluk szinte minden automata (hasonlóan sok más nagy céggel).
        Lenyomod az utalást, és a pénz már nincs is a számládon.
        Tapasztalataim szerint ha ezt délelőtt teszed, akkor még aznap kapod a visszaigazoló levelet, hogy már továbbították is a bankod felé.
        Ha nincs közben 1-2 közvetítő bank, akár még az is előfordul hogy másnap a magyar számládon a pénz.
        (nem alaptalanul írom ezeket, hanem személyes tapasztalat).
        Ha van közbenső bank, akkor pont úgy van ahogy írod, akár 3-5 banki nap is lehet a megérkezés, vagy ha este indítod az utalást.

Véleményem szerint ez egy igen ügyfélbarát rendszer, ha a fogadó bank nem szivat és nem ül rá a pénzedre egy kicsit...

Másik usa bróker példa, ami épp pár hete történt.
        Nem írok nevet, mert nem célom a negatív kritika, csupán a tényt.

Hazautalás elindítása hétfői nap, magyar idő szerint 15.00 órakor.
        Visszaigazoló levél érkezése 2 (!) nap múlva, szerdán, hogy észlelték a kifizetési igényemet.
        Magyar bankba érkezés következő hét hétfő.
        Ez pl nem a leggyorsabb, de még ez is belefér.
        Mindenesetre sokkal nagyobb cégről van szó mint az xm, így kicsit többet várnék tőlük, de mindössze ezt nyújtják.
        Lehet mert látják hogy hungaryba megy a pénz...talán az tart 2 napig hogy megkeresnek a térképen először.

Hozzászólás

Elvileg ez még igaz is lehet, ha olyan a bróker aki mindent kézzel intéz...
          Van ilyen tapasztalat is, de ez ma már nem piac képes.
          Ha már ebben a topicban vagyunk akkor a címet viselő cégről van tapasztalat.
          Náluk szinte minden automata (hasonlóan sok más nagy céggel).
          Lenyomod az utalást, és a pénz már nincs is a számládon.
          Tapasztalataim szerint ha ezt délelőtt teszed, akkor még aznap kapod a visszaigazoló levelet, hogy már továbbították is a bankod felé.
          Ha nincs közben 1-2 közvetítő bank, akár még az is előfordul hogy másnap a magyar számládon a pénz.
          (nem alaptalanul írom ezeket, hanem személyes tapasztalat).
          Ha van közbenső bank, akkor pont úgy van ahogy írod, akár 3-5 banki nap is lehet a megérkezés, vagy ha este indítod az utalást.

Véleményem szerint ez egy igen ügyfélbarát rendszer, ha a fogadó bank nem szivat és nem ül rá a pénzedre egy kicsit...

Másik usa bróker példa, ami épp pár hete történt.
          Nem írok nevet, mert nem célom a negatív kritika, csupán a tényt.

Hazautalás elindítása hétfői nap, magyar idő szerint 15.00 órakor.
          Visszaigazoló levél érkezése 2 (!) nap múlva, szerdán, hogy észlelték a kifizetési igényemet.
          Magyar bankba érkezés következő hét hétfő.
          Ez pl nem a leggyorsabb, de még ez is belefér.
          Mindenesetre sokkal nagyobb cégről van szó mint az xm, így kicsit többet várnék tőlük, de mindössze ezt nyújtják.
          Lehet mert látják hogy hungaryba megy a pénz...talán az tart 2 napig hogy megkeresnek a térképen először.
          Nem lehet ezt teljesen automatizálni,maximum nekünk azt vetítik le.
          Egy csomó előírásnak is meg kell felelni,amikor pénzmozgás van.
          Ilyen a pénzmosás elleni törvény,aztán a pénzügyi pénzpiaci törvény,adótörvények,és még van jó pár,ráadásul minden országban más az előírás.Amerika a legszigorúbb. Pld ellenőrizni kell hogy honnan utaltunk be,és mennyit onnan,mert ha kártyáról,akkor annyi összeget először csak oda lehet visszautalni,ez törvény.Aztán az ügyfelet egyértelműen azonosítani kell,bankszámlaszámok tekintetében is.Elvileg ha másik számlára kérjük a pénzt,akkor előtte be kell jelenteni,hogy az a számla is a miénk.(ügyfélbiztonsági előírások) stb Szóval ez nem egy bankjegykiadó automata.
          Ettől még lehetne gyorsabb persze,de ha másnap a számládon a pénz,akkor az felvet néhány kérdést.
          Persze Mauriciuson nincs probléma.

Hozzászólás

• Egy gyors kérdés,ha az XM-nek ennyire számít a hírneve,akkor miért nem vált felügyeleti szervet? Cyprus nem hiszem hogy oda láncolta volna őket.
            Mondjuk én annyiba csalódtam a cégben hogy a 30$ nem kaptam meg mint bónuszt,elvileg 1 hónappal később töltöttem fel a papírokat ezért nem jár meg a bónusz nekem...Szomorú hogy nem is tájékoztattak engem erről,váltottam velük pár e-mailt de kimagyarázták magukat úgyhogy nem igen foglalkozok már ezzel.Ingyen lónak ne nézd a fogád,nade hogy a lovat se?

Hozzászólás

• Gyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy gyors kérdés,ha az XM-nek ennyire számít a hírneve,akkor miért nem vált felügyeleti szervet? Cyprus nem hiszem hogy oda láncolta volna őket.
              Mondjuk én annyiba csalódtam a cégben hogy a 30$ nem kaptam meg mint bónuszt,elvileg 1 hónappal később töltöttem fel a papírokat ezért nem jár meg a bónusz nekem...Szomorú hogy nem is tájékoztattak engem erről,váltottam velük pár e-mailt de kimagyarázták magukat úgyhogy nem igen foglalkozok már ezzel.Ingyen lónak ne nézd a fogád,nade hogy a lovat se?

Kedves Gyuri,

Szeretném felhívni a figyelmét, hogy az XM rendelkezik Egyesült Királyságbeli szabályozással, amennyiben az Ön számlája a ciprusi szabályozás alatt van, úgy minden további nélkül átviheti azt az FCA alá.

Sajnálattal olvasom, hogy csalódást okozott a letét nélküli bónusz elmulasztása, személyes számlamenedzsere bizonyára kereste Önt, hogy ezzel kapcsolatosan is tájékoztatással szolgáljon, viszont mint minden fontos információ, ez is szerepel a felhasználási feltételekben, illetve a honlapunkon és a felhasználói oldalán is, az éles számla megnyitásának dátumától számítva 30 nap áll rendelkezésre a bónusz igénylésére, amely idő után a bónusz érvényessége lejár: http://www.xm.com/hu/trading-bonus

Üdvözlettel - Dóri, XM képviselő

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Gyuri,

Szeretném felhívni a figyelmét, hogy az XM rendelkezik Egyesült Királyságbeli szabályozással, amennyiben az Ön számlája a ciprusi szabályozás alatt van, úgy minden további nélkül átviheti azt az FCA alá.

Sajnálattal olvasom, hogy csalódást okozott a letét nélküli bónusz elmulasztása, személyes számlamenedzsere bizonyára kereste Önt, hogy ezzel kapcsolatosan is tájékoztatással szolgáljon, viszont mint minden fontos információ, ez is szerepel a felhasználási feltételekben, illetve a honlapunkon és a felhasználói oldalán is, az éles számla megnyitásának dátumától számítva 30 nap áll rendelkezésre a bónusz igénylésére, amely idő után a bónusz érvényessége lejár: http://www.xm.com/hu/trading-bonus

Kedves Dóri! Elmagyarázná ezt érthetőbben is:
                Ha az XM azt gyanítja, hogy egy ügyfél visszaélt, vagy megpróbált visszaélni a promócióval, illetve rosszhiszeműen cselekedett irányunkban, az XM fenntartja a jogot arra, hogy saját belátása szerint megtagadja, visszatartsa vagy visszavonja a kereskedési bónuszt, illetve bármilyen más promóciót a szóban forgó felhasználótól, és szükség esetén ideiglenesen vagy véglegesen töröljön minden felhasználási feltételt erre a felhasználóra vonatkozóan, vagy megszüntesse a felhasználó hozzáférési jogát a szolgáltatáshoz, és/vagy letiltsa a felhasználó kereskedési számláját.

Továbbá amennyiben az XM azt gyanítja, hogy egy ügyfél pozíciói belső hedgeléssel (az XM-nél fenntartott másik számlák felhasználásával), illetve külső hedgeléssel (más brókereknél fenntartott kereskedési számlák használatával) szegte meg a kereskedési bónusz szabályait, az XM fenntartja a jogot arra, hogy azonnal, az ügyfél beleegyezése nélkül visszavonhassa az odaítélt kereskedési bónuszt az ügyfél kereskedési számlájáról/számláiról, vagy a nyertes hedgelt számláról. Az XM fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztathassa a bónusz felhasználási feltételeit úgy, hogy értesíti az ügyfeleket a módosításokról, és a módosításokat feltünteti ezen a weboldalon, illetve az ezzel a weboldallal összefüggő bármilyen más oldalakon.

A jelen felhasználási feltételekből eredő vitás kérdéseket vagy helyzeteket az XM vezetősége rendezi a saját megítélése szerint minden érintett számára a legtisztességesebb módon, a döntés pedig valamennyi érintett számára végleges és/vagy kötelező érvénnyel bír.

Ezt lehet ugy érteni, hogy ha valaki rosszat álmodik a cégükben, akkor nyugodtan letiltják bárki számláját???

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kedves Dóri! Elmagyarázná ezt érthetőbben is:
                  Ha az XM azt gyanítja, hogy egy ügyfél visszaélt, vagy megpróbált visszaélni a promócióval, illetve rosszhiszeműen cselekedett irányunkban, az XM fenntartja a jogot arra, hogy saját belátása szerint megtagadja, visszatartsa vagy visszavonja a kereskedési bónuszt, illetve bármilyen más promóciót a szóban forgó felhasználótól, és szükség esetén ideiglenesen vagy véglegesen töröljön minden felhasználási feltételt erre a felhasználóra vonatkozóan, vagy megszüntesse a felhasználó hozzáférési jogát a szolgáltatáshoz, és/vagy letiltsa a felhasználó kereskedési számláját.

Továbbá amennyiben az XM azt gyanítja, hogy egy ügyfél pozíciói belső hedgeléssel (az XM-nél fenntartott másik számlák felhasználásával), illetve külső hedgeléssel (más brókereknél fenntartott kereskedési számlák használatával) szegte meg a kereskedési bónusz szabályait, az XM fenntartja a jogot arra, hogy azonnal, az ügyfél beleegyezése nélkül visszavonhassa az odaítélt kereskedési bónuszt az ügyfél kereskedési számlájáról/számláiról, vagy a nyertes hedgelt számláról. Az XM fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztathassa a bónusz felhasználási feltételeit úgy, hogy értesíti az ügyfeleket a módosításokról, és a módosításokat feltünteti ezen a weboldalon, illetve az ezzel a weboldallal összefüggő bármilyen más oldalakon.

A jelen felhasználási feltételekből eredő vitás kérdéseket vagy helyzeteket az XM vezetősége rendezi a saját megítélése szerint minden érintett számára a legtisztességesebb módon, a döntés pedig valamennyi érintett számára végleges és/vagy kötelező érvénnyel bír.

Ezt lehet ugy érteni, hogy ha valaki rosszat álmodik a cégükben, akkor nyugodtan letiltják bárki számláját???

Kedves C@maro,

Természetesen nem így működik, alaptalanul egy ügyfél számlája sem kerül blokkolásra. Az XM-nek sem célja, hogy ellehetetlenítse az ügyfeleket a kereskedéstől, az egyik félnek sem profitál. A bónusz visszaélésekkel egy releváns részlegünk foglalkozik, nem egy ember dönti el, hogy visszaélés történt, hanem az adott eset kivizsgálásra kerül, amely során a bónuszt visszavehetik de a legtöbb esetben a kereskedés tovább folytatható. Szerencsére a nem mindennapos esetek közé tartozik, volt már rá precedens, ezekben az esetekben a személyek nem jogosultak továbbá a kedvezményekre. A nálunk jelenlévő bónusz programnak van egy felhasználási feltétele, ezt mindenki elfogadja, aki éles számlát nyit nálunk, tehát tudatában van azon felhasználási feltételeivel és következményeivel ha azok megszegésre kerülnek.

Hozzászólás

Kedves C@maro,

Természetesen nem így működik, alaptalanul egy ügyfél számlája sem kerül blokkolásra. Az XM-nek sem célja, hogy ellehetetlenítse az ügyfeleket a kereskedéstől, az egyik félnek sem profitál. A bónusz visszaélésekkel egy releváns részlegünk foglalkozik, nem egy ember dönti el, hogy visszaélés történt, hanem az adott eset kivizsgálásra kerül, amely során a bónuszt visszavehetik de a legtöbb esetben a kereskedés tovább folytatható. Szerencsére a nem mindennapos esetek közé tartozik, volt már rá precedens, ezekben az esetekben a személyek nem jogosultak továbbá a kedvezményekre. A nálunk jelenlévő bónusz programnak van egy felhasználási feltétele, ezt mindenki elfogadja, aki éles számlát nyit nálunk, tehát tudatában van azon felhasználási feltételeivel és következményeivel ha azok megszegésre kerülnek.

Nagyon megnyugodtam ... DE Ezzel ki foglalkozik?? melyik részeg?
                    Ha most kalapáccsal zárnám le az ViSSZAélés?
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Jelenleg csak DEMO számlám van náluk,de engemet is folyton ledobál a szerverről stabil vezetékes internetes kapcsolatnál.Soha sem szakadozott,még a wifi jelét se dobta el szóval kizárt hogy a probléma nálam vagy nálad van C@maro!
                      Ekkora cégtől nem igen várom el a szerver hibát.Ennyi erővel egy mezei NAS szerveren is futthatna az egész...Szóval engem úgy 4 óra kereskedés alatt háromszor ledob igaz 5 másodperc múlva vissza kapcsolódik de szerintem ez vicc,azért aki kisebb idősíkon kereskedik az szívni tud azért.Nem mondom hogy szándékos ez az XM-től de egy ekkora cégnek nincs normális szerverparkja? Kicsit hihetetlen...

Hozzászólás

Kedves Gyuri,

De akkor ennek most mi az értelme? Kettő felügyeleti szerv alá is tartozik abból az egyiket mindenki utálja,ezzel azért az XM kicsit lehúzza magát,lehetne csak FCA és végre megszűnne ez a balhé is.
                        A bónuszt meg nem igen értem,miért kell 1 hónapon belül törölni? Erről én semmilyen tájékoztatást nem kaptam hogy 1 hónapon belül intézzem ezt el!
                        Miért kell ezt így elrejteni? Ez eléggé közérdekű adat szerintem.Legalább egy e-mailbe írják le a dolgot.
                        De hogy jót is mondjak,tetszik hogy nem hivogatják az embert

Hozzászólás

• Gyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          De akkor ennek most mi az értelme? Kettő felügyeleti szerv alá is tartozik abból az egyiket mindenki utálja,ezzel azért az XM kicsit lehúzza magát,lehetne csak FCA és végre megszűnne ez a balhé is.
                          A bónuszt meg nem igen értem,miért kell 1 hónapon belül törölni? Erről én semmilyen tájékoztatást nem kaptam hogy 1 hónapon belül intézzem ezt el!
                          Miért kell ezt így elrejteni? Ez eléggé közérdekű adat szerintem.Legalább egy e-mailbe írják le a dolgot.
                          De hogy jót is mondjak,tetszik hogy nem hivogatják az embert

Kedves Gyuri,

Új ügyfeleink már csak az FCA alatt tudnak számlát nyitni nálunk, régi ügyfeleink szabadon dönthetnek, hogy átviszik-e a számlájukat az új szabályozás alá, vagy pedig maradnak a ciprusi alatt. A bónusz feltételei pedig adottak, sajnos nincs rá mód, hogy változtatásra kerüljön, így nekünk is azt kell követni, mint mindenki másnak, aki számlát nyit nálunk. Értelemszerűen a bónusz közérdekű adat, ahogyan Ön is fogalmazott, épp ezért nincs elrejtve az ügyfelektől, ahogy fentebb is írtam a saját felhasználó oldalon megtekintheti az éles számla nyitástól számított napok hátramaradó részét, amely rendelkezésre áll az igényléséhez, illetve a honlapunkon is szerepel, természetesen jól láthatóan.

Amennyiben nehézségei akadtak a kapcsolódással, úgy arra kérném, hogy mindenképpen jelezze azt ügyfélszolgálatunknak, annak érdekében hogy ki tudjuk vizsgálni mi okozhatja azt, mivel más ügyfelektől eddig nem érkezett erre vonatkozó bejelentés, úgy kérném, hogy az : ugyfelszolgalat@xm.com e-mail címre MT4-es azonosítóval és képernyőképpel csatolva jelezze azt kollégámnak.

Hozzászólás

• Akkor tetszenek átláthatóan és brókerként működni ha nem bónuszoznak. Saját hitelüket rontják vele.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor tetszenek átláthatóan és brókerként működni ha nem bónuszoznak. Saját hitelüket rontják vele.
                              Ha van "sapka" az is baj, ha nincs az is, ha csak 30 napig van az is...

Annyira érdekelne egyébként, hogy ki és mi a fenére használja a bónuszt?

Hozzászólás

Ha van "sapka" az is baj, ha nincs az is, ha csak 30 napig van az is...

Annyira érdekelne egyébként, hogy ki és mi a fenére használja a bónuszt?
                                Ez az mire? Ez kaszinókban szokás.

Hozzászólás

Working...
                                X