Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nyitottam egy számlát az Xm-nél,ilyen gyors végrehajtást még én nem láttam.
    De a kamatok itt is az egekben úgy látom.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nyitottam egy számlát az Xm-nél,ilyen gyors végrehajtást még én nem láttam.
      De a kamatok itt is az egekben úgy látom.
      Pont olyan gyors mintha egy demo számlán kötnél...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pont olyan gyors mintha egy demo számlán kötnél...
        kb olyan gyors!
        Utaltam rá kártyáról,nagyon régen fizettem be forex számlára,le vagyok maradva azt hiszem,azonnal megjelent a számlámon 100% bónusszal együtt.Ez is elég gyors.Vagy ez is demo?
        Kiváncsi vagyok a kifizetésekre majd!
        Mindenesetre majd beszámolok róla.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          kb olyan gyors!
          Utaltam rá kártyáról,nagyon régen fizettem be forex számlára,le vagyok maradva azt hiszem,azonnal megjelent a számlámon 100% bónusszal együtt.Ez is elég gyors.Vagy ez is demo?
          Kiváncsi vagyok a kifizetésekre majd!
          Mindenesetre majd beszámolok róla.
          Szerencséd, hogy nem Skrill-ről fizettél be.
          Most olvastam egy külföldi fórumon, hogy az Armada-tól hetekig nem jött meg a kifizetés, a bróker a Skrill-re hivatkozott, és ki is derült, hogy valóban ott akadt el. Állítólag nem először fordul elő náluk.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szerencséd, hogy nem Skrill-ről fizettél be.
            Most olvastam egy külföldi fórumon, hogy az Armada-tól hetekig nem jött meg a kifizetés, a bróker a Skrill-re hivatkozott, és ki is derült, hogy valóban ott akadt el. Állítólag nem először fordul elő náluk.
            Én nem skrillezek,de kiváncsi vagyok hogy pld el leszek-e tanácsolva fél év után.
            Nem arbitrálok,nem scalpolok,hosszan tartom,nem trükközöm sehogyan.
            De egyszer szoktam befizetni..

Hozzászólás

• A Random Capital Pamm Guru szolgáltatását milyennek tartjátok?

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Random Capital Pamm Guru szolgáltatását milyennek tartjátok?
                gondolom, a topikjában alkalmasabb lenne

Hozzászólás

• Tisztelt XM Ügyfeleink!

Szeretettel meghívjuk Önöket az XM budapesti irodájának avatóünnepségére. Ünnepelje velünk ezt a nagyszabású eseményt Budapest belvárosában 2014. július 6-ikán déli 12 és d.u.4 óra között.

Budapesti irodánk megalapítása jelentős eseménynek számít cégünk történetében, hiszen az XM első Európában megnyitott irodája, amely elsősorban oktatóközpontként működik, és ügyfelünk számára nyitva áll. Teljes munkaidőben dolgozó magyar munkatársaink és elismert magyar előadóink olyan oktatócsomagot kínálnak az érdeklődőknek, amely színvonalát és sokrétűségét tekintve egyedülálló: heti 2 élő webinárium, heti 1 élő szeminárium és napi forex tréningek hétfőtől-péntekig.

Találkozzon személyesen Costas Cleanthous cégalapítónkkal, Tasos Papanastasiou Marketing és Értékesítési Igazgatónkkal, budapesti irodavezetőnkkel Holtság Gergővel, és természetesen rangos oktatóival, Szoboszlai Attilával és Sándor Zsolttal.

Magyar munkatársainkkal is megismerkedhet – mégpedig egy olyan összejövetelen, amelyről sem az ünnepi lakoma,, sem a jó hangulat, sem pedig a meglepetések nem fognak hiányozni!

A rangos eseményre itt jelentkezhet: http://www.xm.com/hu/budapest-office-opening-event

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Tisztelt XM Ügyfeleink!

Újabb promóciót indít az XM magyarországi ügyfeleinek, a FORMA 1 MAGYAR NAGYDÍJ NYEREMÉNYJÁTÉKOT 2014. június 30. és július 17. között, amelyre szeretettel meghívjuk Önöket!

Szereti a pezsgő hangulatot, a gyorsaságot és a kivételes versenyszellemet? Nevezzen be nyereményjátékunkra és a sorsolás szerencsés győzteseként megnyerheti a különleges díjakat.

Nyereményjátékunk győztese 1-1 exkluzív jegyet nyer a Forma 1 Magyar Nagydíjon való részvételhez, mégpedig 2 napra + szállást 2 főre és 2 napra luxusszállodában. Ha a Hungarroring lelátójáról mintegy testközelből szeretné figyelni kedvenceit, már most benevezhet nyereményjátékunkra és részt vehet a sorsoláson.

További részleteket honlapunkon olvashat a következő linkre kattintva: http://www.xm.com/hu/budapest-grand-prix-lucky-draw

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő

Hozzászólás

• Csilla,

a havi kivonaton azt látom az 50 EUR nodepo bónuszra:
                      "credit NDB - Promo 77 - EUR50 Free, value date: 2014.09.05"

szeptember 5-e után elévül?
                      addig össze kell hozni a 2 lot kereskedési mennyiséget?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csilla,

a havi kivonaton azt látom az 50 EUR nodepo bónuszra:
                        "credit NDB - Promo 77 - EUR50 Free, value date: 2014.09.05"

szeptember 5-e után elévül?
                        addig össze kell hozni a 2 lot kereskedési mennyiséget?
                        XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

A megadott link 1 hétig érvényes és eddig tudtok vele regisztrálni, ebben az esetben jár a már korábban említett 50 Euró, aminek felhasználására nincs utána időkorlát.
                        A kereskedéshez először is érvényesítenetek kell a számlátokat, amit max 24 órán belül feldolgozunk. A buszbérlet nem rossz ötlet, de ha mellékeltek még egy személyit vagy útlevelet, esetleg egy jogsit valamint egy közüzemi számlát, mindenki jobban jár

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                        ..........................

Hozzászólás

• bocs, elkerülte a figyelmem.
                          De azt is olvastuk már, hogy nincs itt semmiféle feltétel és csak duplázni kell a számlát ésatöbbi...

aztán miután sokadjára kérdeztem, akkor azért kiderültek az egyéb feltételek....

akkor csak simán annyit kérdezek, hogy mit jelent a havi kivonaton az a "value date"?

Hozzászólás

• Fontos figyelmeztetés!

Holnap este senki se majomkodjon a Zarannyal mert most negyedórával még hamarabb lesz a korai !!
                            Csatolt fájlok
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tisztelt XM Ügyfeleink!

Újabb promóciót indít az XM magyarországi ügyfeleinek, a FORMA 1 MAGYAR NAGYDÍJ NYEREMÉNYJÁTÉKOT 2014. június 30. és július 17. között, amelyre szeretettel meghívjuk Önöket!

Szereti a pezsgő hangulatot, a gyorsaságot és a kivételes versenyszellemet? Nevezzen be nyereményjátékunkra és a sorsolás szerencsés győzteseként megnyerheti a különleges díjakat.

Nyereményjátékunk győztese 1-1 exkluzív jegyet nyer a Forma 1 Magyar Nagydíjon való részvételhez, mégpedig 2 napra + szállást 2 főre és 2 napra luxusszállodában. Ha a Hungarroring lelátójáról mintegy testközelből szeretné figyelni kedvenceit, már most benevezhet nyereményjátékunkra és részt vehet a sorsoláson.

További részleteket honlapunkon olvashat a következő linkre kattintva: http://www.xm.com/hu/budapest-grand-prix-lucky-draw

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
                              Az a promóciót virítsd Kiscsillag ahol a mai nfp alatt bekötött és 2 perccel(!) később teljesült pozik törlését abszolváljátok de villámgyorsan...

A budapesti iroda nyitásának alkalmából örvendeztettétek meg ma az ügyfeleket ?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                bocs, elkerülte a figyelmem.
                                De azt is olvastuk már, hogy nincs itt semmiféle feltétel és csak duplázni kell a számlát ésatöbbi...

aztán miután sokadjára kérdeztem, akkor azért kiderültek az egyéb feltételek....

akkor csak simán annyit kérdezek, hogy mit jelent a havi kivonaton az a "value date"?
                                Kedves attiati,

A havi kivonaton a "value date" a rendszer által generált kifejezés, a no deposit bonus-t ez nem befolyásolja és természetesen korlátlan ideig felhasználható marad.

Üdvözlettel,

Csilla XM - képviselő

Hozzászólás

Working...
                                X