Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XM.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hát amint megkerestem a kis napi tízezer hufomat

Hozzászólás

• Tisztelt Xm!

Tegnap este írtam a honlapjukra segítség kérés céljából hogy archiválták a számlám és nem tudok belépni a felhasználói oldalamra, kaptam választ hogy minden rendben tudok kereskedni (ezt tudom)és minden rendben. Csak a felhasználói oldalra nem enged be miszerint archivált a számlám.
      Segítséget szeretnék kérni ezen probléma orvoslására!

Köszönettel: Oláh Tibor

Hozzászólás

• Tibcsi84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tisztelt Xm!

Tegnap este írtam a honlapjukra segítség kérés céljából hogy archiválták a számlám és nem tudok belépni a felhasználói oldalamra, kaptam választ hogy minden rendben tudok kereskedni (ezt tudom)és minden rendben. Csak a felhasználói oldalra nem enged be miszerint archivált a számlám.
        Segítséget szeretnék kérni ezen probléma orvoslására!

Köszönettel: Oláh Tibor

Kedves Tibor!

Kérem legyen szíves privát üzenetben elküldeni, hogy pontosan melyik számlájáról van szó és felveszem a kapcsolatot az ügyfélszolgálatos kollégákkal, hogy segíteni tudjunk Önnek.

Köszönettel,

Dóri - XM képviselő

Hozzászólás

• Kedves XM!

Próbáltam zéró számlát nyitni Önöknél de ezt a választ kaptam.

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Számlanyitási kérelmével kapcsolatban kívánjuk Önt értesíteni arról, hogy kérelmét sajnos elutasítottuk.

Felhívjuk tisztelt figyelmét arra is, hogy számlanyitási kérelmének elutasításán kívül a honlapunkhoz illetve az egyes szolgáltatásainkhoz és rendszerünkhöz való ideiglenes hozzáférése is felfüggesztésre kerül.

A fentiek értelmében kérem vegye figyelembe, hogy a jövőben nem fog tudni új kereskedési számlá(k)t nyitni, illetve kereskedni cégünknél.

Döntésünk végérvényes, továbbá az itt közölt értesítéseken kívül nem kerül sor további levelezésre.

Tisztelettel:

Compliance Department

MIÉRT ?????

Hozzászólás

• Kedves Petra!

Köszönjük megkeresését!

Kérem legyen szíves felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal:

ugyfelszolgalat@xm.com és kollégánk örömmel segít Önnek.

Üdvözlettel,

Dóri, XM Képviselő

Petra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves XM!

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Számlanyitási kérelmével kapcsolatban kívánjuk Önt értesíteni arról, hogy kérelmét sajnos elutasítottuk.

Felhívjuk tisztelt figyelmét arra is, hogy számlanyitási kérelmének elutasításán kívül a honlapunkhoz illetve az egyes szolgáltatásainkhoz és rendszerünkhöz való ideiglenes hozzáférése is felfüggesztésre kerül.

A fentiek értelmében kérem vegye figyelembe, hogy a jövőben nem fog tudni új kereskedési számlá(k)t nyitni, illetve kereskedni cégünknél.

Döntésünk végérvényes, továbbá az itt közölt értesítéseken kívül nem kerül sor további levelezésre.

Tisztelettel:

Compliance Department

MIÉRT ?????

Hozzászólás

• Petra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves XM!

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Tisztelettel:

Compliance Department

MIÉRT ?????
              Belefutottál az XM áprilisi tréfájába?

Hozzászólás

• Pletyka, igen vagy nem ?
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Kedves ***** Zoli!

A hétvégén sok időt töltöttél a gép előtt, ha mással nem is, de gépeléssel az biztos. Termését olvashatta mindenki a weboldaladon, Fb. csoportodban, bár érdemi vita nem alakulhatott a cikkel kapcsolatban, hisz a legérintettebb embert letiltottad, így nemhogy elküldeni a ****ba nem tud, de még korrekt hsz.-t sem írhat a cikked alá.

Ajánlom, hogy szánj a fenti kérdés tisztázására 1 percet, hívd fel az Xm-et vagy ajánlom a live chat megoldást és tisztázd a kérdést. Megmondjam miért?
                  Azért baszki, mert már az első FB-s hozzászólás mutatja, hogy feszültséget generáltál ezzel a posztoddal és az a legrosszabb, amit tehetsz ezen a piacon.

Volt ezzel célod is, vagy csak posztolni akartál valamit, hogy úgy tűnjön, hogy pörög a fb csoportod?

Hozzászólás

• coyote eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pletyka, igen vagy nem ?
                    Kedves Coyote,

Köszönjük az érdeklődést a magyar irodánk felől.

Mivel irodánk a Forex oktatás céljából lett megnyitva, ami mára átalakult mindennapos, interneten elérhető webináriummá illetve piac elemzéssé, így nincs szükség az iroda fenntartására hisz az mindenki számára elérhető otthonról és nem csak azoknak, akik a fővárosban élnek.
                    Természetesen elérhetőek vagyunk továbbra is és szintúgy a jövőben is, akár személyesen is találkozhatnak velünk az április 14.-én tartandó Szemináriumunkon, amely az alábbi linken érhető el:

https://www.xm.com/hu/forex-seminars...64000_Budapest

Szép napot kívánunk minden egyes fórumozónak!

Üdvözlettel,

Dóri - XM Képviselő

Hozzászólás

• Kedves Dóri!
                      Köszönöm szépen a válaszodat.
                      Üdvözlettel: Coyote

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Azért baszki, mert már az első FB-s hozzászólás mutatja, hogy feszültséget generáltál ezzel a posztoddal és az a legrosszabb, amit tehetsz ezen a piacon.
                        Ez valami vicc? Kelti a feszültséget, mert megkérdezte, hogy igaz-e hogy bezárják az irodát?

Hozzászólás

• Az "oooo, remélem nincs semmi gáz, mert náluk vagyok." hsz-ben nincs semmi feszkó?
                          Nincs benne semmi aggódás, vagy bizonytalanság?
                          Szerintem van.

A vicc az, hogy egy véleményformáló ember nem néz a dolgok után.

Hozzászólás

Az "oooo, remélem nincs semmi gáz, mert náluk vagyok." hsz-ben nincs semmi feszkó?
                            Nincs benne semmi aggódás, vagy bizonytalanság?
                            Szerintem van.
                            Aki a hsz-t írta abban lehet, hogy van. De mi köze van ehhez fx klubnak?

Hozzászólás

• Ő írta, hogy azt hallotta, hogy bezár.

Ha nekem van egy FB csoportom, ahol én vagyok a dolgok alfája és ómegája, akkor 2-szer is meggondolom, hogy mit mondok és azt a mit (is) hogyan mondom.
                              Azért, mert nekem, mint a csoport adminjának/gazdájának nagyobb a felelősségem, mint bárkinek ott, annak okán, hogy végül is, körém csoportosulnak az emberek. Kimondva vagy kimondatlanul is, én irányítom a dolgokat, témákat. Emiatt lett volna fontos, hogy pontosan járjon utána eme kényes kérdésnek, mielőtt valaki levonhatna bármiféle következtetést.

Hozzászólás

Ő írta, hogy azt hallotta, hogy bezár.

Ha nekem van egy FB csoportom, ahol én vagyok a dolgok alfája és ómegája, akkor 2-szer is meggondolom, hogy mit mondok és azt a mit (is) hogyan mondom.
                                Azért, mert nekem, mint a csoport adminjának/gazdájának nagyobb a felelősségem, mint bárkinek ott, annak okán, hogy végül is, körém csoportosulnak az emberek. Kimondva vagy kimondatlanul is, én irányítom a dolgokat, témákat. Emiatt lett volna fontos, hogy pontosan járjon utána eme kényes kérdésnek, mielőtt valaki levonhatna bármiféle következtetést.
                                Nem akar itt senki rosszat, pláne Zoli nem, hiszen az XM IB-je, pénzt kap tőlük, meg gondolom infót is.
                                Ahogy látod "kedvelt bróker".

A mai világban a fizikai iroda meg csak egy nyűg.
                                Eszembe nem jutna bemenni brókerhez személyesen, ha van itt irodája, ha nincs. Mindent online intézük ma már.

Annak idején az IronFx is ezzel ásta a sírját hogy halom számra tartotta fenn az irodáit ha kellett, ha nem, csak hogy a presztizs meglegyen.
                                Aztán ezt is a traderek fizették meg, először a spreaddel, aztán meg a tőkéjükkel...

Click image for larger version

Name:	fxklub.JPG
Views:	1
Size:	108,6 KB
ID:	160145

Hozzászólás

Working...
                                X