Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ETX Capital

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ETX Capital

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok,

Ezennel szeretném hivatalosan bejelenteni, hogy az ETX Capital brókercégnél folytatom a tevékenységemet.

Hosszú út áll mögöttem és remélem még hosszabb előttem. Mostanában (az elmúlt pár hónapban) próbáltam kitalálni, hogy miként és hol tudnám a leginkább kamatoztatni a tudásom és úgy döntöttem, hogy váltanom kell. Szeretném leszögezni, hogy ebben a topikban ha nem kell akkor nem igazán beszélnék azokról a cégekről ahol dolgoztam eddig.

Az ETX Capital egy Angol brókercég. FCA felügyelettel (és nem csak regisztrációs számmal) rendelkezünk. Egészen 12 hónappal ezelőttig csak high networth ügyfelekkel foglalkoztak (200e EUR feletti összeget jelent). Jelenleg a retail piacon terjeszkedünk.

Végre itthon is elkezdtek terjeszkedni és ahogy a hónapok múlnak, látni fogjátok ezt. Részvényekkel, forex és bináris opció termékekkel tudtok nálunk kereskedni. Az ETXpro demo számlához nekem kell írjatok egy kérvényt és küldöm. 4000 instrumentum található rajta.

Jelenleg is futnak promóciók, de lényegében ez nem egy bónusz cég. Inkább a kereskedési körülményekre fektetjük a hangsúlyt és az oktatásra amit Füleki Ferenc fog vezetni webinárium/trading room/szeminárium és road showk alkalmával. A következő napokba fogtok látni pár bejegyzést ami remélhetőleg segít kicsit tisztábban látni velünk kapcsolatban.

Az email cím amin elértek engem: zalan.molnar@etxcapital.com

Akik szeretnének velünk kötetlenül beszélgetni és ráérnek, várjuk sok szeretettel most szombaton a rendezvényünkön. Ha szeretnétek, hogy a jövőben hamarabb kapjatok infót, akkor kérlek töltsétek ki a jelentkezési lapot is online.

Regisztráció

Program:
    - Pálya bemutatása, egy 20 perces verseny kísérése a Magyar Senior bajnok, Kovács Titusz kíséretében.
    - Golf oktatás, driving rangen ütögetés.
    - Green-en való gyakorlás, majd mini verseny aminek a fődíja egy 500 USD számla (5 lot kereskedés után szabadon hozzáférhető)
    - Grillezés ebéd körül

Persze közben kötetlen beszélgetés az ETX Capital itthoni csapatával.

Hozzászólás

Akkor most ez a világ legelső/legnagyobb cége?
      (Nem kötözködés, csak a tisztánlátás végett...)

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Akkor most ez a világ legelső/legnagyobb cége?
        (Nem kötözködés, csak a tisztánlátás végett...)
        Ki kell próbálni és majd ti megmondjátok.

Hozzászólás

Sikerült már kideríteni kihez tartozik az a partnerlink, amin keresztül számlanyitásra akarták rávenni az embereket valótlan visszatérítési ajánlattal?
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sikerült már kideríteni kihez tartozik az a partnerlink, amin keresztül számlanyitásra akarták rávenni az embereket valótlan visszatérítési ajánlattal?
            Igen és köszönöm szépen, hogy tájékoztattál minket. A lengyel srácot még abban az órában ki is tiltottuk.

Nem is értem, hogy valaki hogy lehet ennyire etikátlan és amatör. Globe Gain oldalán nem is szerepelünk. A kis akcióval egy ügyfelet sem szerzett magának az illető.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,

próbáltam kitalálni, hogy miként és hol tudnám a leginkább kamatoztatni a tudásom és úgy döntöttem, hogy váltanom kell.
              Tényleg, ez már hanyadik Nr.1 cég, ahol te és FF ügyfeleket „akviráltok”? Basszus, nem lehetne megpróbálni tradelésből és nem jutalékból megélni ennyi tapasztalattal?

Amúgy a cég weboldala eléggé szűkszavú. pl. a Rólunk részből sem derül ki semmi a háttérről. Az egész a terjeszkedésről szól: apply now, contact, partnership, open account…

Pedig az a 4000 termék elsőre szimpatikus volt… Ez miatt kíváncsi leszek a folytatásra.
              http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tényleg, ez már hanyadik Nr.1 cég...
                Mindig az a Nr.1., legjobb, legeleső, legszebb, stb., amelyiket éppen képviseli valaki. (Csak akkor mi van vajon az előző Nr.1-okkal?!)

Hozzászólás

Tényleg, ez már hanyadik Nr.1 cég, ahol te és FF ügyfeleket „akviráltok”? Basszus, nem lehetne megpróbálni tradelésből és nem jutalékból megélni ennyi tapasztalattal?

Amúgy a cég weboldala eléggé szűkszavú. pl. a Rólunk részből sem derül ki semmi a háttérről. Az egész a terjeszkedésről szól: apply now, contact, partnership, open account…

Pedig az a 4000 termék elsőre szimpatikus volt… Ez miatt kíváncsi leszek a folytatásra.
                  Készül az új weboldal, ha minden jól megy akkor Januárra kész is.

Addig itt is lefogok írni infókat a cégről, de telefonon vagy e-mailen is tudtok beszélgetni velünk.
                  Október közepéig az iroda is elkészül a Bank Centerben, oda is várunk sok szeretettel titeket.

Hozzászólás

Készül az új weboldal, ha minden jól megy akkor Januárra kész is.

Addig itt is lefogok írni infókat a cégről, de telefonon vagy e-mailen is tudtok beszélgetni velünk.
                    Október közepéig az iroda is elkészül a Bank Centerben, oda is várunk sok szeretettel titeket.
                    Érdekelne a cég háttere.
                    És a 4000 termékes megoldás pl:
                    Konkrétan mi a terméklista?
                    Milyen platform (dealbook, saxo vagy más)?
                    Van-e korlátlan demo?
                    Mekkora összeggel lehet éles számlát nyitni?
                    Milyenek a kondíciók?

Hozzászólás

Érdekelne a cég háttere.
                      És a 4000 termékes megoldás pl:
                      Konkrétan mi a terméklista?
                      Milyen platform (dealbook, saxo vagy más)?
                      Van-e korlátlan demo?
                      Mekkora összeggel lehet éles számlát nyitni?
                      Milyenek a kondíciók?
                      1. Az ETX Capital a Monecor (London) Limited kereskedelmi neve, cégjegyzékszáma: 00851820. A Monecor (London) Limited működését a Financial Conduct Authority (Brit Pénzügyi Felügyelet) engedélyezte és szabályozza; pénzügyi szolgáltatói azonosító száma 124721; a Londoni Értéktőzsde tagja, alapításának éve 1965.

500 dollártól lehet éles számlát nyitni. Kondiciókat, termékeket megtaláljátok és megnézhetitek amikor demo számlát nyittok nálunk. Részvények, ETF-ek, indexek, devizák, minden megtalálható az ETXpro platformunkon. MT4-en főleg devizákkal tudtok kereskedni, de tudom ajánlani az indexeket is. A dax kivételesen jó kondiciókkal rendelkezik.

Részvényekkel kapcsolatos kérdéseket feltehettek Füleki Ferencnek: ferenc.fuleki@etxcapital.com

Devizákkal kapcsolatos kérdéseket pedig a Héczei Szabolcsnak: szabolcs.heczei@etxcapital.com

Hozzászólás

lesz kabát, toll megy sapka itt is? (mert ha lesz jövünk..
                        http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

Részvényekkel kapcsolatos kérdéseket feltehettek Füleki Ferencnek: ferenc.fuleki@etxcapital.com

Devizákkal kapcsolatos kérdéseket pedig a Héczei Szabolcsnak: szabolcs.heczei@etxcapital.com
                          Kezd összeállni a kép!

Hozzászólás

Letöltöttem, belenéztem. Egyelőre no comment, mert furcsa, szokni kell a webes felületet.
                            Ja és itt egy cikk a háttérről is: http://leaprate.com/2014/08/29/etx-c...ive-interview/

Hozzászólás

Daxra a legjobb mt4-es broker. Nekem meg csak ez számít: olcsó legyen és sokat menjen, alkalmazni lehessen rá a klasszikus setupokat. A dax jelenleg pont ilyen.
                              A swap elég magas de daytradenél nem számít. 1 pip spread jutalék nélkül és ami nagyon tetszik: nincs requote, azonnali a teljesülés - nem úgy mint máshol...

Hozzászólás

Working...
                              X