Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

City Index

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• City Index

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Kíváncsian várom hozzászólásotokat fenti brókerrel , akár az angol eredeti vagy a magyar "képviseleti" verzióval kapcsolatban, tapasztalatokat, jó vagy rossz élményeket...

Úgy tűnik, nagyon nagy számban a forexen kereskedők írogatnak, ugyanakkor az egyéb piac sem elvetendő, talán még kiszámíthatóbb is (?)...

és ha ez irányban keresgélünk, akkor amíg nincs egy jelentős tőkénk, talán ez a lehet egy jó megközelítés (ha még számottevő tőkeáttétet is kapunk) a CFD-vel való kereskedés.

ami miatt keresem az ilyen platformot/brókert, bár kifejezetten könnyű a MT felületen dolgozni, az az instrumentumok nagy száma, ami mt4/forex brokereknél minimális

na kezdetnek ennyi, átadom a terepet ...

jól láttam, mintha lenne itt egy kolléga aki már dolgozik/ott ezzel a brókerrel, örömmel venném, ha ő kezdené, de bízom benne többen is vannak és megosztják velünk véleményüket

Üdv: Lin

Most vette meg a Gain Capital.

Jó a felület, régebben nézegettem, erős a választék cfd-ben, de én lehetőleg kerülöm a cfd-ket, így értékelhető véleményt inkább nem adnék. Amiért mégis írtam, az a szuper platform, nekem nagyon tetszik, könnyen kezelhetőnek tűnt.

Ja és a cfd-knél hátrány, hogy minimál kamat van tudtommal, így hosszútávon nálam nem játszik, akkor inkább megveszem IB-nél a részvényt.
    De lehet, nem minden felületen van a cfd-nél kamat, lehet, már fejlődött ennyit a piac. CSak régebben a kamat volt a cfd ára.

Hozzászólás

sziasztok
      Cityindexröl van valami tapasztalatotok?
      A külföldi forumokon szinte csak rosszat olvasok róluk.
      Forint számlához keresek brókert.

Hozzászólás

Azt olvastam hogy rossz, viszont vannak brókercégek akik nyitottak céges számlát a citynél (őket úgy hívják hogy white label) és velük szembe korrektek voltak eddig, ez nem tudni hogy a jövőben így marad e.
        Ha közvetlenül vagy a city ügyfele akkor látja az egyenleged (ezalapján a számlastopodat), a stop és célárad is (ha van beállítva). Könnyen tud ha akar csalni ellened, tudja mekkora tüske kell hogy kiszedje a stopod..
        Ha white labelnek vagy az ügyfele akkor ő az összes ügyfél megbízását ömlesztve egyszerre küldi el az ő likviditás szolgáltatójának, ez esetben a citynek, így a city nem látja hogy ki vagy, hol a stopod.. tehát kevésbé tud kicseszni veled, persze így is tüskézhet abban bízva hogy pár ember kistopolódik, de ha pl csinál egy 50 pipes tüskét és szerencsére a te stopod 60 pipre van akkor te megúsztad, anonim vagy elvileg kivéve ha a white label és a citynek ugyan az lenne a tulaja.

Szóval azt javaslom ne közvetlenül legyél egy mm nél hanem a white labeljén keresztül, de ne ugyan azok legyenek a tulajok, ha nem azok akkor meg ne beszéljen össze a két cég.
        Egy brókercég nem mindig mm attól hogy van white labelje.

Forint számla van Lmax-nál, Ultrafx-nél (Lmax white labelje)..

Hozzászólás

Köszi a választ
          Hát nem valami jól hangzik amit irtál .
          A Globalfx-nél nyitnék számlát ha nyitnék és ök dicsérték a Cityt a hosszú távú kapcsolatra hivatkozva.
          Az Ultrafx-nél nagyon rosszak a napon túli kamatok.

Hozzászólás

flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszi a választ
            Hát nem valami jól hangzik amit irtál .
            A Globalfx-nél nyitnék számlát ha nyitnék és ök dicsérték a Cityt a hosszú távú kapcsolatra hivatkozva.
            Az Ultrafx-nél nagyon rosszak a napon túli kamatok.
            amit én írok az még rosszabbul hangzik:
            szerintem egy White Label akkor is ki tud tüskézni ha nincs tulajdonosi kapcsolódás

de ez tényleg csak a józan paraszti szerintem mondatja velem.......
            ha metáról van szó, valahol úgyis bemész egyénileg egy szerverre, ahol egyénileg beállítható minden........
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Ez eddig a legrosszabb bróker. Senkinek nem ajánlom!
              Nyitottam egy 300 dolcsis teszt számlát . REQUOTE hegyek 5 éve nem láttam ilyet !
              Küldtem emailt az angoloknak mert a magyar képviselöt Globalinvest nem érem el.
              Ahhoz hogy hazautalják a pénzt fel kell öket hivni. Röhej.

Hozzászólás

Volt demom a globalinvestnél csupa requot, de nem hiszem hogy ez a city index hibája, hiszen demon voltam ahol a likviditás nem szempont, gyanítom hogy a globallal baj van. Ő nem képviselő hanem brókercég, rajta keresztül megy elvileg a megbízásod. A city aki a likviditást adja se ártatlan a hírek szerint.

Hozzászólás

Nemtom mi van a Globalinvestnél nem veszik fel egyik telefont sem ?
                  Több millionál ideges lennék

Hozzászólás

flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nemtom mi van a Globalinvestnél nem veszik fel egyik telefont sem ?
                    Több millionál ideges lennék
                    Azt hallottam, hogy végük van! Bezárják őket!

Hozzászólás

Working...
                    X