Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok!

egy NASDAQ-n jegyzett cég részvényeiből szeretnék venni. Nem akarok kereskedni, mondjuk úgy hogy a rajongójuk vagyok, jelképes ügyről van szó. Amit megveszek ahhoz nem fogok hozzányúlni valószínűleg évekig, vagy soha. Hacsak nem háromszorozódik meg az értéke, akkor kiveszem. Utóbbi esetre látok is kevés esélyt. Szóval kb. 10 évben gondolkodok. 300 000 Ft-ot szánnék erre az ötletre, ennyi nem zavar akkor sem ha teljesen elveszik. Ha nagyon muszáj valamivel többet, de egymilliónál semmiképp sem többet. Google alapján én az Erste Netbroker online-t láttam még a legjobbnak, legalábbis jobb mint a szokásos bankom, ami kapásból 20 000 Ft-ot levonna jutaléknak. Lehet hogy hosszú távon nem számít sokat 20 000 Ft, de engem kiráz a hideg a gondolattól, hogy azzal kezdődik a befektetésem, hogy elveszik az értéke 5%-a jutalékként. Jó lesz az Erste ilyen 10 éves időtávra, vagy tudtok javasolni jobbat?

Hozzászólás

• KBC Equitas?

Hozzászólás

• vannak még Magyarországon jó és megbízható szolgáltatók. A felügyelet várhatóan kiad majd egy olyan,közleményt amiben feltünteti a még megmaradt és megbízható cégeket ha a vizsgálatokkal végez.

Szerintem szóba jöhet a Concord, az Erste, a Strategon zrt ...

Hozzászólás

• levente eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

egy NASDAQ-n jegyzett cég részvényeiből szeretnék venni. Nem akarok kereskedni, mondjuk úgy hogy a rajongójuk vagyok, jelképes ügyről van szó. Amit megveszek ahhoz nem fogok hozzányúlni valószínűleg évekig, vagy soha. Hacsak nem háromszorozódik meg az értéke, akkor kiveszem. Utóbbi esetre látok is kevés esélyt. Szóval kb. 10 évben gondolkodok. 300 000 Ft-ot szánnék erre az ötletre, ennyi nem zavar akkor sem ha teljesen elveszik. Ha nagyon muszáj valamivel többet, de egymilliónál semmiképp sem többet. Google alapján én az Erste Netbroker online-t láttam még a legjobbnak, legalábbis jobb mint a szokásos bankom, ami kapásból 20 000 Ft-ot levonna jutaléknak. Lehet hogy hosszú távon nem számít sokat 20 000 Ft, de engem kiráz a hideg a gondolattól, hogy azzal kezdődik a befektetésem, hogy elveszik az értéke 5%-a jutalékként. Jó lesz az Erste ilyen 10 éves időtávra, vagy tudtok javasolni jobbat?
          Tesla?

Hozzászólás

• levente eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!

Igazad van, 1 millánál többet véletlenül se tegyél bele, mert a felette lévő tőke 10%-a elveszik, ha...(BEVA). Ha bejön a sejtésed, akkor is az árfolyam emelkedés miatt keletkező profit veszélyben van (BEVA). A történtek után én csak akkor vennék részvényt, ha lehetőségem lenne meggyőződni arról, hogy valóban bekerültem az adott cég részvénykönyvébe.

Hozzászólás

• Érdekel a véleményetek: Colmexpro
              Részvények, Forex, Cfd, Határidős Ügyletek, Opciók.
              Ecn, nem fogad ellened, huf számla.
              http://hu.colmexpro.com/

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Érdekel a véleményetek: Colmexpro
                Részvények, Forex, Cfd, Határidős Ügyletek, Opciók.
                Ecn, nem fogad ellened, huf számla.
                http://hu.colmexpro.com/
                Miben kulonbozik az Iron-tol?

Hozzászólás

• Nem market maker, van igazi részvény (elképzelhető hogy van napon túli tőkeáttét rá) és futures is.
                  Csak az olcsó adózás miatt szoktak Ciprusra csinálni céget, attól még lehet korrekt, az a vezető embertől függ.
                  Érdekel mi van ha negatív lesz a számla, nem hiszem hogy lesz mert kis tőkeáttétet használok, meg amúgy is kicsi az esélye, de kíváncsi vagyok.
                  Meg megvan e a 15 legnagyobb bank nekik, vagy legalább 12.

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    moncsicsi78 eredeti hozzászólása
                    és garantált negatív egyenleg elleni védelem van, akkor túl nagy baj nem érhet.

StuG,
                    FXPro-n kívül van még ilyen brókercég?
                    Activtrades nél sincs negatív egyenleg.

Hozzászólás

Egy topikban leírtam, hogy semmi nem jelent és nem úgy van ez ahogy gondoljátok...ECN STP topik

Hozzászólás

Nem market maker, van igazi részvény (elképzelhető hogy van napon túli tőkeáttét rá) és futures is.
                        Csak az olcsó adózás miatt szoktak Ciprusra csinálni céget, attól még lehet korrekt, az a vezető embertől függ.
                        Érdekel mi van ha negatív lesz a számla, nem hiszem hogy lesz mert kis tőkeáttétet használok, meg amúgy is kicsi az esélye, de kíváncsi vagyok.
                        Nekem is volt IGAZI részvényem a Buda-Cash-nél. Azt gondoltam igazi. De az is csak volt.

Hozzászólás

• Övön aluli ez a bróker botrány... De igaz a mondás, hogy csak annyit kockáztass, amit ha elbuksz sem fáj. Nem lehet megbízni 100%-ig semmiben és senkiben, ha pénzről van szó! Tényleg inkább varrd a párnacihába. Hosszú távú befektetés?! Miről beszélünk, amikor a nyugdíjra félretett pénzeknek is annyi, pedig azokról is azt hittük, hogy biztos dolog! De ha nem a brókercég, akkor majd az állam lenyúlja. Én egy percnél tovább nem fektetek be sehova! ))) - és amint 3-szor több a hasznom a számlán, azt azonnal kiveszem. Nagyon sajnálom a károsultakat, elég nagy tanulópénzt fizetnek sokan. Alapvetően a pénzügyi tudatlanságban látom a legfőbb problémát és azt mondom, hogy legalább egy alapfokú jogi és gazdasági ismeretekkel kellene bírnia mindenkinek. Persze ez is egy jó kis tanítás, csak kicsit sokba kerül.

Hozzászólás

• Sziasztok,
                            ha 1:500 tőkeáttételt szeretne valaki, milyen metatraderes céget ajánlanátok?

Hozzászólás

• Activtrades 400, de szerintem ez ne akadályozzon meg, hogy kipróbáld őket.

Hozzászólás

• Persze 400 is jó.

A kérdést pontosabban úgy értettem, hogy az összes alábbi kritérium együttesen mely cégeknél teljesül:
                                -400-500-as áttétel
                                -MT felület is legyen
                                -biztonságos cég (persze Alpariban is biztam, pont a tőkeáttétel vihette el)
                                -pontos teljesülések (kötésekben is korrekt legyen a cég)
                                -mini lot és normális költségek

Előre is köszi!

Hozzászólás

Working...
                                X