Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mégvalami: Robottal kereskedtek? Milyen platformon?

Hozzászólás

• jutalékos számlán abszolutte piaci spreadek, 0.1-0.4 (de lehet több ha olyan a piac) plusz jutalék ami 7 usd
      nem jutalékos számlán is változó...2 alatt
      nincs más költség.
      mi manuálisan kereskedünk, de van olyan ügyfelünk aki robotosan és 1 év alatt soha nem panaszkodott, mt4 platform

Hozzászólás

• Az ironfx-t érdemes messzire elkerülni, számos nagy nemzetközi brókercég bajba került januárban, érdemes inkább értékalapon befektetni, tőkeáttétel nélkül.

Hozzászólás

• Ha tőkeáttéttel fektetek be pl berakok kicsit és mindig kiszedem ha van profit az a legbiztonságosabb,
          tőkeáttét nélkül be kell raknom minél többet ezért az nem jó nekem.

Hozzászólás

• ERSTE Bank
            Mint friss ügyfél kezdtem náluk a mai napon és rögtön rá is faragtam.
            A 10 dollár alatti részvények esetén a kötés díja DARABONKÉNT 6 cent!
            Bevásároltam egy 10 centes részvényből, 60%-kal drágábban.

Ez a 6 cent / darab a kötéskor nem látszik, csak a kondíciók között lehet elolvasni. Kész átverés, a megnyitott pozikat már tartom amíg kell, de aztán zárom ezt a számlát.

KBC-t nézegetem, elvileg ott olcsóbb a kereskedés jóval mint a versenytársaknál. Van valakinek konkrét tapsztalata? Elsősorban külföldi ETF-ek, nyersanyagok és részvények érdekelnek.

Hozzászólás

• BlackVoid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ERSTE Bank
              ....Ez a 6 cent / darab a kötéskor nem látszik, csak a kondíciók között lehet elolvasni. ....
              Hát még hol kéne elolvashatóvá tenni, ha nem a kondíciók között?

Mellesleg magyar cégnél nem tőzsdézünk csak max magyar piacon. Szerintem IB-nél nem sok jobb lehetőség van nemzetközi részvényekre. Magyar piacra való a KBC Equitas, vagy a másik akinek nem jut eszembe a neve, Equitastól léptek le az alapítói

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                vagy a másik akinek nem jut eszembe a neve, Equitastól léptek le az alapítói
                Random Capital.
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hát még hol kéne elolvashatóvá tenni, ha nem a kondíciók között?

Mellesleg magyar cégnél nem tőzsdézünk csak max magyar piacon. Szerintem IB-nél nem sok jobb lehetőség van nemzetközi részvényekre. Magyar piacra való a KBC Equitas, vagy a másik akinek nem jut eszembe a neve, Equitastól léptek le az alapítói
                  Hát ott, ahol vásárolok. Ugyanis ki is írta, hogy a jutalék 25 CAD!!!

Az IB az mit takar? Interactive Brokers?

Hozzászólás

• Tudna valaki ajánlani olyan brókert, ahol van fix spread-es számla?

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tudna valaki ajánlani olyan brókert, ahol van fix spread-es számla?
                      IronFx. Szerintem próbáld meg őket.
                      willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szerintem meg ne!

Hozzászólás

• A colmexpro demót néztem, dax.. indexeken nincs swap és nem jár le, ez nagyon jó, nem jár le 3 havonta, olcsók a spredek (nem biztos hogy mindenre)
                          usdjpy 0,5 pip azaz 5 pont, eurusd kb 1 pip.. swapok is nagyon olcsók pl van pozitív eurusd re, van forint számla, azt mondják nem market maker, van mt4, protrader, meg valami harmadik is.

Hozzászólás

• Van magyar kapcsolat is.

Hozzászólás

• Market Maker
                              volt szerencsém kemény 4 hónapot dolgozni náluk
                              Nem ajánlom

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Aki szereti a kihívásokkal teli kereskedést, folyamatos requote-okat, tetű lassú teljesülést normális lotoknál valamint nem szeretné kivenni többet a pénzét, nyugodt szívvel ajánlható az ironfx ...

Hozzászólás

Working...
                                X