Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Áh értem már mit értettél az alatt. Én olvastam félre, bocsi. Ebben az esetben ha valaki rebatet szeretne vissza az más eset.

Mi a Sensust használjuk kereskedésre. Nem vagyunk olyan értelembe az ügynökei, nem ez a fő profilunk, hogy magánkereskedőket vigyünk oda. Ha mégis akad ilyen ember akkor segít neki a cég amiben tud.
    Jelenleg jó kis háttértámogatást szerezni tudok segíteni azoknak akik maguknak kereskednek vagy barátoknak.....

Nem ismerem azokat a cégeket akiket beillesztettél ide ezért nem tudom, hogy alap vagy megnövelt spreadekkel kereskednek ott az emberek.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mi a Sensust használjuk kereskedésre......

Nem ismerem azokat a cégeket akiket beillesztettél ide ezért nem tudom, hogy alap vagy megnövelt spreadekkel kereskednek ott az emberek.
      akkor irányíts rájuk egy-egy alszámlát, teszteld és talán spórol6sz

Egyébként elég vérre menő küzdelem megy mostanában az ügyfelekért.
      Találtam pl egy céget:
      ha szervezek be ügyfelet, visszaadják (nekem!) az első befizetését ha elérte az 5 Lot-ot.
      0.9 pip a DAX és tőzsdén van a cég!
      Persze ki az a **** aki alám regisztrál, miután megmondtam neki, hogy melyik

látom amint az abuserek máris felvillanyozódtak
      Segíts Gyula, kezdjünk vele vmit !!
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Megtarthatja magának=regisztrál egy Rebate szolgáltató alá.
        Mindössze azt feszegettem, hogy ha "magyar IB" alatt regisztrálsz legyen a neve Kmisi az FxPro-nál vagy Zalán a Sensusnál, akkor ez a beépített "reklámkeret" nálatok fog landolni. Cserébe kap az ügyfél magyar nyelvű számlanyitási és (esetleg problémaelhárítási segítséget +tollat sapkát kutyafülét). Ha egy szimpla Cashbackforex, Globegain, és hosszan sorolhatnám még min keresztül teszi mindezt, akkor ennek a keretnek egy jelentős részét az ügyfél megtarthatja magának. (mert visszakapja pénzben).
        Igen Misi, igazad van, nem fog kapni érte semmilyen plus támogatást, csak pénzt!
        Leszerződni szinte válogatás nélkül mindenkivel rebate-ként nem igényel különösebb szakmai tudást. Ő egy szimpla online többesügynök, mindegy számára, honnan jön a jutalék, hova szerződik az ügyfél, csak kereskedjen minél többet. Hogy nyer, vagy veszít, mindegy. Aztán majd visszaosztja a jutalék egy részét, de nem jelent igazán segítséget.

Melyik az értékesebb: rebate vagy mentorálás? Hát döntse el mindenki maga.

De kár irigyelni azt a hatalmas reklámkeretet
        http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

akkor irányíts rájuk egy-egy alszámlát, teszteld és talán spórol6sz

Egyébként elég vérre menő küzdelem megy mostanában az ügyfelekért.
          Találtam pl egy céget:
          ha szervezek be ügyfelet, visszaadják (nekem!) az első befizetését ha elérte az 5 Lot-ot.
          0.9 pip a DAX és tőzsdén van a cég!
          Persze ki az a **** aki alám regisztrál, miután megmondtam neki, hogy melyik

látom amint az abuserek máris felvillanyozódtak
          Segíts Gyula, kezdjünk vele vmit !!
          AZTA A KU.....
          Azért az durva

Küld már át privibe, hogy kik ezek

Hozzászólás

AZTA A KU.....
            Azért az durva

Küld már át privibe, hogy kik ezek
            Abból nem lesz pízem.....keress és fox találni.
            (inkább egy iroda kellene itt nekik, csak kapjam meg végre az éttermem)

Hozzászólás

• Jó a téma, felkavarodott az állóvíz, még éppen előttem na azért betolom én is:

Ajánlok egy brókert, ahol ha az én linkemről regisztrálsz, az általam adott visszatérítéssel 0 (!) - 0,1 pipre jön ki a spread USDJPY-n és EURUSD-n (commission nincs), és a többi majoron is csak pár tized pippel tágabb. A cég megbízható, néhány órás kifizetési idővel dolgozik, ECN számlatípus (is) van, én is ott kereskedem. Egy meghallgatást megér, nem veszítesz semmit, ha érdekel, írj privátot bővebb infókért.

Hozzászólás

• Ha annyira fukarok a traderek hogy mindig a legolcsóbb brókert válasszák azzal arra kényszerítik az összes konkurenciát hogy minél lejjebb vegyék a költségeket, így viszont nehezen tud megélni a cég és kénytelen lesz hazudni hogy lefedezi a pozikat és egyéb trükkökkel vissza szerzi a kiesett pénzt amennyivel drágább más cég pl nagyon olcsó spred de gyakori lesz a csúszás..
                Nem jó csak magunkra gondolni, azt mondta valaha munkatársam hogy de jó lenne ha minden ingyen lenne, igaz talán de mondtam neki hogy akkor ő is ingyen dolgozna mert ugye semmiért se kellene fizetni, ez már nem tetszett neki... lényeg hogy fel kéne fogni hogy az emberiség legnagyobb agybaja hogy csak magunkra gondolunk (sokunk, szerencsére nem mindenki) és nem látjuk át hogy ez vissza üt, korrekt fer bróker kell fer költségekkel és nem annál olcsóbban se drágábban, mindenki járjon jól.
                Amúgy érdekel ki ez a bróker.

Hozzászólás

• Nekem van egy jó akcióm:
                  Minimum 200$ befizetés, 40$ spread megtermelése, és adok az illetőnek 200$-t, ha megcsinálta.
                  (Részletekről privátban)
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Gyerekeeeek!

És a végrehajtási időkkel, valamint a bankok lehúzásaival ki fog foglalkozni?

Nem mindegy, hogy spread, comission, vagy láthatatlan last look-ként fizeted meg a költséget? Esetleg aggregátorok, plusz platformok extra jutalékaként?

Teljesen mindegy, bár ezt is lehet valamennyire optimalizálni, és célszerű is.

Kockásseggűnek abban igaza van, hogy előbb-utóbb úgyis lépni kell, ha úgy alakul. Amúgymeg a piaci farkastörvényeket el kell fogadni és kész. Akinek 0,1pipen múlik a nyeresége, az inkább keressen másik stratot. Sajnos mindenképp teletömjük a brókerek/bankok/szolgáltatók zsebét.

Szóval FxPro lehet jó és rossz is. De ugyanígy az összes többi. Svájci frank erősödése nem mutatta meg (végre nyíltan!) eléggé, mekkora zsiványok?

Itt a többség most a koncon osztozkodik Nem akarok okoskodni, de bárhol, bármelyik cég átvághat, és bármelyik lehet jó egy hosszabb periódusig.

Ne feledjétek, a brókereknél egyedi az elbírálás, minden más csak rizsa

Hozzászólás

• metamaszlag

istenem, mennyiért lehet egy ilyen szart licenszelni?? esetlen nincs torrenten mt4 server?? szeretnék árjegyző lenni és *****nagy akciókat nyomni félmeztelen csajokkal fűszerezve
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

istenem, mennyiért lehet egy ilyen szart licenszelni?? esetlen nincs torrenten mt4 server?? szeretnék árjegyző lenni és *****nagy akciókat nyomni félmeztelen csajokkal fűszerezve
                        Persze. Metán bármit megcsinálhatnak és a legtöbb esetben meg is csinálják

Én amikor élőben láttam MetaServer-t, hát, kétszer átgondoltam a trédelést

Hozzászólás

cég név jó lenne ha szerepelne...nem mindegy

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Persze. Metán bármit megcsinálhatnak és a legtöbb esetben meg is csinálják

Én amikor élőben láttam MetaServer-t, hát, kétszer átgondoltam a trédelést
                            Mesélj

Hozzászólás

cég név jó lenne ha szerepelne...nem mindegy
                              ja az nem az 5 lotos akciós, lényegtelen, hogy melyik. (ez spec egy német volt, szóval szabályozásilag nem hinném, hogy rosszabb mint a mi MNBseink)
                              csak mutatni akartam egy nulla spreadest, ami nyilvánvalóan rábaszás lesz a végére.
                              ezzel az egésszel arra akarok rávilágítani, hogy simán lehet az, hogy semmivel sem különbek ezek mint egy hagyományos piramiscég. Először akció, betétgyűjtés, még fizetnek is a piramis tetején állóknak (kifizetés), a boldog kuncsaft meg reklámozza is......sőt, ha nyert akkor még többet tol be, mert valljuk be, kapzsi az ember.
                              Aztán előbb-utóbb ugyanaz a vége mindegyiknek......feltételváltozások, nemfizetés, esetleg lelécelés.

Hozzászólás

• //töltődik a serverem. kíváncsi vagyok sikerül e kicsavarni belőle negatív spreadet egyébként láttam olyat, ahol valamelyik orosz segg fordítva konfigolta be rajta a spreadet.

Oda vissza gyors záráskor nullára jött ki a fazonnak. Mint abuser rá is cuppant. 10000-es méretű számlákkal nyomult hetekig a pozitív swapért, mert az is fordítva volt bekötve rajta
                                a végére persze rábaszott .....és ment az anyázás mindenfele. Lehet, hogy nem is volt olyan béna a bróker, csak mézesmadzagozott ???? hmmmm ki tudja

Hozzászólás

Working...
                                X