Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

CFD nem megy ki sehol sem.
    Ha jól megnézed a cégeket, jól utána jársz akkor ráfogsz döbbenni, hogy a nagynak hitt cégek sumákolnak.

Kérdezz meg bárkit, az a lényeg, hogy hány likviditás adó céggel van leszerződve egy fx cég...még a dukasnál sem megy ki...

Egyébként ha kezdő vagy (csak a kérdéseid által feltételezem ezt), tök mindegy milyen cégnél fogsz kereskedni az elején. Sőt a kezdő bónusz neked még talán jobban is fog jönni, hiszen nagyobb tőkével tovább tudsz a piacon kereskedni és ezáltal többet tudsz tanulni.
    Többieknek mondom, hogy szerintem értékelendő az ilyen fajta őszinteség

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát az egész iron fx market maker. Más cégeknél van rá lehetőség h a CFD kimenjen a piacra.
    Ha CFD, akkor az alapból derivatíva, az eredeti részvénybol. Nem megy ki semmilyen piacra, a brókerrel szemben kotod.

Ha részvénnyel akarsz kereskedni, akkor pedig vagy Interactive Brokers, vagy a Zalán által ajánlott módszer.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Skylight; 2013-11-18, 09:18. Oka: elírás

• Zalán
    válaszolt
    Tehát az egész iron fx market maker. Más cégeknél van rá lehetőség h a CFD kimenjen a piacra.

CFD nem megy ki sehol sem.
    Ha jól megnézed a cégeket, jól utána jársz akkor ráfogsz döbbenni, hogy a nagynak hitt cégek sumákolnak.

Kérdezz meg bárkit, az a lényeg, hogy hány likviditás adó céggel van leszerződve egy fx cég...még a dukasnál sem megy ki...

Egyébként ha kezdő vagy (csak a kérdéseid által feltételezem ezt), tök mindegy milyen cégnél fogsz kereskedni az elején. Sőt a kezdő bónusz neked még talán jobban is fog jönni, hiszen nagyobb tőkével tovább tudsz a piacon kereskedni és ezáltal többet tudsz tanulni.

• x5z4
    válaszolt

• Zalán
    válaszolt
    Nálatok minden nemzetközi piacon lehet részvény CFD-vel kereskedni, a tőkeáttétel is választható? Komolyan gondolkodom azon, h számlát nyissak az IronFX-nél, remélem lehet a német és amerikai piacokon CFD-vel kereskedni, továbbá a megbízások kimennek a piacra?
    CFD-vel amikor kereskedsz, akkor azok nem tudnak kimenni a piacra. Egy strukturált termék csak az adott brókercégnél kötődik meg.

De ha STP/ECN számlát nyitsz, akkor sem fog kimenni a piacra a kötésed kedves x5z4, max a cég likviditás szolgáltató(i)nál kötődik meg.

• x5z4
    válaszolt
    Nálatok minden nemzetközi piacon lehet részvény CFD-vel kereskedni, a tőkeáttétel is választható? Komolyan gondolkodom azon, h számlát nyissak az IronFX-nél, remélem lehet a német és amerikai piacokon CFD-vel kereskedni, továbbá a megbízások kimennek a piacra?

• IronFX NZ
    válaszolt
    Fehér Sólyom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    A ciprusi tőzsdén szeretnék kereskedni, de még nem találtam olyan céget akin keresztül lehetne.
    Van ötletetek?
    Ha ciprusi részvényeket szeretnék kereskedni, akkor tudok neked ajanlani olyan brókert aki csak ezzel foglakozik, de sok kezdo toke kell hozzá, nem részvény CFD-ket hanem rendes részvényeket tudsz adni venni tokeattétel nélkul. Így magas a minimum letét osszege.

De ezt még oszintén szólva senkitol sem hallottam hogy ilyet keresne, csak azért tudok róla mert itt élek és ismerek embereket akik ezzel foglalkoznak...

• kockas
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdés, hogy miért akarna valaki pont hírekkor pozíciót nyitni. A brókerek közti slippage eltérésnél jelentősebb lehet, hogy mit kap az ember egyáltalán (a legjobb brókernél) a hír előtti állapothoz képest.... gapelhet is az ár 40 pipet, kockázatkezelés olyankor meg hol van?
    A miértre tudom a választ. Az idei évben például 8x sikerült megelőzni az NFP spikeot. Jó irányban! 2x sajna nem jól viselkedett. (teljes számla nullázások!) 1x pedig óriásit hibáztam, átaludtam.
    Szóval egyáltalán nem mindegy milyen árat, milyen slippage-vel kap az ember.
    De az is elég idegesítő, amikor egy egyébként jó irányba bekötött túlméretes poziciót az utolsó pillanatban kiütnek egy kis spreadtágítással.

//senki ne kérdezze, honnan van az infó az adatokról. Maradjunk annyiban hogy megd..tam a kövér néger csajt a munkanélküli hivatalban.

• Fehér Sólyom
    válaszolt
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    A ciprusi tőzsdén szeretnék kereskedni, de még nem találtam olyan céget akin keresztül lehetne.
    Van ötletetek?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kérdés, hogy miért akarna valaki pont hírekkor pozíciót nyitni. A brókerek közti slippage eltérésnél jelentősebb lehet, hogy mit kap az ember egyáltalán (a legjobb brókernél) a hír előtti állapothoz képest.... gapelhet is az ár 40 pipet, kockázatkezelés olyankor meg hol van?

• Zalán
    válaszolt
    szisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gyakorlati tapasztalat lesz az ami megmutatja ezeket a számokat, jobb módszert én jelenleg nem tudok.
    Pedig itt volt már egyszer valaki aki ezt letudta mérni egy robot segítségével....

• szisa
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen egyetértek veled.
    Ráadásul ki lesz az aki kiszámolja, hogy adott másodpercben éppen mennyi a slippage-el megnövelt összes költséged?
    A gyakorlati tapasztalat lesz az ami megmutatja ezeket a számokat, jobb módszert én jelenleg nem tudok.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ráadásul még "etalon" ár sincs forexen.

• Zalán
    válaszolt
    n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól néz ki, de ez így önmagában kevés az összehasonlításhoz, ha egyáltalán lehetséges ez. (ár, spread, commission, csúszás stb. az adott időpontban)
    Teljesen egyetértek veled.
    Ráadásul ki lesz az aki kiszámolja, hogy adott másodpercben éppen mennyi a slippage-el megnövelt összes költséged?

• szisa
    válaszolt
    n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól néz ki, de ez így önmagában kevés az összehasonlításhoz, ha egyáltalán lehetséges ez. (ár, spread, commission, csúszás stb. az adott időpontban)
    Igen, kevés persze, mindent egyszerre kéne nézni, nem egyszerű történet.
    Annyi azért látszik, hogy simán a bid árakban is nagy különbség lehet.

Working...
X