Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mesélj
    Neked én már semmi újat nem tudnék mondani Te testközelből láthattad a patkánykodásokat
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Neked én már semmi újat nem tudnék mondani Te testközelből láthattad a patkánykodásokat
      nem a servert sikerült letöltenem, hanem egy fényképgyűjteményt a ****zős beállításairól. Megtaláltam benne a funkciókat, amik hatásait már átéltem.
      Ez most olyan megnyugtató.
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• a gyűjteményből ez az egyik legszebb/legaljasabb. Ez a potméter nem növeli a spreadet. Csak mindíg pont abba az irányba tolható el az ár, hogy a limit megbízás ne teljesüljön, vagy a stop sikerüljön.....

a freeze level is ****a kis "gomb"

57 db fényképből áll a gyűjtemény, teljesen meggyőző funkciókkal.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nem a servert sikerült letöltenem, hanem egy fényképgyűjteményt a ****zős beállításairól. Megtaláltam benne a funkciókat, amik hatásait már átéltem.
          Ez most olyan megnyugtató.
          Szólj, ha van kedved Ciprusra menni, élőben is be tudom mutattatni
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Jaja, ezerféle beállítás van. Van egy videóm is, szerintem már láttad. Csak Youtube-ról mindig letöröltetik

Hozzászólás

• Valaki hallott már olyanról hogy egy bróker(MT5) csak limit orderekkel enged kereskedni (nem forex, pár kevésbé népszerű index)? Kicsi lehet a likviditás vagy valami más célja van? Kilépni is csak limittel lehet szóval elég nagy a rizikó...

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Valaki hallott már olyanról hogy egy bróker(MT5) csak limit orderekkel enged kereskedni (nem forex, pár kevésbé népszerű index)? Kicsi lehet a likviditás vagy valami más célja van? Kilépni is csak limittel lehet szóval elég nagy a rizikó...

Olyat még nem, de a más célra van tippem:

http://www.mbtrading.com/exnlimits.aspx

ezek adnak érte plussz pénzt, ha limittel szállsz be vagy meglévőből ki.
                Az bekerül az ajánlati könyvbe és valamiért jó nekik ha teljesül is.
                más megfogalmazásban: jobban büntetnek a piaci megbízásért.
                A kamu dumájuk az, hogy ez limitesdi forgalmat generál nekik a könyvben és ez jó......oké, de ennyire???

(így gondolom előre tudják optimalizálni a speckó virtuál dílerjüket az összes benntlévő limit lecsipegetésére, és így eredményesebb a kopasztó algoritmus

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Olyat még nem, de a más célra van tippem:

http://www.mbtrading.com/exnlimits.aspx

ezek adnak érte plussz pénzt, ha limittel szállsz be vagy meglévőből ki.
                  Az bekerül az ajánlati könyvbe és valamiért jó nekik ha teljesül is.
                  más megfogalmazásban: jobban büntetnek a piaci megbízásért.
                  A kamu dumájuk az, hogy ez limitesdi forgalmat generál nekik a könyvben és ez jó......oké, de ennyire???

(így gondolom előre tudják optimalizálni a speckó virtuál dílerjüket az összes benntlévő limit lecsipegetésére, és így eredményesebb a kopasztó algoritmus
                  Ha a limit teljesül akkor annak a másik oldalán egy piaci megbízás áll tehát ők beszedik a 2.5 pénzt amiből te megkapsz 0.5-öt. A HFT-k is ezért operálnak limit orderekkel.
                  De hogy egy retail MT5 bróker erre vegye rá az ügyfeleit az furcsa.

De amúgy lehet benne valami. Ez a "bróker" leszerződik pl az MB Tradinggel. Majd ráveszik az ügyfeleket hogy kereskedjenek limit orderekkel, a pénzt meg megtartják maguknak. Kérdés ki fog így náluk kereskedni.

A linket meg köszi

Hozzászólás

• Frankó, előre beárazzák az árrést

Na jó, nem bántom a brókereket, nem akarom, hogy a kezdők elriadjanak, de figyeljetek oda mindenre nagyon! Nem is tudom, mit javasolnék, de azon brókerek, akikkel leszerződsz mint Ib partner, és 3-4 dolcsinál többet osztanak vissza, ott nagy sunyulás megy. Ne feledjétek, 1-2 dollár lenne a korrekt lotonként, csak ennyiért senki se vállalná a népszerűsítést, mert más cégek többet osztanak vissza. Kell a hálózatépítésre és marketingre a sok-sok dolcsi lotonként. Ezt mind az ügyfelek fizetik.

És akkor a végrehajtási időkről nem beszéltem, meg a requote, reject párosról...

Hozzászólás

• ha már ennyire belemerültünk a brókerekbe:
                      külföldi fórumon találtam egy bejegyzést, ami nem feltétlen igaz, de lehet érdemes utánajárni:

"Only 4 brokers in UK "do not B-book": CapMar, CFH, Marex, and Sucden
                      LMAX is not even in the list. They send trades to real LPs like banks "not their partner!"

a bejegyzés bő egy éves,
                      nézzük:

http://www.cfhclearing.com/platforms/

http://www.capmarfx.co.uk/platforms.php

http://www.fxweek.com/fx-week/news/2...es-fx-business

http://www.sucdenfinancial.com/en/tr...trader-4-mt4-#

a Marex kiesett, maradt 3. (bár biztos van sokkal több is, én kevésnek tartom)
                      A legnagyobb gond, hogy szinte semmi info a számlákról. (deposit, leverage)
                      Valaki levelezős kedvű ??
                      Leginkább ez a Sucden piszkálja csőröm, bár a honlapjukon nem ajánlják a büdös metájukat....csak főleg white labelre. (az a nulla spreades mt4-es broki amiről betettem a képet, az innen kapja a drogot)

Hozzászólás

• MINDEN cégnek van "b book-ja", kérdés, visszaélnek-e, tehát már eleve kamu, ha azt írják, nincs

Hozzászólás

• megtaláltam:
                          http://www.sucdenfinancial.com/pcs/o...sked-questions

5000 font, bár a meta nem biztos hogy van halandónak.

Viszont összedobhatnánk a zsetont egy privát whitelabelra, az talán nem ****zne, ha nem én lennék a rendszergazdája

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            MINDEN cégnek van "b book-ja", kérdés, visszaélnek-e, tehát már eleve kamu, ha azt írják, nincs
                            nem cég írta, de nem is lényeges. Én csak rájuk kerestem. Első blikkre egyik se tűnik fostalicskának. Beépített ügynök nem írhatta, mert vannak ugyebár kettős ügynökök, de 4-et egyszerre futtatni, ajánló link nélkül az túl kemény lenne.

Hozzászólás

• Na jó, látom vannak itt hiú ábrándok még mindig.

Tegyük fel, korrekt a bróker teljesen (én ilyennél vagyok, és VELEM tuti korrekt, mert a barátom az IT-sa, de másnak véletlenül se ajánlanám).

Még ekkor is ott a bank, aki a "last look"-ot alkalmazza. Erről persze nem tehetnek.

Ami a legkeményebb, még szabályozott piacon is van stopvadászat Banki likviditás miatt, de ezzel már tényleg elvenném a kedvet

Szóval nem kell brókercéget csinálni, se semmi ilyesmi.

Saját tapasztalatra (pl statisztikák vezetése), és személyes kapcsolatokra kiemelten hangsúlyozva a dolgot lehet valamelyest csökkenteni a brókerköltséget. Sajnos ez a helyzet. De jó az az édes tudatlanság, az legalább nem frusztrálja még a tradert

Hozzászólás

• És ne feledjétek: a brókerek mindenkinek személyes ajánlatot adHATnak

A többit mindenkire rábízom, mennyire tapasztalja meg. Szerintem van itt pár kolléga

Hozzászólás

Working...
                                X