Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFX NZ
    válaszolt
    Kedves dadada,

Koszonjuk a véleményeidet.

Úgy vettem észre hogy a csekély egy hónap alatt amit eltoltottél ezen a fórumon az általad ''segítésnek'' minosített hozzaszólások tobbsége abból állt hogy negatívumokat írsz bóker cégekrol.

Az IronFX soha nem állította hogy minden devizapáron nálunk van a legjobb spread a világon minden nap minden percében.

Ami viszont tény hogy az IronFX alig három év alatt a semmibol a világ ranglista #6 helyére kuzdotte fel magát.
    A szolgáltatásunk az egyik legjobb a piacon, ha osszevetsz mindent.
    Spreadek nagyon alacsonyak (nem az exotikus párokon)
    Gyors megbízás beadás
    16 platform
    Folyamatosan bónuszok és promóciok
    Ingyenes eloadások, szemináriumok és roadshow-k
    EA builder
    Kozosségi kereskedés
    48 nyelven tudsz segítséget kapni
    Be és kifizetés szinte azonnali
    10 kereskedési szerver
    5 kulonbozo felugyeleti szerv

Ha nem csak az általad említett két exotikus devizapáron kereskedsz, javaslom nyiss egy éles kereskedési szamlát és a saját tapasztalataidat oszd meg itt a fórumon screen-shottal és számlatorténettel. Mert az emberek véleménye valós tapasztalat nélkul nem túl hiheto szerintem.

Udv,

Szólj hozzá::

• aSzabe
    válaszolt
    Mint Tomy leírta (szerintem eléggé érthetően) a brókerválasztás komplexebb dolog annál, hogy ránézésre mi a legolcsóbb...

Lehet ezt hegyezni a 0 pontos spreadtől kezdve egész az XAUNZD éjféli spreadjéig.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szinte ingyen lehet náluk kereskedni ECN-en, ahogy ez a lista is mutatja:
    http://www.fxopen.com/AccountSpecifi....aspx?type=ecn
    van commission természetesen, de szerintem nem rossz brókercég.

• dadada
    válaszolt
    Én se merek egyszerre csak annyit utalni amennyit 1 hónapban kockáztatnék. De megjegyzem nem 1 2 éves cégeket ajánlok. Hozzátok se mernék utalni többet ne aggódj. Söt...
    Előbb hasonlítanám ramaty kategóriába az Instával az Ironfx-et.

• Zalán
    válaszolt
    Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem meggyőztél! (csak végig ne menj a piacfigyelő listájukon a cégeknek....)
    Fxopen az egyik "legjobb" a piacon.

Arra kell csak figyelni hogy véletlenül nehogy "standard" számlát nyisson valaki:
    http://www.fxopen.com/AccountSpecifications.aspx

Mindig van egy másik cég, aki jobb, olcsóbb, mint amelyikről azt hittük hogy a legjobb, legolcsóbb.
    Ez egy véget nem érő sztori, amire nem érdemes túl sok energiát pazarolni.
    Azért én látom a végét....

Mint pl Instaforex...miért nem ott kereskedtek? Jah mert elvesztette a licenst? Lesznek még cégek akiknek vissza fogják vonni az engedélyüket, tisztul a piac szépen és tisztábban fogunk látni

• dadada
    válaszolt
    Nem pazarlok sok energiát amikor van időm beírogatok és igyekszem segíteni főleg ha látom, hogy itt szédítik a népet. Nekem amúgy mind1, hogy az FXOpennél vagy a Pepperstonenál vagy az Oandánál nyit valaki. Egyikhez sincs semmi közöm és ne is keressetek ez ügybe, a honlapon mindenki megtalálja hogyan kell nyitni. Ha hasonló kedvező céget tudtok írjatok és azt is fogom híresztelni. Ironfx nálam elvérzett. Következő?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor nézzük most az AUD CHF-et. IRONFX= 8,2 pip per pillanat FXOpen AUD CHF STP szla=1,8pip per pill. Vagy ezt a párt se kereskeditek?
    Engem meggyőztél! (csak végig ne menj a piacfigyelő listájukon a cégeknek....)
    Fxopen az egyik "legjobb" a piacon.

Arra kell csak figyelni hogy véletlenül nehogy "standard" számlát nyisson valaki:
    http://www.fxopen.com/AccountSpecifications.aspx

Mindig van egy másik cég, aki jobb, olcsóbb, mint amelyikről azt hittük hogy a legjobb, legolcsóbb.
    Ez egy véget nem érő sztori, amire nem érdemes túl sok energiát pazarolni.

• dadada
    válaszolt
    Akkor nézzük most az AUD CHF-et. IRONFX= 8,2 pip per pillanat FXOpen AUD CHF STP szla=1,8pip per pill. Vagy ezt a párt se kereskeditek?

• dadada
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az NZD/CAD-nál ez a spread teljesen normális.

Írd meg légyszíves melyik brókernél kereskedsz alacsonyab spreaddel ezen a páron.
    FXOpen-nek tesztelem az STP számláját és per pillanat 2,1 pip ezen a devizapáron a spread. (STPnél nincs kötési díj!)
    FXOpen ECN számláján ez olyan 3-4 pip között van kötésdíjjal együtt.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mikee77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Index CFD kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.A gondom az,hogy nem tudom melyik hazai brókercéget válasszam.Megköszönném a segitségetek...
    Egy ismerősöm a CMC Marketsnél DAX-ozik, 1 pont a spread és bármekkora összeggel köthetsz.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Úgy tudom 500 USD.

• _pda_
    válaszolt
    Mikee77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Index CFD kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.A gondom az,hogy nem tudom melyik hazai brókercéget válasszam.Megköszönném a segitségetek...
    nem tudom mióta fórumozol, de elég egy témával egy topikban nyomulni
    úgy illik

• Mikee77
    válaszolt
    Minimum összeg van náluk amivel elkezdhető a kereskedés?Mert én max.200ezer ft összeggel gondoltam a picralépést...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    IronFx lehet nem hazai, de jobb magyar nyelvű supportot kapsz, mint pár hazainál....

• Mikee77
    válaszolt
    Brókercéget keresek

Sziasztok! CFD index kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.Melyik hazai brókercéget ajánlanátok?(ahol min.100 szoros a tőkeáttét) Köszi a segitséget!

Working...
X