Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kedves Kálmán

Az írásod alapján meghajolok a szakértelmed előtt.

Gratula.

Ps. 5 év institutional desk bankoknál
    4 év retail FX broker
    3 év management szint

Üdv,
    Zalán

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mikor kezdett dolgozni talán jónak tűntek, de ne feledjük, egy cég pár évig korrekt aztán gyakran elkurvul, lehet hogy akkori időben jók voltak, nem tudom.
      Hogy minél több ügyfelet szerezzenek eleinte sokszor nagyon jó árakat, gyors teljesülést adnak, aztán elkezdenek romlani, persze lehet van igazad én se szeretem hogy minden céget szid csak a jelenlegit nem.
      Szakértelme kell hogy legyen, ennyi év alatt csak ragadt rá elég tudás, tapasztalat.
      Arra én is haragszom hogy szinte lehülyézett valaha mert nem mm et kerestem, védte mert Iron is mm és akkoriban ott dolgozott, most stp nél van, most az a király, mm meg fúj.
      Az stp is tud csúsztatni teljesülést, ha akar ott is ki tud cseszni veled, ez attól függ korrekt e a főnökség.
      Bár én utálom az mm eket.
      A sensus jónak tűnik, csak pár dolgot hiányolok, nincs garantált negatív egyenleg védelem mint activtrades nél, és nincs huf, és ne legyen swap határidősre. Ja és dax ne ugráljon fel néha 3 ra.
      Nem képviselek senkit és semmit.
      De sensus jó cég.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Octa Fx-ről van valakinek tapasztalata esetleg? Nagyon alacsonyak a költségek és van negatív számlaegyenleg elleni védelem. Nekem ez a két legfontosabb dolog, mivel a számlán csak a napi kereskedéshez éppen szükséges pénz van. Activtrades-hez viszonyítva (ami eddig nekem a legjobb) is jóformán fele akkorák a költségek. Mire kell figyelni, miben rosszabb egy ilyen bróker, mint a többi átlagos ahol 1,5-2 pip a spread?

Hozzászólás

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

Octa Fx-ről van valakinek tapasztalata esetleg? Nagyon alacsonyak a költségek és van negatív számlaegyenleg elleni védelem. Nekem ez a két legfontosabb dolog, mivel a számlán csak a napi kereskedéshez éppen szükséges pénz van. Activtrades-hez viszonyítva (ami eddig nekem a legjobb) is jóformán fele akkorák a költségek. Mire kell figyelni, miben rosszabb egy ilyen bróker, mint a többi átlagos ahol 1,5-2 pip a spread?
          Szia!

Székhely: Saint Vincent and the Grenadines. Nekem ez nem tetszik!

Hamarosan írok majd mailt is!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Kálmán

Az írásod alapján meghajolok a szakértelmed előtt.

Gratula.

Ps. 5 év institutional desk bankoknál
            4 év retail FX broker
            3 év management szint

Üdv,
            Zalán

Kedves Zalán!

A szava hihetőséged ismét megmutatkozott, amennyiben a leírtak igazak akkor 12 éve a szakmában dolgozol!?!

32 éves létedre szép teljesítmény, ebben az esetben gratulálok hogy a szakmát 20 évessen diploma nélkül kezted.........

Hozzászólás

• Kálmán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves Zalán!

A szava hihetőséged ismét megmutatkozott, amennyiben a leírtak igazak akkor 12 éve a szakmában dolgozol!?!

32 éves létedre szép teljesítmény, ebben az esetben gratulálok hogy a szakmát 20 évessen diploma nélkül kezted.........
              Valaki egyetem alatt is dolgozik...

Üdv

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia!

Van UK oldal is, FCA licenc, viszont a probléma, hogy (legalábbis jelenleg még) nincs FSCS védelem!

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia!

Az engem nem zavarna mert ha jól haladok, hamar kitermeli a kezdeti kockázatot. Hosszabb távon viszont rengeteget hoz ha ilyen alacsony a költség, és egy csomó tréd továbbmegy ami másik brokinál kistoppolódik. Nézd meg azt a DAvg/S értéket, verhetetlen . Viszont rengeteg a gap, ami Activnál nincsen és ez elviszi az előnyt. A képen az egy -5R tréd, és ez elég gyakori sajnos.
                  üdv
                  á
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sziasztok!

Légyszi ajánljatok magyar brókercéget, most szeretnék Forex-szel foglalkozni. Először egy külföldi oldalra regisztráltam, majd nem soká felhívtak telefonon és egy nő angolul karattyolt valamit amiből egy kukkot sem értettem csak annyit tudtam kinyögni, hogy "I'm sorry but I don't understand you. I don't speak english...Bye"...és letettem a mobilt. Szóval angol tudás híján magyarul beszélő oldal kéne, de ne csak a weboldal legyen magyar (az még nem volna baj ha angol, annyit azért tudok, csak az élő beszélgetés nem megy), hanem a support is.
                    Két jelöltem van: IForex és Markets.com. Rákerestem itt az IForexre de a legfrissebb bejegyzés is 2012-es. azóta eltelt 3 év. Azóta lehet, hogy komolyodtak vagy még szélhámosabbak lettek. Ami miatt komolyabbnak tűnik az IForex, csak azután kapsz 5000$-os demo számlát, ha nyitsz egy éleset. Viszont ezt már 100$-al vagy 100€-val is megteheted. Az éles számlát addig nem használhatod, amig nem küldesz nekik egy közjegyző által hitelesített személyi/lakcimkártya másolatot. + persze az utolsó közüzemi számla és adókártya másolat, de ezeket elég persze weben keresztül is feltölteni. Markets.com: reg után egyből demózhatsz, viszont a min. éles számla nyitási összeg 500$. Ennyim jelenleg nincs, csak esetleg 2-3 hónap múlva, de addig is lehet gyakorolni a demón. Szóval nem tudom.
                    A segítséget előre is köszönöm.

Hozzászólás

• magyar cégeket inkább kerüld.

Hozzászólás

• Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Légyszi ajánljatok magyar brókercéget...
                        Normális cégnél elég ritkán van szükséged rá, hogy élő szóban oldják meg a problémádat. Demóhoz meg végképp nem kell segítség.
                        Sok külföldi brókernek van magyar weboldala és supportja: Activtrades, XM.COM, FxPro, ETX Capital

Konkrétan magyar céget pedig nem nehéz találni: Random Capital, Strategon, Portfolio Trader,

Hozzászólás

• Megértem, hogy egy kezdő, nyelvtudás nélkül nehezen igazodik el a forex-dzsungelben.

A brókerválasztás, számlanyitás csak egy megoldandó probléma. Ha most innen-onnan kapsz egy-két tippet, attól még nem leszel közelebb a sikeres kereskedéshez. Olyan megoldást válassz, ahol van segítség a többi kérdésre is.
                          https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

Légyszi ajánljatok magyar brókercéget,.

www.xm.com

Ők beszélnek magyarul, van demójuk, minimális deposit összege alacsony, van mikro számla is, ha akarsz élesen gyakorolni picit, kb rendes felügyeletük van (amennyire a CySEC rendesnek mondható), a kapcsolattartásuk jó, mivel cipruisiak nem kell közjegyzőhöz sem menned, ha éles számlát akarsz nyitni náluk, szem.ig, + egy 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla / bankszámla és ennyi. Weboldaluk magyarul is elérhető, Mónika (kapcs.tartóm) normális és segítőkész, deposit-withdrawal elfogadható időn belül teljesül, sprd + swap átlagos retail árazású, esetleg közepesen vacak. Kiváló lesz elsőre neked! Sok sikert!

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              www.xm.com

Ők beszélnek magyarul, van demójuk, minimális deposit összege alacsony, van mikro számla is, ha akarsz élesen gyakorolni picit, kb rendes felügyeletük van (amennyire a CySEC rendesnek mondható), a kapcsolattartásuk jó, mivel cipruisiak nem kell közjegyzőhöz sem menned, ha éles számlát akarsz nyitni náluk, szem.ig, + egy 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla / bankszámla és ennyi. Weboldaluk magyarul is elérhető, Mónika (kapcs.tartóm) normális és segítőkész, deposit-withdrawal elfogadható időn belül teljesül, sprd + swap átlagos retail árazású, esetleg közepesen vacak. Kiváló lesz elsőre neked! Sok sikert!
                              Ameddig egy ciprusi brókercég megteheti , hogy 6 hónapig indoklás nélkül nem fizet, addig kerülni kell őket.

Semilyen Ciprusi brókercéghez ne fizess be egy fillért se!

Hozzászólás

• Erre céloztam, amikor a cysec-et rendesnek mondhatónak aposztrofáltam.

Hozzászólás

Working...
                                X