Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mikee77
    válaszolt
    Brókercéget keresek

Sziasztok! Index CFD kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.A gondom az,hogy nem tudom melyik hazai brókercéget válasszam.Megköszönném a segitségetek...

Szólj hozzá::

• IronFX NZ
    válaszolt
    Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem van éles számlám ahol ez a pár alacsonyabb speaddel kereskedhető. Életemben nem nyitottam még meg ezt a chartot Nem hinném, hogy enélkül a pár kereskedése nélkül ne lehetne ellenni a piacon Szándékosan nem írom a bróker nevét, teljesen irreleváns NZDCAD spreadje miatt nyitni számlát...

[ATTACH]4034[/ATTACH]
    Oszintén orulok ennek!
    Aki ezzel a párral szeretne kereskedni menjen ehhez a brókerhez.
    Gondolom ez a cég a major párokon hozza be azt a veszteséget ami innen éri.

• Forex Gump
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az NZD/CAD-nál ez a spread teljesen normális.

Írd meg légyszíves melyik brókernél kereskedsz alacsonyab spreaddel ezen a páron.
    Nekem van éles számlám ahol ez a pár alacsonyabb speaddel kereskedhető. Életemben nem nyitottam még meg ezt a chartot Nem hinném, hogy enélkül a pár kereskedése nélkül ne lehetne ellenni a piacon Szándékosan nem írom a bróker nevét, teljesen irreleváns NZDCAD spreadje miatt nyitni számlát...

Click image for larger version

Name:	NZDCAD.png
Views:	1
Size:	19,1 KB
ID:	144462

• moncsicsi78
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a kérdésben szeretnék diszkrét maradni, de ha valamelyikre rákérdezel, akkor lehet válaszolni tudok privátban
    Rákérdezek: mindegyikről érdekel a benyomásod, 1-2 mondat erejéig, de legjobban az XM!

• IronFX NZ
    válaszolt
    dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sör meg bor kell, hogy lejebb menjenek azok a spreadek és ne 8 pip legyen épp az NZD/CAD ? most ez van épp nálatok 20:02:09-kor.
    Az NZD/CAD-nál ez a spread teljesen normális.

Írd meg légyszíves melyik brókernél kereskedsz alacsonyab spreaddel ezen a páron.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    HotForexnél is ennyi kb. Szerintem még életemben nem kötöttem ezen a páron....
    Nem tudod mit hagysz ki!
    Az ám a major pár....

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Sör meg bor kell, hogy lejebb menjenek azok a spreadek és ne 8 pip legyen épp az NZD/CAD ? most ez van épp nálatok 20:02:09-kor.
    HotForexnél is ennyi kb. Szerintem még életemben nem kötöttem ezen a páron....

• Guest's Avatar
    Guest replied
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már volt alkalmad személyes látogatásokra, nem mesélnél pár mondatot (csak a legfontosabb benyomásokat) a többi cégről is, a látottak alapján?
    Ebben a kérdésben szeretnék diszkrét maradni, de ha valamelyikre rákérdezel, akkor lehet válaszolni tudok privátban

• dadada
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2014 Decemberben találkozzunk valahol és megbeszéljuk egy sor/bor mellett...

Addigra talán az is kiderul melyik cégnek dolgozol

• moncsicsi78
    válaszolt
    Cipruson több céghez bementem és érdekes volt látni, hogy egyeseknek olyan irodájuk volt h az alsó szinten üresen álltak a termek. Megkérdeztem tőlük h most éppen ki- vagy beköltöznek? Erre annyi volt a válasz, hogy egyik sem, ennek így kell lennie. .... nem volt valami bizalomgerjesztő, olyan cég benyomását keltette, akik már a csőd szélén állnak. Amire egyébként van is reális esély, mert valljuk be: sok az új startup, kiélezett a verseny és az FX biznisz a kis cégek számára kockázatos is, uh van aki becsukja az ajtókat x hónap után. És ne feledjük a bank garancia a pénzünkre nem korlátlan
    Ha már volt alkalmad személyes látogatásokra, nem mesélnél pár mondatot (csak a legfontosabb benyomásokat) a többi cégről is, a látottak alapján?

• IronFX NZ
    válaszolt
    És úgy gondolod Zoltán, hogy meg tudnátok előzni jövőre az FXCM-et? (kötve hiszem, hogy nem)
    2014 Decemberben találkozzunk valahol és megbeszéljuk egy sor/bor mellett...

Addigra talán az is kiderul melyik cégnek dolgozol

• Lizardman
    válaszolt
    Melyik Bróker?

Sziasztok!

Kicsit olvasgattam itt a hozzászólásokat a topicban, és ha más nem is, az mindenképp kiderült számomra, hogy ha szeretnék egy jó tippet/ajánlást kapni Bróker terén, akkor pontosan meg kell fogalmaznom, amit szeretnék.

Tehát, ami fontos lenne -számomra- egy brókercégnél:
    - ECN/STP bróker (market maker-ekből köszönöm, nem kérek)
    - Engedjen skalpolni
    - Lehessen normálisan (ne csak 1-2 hétig) demozni
    - SWAP (mert ilyen is becsúszhat) a lehető legminimálisabb legyen
    - Ki-/Visszautalás ne legyen körülményes, és max 2-3 napba teljen a teljesítés mindkét irányba!
    - Gyors teljesülés => alacsony slippage
    - Kedvező spread
    - 0-24 elérhető Support

Brókercégek, melyeket próbáltam az évek során:
    - Saxo => Erről inkább nem ejtenék szót, a leggusztustalanabb módon (az egekig szökkenő gyertyákkal, amik utána "eltűnnek") szedte el a pénzünket, persze ez már jó rég volt (5-6 éve).
    - Ava => Nem volt vele különösebb gondom, de az megmaradt az emlékezetemben, hogy a ki-/beutalás nagyon körülményes és hosszadalmas volt, és persze ez a bróker is MM.
    - TadawulFX => Nah itt oldalakat tudnék írni erről a bandáról, de inkább nem teszem, aki tudja, úgy is tudja, hogy miért Liquid Markets most a neve...

Tehát a kérdésem adott, a válaszokat előre is köszönöm mindenkitől!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Úgy látom lassan a football holigánokból FX huligánok lesznek

Egy jó FX céghez sem kell "sokminden". Tisztességes management, jó szakemberek ---> jó szervezés és informatikai háttér. Ahova fel tudnak venni 600 embert és nem dinkák ülnek a vezetői székekben, az a cég úgyis sikeres lesz

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Az Ironfx is kiscégnek számít, csak azt "palizzák" be akire hatással tud lenni a nyomulós supportjuk. Nemhiszem, hogy versenyképes lenne a nagyok közt, gondolok itt FXCM-re Oandára, DUcascopyra.

Nem unod még?
    Mi már igen. Ok, tudjuk hogy az Iron a leggyengébbek egyike.
    Ez úgyis minden héten 5 x elmondod...
    Maradjunk ebben és téma lezárva.

A legjobb az XM.com! meg persze az Oanda!

• dadada
    válaszolt
    Szerinted.... mert ott van számlád.

Working...
X