Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszi a válaszokat. A ciprusi illetőségű cégektől én is tartózkodnék. Megnézem a javasolt oldalakat.

Hozzászólás

• Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi a válaszokat. A ciprusi illetőségű cégektől én is tartózkodnék. Megnézem a javasolt oldalakat.
      Sajnos, az Iron minden ciprusinak hatalmas presztízsveszteséget és hitelrontást okozott. De azért kár lenne a gyereket is kiönteni a fürdővízzel. Az XM-nek nyomába sem ér a Vas. Már csak abban az apró, de nem elhanyagolható szempontból sem, amit a kapcsolattartók, képviselők megnyilvánulásai jeleznek....

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sajnos, az Iron minden ciprusinak hatalmas presztízsveszteséget és hitelrontást okozott. De azért kár lenne a gyereket is kiönteni a fürdővízzel. Az XM-nek nyomába sem ér a Vas. Már csak abban az apró, de nem elhanyagolható szempontból sem, amit a kapcsolattartók, képviselők megnyilvánulásai jeleznek....
        -----------------------------------------------------------------

Az IronFx is normálisan működött egy darabig.
        Ameddig tudtak fizetni.

A kapcsolattartók , képviselők megnyilvánulásai gyorsan meg fognak változni majd ha üres lesz a kassza.

Azért remélem az IRONFX esete nem indít el lavinát és nem fogják az ügyfelek tömegesen visszahívni a pénzüket más cégektől.

Ez senkinek nem lenne jó.

Hozzászólás

• Szerintem fxpro, xm, gain, teljesen jó kezdőknek. Továbbá hot forex, LCG, chf clearing se rossz.

Etx, iron, portfolio nem ajánlanám.

Hozzászólás

• Sindler írta az ActivTrades topicban, csak ide idézem be a válasz, mert általánosságokat akarok írni és a válaszom jobban illik ide.

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a jobbak közé tartozik, de ez nem biztos hogy mindig így marad.
            slippage-ek itt is vannak. volt olyan, hogy beadtam egy megbízást és 10-15 másodpercet is kellett várni, de ez minden brókernél így működik. hiába a marketing.
            Hát igen, az a nyavalyás marketing. Egyébként - mivel még éles számlát nem akarok nyitni - eddigi hetekben maga a forex kereskedési alapok tanulásával telt az időm, a könyvekben, blogokon olvasottak gyakorlása grafikonon. ( a tradingview-et használom, szerintem marha jól testreszabható chartjaik vannak, még az ingyenes változatban is millió beállítási lehetőséggel) Az elmúlt 2 nap mentem rá a brókercég keresére. Legfontosabb megállapításom: olyan, hogy LEGJOBB bróker NINCSEN!!! Van szemét csaló, meg jobb és egész jó. Közbe nézegettem az FPA-t (nem tudom mennyire releváns bróker monitorozó oldal) de még a gyenge angolommal is tudtam értelmezni az 1-2 csillagok okát, főleg ha sok felkiátojeles reviewek vanak. Meg vannak 1-2 csillagos es 5 csillagos egymást váltogató hozzászólások is egy cégnél. "Jó kis cég lenne ez, mindig fizetnek, de lassan. vagy: pontosan, gyorsan fizetnek, de a felületük borzasztó, csak több mp-es késsésel inditják az ügyletet a kattól számítva. vagy: fizetnek, a kereskedés platformjuk is jó, de a tranzakciók intézése rémálom, a nagymama cipőméretét is kérik....stb szóval egyszerűen nincs olyan, hogy minden klappoljon. Fúúú nehéz szülés lesz ez már látom.
            Ja meg nekem (meg sok másnak is) fontos, hogy legyen magyar nyelvű support.

Hozzászólás

• Majd megírhatnád ha találtál pár jó céget, engem érdekelnek.
              Örülnék ha párat javasolnátok ezzel: Dax 1 pip legyen az össz költség (vagy lehetőleg 2 alatt, jutalékot is beleszámolva ha van),
              pontos teljesülés. Ne mm.
              Nem baj, ismétlem nem baj ha ciprusi, én bátor vagyok, komolyan

Hozzászólás

• Ha a német tőzsdén határidőt kötsz közvetlenül akkor is mm-től kapod az árat.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Az Alfa Trader-ről van/volt vélemény?
                  http://trader.portfolio.hu/forex

Új vagyok, kicsit visszaolvastam, addig nem találtam.

Hozzászólás

• Ellisa Beth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Az Alfa Trader-ről van/volt vélemény?
                    http://trader.portfolio.hu/forex

Új vagyok, kicsit visszaolvastam, addig nem találtam.
                    Alfa Trader = FXCM
                    A Portfolionál van magyar ügyfélszolgálatuk. 2012 óta van náluk számlám. A Trading Station felületüket nagyon szeretem. Főleg indexekkel és nyersanyagokkal kereskedem náluk, ritkábban devizákkal. Befizetéssel és kifizetéssel nem volt gond eddig, bár a visszautalás kb. 10 napig tartott. Egyszer volt egy arany long kistopolódásom, amit megreklamáltam, mert a tüske sehol máshol nem ment le addig mint náluk. A zárást rendben találták, de a pénzt visszaadták az alábbi indokkal:
                    "These trades were executed correctly, but as a one time show of good faith FXCM will wash the losses from these positions. The total adjustment will be EUR 147.01, please allow 2-4 business days for the funds to be credited to your account."
                    Januárban a CHF zárások miatt majdnem becsődöltek, de megvették őket.
                    Olvasd el még az FXCM topikot.
                    Üdv: Kaszis

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Majd megírhatnád ha találtál pár jó céget, engem érdekelnek.
                      Örülnék ha párat javasolnátok ezzel: Dax 1 pip legyen az össz költség (vagy lehetőleg 2 alatt, jutalékot is beleszámolva ha van),
                      pontos teljesülés. Ne mm.
                      Nem baj, ismétlem nem baj ha ciprusi, én bátor vagyok, komolyan
                      DAX 1 pip: FXCM, Admiral Markets, City Index, GFTUK (ők aug végén átkerülnek a City Indexhez)
                      Ezeknél a cégeknél 2012 óta van számlám, befizetés-kifizetéssel egyikkel sem volt gond. Tőzsdeindexeknél nem igazán találsz nem Market Marker céget szerintem.

Hozzászólás

• Köszi. Megnézem.

Hozzászólás

• OctaFX?
                          http://www.octafx.com/

Egy szó sincs itt a fórumon róla, pedig a FPA listáját magasan vezeti megbízthatóságban. Vagy Mo.-ról körülményes náluk számlát nyitni?

Hozzászólás

• Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            OctaFX?
                            http://www.octafx.com/

Egy szó sincs itt a fórumon róla, pedig a FPA listáját magasan vezeti megbízthatóságban. Vagy Mo.-ról körülményes náluk számlát nyitni?
                            egy st.vintcenti cégnél 0 betétbiztosítással szlát nyitni szvsz annak érdemes, aki szeret veszélyesen élni

Hozzászólás

• Ne már srácok! Offshore paradicsomok bròkercègeiben ne gondolkozzatok! Angolok mièrt nem jók nektek? Fxcm-Gft-Lcg, van rendes felügyeletük, ktg-ben sem rosszak, a brókerkockázat elenyèszö, január 1-töl pedig emelkedik a betètek biztosìtási összege is, a jelenlegi 50.000gbp-ròl 100-ra, ha jòl emlèkszem.

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                egy st.vintcenti cégnél 0 betétbiztosítással szlát nyitni szvsz annak érdemes, aki szeret veszélyesen élni
                                Na ja, igy érthető. Nem mintha akartam volna ott nyitni számlát - már a magyar support hiánya miatt sem - csak rákérdeztem a csend okára. Hát akik meg az FPA-n 5 csillagoznak váljék egészségükre.

Hozzászólás

Working...
                                X