Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyitás: 15.44 1.47347
    s/l 1.47911
    zárás: 16.57 1.47911

most látom, hogy átvert a műhelyben az óra, úgy tűnik siet 15 percet.
    (telefonról trédelek, ha van trigger benyitom.)
    Ha kiteszek egy stoppot nem ott teljesül hanem mínusz spread?
    ha jól értem shortoltál, tehát a stoppod vételi ajánlat, ami eladási árfolyamon, a drágább árfolyamon fog teljesülni. A charton a vételi, olcsóbb, árat látod. Tehát ha 1,47880-on járt a vételi árfolyam a charton amit látsz, akkor az eladási árfolyam a spreaddel több volt már (mondjuk 3pippel), de ezt a normál charton nem látod, de a stoppod aktíválódhatott.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ha jól értem shortoltál, tehát a stoppod vételi ajánlat, ami eladási árfolyamon, a drágább árfolyamon fog teljesülni. A charton a vételi, olcsóbb, árat látod. Tehát ha 1,47880-on járt a vételi árfolyam a charton amit látsz, akkor az eladási árfolyam a spreaddel több volt már (mondjuk 3pippel), de ezt a normál charton nem látod, de a stoppod aktíválódhatott.
      Persze ha úgy egyszerűbb, be lehet azt is állítani, hogy mindkét árfolyamszintet mutassa a chartod. (MT4)

Hozzászólás

• Tadawulfx-ről milyen véleményetek van?

Hozzászólás

Így érthető, köszi.
          -tényleg kb 3 pip a spread, csak eddig nem szúrt szemet.

Hozzászólás

http://devizaspekulans.blog.hu/2010/...scopy#comments
            fogalmam sincs hogy ez tényleg gond-e a Dukascopy-val kapcsolatban, talán valaki tud valamit.
            és Dukas-ról? senki semmit?

Hozzászólás

és Dukas-ról? senki semmit?

Nekem nem is jelenik meg semmi a linkről...............miről van szó?
              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nekem nem is jelenik meg semmi a linkről...............miről van szó?
                Bocs, közben a blog írója eltávolította a saját írását, valamilyen, kifizetésre garanciát jelentő engedély hiányát emlegette az írásban, meg hogy belőlük is egy ciprusi gagyi céfg lehet de hát így tárgytalan, valami hülyeség lehetett csak odanéztem tegnap, hogy töröljem a már álltalam nem használt linkekeket a kedvencekből, és belefutottam ebbe.

Hozzászólás

Bocs, közben a blog írója eltávolította a saját írását, valamilyen, kifizetésre garanciát jelentő engedély hiányát emlegette az írásban, meg hogy belőlük is egy ciprusi gagyi céfg lehet de hát így tárgytalan, valami hülyeség lehetett csak odanéztem tegnap, hogy töröljem a már álltalam nem használt linkekeket a kedvencekből, és belefutottam ebbe.

Arról szólt, hogy nem tagja az ottani felügyeletnek, tehát emiatt kockázatos (a szerző szerint).

Hozzászólás

• Tadawulfx-el kereskedik v.ki? Mit tudtok róla?

Hozzászólás

• demo de hol

Nekem az a kerdesem lenne, hogy melyik brokernel van MT4 platformra korlatlan ideju demo?

Hozzászólás

• york eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nekem az a kerdesem lenne, hogy melyik brokernel van MT4 platformra korlatlan ideju demo?
                        pl.: alpari (24:00-kor zár) FXPro (23:00-kor zár)

Hozzászólás

• Gio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          pl.: alpari (24:00-kor zár) FXPro (23:00-kor zár)
                          Szerintem arra gondolt, hogy nem jár le a demo!

Alpari, Admiral, Fxpro például.
                          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szerintem arra gondolt, hogy nem jár le a demo!

Alpari, Admiral, Fxpro például.
                            Persze,tudom,csak írtam mellé,hogy könnyebb legyen választani...

Hozzászólás

• Gio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Persze,tudom,csak írtam mellé,hogy könnyebb legyen választani...
                              Kosz en 22:00-kor zarok legkesobb .

Hozzászólás

• Sziasztok!
                                Külföldi részvényeket szeretnék vásárolni, de nem tudom hogy melyik bróker céget válasszam? A nyelvtudások kissé hiányos így egy kicsit tartok a külföldi oldalaktól (bár költségek szempontjából gondolom ez lenne a legkedvezőbb). Magyarok közül ki a legmegbízhatóbb, alacsony költségű (számlanyitás, jutalék stb.) cég?
                                Válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!
                                Márk

Hozzászólás

Working...
                                X