Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fortress prime clearing, vélemény?
    http://fortressprime.com/
    Mobilos mt4 ben találtam a brókerek közt, elit számlán 0,1 pip a szpred, nincs jutalék, néha felmegy 0,4 re.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Fortress prime clearing, vélemény?
      Mobilos mt4 ben találtam a brókerek közt, elit számlán 0,1 pip a szpred, nincs jutalék, néha felmegy 0,4 re.
      417 Emarat Atrium Building
      Sheikh Zayed Road
      Dubai, United Arab Emirates

végülis az ügyintézést összekötheted legalább egy elit kiruccanással is ha úgy adódik

Hozzászólás

Fortress prime clearing, vélemény?
        Ezt a reszt nezted? "FX liquidity provider
        to banks and brokers globally
        "

Hozzászólás

elit számlán
          Gondolom az elit számla magyar traderek számára 50 usd-nál kezdődik, sőt személyesen Belkhayate fog mentorálni.

Szerintem maradjunk két lábbal a földön. Hagyjuk a dubajozást.
          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Fortressprime? Nem látok az oldalukon pld T&C-t. Sem cégadatokat, sem egy tel.számot, sem semmit, amivel legalább azt lehetne ellenőrizni,h. a cég valóban létezik-e, vagy pedig 2-3 lepedőbe öltözött kiscsávó csinált egy honlapot a neten és most depókat gyűjtenek.

Hozzászólás

• Bár igazából ez mellékes, hiszen láttunk már olyan céget, ahol még kötni is lehetett, mégis sokan fújhatják a pénzüket, ugye Németh Zoli? Látom itt vagy, alkotsz esetleg erről véleményt?

Hozzászólás

• Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt a reszt nezted? "FX liquidity provider
                to banks and brokers globally
                "
                Oké, értem.

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia!
                  Székhely: Saint Vincent and the Grenadines. Nekem ez nem tetszik.
                  Azt írja alul a honlap bal oldalt hogy Octafx uk, fca..
                  Nekem szimpatikus a többnyire 0,4 szpred, felmegyeget 0,7 re időnként, jut eszembe jutalék nincs.

Hozzászólás

Azt írja alul a honlap bal oldalt hogy Octafx uk, fca..
                    Nekem szimpatikus a többnyire 0,4 szpred, felmegyeget 0,7 re időnként.
                    lehet, hogy alul, felül meg oldalt azt írja (fontos ugye a marketing), de ha ráklikkelsz az "open real account"-ra - mert hát mégis ez a lényeg- és a megnyíló lap alján megnézed a costumer agreementet, akkor te is láthatod, hogy:
                    "1.2. The Company is registered and regulated and governed by
                    the Law of Saint-Vincent and the Grenadines. Any legal claims
                    will be a subject of the court hearings. Company’s legal address is
                    Cedar Hill Crest, Villa, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines"

ha gond lesz netán a céggel- jó, tudom, ilyen megbízható, 0,4-es szpreddel működő fogadóirodánál soha sem lesz gond...-akkor a mindig éber st.vincenti hatóság majd jól az asztalra csap

Hozzászólás

• Nagyon sokat spórolhatsz a spreden, így ha a benn tartott saját vagyonodhoz képest kicsi pénzt majd egyszer nem fizeti ki akkor is többet spóroltál mint az utolsó ki nem utalható összeg.
                      Szóval tegyük fel van 10 000 em összesen bankok, brókercégekben és tartok benn mindig kb 500 dollárt az Octafxben, sokat tradelek és mindig kiutalom a profitot és egyszer nem akarja oda adni az 500 depozitot meg 500 profitot, akkor vesztettem 1000 et, de az olcsóbb spreden spóroltam mondjuk 4000 et egy év alatt (egy nap sok pozit nyitok, rengeteg spredet fizetek). Akkor lenne gáz ha már az első összegemet se adná ki, de emiatt csak 200 at utalnék be kezdetben, fokozatosan növelném ahogy a kinti pénzem nő bent egyre többet mernék tartani, arányosan.

Hozzászólás

Nagyon sokat spórolhatsz a spreden, így ha a benn tartott saját vagyonodhoz képest kicsi pénzt majd egyszer nem fizeti ki akkor is többet spóroltál mint az utolsó ki nem utalható összeg.
                        Szóval tegyük fel van 10 000 em összesen bankok, brókercégekben és tartok benn mindig kb 500 dollárt az Octafxben, sokat tradelek és mindig kiutalom a profitot és egyszer nem akarja oda adni az 500 depozitot meg 500 profitot, akkor vesztettem 1000 et, de az olcsóbb spreden spóroltam mondjuk 4000 et egy év alatt (egy nap sok pozit nyitok, rengeteg spredet fizetek). Akkor lenne gáz ha már az első összegemet se adná ki, de emiatt csak 200 at utalnék be kezdetben, fokozatosan növelném ahogy a kinti pénzem nő bent egyre többet mernék tartani, arányosan.
                        Ez lehetséges, de úgy is megkopaszthatnak, hogy szinte észre sem lehet venni. Például végrehajtási idők, chartrajzolás, stopvadászat, és sorolhatnám még.

Mindazonáltal lehetséges, hogy ritka kivételek közé tartoznak, és valóban korrektek.

Ha jól belegondolunk, a market maker cégek sem feltétlen inkorrektek. Az ügyfelek többsége bukik, ha abból a nyerőknek is jut, és a brókercégnek is, akkor ez egy nyertes szituáció. Ezt csak a tapasztalás döntheti el.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2015-09-01, 18:22. Oka: elírás

Hozzászólás

• Van ctrader számlájuk, ez az ecn platform cfd re állítólag gyors és szuper, (jut eszembe fxpronál ecn ctrader számlán van index.. spot fajta).

Hozzászólás

Nagyon sokat spórolhatsz a spreden, így ha a benn tartott saját vagyonodhoz képest kicsi pénzt majd egyszer nem fizeti ki akkor is többet spóroltál mint az utolsó ki nem utalható összeg...
                            Ha a spread ennyire fontos a te stratégiádnál, akkor javaslom, hogy ne a mt4 által kiírt spreadeket figyeld, hanem a nyitás-zárás műveletekre készíts scriptet, ami naplózza, hogy a tranzakció pillanatában milyen árfolyamot ígért a brókercég, és milyen árfolyamon teljesült a tranzakció. A kettő közötti különbözetből kiszámolható, hogy mennyi a spread rejtett része. Javaslom, hogy ezt folyamtosan vizsgáld meg, mert idővel változtathatnak a beállításodon, így akár látszólag változatlan spread mellett emelhetik a spreadedet.

Hozzászólás

• http://nordfx.com/ ?
                              Lmax-nál van huf ez hihetetlen, eddig nem is tudtam.

Hozzászólás

Mauritiusi cég. Sok sikert.
                                Esetleg beírhatod a Mauritiusi szabályozó szerv honlapjának keresőjébe a nord fx által megadott reg. számot, azt a c10800..... stb. Vagy a nord fx-et vagy esetleg az NFX capital MU-t. Én megtettem, de a weboldal nem talált rá hivatkozást, de lehet nem csináltam valamit jól. persze lehet más magyarázat is.

L-MAX : VÉÉÉGREEE egy rendes cég amit megemlítesz. Oda bátran!

Hozzászólás

Working...
                                X