Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tudtok-e valamit a www.globalinvest.hu, régebben http://www.globalfx.hu/ cégről?
    Állítólag 10 év működnek, de semmi véleményt nem találok róluk

Hozzászólás

• Nekem nem nyertek el a tetszesemet:

-kulfoldi cegkent probalkozo magyarok, ez ritkan jo kombinacio

-meg kell kerdezni,kik a likviditasadoi, sok jot nem varok

-nincs semmi erdemi info a honlapon, kik ok, ki a menedzsment...

-"csucs technologiaval keszult kereskedo rendszer, szakertoi hatterrel kombinalva"
      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem nem nyertek el a tetszesemet:

-kulfoldi cegkent probalkozo magyarok, ez ritkan jo kombinacio

-meg kell kerdezni,kik a likviditasadoi, sok jot nem varok

-nincs semmi erdemi info a honlapon, kik ok, ki a menedzsment...

-"csucs technologiaval keszult kereskedo rendszer, szakertoi hatterrel kombinalva"

a lényeg ott a honlapon. a GAIN Capital white labelje.

Hozzászólás

• Ok, akkor bocs, tabon nem talaltam meg, en hianyossagom.

Viszont ha white label, akkor mar olcsobb nemigen lehet az alapszolgaltatonal.
          Esetleg kisebb a minimalis letet, ilyenkor ez szokott elony lenni.
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Köszönöm az infót.
            Esteleg kérdezd meg, tartanának-e egy fél előadást a Tradersnight-on, mindjárt látnánk, mit tudnak.
            A Gain Capital jónak számít?

Hozzászólás

• holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszönöm az infót.
              Esteleg kérdezd meg, tartanának-e egy fél előadást a Tradersnight-on, mindjárt látnánk, mit tudnak.
              A Gain Capital jónak számít?
              Akár meghívhatom őket, de sajnos félek, csak marketingelnének, és azt nem szívesen játszom már be a Traders' Night-on. Sajnos volt pár előadó, aki ígért ezt-azt, mint hozzáadott érték, aztán főleg marketing volt csak... Beszélni végülis beszélhetek velük.

GainCapital retail-ben patkány, intézményiben korrekt. Ez az én véleményem.

Hozzászólás

• Van valakinek az Intertradernél számlája? Érdekelne pár sorban a véleménye (befizetés, kifizetés, trading plarform, ügyfélszolgálat stb.)

Hozzászólás

• Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van valakinek az Intertradernél számlája? Érdekelne pár sorban a véleménye (befizetés, kifizetés, trading plarform, ügyfélszolgálat stb.)
                  arra kell figyelni, hogy a klasszikus MT4-es forex ága gibraltári felügyelet alatt van, nem UK

Hozzászólás

• Az Admiral Markets elkezdte az új befizetésekre a bónusz osztogatást, korábban saját céget jegyzett a UK-ban. Gyanús jelek. Tud valaki valami biztosat a cégről? Előre is köszi!

Hozzászólás

• Én, ahogy tudom, épülnek lefelé. Eladták az áazsiai licenszüket, magyar kapcsolattartók cége sincs már, iroda se tudtommal. És most a bónusz. Hát, rákérdek a bennfenteseknél, de ez így egyre érdekesebb.

Hozzászólás

• Köszi az infót. Ha még valamit sikerül megtudnod, légyszi írd meg, hátha mást is érdekel.

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az Admiral Markets elkezdte az új befizetésekre a bónusz osztogatást, korábban saját céget jegyzett a UK-ban. Gyanús jelek. Tud valaki valami biztosat a cégről? Előre is köszi!
                          év elején is volt ilyen akciójuk, kifizetés is rendben volt egy hónapja. mi a gyanús? de még jó hogy UK. :-)

Hozzászólás

• IRON-os voltam, és csak a szerencsén múlt, hogy márciusban megkaptam a pénzem. Ott is osztogatták a bónuszt, később UK-s céget is alapítottak, de áprilistól nem fizetnek.

Hozzászólás

• esetleg valaki tud valami infot a kovetkezo brokerekrol:
                              http://www.onefinancialmarkets.com/
                              https://trade.z.com/uk/en/
                              http://www.valutrades.com/en

Hozzászólás

• Z.com-ról hallottam már, tavaly még az LMAX-ot is használta likviditásadóként.

Passz amúgy, többiek?

Hozzászólás

Working...
                                X