Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ahogy Dávid is mondja, komoly szaktekintély, de emelett beszélhetsz vele, ha gondod van, telefonon, szinte bármikor. Én egyszer kételkedtem egy hír alatti teljesülésben, és megtette, hogy átküldte az egész könyvet abban az időszakban. Szégyen vagy nem, de én az ehhez kapcsolódó magyarázatából értettem meg a különböző típusú megbízások teljesülését, a "spread" fedőnevő dolog pontos tartalmát...
    Volt a Tradersnight-on kétszer is!

Hozzászólás

• http://www.investor.hu/news/20150918...d-markets.html

Hozzászólás

• Én a dukánál vagyok. Eddig mindenben elégedett vagyok velük. Azt nem mondom, hogy nem voltak kisebb problémák, mint például a cfd-k aktiválása, de megoldódott. Teljesülések korrektek. Robotok is rendben futnak náluk. Az ironfx egy trágyadomb lett, ne foglalkozzatok ilyen cégekkel. Az aktivtradesnál is van számlám. Eddig a befizetések simán mentek, kártyáról szinte azonnal, mostanában azonban nem sikerül kártyával utalnom. Azt irja, hogy ha a bankom bent van a 3d-s securitate rendszerben, akkor átirányit a banknak a titkositott oldalára, itt adjam meg a jelszót, és akkor tudok utalni. Át is akar irányitani, de a bankom nincs benne ebben a rendszerben, igy nem működik a befizetés. Na röviden ennyi.
        willow

Hozzászólás

• Egyik brókernek Dukascopy is teljesen jó. JForex is korrekt, van rendes bináris opció is, minden. Még Mt4-gyel is nyomtam, azzal csak adatkimaradási gondjaim voltak, de inkább a saját platformot ajánlom.

Hozzászólás

• Sziasztok! Egy gyors kérdésem lenne!
            Rengetegen írták hogy a plus500 fake cég, tudtok ajánlani olyat ami olyan mint a plus500!?
            Nekem pont jó lenne de így már nem merek rakni rá hogy írták sokan hogy gondok vannak náluk. Keresgéltem de nagyon sok az infó így rengeteg az idő is mire mindent átt olvasok.Plus 500 100%-ra sza..r akkor??? Magyar kéne és ugyan olyan mint a plus500!100.000ft-al akarok kezdeni!
            Köszönöm szépen a segítséget!

Hozzászólás

• neokemer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok! Egy gyors kérdésem lenne!
              Rengetegen írták hogy a plus500 fake cég, tudtok ajánlani olyat ami olyan mint a plus500!?
              Nekem pont jó lenne de így már nem merek rakni rá hogy írták sokan hogy gondok vannak náluk. Keresgéltem de nagyon sok az infó így rengeteg az idő is mire mindent átt olvasok.Plus 500 100%-ra sza..r akkor??? Magyar kéne és ugyan olyan mint a plus500!100.000ft-al akarok kezdeni!
              egyszerűbb lenne, ha leírnád mire van szükséged, mi a fontos, mit akarsz kereskedni stb.? nem mindenki ismeri a plus500-at, de ismer rengeteg mást.
              mit jelent pl. hogy magyar kéne? magyar nyelvű online ügyfélszolgálat? offline iroda is? vagy a cég maga legyen az?

Hozzászólás

• neokemer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok! Egy gyors kérdésem lenne!

Szerintem nyugodtan szánj rá időt, érdemes atfutni, az egyes brókerek topikjait. A cégeket folyamatosan monitorozni kell főleg, ha devizan vagy cfd-n kereskedsz.

Hozzászólás

• Maga a program meg az oldaluk! Az ügyfélszolgálat nem gond ha nem magyar! Azert írtam a plus500-at mert azon rengeteg lehetoseg van mindenfélével. De amúgy megbízható kéne legyen Atlético Madrid vagy a mai világba már nem így megy!?

Hozzászólás

• Sziasztok. Azt kerdeznem, hogy mi az elonyom nekem abban hogyha az UltraFx-en keresztul nyitok szamlat az Lmax-nal? Az most nm szempont, h mar 1000 $- tol lehet es az sem, h magyarul intezhetem az egeszet.

Hozzászólás

• befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok. Azt kerdeznem, hogy mi az elonyom nekem abban hogyha az UltraFx-en keresztul nyitok szamlat az Lmax-nal? Az most nm szempont, h mar 1000 $- tol lehet es az sem, h magyarul intezhetem az egeszet.
                      Ha az 1000$ nem szempont, akkor kihagyhatod őket, később úgyis az Lmaxxal kell kommunikálnod. Egyébként ott is lehet magyarul.

Hozzászólás

• FXbec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha az 1000$ nem szempont, akkor kihagyhatod őket, később úgyis az Lmaxxal kell kommunikálnod. Egyébként ott is lehet magyarul.
                        Koszonom valaszod !!!

Hozzászólás

• Lehet, hogy hulyeseget kerdezek de megkell kerdeznem, mert nem vilagos...Szoval, van ez az UltraFx es az Lmax, ha megis az Ultran keresztul nyitom meg a szamlam az Lmaxnal, akkor az + koltseggel jar az Ultra iranyaba?

Hozzászólás

Lehet, hogy hulyeseget kerdezek de megkell kerdeznem, mert nem vilagos...Szoval, van ez az UltraFx es az Lmax, ha megis az Ultran keresztul nyitom meg a szamlam az Lmaxnal, akkor az + koltseggel jar az Ultra iranyaba?
                            Lehet hulyeseget valaszolok, de cserébe kapsz 3at
                            Nem,
                            nem lehet tudni,
                            nem fogod észrevenni.
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• [QUOTE=kockasseggu;72344]Lehet hulyeseget valaszolok, de cserébe kapsz 3at
                              Nem,
                              nem lehet tudni,
                              nem fogod észrevenni.[/Q

Ez jo :- ))) kosz a valaszt.

Hozzászólás

Lehet, hogy hulyeseget kerdezek de megkell kerdeznem, mert nem vilagos...Szoval, van ez az UltraFx es az Lmax, ha megis az Ultran keresztul nyitom meg a szamlam az Lmaxnal, akkor az + koltseggel jar az Ultra iranyaba?
                                Nyisd meg a GlobeGain-en keresztül, ugyanazt kapod, és VPS-t sem kell bérelned. Még 12%-ot is visszaadnak a commissionból.
                                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Working...
                                X