Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyisd meg a GlobeGain-en keresztül, ugyanazt kapod, és VPS-t sem kell bérelned. Még 12%-ot is visszaadnak a commissionból.
    Esetleg ismersz is olyan embert, aki rajtuk keresztul nyitott szamlat? Az Mt4 az jelenleg is csuszasokat produkal, errol van infod? Tobben irjak itt, hogy nem franko.

Hozzászólás

• befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Esetleg ismersz is olyan embert, aki rajtuk keresztul nyitott szamlat? Az Mt4 az jelenleg is csuszasokat produkal, errol van infod? Tobben irjak itt, hogy nem franko.
      A GlobeGain mint visszatérítő szolgáltatás működik, az Iron számlám is azon keresztül volt. Folyamatban van az Lmax számlanyitás, de egyenlőre túl sokat kérdezősködnek, honnan van a megtakarításom.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

A GlobeGain mint visszatérítő szolgáltatás működik, az Iron számlám is azon keresztül volt. Folyamatban van az Lmax számlanyitás, de egyenlőre túl sokat kérdezősködnek, honnan van a megtakarításom.
        ...es akkor jegelted a szamlanyitast? Az Lmax kerdezoskodik...?

Hozzászólás

...es akkor jegelted a szamlanyitast? Az Lmax kerdezoskodik...?
          Igen, az LMAX akadékoskodik. Küldjek számlakivonatot, amin legalább 2500$ egyenleg van, és írjam le miből van a megtakarításom.

Hozzászólás

Igen, az LMAX akadékoskodik. Küldjek számlakivonatot, amin legalább 2500$ egyenleg van, és írjam le miből van a megtakarításom.
            Az durva, ilyenrol meg nem is hallottam. Pedig mindegy kellene legyen neki, h mibol van. A lenyeg, h nala kotott ki a penz.

Hozzászólás

• Valahol érthető, mert nekik nem az a cél, hogy minél előbb elveszítsd a pénzed.
              Így óvják meg a felelőtlen embereket a gyors bukástól, hogy ne az utolsó filléreddel forexezz.

Mindazonáltal kijátszható a dolog persze, és ha például UltraFx-en keresztül nyitsz, akkor pikk-pakk megvan az egész, és semmit se kérnek.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Valahol érthető, mert nekik nem az a cél, hogy minél előbb elveszítsd a pénzed.
                Így óvják meg a felelőtlen embereket a gyors bukástól, hogy ne az utolsó filléreddel forexezz.

Mindazonáltal kijátszható a dolog persze, és ha például UltraFx-en keresztül nyitsz, akkor pikk-pakk megvan az egész, és semmit se kérnek.
                A GlobeGain-en keresztul is allitolag ugyanazt kapja az ember es + a kis visszaterites, akkor nem erdemesebb megiscsak naluk?

Hozzászólás

• Én még nem használtam őket soha. Ez persze nem jelent semmit, én, amit írtam, az az UltraFx-re vonatkozik.

Sose használtam visszatérítős oldalakat, de más megfontolásból.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én még nem használtam őket soha. Ez persze nem jelent semmit, én, amit írtam, az az UltraFx-re vonatkozik.

Sose használtam visszatérítős oldalakat, de más megfontolásból.
                    Milyen megfontolasbol?

Hozzászólás

• Lehet többet is visszakapni.

Hozzászólás

Szia. Hogy allsz a szamlanyitassal?
                        Mi a velemenyed a CashBack Forexrol, ismered oket? Naluk 16% a visszajuttatas a comissionbol az Lmaxnal.

Hozzászólás

Szia. Hogy allsz a szamlanyitassal?
                          Mi a velemenyed a CashBack Forexrol, ismered oket? Naluk 16% a visszajuttatas a comissionbol az Lmaxnal.
                          Nekem a CBF visszatérítés számítási módja túl komplikáltnak tűnt.
                          LMAX-ot feladtam, maradok ahol vagyok.

Hozzászólás

A tul komplikalt alatt azt erted esetleg, hogy nem megbizhatoak? Es mi a helyzet a GlobeGainnel, mert eloszor rajtuk keresztul akartad nyitni. Akkor miert nem mesz direkt az Lmaxhoz es nem kerulouton?

Hozzászólás

A GlobeGain-el mi volt a gondod?

Hozzászólás

• Na ide is bemásolom, mert bár van iForexes topic anno az illető rettentő rossz helyen nyitotta. Ha valaki kezdő esetleg érdeklődik, ebben topicban fog kérdezni. Hátha segít valakinek.
                                Én végül az iForexnél nyitottam számlát. Kifizetést még nem kértem, viszont egyéb tekintben nem volt kellemetlen panaszom. 100 euróval nyitottam számlát utána jelentkezett a kapcsolattartó brókerem engem is letesztelt. Ezután még 2-3 alkalommal hívott figyelte a demoszámlás ügyködésem és tanácsokat adott. Mindössze annyi "erőszakosság" volt, hogy ha tudok utaljak még 100 eurót és kedvezőbb sperdet állít be az EUR/USD párra. Bár nem vagyok anyagilag eleresztve 100 € azért még belefért a büdzsébe. Átutaltam, megtörtént a spread módosítás. Ezután annyit mondott bármi gondom van keressem akár telón, akár emailban. Nem zargat, nem próbál több pénzt kiszedni belőlem. Nem úgy mint a markets.com-os ürge, ott csak demót nyitottam, de nem tetszett a felülete...aztán hagytam a fenébe. A marketses bróker azóta is állandóan hívogat és 1000 (!!) $-t akar átutaltani meg a most bevezetésre kerülő Ferrari részvényre rábeszélni. Rendkívül gusztustalan módon. Most már nem veszem fel neki a telefont.
                                Ami az iforexnél eddig nem tetszik az a baromi puritán grafikon. Amúgy a felület ügylet nyitás/zárás funkciója jó, egyszerű, gyors. A grafikont meg letojom úgyis az MT4-ét használom. Pozitivumnak tekintettem, hogy a kifizetésre azt írták hogy akár 10 nap is lehet a feldolgozás. Tehát nem sunnyogtak azzal, mint mások hogy 24-48 órás kifizetést igérnek aztán 5-6 nap múlva is sehol semmi.
                                További tapasztalatokat majd én is jelzem. Szóval nem nagy összeggel léptem be, hamarosan szeretnék pénzt kivenni (pár 10e Ft) remélem nem lesz gond, ha igen ezt az összeget még le tudom nyelni, és kalap, kabát, sapka megyek át másik céghez.

Hozzászólás

Working...
                                X