Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jagger
    válaszolt
    Sziasztok! Tudnatok segiteni, hogy usa es nemet reszvenyek cfd es kereskedesere melyik a legalakamasabb brokerceg? Ertem ez alatt a broker ceg stabilitasat es a spread ek viszonylagos olcsosagat.
    Korabban jokat olvastam az interactivebrokers rol.
    Majd a 2013 ev legjobb brokercegenek az optionsxpress es optionshouse cegeket valasztottak. http://online-stock-trading-review.toptenreviews.com/
    Mi a velemenyetek?

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Érdekes

• ALTERMAN
    válaszolt
    Egy szép új világ!

http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/ve...ak.563190.html

• x5z4
    válaszolt
    A Random Capital Broker Random FX szolgáltatásáról mi a véleményetek?
    www.randomcapital.hu Az FXCM-en keresztül van, azonban azért szeretnék rajtuk keresztül, mert mégis van hazai ügyfélszolgálatuk, akiken keresztül könnyebb az utalás, továbbá eddig a hazai tőzsdén kereskedtem velük, és elégedett voltam, segítőkészek.
    Vki ismeri őket? www.randomfx.hu

• milanfan
    válaszolt
    IB mellé keresek hasonlóan komoly külföldi brókereket, elsősorban azért, hogy több helyen legyen a pénzem.
    Forex, amerikai és német részvény kereskedésre használom az IB-t. Nem baj, ha az új cég nem mindegyikben jó.
    Lényeges, hogy olyan országban működjön ahol a törvényi szabályozás alapján a brókercég csődje esetén is helytál valamilyen állami alap.
    Dukascopyval szemezek. Kit ajánlotok még?

• szz1966
    válaszolt
    Sziasztok
    Átolvasva a topic-ot a Saxo bankról volt néhány célzás, amit nem értek. Láttam aktívan hirdetnek itt.
    BÉT részvényekhez, betanulni ajánlanátok őket? Sabil, megbízható cég? Tapasztalatok, vagy valami másik cég esetleg?

köszi

• Traderke
    válaszolt
    és mik a tapasztalatok?

• Zalán
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Három éve még együtt elemezgettünk szisztémákat, és robotokat a "Pipkohóban". Add át neki üdvözletem.
    oké
    szeretnénk csinálni itt is egy stratégia labort...csak kell egy kis idő még, hogy más dolgokkal végezzünk

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen
    Fecóval azért barátság is kialakult azon felül, hogy szerintem ő az egyik legjobb fx és részvény kereskedési oktató jelenleg itthon.
    Három éve még együtt elemezgettünk szisztémákat, és robotokat a "Pipkohóban". Add át neki üdvözletem.

• Zalán
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahha, akkor F.Fecdzo is ezen a vonalon került az Iron csapatba? Hiába, az ismeretség minden szakmában sokat számít.
    Igen
    Fecóval azért barátság is kialakult azon felül, hogy szerintem ő az egyik legjobb fx és részvény kereskedési oktató jelenleg itthon.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen
    Sikerült kemény 5-6 hónapot lehúznom ott
    Ahha, akkor F.Fecdzo is ezen a vonalon került az Iron csapatba? Hiába, az ismeretség minden szakmában sokat számít.

• Zalán
    válaszolt
    Traderke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek tapasztalata a Colmex Pro brókerrel kapcsolatosan?
    Igen
    Sikerült kemény 5-6 hónapot lehúznom ott

• Traderke
    válaszolt
    Van valakinek tapasztalata a Colmex Pro brókerrel kapcsolatosan?

• harzol
    válaszolt
    Lehet a Randomnál BÉTa piac papírjaival kereskedni.

Lista, hogy melyek ezek: http://bet.hu/topmenu/beta_piac/BETa_keradatok

• Pilotfish
    válaszolt
    yas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, ezzel még nem találkoztam, de sajnos mint ahogy írtad csak a BÉT részvényeivel lehet vele kereskedni
    Van a BÉT-en egy BÉTa nevezetű megoldás, ahol tudsz külföldi részvényekkel kereskedni.
    A BÉTa Piac bemutatása

A Randomnál is biztos elérhető, bár első klikkre nem találtam infót róla.
    Talán érdemes volna utána nézni.

Working...
X