Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másfél éve, MT4-et nem használom már nagyon rég óta, ti se tegyétek. A stop néha nem úgy teljesült MT4-ben, ahogy kellett volna, de amióta a webes platformukon nyomom, azóta 1x nem volt olyan, hogy a stop máshol teljesült volna.
    Szia Chucky ! Latom te mar egy jo ideje hasznalod a webes platformot. En meg csak most ismerkedem vele es igy elsore nem vilagos, hogy hogyan allitok stop es tp szintet, vagyis megtalaltam hol kell de nem ertem azokat az ertekeket amiket ott allitgatok + a poziba lepes merteket sem ertem. Mondjuk ha 0,1 lottal akarok pozit nyitni akkor ez a webesen mennyinek felel meg? Hogy allitom azt? Van errol valahol leiras? Elore is Koszonom segitseged !!!

Hozzászólás

• befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia Chucky ! Latom te mar egy jo ideje hasznalod a webes platformot. En meg csak most ismerkedem vele es igy elsore nem vilagos, hogy hogyan allitok stop es tp szintet, vagyis megtalaltam hol kell de nem ertem azokat az ertekeket amiket ott allitgatok + a poziba lepes merteket sem ertem. Mondjuk ha 0,1 lottal akarok pozit nyitni akkor ez a webesen mennyinek felel meg? Hogy allitom azt? Van errol valahol leiras? Elore is Koszonom segitseged !!!
      Az 1 pontnal beirod a mennyiseget, 2. megbizas tipusa, 3. itt megtudod adni az SL, PT ertekeket, alul meg latod ez mennyibe kerul neked.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az 1 pontnal beirod a mennyiseget, 2. megbizas tipusa, 3. itt megtudod adni az SL, PT ertekeket, alul meg latod ez mennyibe kerul neked.
        Koszonom, hogy ilyen gyorsan es vilagosan valaszoltal !!!

Hozzászólás

Szivesen. Egy kep a kepernyomrol.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Frankó !! Kosszepen !!!

Hozzászólás

Szia. Az meg mindig nem vilagos, hogy pl. beallitom a take profit szintet es az ott folyamatosan valtozik, az ertek...akkor hogyan fog teljesulni ha mi dig valtozik?

Hozzászólás

Most latom, hogy itt a webesen a 0,1 az nem ugyanaz mint az mt4ben.

Hozzászólás

Szia. Az meg mindig nem vilagos, hogy pl. beallitom a take profit szintet es az ott folyamatosan valtozik, az ertek...akkor hogyan fog teljesulni ha mi dig valtozik?
                  Itt azt állítod be, hogy hány pip a targeted, stoppod, nem az adott szintet.

Hozzászólás

• Én eddig csak a forex piacon kereskedtem (Dukascopy), de szeretném kipróbálni a részvényekkel kereskedést is. Először csak "játék"-ként, azaz nem valódi részvényekkel, hanem CFD-kel. Melyik brókernél van a legszélesebb kínálat az USA részvényekből?
                    A Plus500 gyakorlatilag a teljes SP500-at kínlja, de ugye vannak fenntartások a Plus500-zal kapcsolatban.
                    When in doubt, get out.

Hozzászólás

• VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én eddig csak a forex piacon kereskedtem (Dukascopy), de szeretném kipróbálni a részvényekkel kereskedést is. Először csak "játék"-ként, azaz nem valódi részvényekkel, hanem CFD-kel. Melyik brókernél van a legszélesebb kínálat az USA részvényekből?
                      A Plus500 gyakorlatilag a teljes SP500-at kínlja, de ugye vannak fenntartások a Plus500-zal kapcsolatban.
                      Milyen tapasztalataid vannak a Dukascopyval kapcsolatban? Mennyire stabil ill. gyors a rendszeruk, MT4 pl? Ki-be utalasnak milyen koltsege van s mennyi ido mig teljesul?

Hozzászólás

Milyen tapasztalataid vannak a Dukascopyval kapcsolatban? Mennyire stabil ill. gyors a rendszeruk, MT4 pl? Ki-be utalasnak milyen koltsege van s mennyi ido mig teljesul?
                        Nekem jók a tapasztalataim a Dukascopy-val, szerintem a legjobb FX bróker, de ez ugye szubjektív.

A rendszerük nem MT4, hanem a JForex, ami Java alapú. Szokni kell, van egy-két buta dolog benne, de alapvetően profi charting szoftver, charból tudsz kereskedni.

A kiutalásnak nincs költsége, a hazautalásnak pedig minimális, de ha őszinte vagyok, most fejből nem tudom. Az utalás gyors, ha kiutalsz, és mondjuk hitelkártyáról teszed, akkor 1 perc alatt kereskedhetsz vele. Hazautalás is gyors, pár banki munkanapon belül teljesítik, nem vacakolnak, korrekt cég.
                        When in doubt, get out.

Hozzászólás

Nekem jók a tapasztalataim a Dukascopy-val, szerintem a legjobb FX bróker, de ez ugye szubjektív.

A rendszerük nem MT4, hanem a JForex, ami Java alapú. Szokni kell, van egy-két buta dolog benne, de alapvetően profi charting szoftver, charból tudsz kereskedni.

A kiutalásnak nincs költsége, a hazautalásnak pedig minimális, de ha őszinte vagyok, most fejből nem tudom. Az utalás gyors, ha kiutalsz, és mondjuk hitelkártyáról teszed, akkor 1 perc alatt kereskedhetsz vele. Hazautalás is gyors, pár banki munkanapon belül teljesítik, nem vacakolnak, korrekt cég.
                          Koszi szepen!

Hozzászólás

Bocs, melyik Dukascopy-nál vagy? Svájci, vagy EU-s? Van online kivét igénylés, vagy faxolgatni, illetve e-mailezni kell?

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Bocs, melyik Dukascopy-nál vagy? Svájci, vagy EU-s? Van online kivét igénylés, vagy faxolgatni, illetve e-mailezni kell?
                              Dukascopy EU-nál vagyok, kivét simán online formon megy.
                              When in doubt, get out.

Hozzászólás

Dukascopy EU-nál vagyok, kivét simán online formon megy.
                                Esetleg leírnád, hogy mik kellettek a számlanyitáshoz? Olvastam ilyeneket régebben az oldalukon, hogy közjegyző által hitelesített dokumentumok kellenek, meg hasonlók. Ráadásul nálunk minden közmű asszony nevén van, így a csekkek is arra jönnek, ráadásul mind e-számla. A broki számlát inkább az én nevemre nyitnánk meg.

Hozzászólás

Working...
                                X