Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• yas
    válaszolt
    Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy a BÉT-re még mindíg a Random Capital a legjobb.
    Köszi, ezzel még nem találkoztam, de sajnos mint ahogy írtad csak a BÉT részvényeivel lehet vele kereskedni

Szólj hozzá::

• Pilotfish
    válaszolt
    yas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Pár hónapja nagyon elkezdett érdekelni a tőzsdézés, utánna olvastam a dolgoknak a neten, könyvekben, és itt a fórumon is. Minimális pénzel egy éles számlát szeretnék valahol nyitni, csak nemtudom hogy hol tudnék, mert mindenhol 500USD felett van a deposit. még a micro számlákon is. plus500 az egyetlen hely, ahol 20 000HUFmár elegendő a számlanyitáshoz. ott demózok is, nagyon egyszerű a kezelefelülete, bár a grafikonok már túl egyszerűnek tűnnek, de azért kezdésre optimális lenne, csak sajnos sok rosszat olvastam itt róla. Ha van valami ötletetek akkot azt szívesen fogadnám. Ja igen, és a legfontosabb: külföldi és magyar részvényekkel szeretnék tradelni, nem devizával. (sajnos a devizára sokkal több brókercéget találtam, pl a xemarkets-et is, ami pont optimális lenne csak ott nincsen sajnos részvény..)
    Én úgy tudom, hogy a BÉT-re még mindíg a Random Capital a legjobb.

• yas
    válaszolt
    Sziasztok!
    Pár hónapja nagyon elkezdett érdekelni a tőzsdézés, utánna olvastam a dolgoknak a neten, könyvekben, és itt a fórumon is. Minimális pénzel egy éles számlát szeretnék valahol nyitni, csak nemtudom hogy hol tudnék, mert mindenhol 500USD felett van a deposit. még a micro számlákon is. plus500 az egyetlen hely, ahol 20 000HUFmár elegendő a számlanyitáshoz. ott demózok is, nagyon egyszerű a kezelefelülete, bár a grafikonok már túl egyszerűnek tűnnek, de azért kezdésre optimális lenne, csak sajnos sok rosszat olvastam itt róla. Ha van valami ötletetek akkot azt szívesen fogadnám. Ja igen, és a legfontosabb: külföldi és magyar részvényekkel szeretnék tradelni, nem devizával. (sajnos a devizára sokkal több brókercéget találtam, pl a xemarkets-et is, ami pont optimális lenne csak ott nincsen sajnos részvény..)

• demo
    válaszolt
    Sziasztok!
    Melyik brókernél lehet a legolcsóbban forint párokkal kereskedni?

• lost89
    válaszolt
    wion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

Én skalpvadászatra keresek brókercéget. Amit kinéztem az FxOpen mert ott az egyik legalacsonyabb "http://www.forexfactory.com/market.php" a spred csak nem tudom mennyire megbízható a cég. Esetleg valaki tudna felvilágosítást adni (utalás,visszautalás,költségek,stb)? Olyantól kérnék ilyen információt akinek esetleg van,volt aktív élő számlája.
    A másik kérdés hogy mennyire tükrözi a FxOpen demo pl:Metatrader 4 a spredeket. Azért kérdezem mert nyitottam demo számlát és lám ott a EUR/USD párnál már 1 pip a spred a honlapjukon állandó faliújsággal szemben ahol kb 0,3 spredes költésget írnak ki.
    Válaszotok előre is köszönöm
    Erről most Mr. Yen a skalpkirály jutott eszembe, neki az fxopen annyira jó spreadet kínált, hogy nagyon

Egyébként nyiss egy demot az Armada Marketsnél is. Alacsonyak a spreadek,+4$commission/lot.

• Lucem Ferre
    válaszolt
    wion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

Én skalpvadászatra keresek brókercéget. Amit kinéztem az FxOpen mert ott az egyik legalacsonyabb "http://www.forexfactory.com/market.php" a spred csak nem tudom mennyire megbízható a cég. Esetleg valaki tudna felvilágosítást adni (utalás,visszautalás,költségek,stb)? Olyantól kérnék ilyen információt akinek esetleg van,volt aktív élő számlája.
    A másik kérdés hogy mennyire tükrözi a FxOpen demo pl:Metatrader 4 a spredeket. Azért kérdezem mert nyitottam demo számlát és lám ott a EUR/USD párnál már 1 pip a spred a honlapjukon állandó faliújsággal szemben ahol kb 0,3 spredes költésget írnak ki.
    Van náluk éles, még nem volt velük gond. Tényleg alacsony a spread, természetesen azért itt sem fix 0,3, de alacsony. Skrill-t használok, ki és beutalás rendben volt velük.

• wion
    válaszolt
    Sziasztok

• dave91
    válaszolt
    Köszönöm az eddigi válaszokat. A fio bróker kezelő felülete annyira nem tetszett, viszon kinéztem az OptionsHouse brókert. Nincs itt róla eddig vélemény, nem akarok neki létrehozni külön topicot, ezért itt megkérdezem meg, hogy valakinek van róla valamilyen tapasztalata? Jó/rossz, ajánljátok, stb?

• stingy
    válaszolt
    dave91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Keresek egy megbízható brókert, ahol amerikai részvényekkel lehet kereskedni, és lehetőleg kedvezőek a költségek. Az Interactivebrokers mellett tudtok még ajánlani ilyen bróker cégeket?
    http://finviz.com/store/how-to-choose-a-broker.ashx

lap alján van felsorolva 16 cég.(nem mindegyik nyit magyar ügyfélnek szlát)

• dave91
    válaszolt
    Nem day trade-re kéne, azt elfelejtettem odaírni.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    dave91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Keresek egy megbízható brókert, ahol amerikai részvényekkel lehet kereskedni, és lehetőleg kedvezőek a költségek. Az Interactivebrokers mellett tudtok még ajánlani ilyen bróker cégeket?
    IB költségeit senki nem fogja megverni, ha nem daytradelni akarsz, akkor mondjuk Fio broker.

• dave91
    válaszolt
    Sziasztok!

• Kaszis
    válaszolt
    mihook eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Fórumtárs! Azt írtad, hogy többek között a Cityindex-nél van számlád, és kereskedsz náluk. A kérdésem: megbízhatók-e? Mert szeretnék hozzájuk menni részvény CFD-kkel kereskedni, csak kérdés, nem nyúlják-e le a pénzt? Köszi előre is a választ! :-)
    Január első hetében nyitottam náluk számlát 1000 dollár kezdőtőkével. A dollár alapú számlát külön kellett kérni és a Portfolion keresztül nyitottam. Kifizetést még nem kértem, mert hosszabb távra tervezek, de ez is a Portfolion keresztül megy. A magyar ügyfélszolgálat nagyon segítőkész. Főleg indexkereskedésre használom, mert az 1 pontos spreadek nagyon kedvezőek. Az alapletét a nyersanyagokra magasabb, mint máshol. A webes felület nagyon gagyi és lassú, de a letölthető Advantage Trader már egész jól használható. Naponta küldenek emailt a kötésekről. Ha a fedezeti szint 100% alá megy, szintén emailben küldenek egy figyelmeztetést és 80% alatt kényszerlikvidálnak. A Portfolio.hu általában megbízható régmúltú brókereket ajánl, a Cityindex is a normálisabbak közül való. Bár a Worldspreads csőd után bárhol bármi megtörténhet.

• mihook
    válaszolt
    Más is írhat, várom, aki tud valamit a Cityindex megbízhatóságáról! A Portfolio.hu-n hirdették, és roadshowt tartottak itt Nyíregyházán is, amiben toboroztak tagokat. Szimpatikus lett a CFD kereskedés és az ő platformjuk, már csak az a kérdés, hogy mennyire megbízhatók, nem nyúlják-e le a pénzed, kifizetik-e a nyereséged és a tőkéd vissza. Köszi mindenkinek előre is!

• mihook
    válaszolt
    Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI, Gold, Silver). Jelenleg a következő brókercégeknél van számlám: Admiral, FXCM, GFTUK, Cityindex, ezért ezekhez hasonlót keresek. Az FXCM-mel volt már problémám, de a többivel meg vagyok elégedve. Olyan tapasztalt traderek javaslatát várom, akiknek minimum fél éve van éles számlája az általa ajánlott brókernél és nyereségesen kereskedik, valamint kapott már kifizetést. Esetleg a magyar ügyfélszolgálat is jól jönne, de nem feltétel.
    Kedves Fórumtárs! Azt írtad, hogy többek között a Cityindex-nél van számlád, és kereskedsz náluk. A kérdésem: megbízhatók-e? Mert szeretnék hozzájuk menni részvény CFD-kkel kereskedni, csak kérdés, nem nyúlják-e le a pénzt? Köszi előre is a választ! :-)

Working...
X