Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Spot FX piacon: HotForex (és egy csomót le tudnék írni, amit ne...)

Futures piacon: Daniels Trading

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Koszi szépen mindenkinek a válaszokat, korbenézek az ajánlott oldalak kozt, remélhetoleg megtalálom a nekem megfelelot.

• stingy
    válaszolt
    Skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Új vagyok a tozsde világában, pár hónapja kezdtem el a demós kereskedést a Plus500-on. Szeretnék viszont továbbfejlodni és a részvények felé orientálódni.
    Tudtok esetleg olyan brókert ajánlani,akinél lehet demóban kereskedni részvényekkel mikrolottal(1000 € számla)
    Elore is koszi!

Ps: Keresot használtam, de nem dobott ki eredményt. IB-t,Thinkorswimhet néztem,de náluk úgy tudom hogy nincs demo.
    Thinkorswim, ha jól tudom,nem nyit szlát magyaroknak, bár demójuk még volt tavaly, mert használtam, csak ne magyarországról kell regelni. Ib-nél van demo ( paper trading account a neve) de ahhoz éles szla kell, feltöltve némi zsével, ami nem egy ezres. (viszont utána elérsz majdnem minden létező instrumentumot fillérekért)

• Zalán
    válaszolt
    Kasper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük szépen ezt a frappáns reklámanyagot!
    Ha partner akkor miért nincs kint a linkje, hogy általa nyissanak számlát?
    Ha ott dolgozik akkor miért álnévvel van itt?

0-24 órás ügyfél szolgálat akkor a legjobb ha éjjel-nappal magyarul a kapcsolattartó elérhető.

Még kérdés van?

• Kasper
    válaszolt
    Köszönjük szépen ezt a frappáns reklámanyagot!
    Raider117 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Kaszis!

Az XTB februárban új számlatípusokkal rukkolt elő. Fix Spread alapon is kereskedhetsz, így megvédheted magadat az esetleges tágulástól, újrajegyzések pedig nem-igen fordulnak elő.
    PSZÁF felügyelet alatt áll, így minden esetben megkapod a pénzedet. 30'000 HUF felett pedig nincsen semmiféle díja a kiutalásnak, valamint az UniCredittel áll kapcsolatban, ami pedig biztosítja, hogy a pénzed Magyarországon marad. Biztonságos kereskedés, biztonságos tranzakciók. Ezen kívül 0-24-ben elérhető ügyfélszolgálat is van, ami napközben magyarul is elérhető.

• Raider117
    válaszolt
    Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI, Gold, Silver). Jelenleg a következő brókercégeknél van számlám: Admiral, FXCM, GFTUK, Cityindex, ezért ezekhez hasonlót keresek. Az FXCM-mel volt már problémám, de a többivel meg vagyok elégedve. Olyan tapasztalt traderek javaslatát várom, akiknek minimum fél éve van éles számlája az általa ajánlott brókernél és nyereségesen kereskedik, valamint kapott már kifizetést. Esetleg a magyar ügyfélszolgálat is jól jönne, de nem feltétel.
    Kedves Kaszis!

Az XTB februárban új számlatípusokkal rukkolt elő. Fix Spread alapon is kereskedhetsz, így megvédheted magadat az esetleges tágulástól, újrajegyzések pedig nem-igen fordulnak elő.
    PSZÁF felügyelet alatt áll, így minden esetben megkapod a pénzedet. 30'000 HUF felett pedig nincsen semmiféle díja a kiutalásnak, valamint az UniCredittel áll kapcsolatban, ami pedig biztosítja, hogy a pénzed Magyarországon marad. Biztonságos kereskedés, biztonságos tranzakciók. Ezen kívül 0-24-ben elérhető ügyfélszolgálat is van, ami napközben magyarul is elérhető.

• Microtrader
    válaszolt
    Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Admiral markets-nek van kimondottan CFD kereskedő demo számlája, vagy ha mindenképpen "normál" részvényt akarsz tolni ott a Trademonster, ott is van demo talán annyi hogy nagyobb összeggel.
    Nem vagyok a reklámemberük, de ezeknél pedig többezer instrumentumhoz van hozzáférés a jó ég tudja hány piacon.

Ha KIMONDOTTAN "nemForex" dolgokkal akarsz kereskedni szvsz olyan számlát/brokert érdemes keresni ami erre van kitalálva.

Legalábbis ha összejön néhány tervem az éven én is részben átnyergelek majd "nemforex" dolgok kereskedésére, és én így fogom csinálni.

• IronFX NZ
    válaszolt
    Sziasztok!
    Új vagyok a tozsde világában, pár hónapja kezdtem el a demós kereskedést a Plus500-on. Szeretnék viszont továbbfejlodni és a részvények felé orientálódni.
    Tudtok esetleg olyan brókert ajánlani,akinél lehet demóban kereskedni részvényekkel mikrolottal(1000 € számla)
    Elore is koszi!

Ps: Keresot használtam, de nem dobott ki eredményt. IB-t,Thinkorswimhet néztem,de náluk úgy tudom hogy nincs demo.
    Szia,

Az IronFX-nél tudsz tobb mint 200 instrumentummal kereskedni.
    A forex devizák mellett tudsz még Angol és Amerikai rezvényekkel, Indexekkel, Energiahordozókkal és Nemesfémekkel kereskedni.
    http://www.ironfx.com/hu/trading-products
    Mindezt egy szamlán belul.
    Van hozzá demó is aminke nincs lejárati ideje.

Ha kérdésed van szívesen segítek.

• Microtrader
    válaszolt
    Sziasztok!
    Elore is koszi!

Az Admiral markets-nek van kimondottan CFD kereskedő demo számlája, vagy ha mindenképpen "normál" részvényt akarsz tolni ott a Trademonster, ott is van demo talán annyi hogy nagyobb összeggel.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    demós részvénykereskedés

Sziasztok!
    Elore is koszi!

• Zalán
    válaszolt
    Ha forintban van a számla talán könnyebb a kezdőknek látni, hogy a nyereség, veszteség igazából mennyi is...a tapasztaltabbak már tudják, hogy mi a jó nekik.

• demo
    válaszolt
    Sziasztok!
    Ti milyen számlát használtok illetve milyet ajánlanátok? Forint, euró vagy USA dollár alapú számlát? Melyik a legelőnyösebb, illetve az egyes típusoknak mik az előnyeik és a hátrányaik?
    Köszönöm!

• pucsi
    válaszolt
    Valaki tud valamit a Traderush nevű érdekességről?!

• GlobeGain
    válaszolt
    Globe Gain - brókerválasztás szempontjai

GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kacsa!

Mielőtt brókert választanál, célszerű lenne több szempontot is átgondolni.. Amiket Te említettél, azok is lényeges tényezők, ugyanakkor ezek mellett nagyon fontos a "szolgáltatás minősége" és a "jogi szabályozás" is.

Ha időd engedi, olvasd el oldalunkon a "Hogyan válasszon brókert?", s ezek függvényében gondold át döntésedet.
    És megnézheted brókerlistánkat is.

További szép napot!

L.Sz.Péter
    Globe Gain Team (Support)
    hungary@globegain.com
    Ez a link átírásra került, a javított itt olvasható - Hogyan válasszunk brókert?

• Kaszis
    válaszolt
    Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI, Gold, Silver). Jelenleg a következő brókercégeknél van számlám: Admiral, FXCM, GFTUK, Cityindex, ezért ezekhez hasonlót keresek. Az FXCM-mel volt már problémám, de a többivel meg vagyok elégedve. Olyan tapasztalt traderek javaslatát várom, akiknek minimum fél éve van éles számlája az általa ajánlott brókernél és nyereségesen kereskedik, valamint kapott már kifizetést. Esetleg a magyar ügyfélszolgálat is jól jönne, de nem feltétel.

Working...
X