Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow
    válaszolt
    Az IronFx-nek most nagyon fut a szekér. Sok az újitás náluk, jó a magyar support. A Zoli, meg a Zalán tartott egy előadást 04 02 -én Győrben. Kiváncsiságból elmentem, meghallgattam. Nem a céget fényezték, hanem konkrét dolgokról beszéltek. Az egész nagyon korrekt volt. Nekem tetszett. Jelen pillanatban csak ajánlani tudom őket. Azt, hogy mit hoz a jövő, meg senki nem tudja. Ezenkivül, még szemeiteket a Dukascopyra függesszétek. Náluk is beindult valami. Bár eddig sem számitottak rossz brókernek.

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Budacash, Equilor..ezeknek is van MT4 platformjuk. Kereskedik ezekkel valaki?
    Ha ezek jók, akkor miért kellene külföldi brókernél nyitni?

• simifx
    válaszolt
    StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

BPForexnél érdekelne, hogy ha nincs dealing desk, akkor az azt jelenti, hogy ecn bróker, vagyis nem házon belül párosítja a kötéseket, hanem kikerül a bankközi szférába? Sajnos nem sok infót találok az oldalukon. Pl skalpolni lehet e?

Viszonylag nagyobb kötésekkel skalpolok kisebb idősíkon, ezért lenne fontos (pl nem biztos, hogy egy percesen találnak párt mondjuk egy lotos nyitásra).
    Szia,
    Szerintem ha elengedsz egy telefont, vagy ha nem akarsz, akkor egy mailt dobsz nekik, és ezeket a kérdéseket készséggel meg fogják neked válaszolni.

• StuG
    válaszolt
    Sziasztok!

BPForexnél érdekelne, hogy ha nincs dealing desk, akkor az azt jelenti, hogy ecn bróker, vagyis nem házon belül párosítja a kötéseket, hanem kikerül a bankközi szférába? Sajnos nem sok infót találok az oldalukon. Pl skalpolni lehet e?

Viszonylag nagyobb kötésekkel skalpolok kisebb idősíkon, ezért lenne fontos (pl nem biztos, hogy egy percesen találnak párt mondjuk egy lotos nyitásra).

• Guest's Avatar
    Guest replied
    tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt mondja a videóban,hogy már rég ebből él.Szép történet.
    Pedig én annyira meg akarok változni, kitárni a szívem, bizalommal közelítve mindenkihez, elfogadni a tanításokat. De mit csináljak, ha mindig kiderül, hogy senkinek nincs normális időtávra számlakivonata, csak néha bedob 1-1 jólsikerült kötést vagy ha van az nem fest valami fényesen. ÓÓHHH, jaaaaj, mutassatok utat!

• tapci
    válaszolt
    nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek meg elég csúny...szóval nem olyan attraktív:-)

http://www.myfxbook.com/members/hahncsaba
    Azt mondja a videóban,hogy már rég ebből él.Szép történet.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ezek meg elég csúny...szóval nem olyan attraktív:-)

http://www.myfxbook.com/members/hahncsaba

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mondtam én mindig, hogy a másik oldalon kell állni:-)

• tapci
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elmondom, hogy tud bármelyik bróker átverni, de mi ezeket nem csináljuk. Persze reguláció sincs, mert az úgysem véd meg attól, hogy esetleg lelépjünk a pénzeddel, és egyébként is csak arra jó, hogy megbüntethessenek minket.
    Nem brókercég reklámnak szántam,csak hogy kicsit képbe kerüljön a srác.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ZbFTI5ilIyw
    Nézd meg 8p.45mp-től
    nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Álmodozóknak?:-)))

Elmondom, hogy tud bármelyik bróker átverni, de mi ezeket nem csináljuk. Persze reguláció sincs, mert az úgysem véd meg attól, hogy esetleg lelépjünk a pénzeddel, és egyébként is csak arra jó, hogy megbüntethessenek minket.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Álmodozóknak?:-)))

• tapci
    válaszolt
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ZbFTI5ilIyw
    killahh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok, végigolvastam ezt a topikot és sok okosság van benne.
    elég új vagyok a tőzsde világában (kb fél éve demozgatok) most viszont arra szántam magam megpróbálom élesbe is, viszont eléggé bajban vagyok a brókercég választása terén. Eddig úgy volt hogy XTB-nél nyitok számlát a magyar kontakt miatt, de utánajártam a dolgoknak és nem vmi jó a híre a fórumon. Azt írják a demo számla teljesen más mint élőben (lassabban teljesülnek a megbízások és van hogy a stop alatt pár pippel kiszed. Én stratégiám elsősorban daytradre épül és elég fontos lenne hogy a megbízások akkor teljesüljenek amikor klikkelek. ECN számlán úgy tudom a tradek gyorsabbak ez igaz?? Mit ajánlotok? hol nyissam a számlát max 200e kezdővel ha lehet mikrolotos és magyar ügyfélkapcsolat legyen. KBC Equitas? esetleg vki vélemény???
    Nézd meg 8p.45mp-től

• killahh
    válaszolt
    Szevasztok, végigolvastam ezt a topikot és sok okosság van benne.
    elég új vagyok a tőzsde világában (kb fél éve demozgatok) most viszont arra szántam magam megpróbálom élesbe is, viszont eléggé bajban vagyok a brókercég választása terén. Eddig úgy volt hogy XTB-nél nyitok számlát a magyar kontakt miatt, de utánajártam a dolgoknak és nem vmi jó a híre a fórumon. Azt írják a demo számla teljesen más mint élőben (lassabban teljesülnek a megbízások és van hogy a stop alatt pár pippel kiszed. Én stratégiám elsősorban daytradre épül és elég fontos lenne hogy a megbízások akkor teljesüljenek amikor klikkelek. ECN számlán úgy tudom a tradek gyorsabbak ez igaz?? Mit ajánlotok? hol nyissam a számlát max 200e kezdővel ha lehet mikrolotos és magyar ügyfélkapcsolat legyen. KBC Equitas? esetleg vki vélemény???

• csoti
    válaszolt
    Sziasztok! Én lelkes 3TGFx rajongó vagyok. Néhány éve az FXCM-nél kezdtem, láttam érdekes zárásokat. Aztán InstaForex, semmi gondom nem volt velük. Kb fél éve hoztam át a számlámat a 3TGFx-hez. A 40%os "welcome-bonus" nekem "szimpatukus". Jó a magyar nyelvű szapportjuk, nekem fontos a bankkártya, a spredekkel sincs bajom, szeretem, ha gyorsak a kötések, ha "A" könyves a bróker...ilyenek.... szóval kerek a világ

• Guest's Avatar
    Guest replied
    http://www.youtube.com/watch?v=ZbFTI...ature=youtu.be

Hejj, megy itt a parasztvakítás...

Ismerősek az előadók?

Working...
X