Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    kommentálta válaszát
    fémekre tőkeáttél nélküli kereskedési lehetőség,
    akksi és ólom opciók hulladék áron:
    http://balatoningatlan.hu/balatoni-i...gatlan-35.html

• kockas
    kommentálta válaszát
    Ha TP előtt leskalpolnak pár bennszülöttet a a helyi avokádómesterek, akkor talán tudják tartani az ötezres borderslippeage limitet.
    EUra eddig azért nagyobb volt a lotméret amit rápakoltak. Azt nem tudom ott mennyire van szerepe az amcsik fekete aranylázának a fagyivisszanyalásban, de ha igen, akkor megérdemlik.

• AlpinForex
    kommentálta válaszát
    Szia Reoxd!

Dávid hozzászólásához csatlakozva négy konkrét etf-et ajánlanék a figyelmedbe. (nem vétel, pusztán megfontolás végett)

1. BATT - Előny: "battery" ETF, Hátrány: alacsony tőke, magas spread és ktg.
    2. LIT - "lítium" ETF: Hátrány: magas ktg és litium túlpozícionáltság, előny: alacsony spread, közel milliárdos alapméret
    3. REMX - "Ritka földfém" ETF - Előny: nem csak az elektromos autózásból profitál
    4. PICK - Global fémbányászat és feldolgozás ETF.

Csak óvatosan!, az idén mindegyik alap durva mínuszban van. Hosszútávú trade felvételéhez szerintem érdemes technikai long jelet várni, vagy negyedéves ütemezéssel lassan és porlasztva építeni fel a pozíciót. Sok sikert!

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Szerintem nézz szét az ETF-ek körül. Fémekre is van, aranyra tuti van többféle is, többit nem tudom. Ha nincs, akkor határidős piacokon vegyél belőle. Ha megmondod, mikre gondolsz konkrétan, akkor utána tudok néni.

Aksigyártókra ETF biztosan van szerintem, mert ma már mindenre van az is

• Reoxd
    válaszolt
    Sziasztok,

Kérdésem lenne, anno már feltettem hasonló kérdést, de nem találom meg hol, illetve a válaszokra sem emlékszem, szóval előre is elnézést az ismétlésért, újra felmerült bennem,hogy szeretnék befektetni egy amolyan összetett alapba, amelyben szerepel 3-4 fajta fém (aksik alapanyaga) és egy-két olyan céggel is szemezgettem amelyekben lehet potenciál a jövőre nézve (ugyanilyen akumulátor gyártás, illetve alternatív üzemanyag témakörben).
    Na most a kérdésem,hogyan kellene nekikezdenem? Nyitnom kellene egy brókercégnél számlát majd ott egyeztetni egy brókerrel,hogy mit is szeretnék? Ugyebár ez hosszabb hold-ra lenne befektetés, így a bróker díja is elfogadhatónak kéne legyen. Tudna ebben a témában valaki adni tippet, tippeket,hogyan tudnám összeállítani az én kis befektetési"kosaramat" !?

Szólj hozzá::

• Jano
    válaszolt
    Plus500
    https://m.galeria.index.hu/kulfold/2...rt/index.php#5

Click image for larger version

Name:	21191544_ed8e8f3dac65daa27a2dc596021b0ab9_i.jpg
Views:	385
Size:	80,3 KB
ID:	181966

• MyBusiness
    válaszolt
    zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Financial Ombudsman Services" (FOS) A zárójeles kifejezés sokat elmond róluk..
    Mikor hozzájuk kell fordulni, tényleg szrban vagyunk. 8)
    Ezen😀magam is.😊

• zsbajnok
    válaszolt
    "Financial Ombudsman Services" (FOS) A zárójeles kifejezés sokat elmond róluk..
    Mikor hozzájuk kell fordulni, tényleg szrban vagyunk. 8)

• MyBusiness
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen! Az Xtb-nél is az első változat szerint - You T. videó - is így történt volna, azután módosítottak. A kérdező valóban nem írta, hogy retailre v profra kíváncsi-e.
    Ez az új változat, az ügyfélszolgálat emailben meg is erősítette.

• MyBusiness
    válaszolt
    ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizonyos cégeknél a szakmai státusz alatt, elvesztik a betétbizosítást, és a pénzügyi ombudsman eljárásának a jogát is! Akik most keresik a kiskapukat az ESMA elől, és nem tájékozódnak elég körültekintően, azok később nagyon megszívhatják.
    Igen! Az Xtb-nél is az első változat szerint - You T. videó - is így történt volna, azután módosítottak. A kérdező valóban nem írta, hogy retailre v profra kíváncsi-e.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Például az FCA felügyelet alatti brókereknek van biztosítása 50e fontig. A brókerek jelentős része ilyen. Az FSCS a biztosítási alap. Az ActivTradesnek efölötti külön biztosítása is van.
    Tehát UK, FCA/FSCS a kulcs.
    Bizonyos cégeknél a szakmai státusz alatt, elvesztik a betétbizosítást, és a pénzügyi ombudsman eljárásának a jogát is! Akik most keresik a kiskapukat az ESMA elől, és nem tájékozódnak elég körültekintően, azok később nagyon megszívhatják.
    Csatolt fájlok

• MyBusiness
    válaszolt
    Például az FCA felügyelet alatti brókereknek van biztosítása 50e fontig. A brókerek jelentős része ilyen. Az FSCS a biztosítási alap. Az ActivTradesnek efölötti külön biztosítása is van.
    A ciprusi brókereknek is elvileg(!) van de Ciprust ajánlatos kerülni. Tehát pl FxPro UK, ActivTrades UK, Xtb UK.

• MyBusiness
    válaszolt
    gabcy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Tudtok olyan forex brókert javasolni, ahol van letétvédelem (Dukascopyn és az Admiralon kívül)?

Előre is köszi a válaszaitokat.

Üdvözlettel:
    gabcy

• gabcy
    válaszolt
    Letétvédelem

Sziasztok,

Tudtok olyan forex brókert javasolni, ahol van letétvédelem (Dukascopyn és az Admiralon kívül)?

Előre is köszi a válaszaitokat.

Üdvözlettel:
    gabcy

• kockas
    válaszolt
    zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehetnek előnyök. Linux alól trédelni stabilabb VPS-en, mint az MT4 + Wine megoldás. MT4 alatt egyes indik erősebben fogják a gépet, jól jöhet a VPS plusz teljesítménye. Kézzel köt, de nem biztos hogy kézzel menedzsel. VPS-en akkor is megy az MT4 csúszó stop és/vagy EA, ha otthon elszáll a net vagy a PC, kimarad az áram.
    ja, igazad van!!
    a csúszó stoppot már ezer éve nem használtam.
    //talán azért mert a brokereim az ájronfix óta mindig jobban csúsztak csúszó nélkül is mint szerettem volna...

Working...
X