Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mondjuk ilyen formában nem igaz. Kisebbségi 33%-a van.
    Jogos, nem fogalmaztam számszerűen, bocs-bocs! Bár ezt csak érdekességnek szántam

http://www.financemagnates.com/forex...t-3-6-million/
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• http://www.airsoftltd.com/landing/5/...5116_0#contact

Itt a megoldás srácok
      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        pfff, Ciprus már DIY csomagban nyomja a brókercégeket

egyébként belegondoltam milyen tök jó lenne ha összedobnánk egyre a pénzt, és aztán saját magunkat szivathatnánk
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Csak halkan és bátortalanul kérdezem meg:
          Az elő szokott fordulni ezen a fórumon, hogy a topik címével teljesen releváns (Melyik brókercéget érdemes választani?) kérdésre valaki válaszol, vagy csak más témáról folyik beszélgetés
          Két alkalommal kérdeztem az utóbbi időben a brókerválasztással kapcsolatban, senki nem válaszolt egy alkalommal sem
          When in doubt, get out.

Hozzászólás

• Szia VChris!

Válaszd az

Lmax-ot (10.000$ min. depo)
            UltraFx-et (Lmax white labelje, párszáz usd depo)
            LCG-t (500$ min. depo).

Sok sikert, sok zöld pipet!

Hozzászólás

• Szerintem mindegy. Mindenhol van pro és contra is...

Hozzászólás

• VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Két alkalommal kérdeztem az utóbbi időben a brókerválasztással kapcsolatban, senki nem válaszolt egy alkalommal sem
                Valószínűleg nem kereskedett senki magyar brókernél, amerikai papírokkal, tőkeáttétellel.

Hozzászólás

• Gyerekek! Tudna valaki pár szót mondani olyan brókerekről, ahol lehet OTC papírokat tradelni? Főleg speedtrader, IB, etrade, thinkorswim érdekelne és fontosak a költségek, mert évekig tartogatnék részvényeket. Danke schön!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Kicsit régen voltam legutóbb, de köszönöm szépen a sok tartalmas választ. Jó ezt látni, nem is tudom hol kap az ember ennyi értelmes választ egy fórumon. Mint már lehet hogy írtam, a manuális tradek irányába (írásaitok alapján a robotos dolgot elvetettem), technikai elemzésen alapuló tradelés felé szeretnék nyitni. Az elképzelésem szerint 1000 EUR-al próbálkoznék majd (még többet gyakorolnék addig). Egy dolog riaszt vissza, de az nagyon. Az oké, hogy 2-3 százezret rászánok és ha 0 lesz belőle elfogadom, hiszen benne van a pakliban, ez vállalható is számomra. Egyébként 100 000 Ft haszon után visszautalnám a pénzt. Tehát kezdetben ha nyerek, akkor sem tartanék a számlán 1000 EUR-nál többet. Szóval ami elriaszt egy CHF szerű januári szakadás, az hogy kis pénzzel is eladósíthatom magam egy életre, nem bírnak kényszerlikvidálni, nem működik a stop. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan szolgáltatókat ajánlani ahol szerződésben leírják, hogy ha piros hó esik akkor sem követelhetnek ilyen esetben semmit sem? (a befizetetten felül) Az lenne nekem a fontos, hogy a rászánt összegnél ha nagyon benézek valamit (vagy rajtam kívül álló okból) akkor se tudjak többet bukni. Ha létezik ilyen szolgáltató, fontos szempont lenne még hogy biztosítva legyen a pénz, egy esetleges bróker bedőlés esetére. Ezek a ciprusi cégek elég riasztóak, tudom, hogy adózás miatt, de nem bízom benne hogy azoktól bárki, bármit visszakapna ha baj van. Még lehet akkor sem ha nincs baj. Fxcm talán? Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

• Indu27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan szolgáltatókat ajánlani ahol szerződésben leírják, hogy ha piros hó esik akkor sem követelhetnek ilyen esetben semmit sem? (a befizetetten felül) Az lenne nekem a fontos, hogy a rászánt összegnél ha nagyon benézek valamit (vagy rajtam kívül álló okból) akkor se tudjak többet bukni. Ha létezik ilyen szolgáltató, fontos szempont lenne még hogy biztosítva legyen a pénz, egy esetleges bróker bedőlés esetére.
                      Activtrades negatív egyenleg elleni védelemmel, és külön ügyfélbiztosítással az FSCS-en felül.

Hozzászólás

Sziasztok!
                        Szia! Engem is ugyanezek a dolgok nyomasztottak a bróker választásnál. Zoli erre már adott egy tippet, az Active szerintem is megfelelő. Ha idővel növexik a kereskedési tőke, elég a 10-20%-át bent tartani, ahogy írtad is. Szerintem ha valaki nem a bónusszal makkol, vagy egy mesterséges árszinten ügyeskedik (CHF), hanem normálisan kereskedik a likvid párokon, megfelelő pozíció mérettel, akkor abból nem lehet gond. Sok sikert!

Hozzászólás

Sziasztok!

Kicsit régen voltam legutóbb, de köszönöm szépen a sok tartalmas választ. Jó ezt látni, nem is tudom hol kap az ember ennyi értelmes választ egy fórumon. Mint már lehet hogy írtam, a manuális tradek irányába (írásaitok alapján a robotos dolgot elvetettem), technikai elemzésen alapuló tradelés felé szeretnék nyitni. Az elképzelésem szerint 1000 EUR-al próbálkoznék majd (még többet gyakorolnék addig). Egy dolog riaszt vissza, de az nagyon. Az oké, hogy 2-3 százezret rászánok és ha 0 lesz belőle elfogadom, hiszen benne van a pakliban, ez vállalható is számomra. Egyébként 100 000 Ft haszon után visszautalnám a pénzt. Tehát kezdetben ha nyerek, akkor sem tartanék a számlán 1000 EUR-nál többet. Szóval ami elriaszt egy CHF szerű januári szakadás, az hogy kis pénzzel is eladósíthatom magam egy életre, nem bírnak kényszerlikvidálni, nem működik a stop. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan szolgáltatókat ajánlani ahol szerződésben leírják, hogy ha piros hó esik akkor sem követelhetnek ilyen esetben semmit sem? (a befizetetten felül) Az lenne nekem a fontos, hogy a rászánt összegnél ha nagyon benézek valamit (vagy rajtam kívül álló okból) akkor se tudjak többet bukni. Ha létezik ilyen szolgáltató, fontos szempont lenne még hogy biztosítva legyen a pénz, egy esetleges bróker bedőlés esetére. Ezek a ciprusi cégek elég riasztóak, tudom, hogy adózás miatt, de nem bízom benne hogy azoktól bárki, bármit visszakapna ha baj van. Még lehet akkor sem ha nincs baj. Fxcm talán? Köszönöm a válaszokat!
                          FxPro UK. Nagyon jó nevű cég. Nagy pénzzel és mikro lottal is.
                          Két ága van! ciprusi és UK.
                          Negatív egyenleg nincs náluk, még a CHF után is visszaállították a negatív egyenlegeket.
                          Ügyfél vagyok, no jutalék, bónusz és tsai.
                          Ciprusnak a gondolata is kerülendő!!

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Így igaz! A nagy 3-asnak tökéletesen megfelel.
                            FCA felügyelet, FSCS betétbiztosítás, negatív számla elleni védelem.
                            Ha már az egyik hiányzik, felejtős, szerintem.

Hozzászólás

• Lehet, hogy én vagyok ehhez buta, és biztos, hogy rám férne egy okítás a piacok működéséről, (mondjuk H.Nánditól,) de áruljátok már el, hogy hogyan működik a negatív számla elleni védelem egy nem market maker cégnél?
                              Valahogy ezt nem tudom elképzelni.
                              www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lehet, hogy én vagyok ehhez buta, és biztos, hogy rám férne egy okítás a piacok működéséről, (mondjuk H.Nánditól,) de áruljátok már el, hogy hogyan működik a negatív számla elleni védelem egy nem market maker cégnél?
                                Valahogy ezt nem tudom elképzelni.
                                Sehogy
                                Amúgy meg mindegy milyen céghez utaltok. Kártyával csináljátok és nem tudnak lelépni a pénzel....ennyi.

Hozzászólás

Working...
                                X