Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• orkati
    válaszolt
    Tudna valaki olyan brókercéget mondani, ahol GMT a szerveridő és MT4 van? FXCM és IBFX nem jó, előbbinél a demo regisztráció kitöltése után hiába nyomkodom a Register gombot, nem történik semmi, utóbbinál pedig az MT4 telepítése nem törtéink meg...

Szólj hozzá::

• Porter
    válaszolt
    Nekem sikerult egybol elkuldom az emailodra a belepesi adatokat.

• _pda_
    válaszolt
    orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az érdekes/fontos valamiért, hogy a bróker szerverórája mit mutat? Van annak valami előnye/hátránya, ha a broki órája 6 órával kevesebbet mutat?
    attól függ, h milyen TF-en kereskedsz (gyertyazárások H1 H4 D1)
    GMT a legjobb

• orkati
    válaszolt
    Az érdekes/fontos valamiért, hogy a bróker szerverórája mit mutat? Van annak valami előnye/hátránya, ha a broki órája 6 órával kevesebbet mutat?

• orkati
    válaszolt
    Ha nem tudod, akkor miért beszélsz idétlenségeket?
    Ha meg tudod, akkor ugyan ez a kérdésem. De csak költői

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ha brókertől függ a sikered, akkor az már régen rossz.

• orkati
    válaszolt
    joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legjobbak a Prime brókerek, ezek közül kettő európait ismerek, akik ténylegesen ezeknek a kisebb brókereknek kínálják a komplett technológiai megoldásokat, likviditást...stb.
    ...
    Én a Dukascopy-t és a BMFN-t ismerem.
    Ezek szerint a BMFN is éppen annyira megbízható cég lehet, mint a Dukascopy?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    egy két tüskétől nem kell begyulladni
    megnéztem 4 brókert, de ebben az időszakban egyiknél sem voltak ilyen tüskék.
    azért ilyen roboforex,forex4you,marketiva..stb komolytalan nevű cégekkel nem foglalkoznék m1-en.
    de még m5-ön és m15-ön se. persze h1-en,h4-en lehetnek jók.
    az olyan cégeket, ahol 1 dollárral lehet számlát nyitni én meg se nézem. legyen a számlanyitási minimum 1-2 ezer dollár.

• papa
    válaszolt
    Sajnalom, hogy nem hallgattam meg az ActivTrades webinarjat.Decemberben volt vagy nov. vegen. A tema hogyan lehet MT5-ön is egyidöben 2 ellentetes pozit nyitni, mert ott is lehet.

• IronFX NZ
    válaszolt
    smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, az ilyen összepárosítás MT5re jellemző, MT4 nem csinál ilyent. Így gyakorlatilag bármelyik MT4es bróker jó neked.
    Igen az Mt4-nél ahol a bróker engedi a hedge pozíciók nyitását ott kulon van kezelve. Tetszolegesen zárhatod mindkettot remélhetoleg profitban.

• smk
    válaszolt
    Úgy tudom, az ilyen összepárosítás MT5re jellemző, MT4 nem csinál ilyent. Így gyakorlatilag bármelyik MT4es bróker jó neked.

• inter23
    válaszolt
    Sziasztok!

Tudtok olyan bróker céget ajánlani, ami engedi hogy egy adott devizapáron long és short is menjen? És ezeket ne párosítsa össze?

Köszi!

• ChyberBoB
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most lehet öröm az Alpari UK-nál kereskedni.
    Nekem is van ott éles számlám, és nálam is ott figyelnek a leszúrások. kb 20-25 pipesek. Amikor számlát nyitottam, egy magyar kontakt segített nekem, aki aztán be is ültetett a hintába
    Nem kereskedtem náluk valami sokat /időben/és csak azért van náluk még éles számlám, mert még nem szüntették meg, mivel egy kanyi nincsen már rajta./hazautaltam/

Csak arra tudok gondolni, hogy angol, és a Wordspread is az volt, és mekkora bukás lett abból is, mert csaltak...
    Hiába adnak 50.000 fontig garanciát isten bizonyra, ha aztán soha többé nem látod a pénzedet.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az csak a roboforex metatradere.(szerintem)
    Igen, az MT4-em a Roboforextől van, a számlák meg összevissza.
    Egyszer már leírtam hogyan lehet egy MT4-ből bármelyik brókerhez bejelentkezni, de berakom ide is, hogy terjedjen.

• Dvit
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez úgy tunik hogy a RoboForex screen-shotja.
    De tény hogy az Alparinál is vannak ilyenek.
    Az csak a roboforex metatradere.(szerintem)

Working...
X