Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• joe134
    válaszolt
    Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem tudom, hogyan megy ez a hírnév dolog. De a múltkor egy "jéghegy" promoter sün a szememre vetette , hogy én nem lehetek sikeres tréder, mert csak 1-es a hírnevem.
    jah jéghegy olvastam...

Szólj hozzá::

• joe134
    válaszolt
    PDA téged is likeoltalak a hasznos infóért!

• vanti
    válaszolt
    Plus 500.
    Van magyar oldaluk is.

Viccet félretéve, láthatod, hogy Senior tag létemre 1 es a hírnevem. Ez azért van, mert ritka irigy vagyok....
    Nyomtam is egy mínuszt!
    Amúgy a szám ahogy nézem évente ugrik,függetlenül a számlaegyenlegeden bekövetkezett változásoktól. Alatta a kocka lehet az image jele.

• joe134
    válaszolt
    _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van egy kis mérleg ikon a nicked alatt, arra kell kattintania annak aki növelni akarja, mert úgy ítéli meg, h megérdemled
    Köszi az infót PDA. Prozac like-oltalak! Próbaként

• _pda_
    válaszolt
    Én sem tudom, hogyan megy ez a hírnév dolog
    van egy kis mérleg ikon a nicked alatt, arra kell kattintania annak aki növelni akarja, mert úgy ítéli meg, h megérdemled

• Prozac
    válaszolt
    joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tom hogy miként növelhetem a hírnevemet. Próbáltam rendes emberként aztán bunkóként is a fórumon, de semmi sem változik! Szóval tanácstalan vagyok. Talán az IronFx-nél tudják a megoldást!! ZOLI SEGÍTS!! LÉCCCI!!
    Én sem tudom, hogyan megy ez a hírnév dolog. De a múltkor egy "jéghegy" promoter sün a szememre vetette , hogy én nem lehetek sikeres tréder, mert csak 1-es a hírnevem.

• joe134
    válaszolt
    Plus 500.
    Van magyar oldaluk is.

Viccet félretéve, láthatod, hogy Senior tag létemre 1 es a hírnevem. Ez azért van, mert ritka irigy vagyok....
    nem tom hogy miként növelhetem a hírnevemet. Próbáltam rendes emberként aztán bunkóként is a fórumon, de semmi sem változik! Szóval tanácstalan vagyok. Talán az IronFx-nél tudják a megoldást!! ZOLI SEGÍTS!! LÉCCCI!!

• Prozac
    válaszolt
    orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhhhh

Én különben a Plus500-nál kezdtem, mikor még semmit sem tudtam semmiről, de tetszett, hogy van búza, meg kukorica és gyapot, és nyomkodtam bőszen a gombokat, kereskedtem velük ezerrel.
    A saját felületük átláthatónak és kezelhetőnek tűnt, nekem bejött. De hogy ennyi rosszat egyetlen más cégről sem olvastam, az biztos, szóval legyél csak ott te
    Miért, a múltkor is nagyot kaszáltam a gyapot szedő néger munkások sztrájkján. Volt bennfentes információm. Kunta.kinte szólt előre, így időben tudtam longolni a gyapotot.

• orkati
    válaszolt
    Ahhhhh

Én különben a Plus500-nál kezdtem, mikor még semmit sem tudtam semmiről, de tetszett, hogy van búza, meg kukorica és gyapot, és nyomkodtam bőszen a gombokat, kereskedtem velük ezerrel.
    A saját felületük átláthatónak és kezelhetőnek tűnt, nekem bejött. De hogy ennyi rosszat egyetlen más cégről sem olvastam, az biztos, szóval legyél csak ott te

• Prozac
    válaszolt
    orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És lehet is nevesíteni ezt a csodabrókert, hogy én is megnézhessem?
    Plus 500.
    Van magyar oldaluk is.

• orkati
    válaszolt
    És lehet is nevesíteni ezt a csodabrókert, hogy én is megnézhessem?

• Prozac
    válaszolt
    Standard lotban érted vagy minilotban? Ha Standard (100.000 Unit) lotban, akkor nem rossz...

Ezt úgy bírom a fórumosoknál....

Persze, hogy standard lotban beszélek.
    Nálam a pip pip, és nem keverem össze a ponttal.
    Ugyan úgy a lotot sem keverem össze mini lottal, sem mikro lottal.
    A kép 0.1 lot, azaz egy mini lottal lett printscreenezve, gondolom ezért kérdezed.

0.1 lottól kereskedek 10 lotig, piac függő. Bizonytalan piacnak természetes, hogy nem ugrok neki nagy mérettel.

• joe134
    válaszolt
    Igen, EU-s cég, EU-s székhellyel, átlagos teljesülési idő: 0.25 másodperc.
    2 lot felett is, szoktam kötni 10 lotokat is.
    Standard lotban érted vagy minilotban? Ha Standard (100.000 Unit) lotban, akkor nem rossz...

• Prozac
    válaszolt
    Pozik nyitása és zárása mennyire gyors? Általában 2 lot fölött már egyik másik megakad...

EUs a cég?
    Igen, EU-s cég, EU-s székhellyel, átlagos teljesülési idő: 0.25 másodperc.
    2 lot felett is, szoktam kötni 10 lotokat is.

• joe134
    válaszolt
    ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kb 8 különbözőn.

Felsoroljam őket?

GBP párok, AUD párok, és van közte egy Török is.

Ebből kettőnek elég nagy a kamata sajna...

Olyan a kereskedési rendszerem, hogy lehetővé teszi ennyi termék zavartalan trédelését.
    Tessék itt van:

http://www.dukascopy.com/swiss/en/fo...nts/overnight/

Ez meg a másik Prime bróker kondíciós listája: http://www.bmfn.eu/applications/onli..._interests.pdf

Vagy swap-menteset keresel?

Working...
X