Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felejtsétek már el ezt a ***** mt4-et. Mit szerettek benne?!?! Azt, hogy átbasznak ahol csak tudnak? Ébredjetek már fel.... Regényeket tudnék írni a meta hibáiról. Próbáljatok már ki vmi real platformot: T4, Ninja, Sierrachart, Esignal, Motivewave, MultiCharts, TradeStation vagy akár az IB felületét, LMAX felületét. Ég és Föld.
    Chucky, bár nem nekem válaszoltál, gondolom nekem is szántad.
    Mint már említettem volt, jelen esetben a Meta lényegi kérdés, bízd rám, hogy miért.
    Lécci, chuckys a kérdésemre válaszolj, ha tudsz.
    Szóval srácok, a DAX-os előző kérdésemre tud valaki érdemi választ adni?

Hozzászólás

• Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Chucky, bár nem nekem válaszoltál, gondolom nekem is szántad.
      Mint már említettem volt, jelen esetben a Meta lényegi kérdés, bízd rám, hogy miért.
      Lécci, chuckys a kérdésemre válaszolj, ha tudsz.
      Szóval srácok, a DAX-os előző kérdésemre tud valaki érdemi választ adni?
      LMAX-on teljesen jó a dax mini(1 euro per pont) és a sima dax(3 euro per pont) is. FXCM-nél is teljesen tradelhető. Annyit tudni kell, hogy a likviditás LMAX-on az ügyfelektől származik, CFD-re nincs likviditás szolgáltatójuk, de ezt nem érzed, hiszen elég nagy halak tradelnek ott.

Hozzászólás

LMAX-on teljesen jó a dax mini(1 euro per pont) és a sima dax(3 euro per pont) is. FXCM-nél is teljesen tradelhető. Annyit tudni kell, hogy a likviditás LMAX-on az ügyfelektől származik, CFD-re nincs likviditás szolgáltatójuk, de ezt nem érzed, hiszen elég nagy halak tradelnek ott.
        OK, köszönöm!

Hozzászólás

• Én is köszi. Nem ragaszkodom mt4 hez, csak a kisebb számlanyitási összeg miatt gondoltam ultrára.

Hozzászólás

Ha ugyfelek adjak a liq, van hivatalos adatt arrol, hogy melyik orszagokbol, retail vagy liq providerek, kik, mennyi likviditast adnak?

Szerintem jo lenne ezt tudni...

Hozzászólás

• Van adat, de noname alapon, így a korrekt.

De az mire jó, hogy tudjuk, melyik országból?
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Van adat, de noname alapon, így a korrekt.

Nem mindegy, hogy Dél-Afrikából longolsz vagy Szlovákiából. Nagy dolgok ezek. De egy igazi szakértő belelát a dolgok mélyebben lévő részleteibe is, mint egy látnok. Óvatosan az LMAX-al.....

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van adat, de noname alapon, így a korrekt.

Mi van ha nyeregben vagyunk de nem tudsz kiszállási pontot találni. Ha sok az order azok kis emberek vagy komoly cégek? Lehet erre építeni...most per pillanat még sok minden jutott eszembe. Az is, hogy bekamuzták csak....onnan lehet tudni biztosan ha tudod azt is, hogy kik vannak bekötve.

Hozzászólás

• Zalán, ennek semmi értelme, tudod te is

Nem mindegy, ki áll szembe a te kötéseddel, ha megfelelő helyen és időben teljesül? Amúgy LMAXnak már napi többmilliárd dolláros a forgalma, tíznél is több egész pontosan, akkor a mi szintünkön szerinted nem mindegy?

Mellesleg, akinek ez se jó, az mehet CME-re trédelni, vagy EBS-re is lehet már.

Azt is lehet tudni, kik vannak bekötve. De kb az összes nagybank (nomura, city, deutsche, barclays, hsbc...sorolhatnám)
                    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mi van ha nyeregben vagyunk de nem tudsz kiszállási pontot találni. Ha sok az order azok kis emberek vagy komoly cégek? Lehet erre építeni...most per pillanat még sok minden jutott eszembe. Az is, hogy bekamuzták csak....onnan lehet tudni biztosan ha tudod azt is, hogy kik vannak bekötve.
                      A fórumon szerintem alig van ember aki 1 lotnál nagyobbakat köt, akkor szerinted a mi kis mezei minilotjainkra nem lesz ember a másik oldalon? A likviditás szerintem pont az LMAX-nál nem fog gondot jelenteni. Kukkants bele az orderbookba és látni fogod, hogy nem kispályások kereskednek ott. Nem véletlen 10k a beugró...

Hozzászólás

• Itt van ez a kép például, amit a Facebook reklámoz az arcomba

Csilivili pezsgős partykra futja nem szabályozott kereskedési helyszínen (last look, latency time manipulator, metaserver config.....). De ez amúgy nem kifejezetten xm ellen akart lenni, mert nincs velük bajom, hisz nincs ott pénzem. Többi se sokkal jobb, tisztelet a kivételeknek
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ez hol van?
                          Máris indulok, tudjátok miért...

Hozzászólás

• Gondolom Limassol, a bűn városa
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szia VChris!

Válaszd az

Lmax-ot (10.000$ min. depo)
                              UltraFx-et (Lmax white labelje, párszáz usd depo)
                              LCG-t (500$ min. depo).

Sok sikert, sok zöld pipet!
                              Szia Erla01,
                              köszönöm szépen a választ, megnézem ezeket a brókereket.
                              Ha esetleg lesz kérdésem, ezekkel van konkrét tapasztalatod?
                              When in doubt, get out.

Hozzászólás

• Ok, látom kicsit félreértettél engem...
                                Jó tudni, Hogy nagy bankok is vannak mert sok esetben pl pont ezeknél a szereplőknél van vwap megbízás vagy limit, fill or kill stb...ezeket te a kis lotoddal jól kitudod használni.
                                De ahogy látom nem kell belemenni ebbe mert mindenki profi kis pénzel....

Hozzászólás

Working...
                                X