Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ChyberBoB
    válaszolt
    joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik párokon nyomod?
    kb 8 különbözőn.

Felsoroljam őket?

GBP párok, AUD párok, és van közte egy Török is.

Ebből kettőnek elég nagy a kamata sajna...

Olyan a kereskedési rendszerem, hogy lehetővé teszi ennyi termék zavartalan trédelését.

Szólj hozzá::

• joe134
    válaszolt
    ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem az érdekelne, hogy a Dukasnál pl hol tudom megnézni, hogy mennyi a swap amit napon túl kérnek ill. adnak, mivel én swingelek, ezért szeretnék sokat kapni és keveset adni Vagy közel ugyanannyit adni és kapni, hogy ne szívjak.

Dukasnál nem találtam még meg az oldalukon, FXpronál fent van, Equilornál meg a többinél is megtaláltam, és viszonylag pontos is.
    Melyik párokon nyomod?

• ChyberBoB
    válaszolt
    Persze, hogy lehet. Én a Dukascopy-t és a BMFN-t ismerem.
    Engem az érdekelne, hogy a Dukasnál pl hol tudom megnézni, hogy mennyi a swap amit napon túl kérnek ill. adnak, mivel én swingelek, ezért szeretnék sokat kapni és keveset adni Vagy közel ugyanannyit adni és kapni, hogy ne szívjak.

Dukasnál nem találtam még meg az oldalukon, FXpronál fent van, Equilornál meg a többinél is megtaláltam, és viszonylag pontos is.

• joe134
    válaszolt
    Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No requote, nincs slippage, ehhez még jön persze comission 2euro/per side/lot.
    Az EUR/USD spreadjük 0-0.6 pip között , mostmár 2 hónapja kereskedek nálluk.
    Eddig withdrawaltam tőlük összesen 6000 eurot, minden esetben fél órán belül a moneybookersemen volt a pénz.

Eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt velük.

Van ilyen is.
    Pozik nyitása és zárása mennyire gyors? Általában 2 lot fölött már egyik másik megakad...

EUs a cég?

• Prozac
    válaszolt
    Vagy nagyon kicsi a likviditásuk az adott árszinten és hogy poziba lépj vagy szállj ki, keményen csúsztatnak... De a Zéró közeli spread nem lehetséges.... Ktg vonzataiban sem jön ki a bróker oldaláról....
    No requote, nincs slippage, ehhez még jön persze comission 2euro/per side/lot.
    Az EUR/USD spreadjük 0-0.6 pip között , mostmár 2 hónapja kereskedek nálluk.
    Eddig withdrawaltam tőlük összesen 6000 eurot, minden esetben fél órán belül a moneybookersemen volt a pénz.

Eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt velük.

Van ilyen is.

• joe134
    válaszolt
    nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CaritasFx?
    soha sem hallottam róluk. Írj róla valamit..

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nekem ilyen van, akkor most jó, vagy sem?
    CaritasFx?

• joe134
    válaszolt
    Vagy nagyon kicsi a likviditásuk az adott árszinten és hogy poziba lépj vagy szállj ki, keményen csúsztatnak... De a Zéró közeli spread nem lehetséges.... Ktg vonzataiban sem jön ki a bróker oldaláról....

• joe134
    válaszolt
    Prozac, Hát én utánanéznék ennek is, te ingyen trédelsz!! De hogy fordítsam, hasonló a szitu mint a Tada utódnál. Ők STP-nek mondják magukat és azok is, ha így értelmezzük, ugyanis csak továbbítják a likviditásnyújtóhoz a megbízásokat, aki itt jelen esetben nagy valószínűség szerint egy market maker lehet... ÉS EZ A BIBI!!! Szóval ez a megoldású cég a trükkösebb... Zeró spread valós piacon kizárt..... Nem minden arany ami fénylik...

• orkati
    válaszolt
    Nincs mese, kénytelen leszek megtanulni a Dukascopy Jforex platformját, már megint beijesztettetek a MM-ekkel

• Prozac
    válaszolt
    Érdek-ellentét van a kereskedő és a szóban-forgó bróker között. Nem tudom miért Istenítik sokan az Alpari-t, de jobb ha tudjátok full-orosz cucc az egész, mint a ciprusi brókercégek 95%-a....

Csatolt fájlok

• joe134
    válaszolt
    Bocsi, h nyers vagyok. Nem titeket hülyézlek, csak az nem tetszik, hogy hülyének néznek bennünket (brókerek zöme)....

• joe134
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt megnézheted kismillió cégre, hogy aktuálisan mennyi a spread:

http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

GP57!! Nem a spread a lényeg, hanem a broki cég!! Az alacsony spread csak vakítás!!!!! Market Makernél lehetne akár negatív is a spread, csak az hülyén hangzana a reklámban..... Ezért inkább mindig 0 fölött maradnak 1 picivel...
    Vicces, hogy noname cégek jobb ajánlatokat kínálnak, mint az anyacég (Prime bróker) akitől veszik a szolgáltatást! Persze ez a marketing... Azt mondják, hogy a szarnak kell a legnagyobb reklám.... Bár hiába írom már 100szor le, hogy a market maker mit takar. Még mindig ezt favorizáljátok... Ahogy nagyapám szokta mondani: "Amíg lószarvan, addig veréb is lesz...."

• Guest's Avatar
    Guest replied
    vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éppen akartam kérdezni, hogy más brókercégeknél történt-e emelés, mert az Alpari ma nagyon bedurvult. 1,5-2 szeres a spread minden páron a megszokotthoz képest ill. drágább, mint valaha amiket tapasztaltam. Ekkorka volatilitásnál ez már komoly dolog.
    Itt megnézheted kismillió cégre, hogy aktuálisan mennyi a spread:

http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

• joe134
    válaszolt
    Persze, hogy lehet. Én a Dukascopy-t és a BMFN-t ismerem.

Working...
X