Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lehet, észre is vettem a megugrásokat néha, de ennyi recegés belefér.

Amúgy meg itt kis pénzzel tolja mindenki, még az LMAX-nak konkurens brokiknál összebónuszozott vagyonod se sok az LMAX-on

Na jó, leállok az oltással Bocs mindenkinek (xm, Zalán, és a többiek), ma ilyen kedvem volt

Amúgy tényleg észre lehet venni a megugrásokat, aki figyel egyszerre több brókert, az kiveheti, de sokszor a bennfentes infók többet érnek, hol, mikor vannak elszámolások.
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet, észre is vettem a megugrásokat néha, de ennyi recegés belefér.

Amúgy meg itt kis pénzzel tolja mindenki, még az LMAX-nak konkurens brokiknál összebónuszozott vagyonod se sok az LMAX-on

Na jó, leállok az oltással Bocs mindenkinek (xm, Zalán, és a többiek), ma ilyen kedvem volt

Amúgy tényleg észre lehet venni a megugrásokat, aki figyel egyszerre több brókert, az kiveheti, de sokszor a bennfentes infók többet érnek, hol, mikor vannak elszámolások.
      Dávid
      Nem az a lényeg, hogy mennyivel kereskedik valaki. Nem mindegy, hogy 10e vagy 100e..?
      Nem ez volt a lényeg.
      Vannak itt olyanok akik még xm-en is profitosok.

Az, hogy értsd miként épül fel egy broki cég, azokat amiket kérdeztem tudni kell. Ezen felül igenis vannak olyan stratégiák ahol fontos az, hogy éppen Kiss Zoli és 100e másik kis ügyfél vagy Goldman akar venni...

Bónusz részre nem reagálok mert leírtam már párszor, hogy sajnos nem csináltam.

Hozzászólás

• Igen, valoban, a mukodeshez tudni kell ezeket. Meg ha olyan a strategiad.

De a legtobb tradernek ez indifferens, es bevallom, csak nekem perverziom, hogy tudjak mindent a brokerekrol. Trade-hez eleg lenne ennek az infonak a tizede is.
        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Erla01,
          köszönöm szépen a választ, megnézem ezeket a brókereket.
          Ha esetleg lesz kérdésem, ezekkel van konkrét tapasztalatod?
          Szia!

Igen, van tapasztalatom, kivéve az UltraFX-et, ott nincs éles számlám, viszont az Ultra az LMAX képviselője, annyi a kül., hogy elég nekik kisebb összegű depo.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia!

Igen, van tapasztalatom, kivéve az UltraFX-et, ott nincs éles számlám, viszont az Ultra az LMAX képviselője, annyi a kül., hogy elég nekik kisebb összegű depo.
            Sziasztok!

Tudott mostanában valaki regisztrálni az UltraFX-hez? Mert már többünknek nem sikerült. Ha igen, akkor nekifutok újra . Vagy egyáltalán tudja valaki hogy miért ilyen nehézkes ez?

Hozzászólás

• Éles számla? Ma talalkozom Nandival pont, szolok neki, ha adsz egy nevet

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Éles számla? Ma talalkozom Nandival pont, szolok neki, ha adsz egy nevet
                Demo számlát szeretnék nyitni, de jövőre valószínűleg ők lennének az egyik éles számla is. Kérdezd meg tőle kérlek hogy miért nem megy ez. Köszi Dávid!

Hozzászólás

• Én most még nem akarok váltani, csak gyűjtöm és észben tartom a jelölteket.

Hozzászólás

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Tudott mostanában valaki regisztrálni az UltraFX-hez? Mert már többünknek nem sikerült. Ha igen, akkor nekifutok újra . Vagy egyáltalán tudja valaki hogy miért ilyen nehézkes ez?
                    Az LMAX szigorított be, nagyon megnézik kit engednek számlát nyitni.
                    Itt nincs semmi bonusz, meg egyéb nyalánkságok, csak a jutalékból élnek, úgyhogy tényleg érdekük, hogy ne rögtön daráld le magad.
                    Az EU-s pénzmosási előírások is szigorodtak (illetve nem is, csak mostmár komolyabban veszik a betartatást, nehogy terroristákat finanszírozzál), úgyhogy arra is rámennek, hogy honnan van a pénzed, esetleg iratokat is kérnek bizonyítékként.
                    Tehát megfelelő anyagi háttér és legális jövedelem igazolása szükséges!
                    Hiába párszáz euro a letéti követelmény az UltraFX-nél, az LMAX-nak minimum 50000 euros likvid vagyont kell felmutatni!

Hozzászólás

• Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az LMAX szigorított be, nagyon megnézik kit engednek számlát nyitni.
                      Itt nincs semmi bonusz, meg egyéb nyalánkságok, csak a jutalékból élnek, úgyhogy tényleg érdekük, hogy ne rögtön daráld le magad.
                      Az EU-s pénzmosási előírások is szigorodtak (illetve nem is, csak mostmár komolyabban veszik a betartatást, nehogy terroristákat finanszírozzál), úgyhogy arra is rámennek, hogy honnan van a pénzed, esetleg iratokat is kérnek bizonyítékként.
                      Tehát megfelelő anyagi háttér és legális jövedelem igazolása szükséges!
                      Hiába párszáz euro a letéti követelmény az UltraFX-nél, az LMAX-nak minimum 50000 euros likvid vagyont kell felmutatni!
                      Na például ez az egyik ami tetszik, hogy nincs bónusz. Éles számlát sem fogok ledarálni, mert ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak . Nem vagyok tenorista, és szívesen küldök bármilyen iratot Nándiéknak ha kell, akár a demo számlához is első körben. A probléma az hogy idáig sem lehet eljutni a rendszerben, csak az auto emil jön regisztráció után h várjak. Várok .

Hozzászólás

Na például ez az egyik ami tetszik, hogy nincs bónusz. Éles számlát sem fogok ledarálni, mert ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak . Nem vagyok tenorista, és szívesen küldök bármilyen iratot Nándiéknak ha kell, akár a demo számlához is első körben. A probléma az hogy idáig sem lehet eljutni a rendszerben, csak az auto emil jön regisztráció után h várjak. Várok .
                        Csinald az Lmax-nal, 1 percen belul kesz.

Hozzászólás

• Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csinald az Lmax-nal, 1 percen belul kesz.
                          Támogassuk Nándiékat, nekünk nem kerül többe, ők meg szélmalom harcot vívnak úgyis.

Hozzászólás

• Lajos írta fentebb hogy LMAX-nál 10k a minimális depo. Ez nekem egyenlőre túl sok egy brókernél, úgyhogy mindenképpen Nándiéknál nyitnék számlát. Csak jó lenne akkor már a demo-t is itt nyitni.

Hozzászólás

Lajos írta fentebb hogy LMAX-nál 10k a minimális depo. Ez nekem egyenlőre túl sok egy brókernél, úgyhogy mindenképpen Nándiéknál nyitnék számlát. Csak jó lenne akkor már a demo-t is itt nyitni.
                              Nyithatod a GlobeGainen keresztül is, akkor is csak 1000$ a beugró, és még visszatérítést is kapsz a saját kereskedéseid után.

Hozzászólás

Lajos írta fentebb hogy LMAX-nál 10k a minimális depo. Ez nekem egyenlőre túl sok egy brókernél, úgyhogy mindenképpen Nándiéknál nyitnék számlát. Csak jó lenne akkor már a demo-t is itt nyitni.
                                En a demora gondoltam.

Hozzászólás

Working...
                                X