Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• orkati
    válaszolt
    Olvasgatom az információkat brókerekről a honlapjukon és minden elérhető fórumon is, de sokat nem segít, annyi az indormáció, ráadásul majd' mindről jó és rossz is olvasható. A tervezett paramétereim:

- 1000 doláros vagy eurós számla indulásra
    - mikro lot kötés
    - MT4 platform
    - skalpolásra alkalmas legyen, pl. alacsony spread-ek, napi 10-20+ kötés miatt ne legyen probléma, stb.

Ezekkel már lehet szűkíteni a lehetséges jelölteket, de mire érdemes még figyelni a brókerválasztásnál? Adózás szempontjából fontos, hogy EU-s legyen? Létezik ilyen kis számlánál No Dealing Desk-es bróker? Gondolom a pénz utalások költségei sem mellékesek. Valamilyen garanciát szoktak vállalni a tőkére? A bróker megbízhatósága a legfontosabb, milyen tanusítványoknak kell, hogy megfeleljenek? Valami más van még?
    Ha valaki ajánlani is tud egy megfelelő brókert, külön megköszönöm! (Az Alpari-n demózok kb. két hónapja, próbálgatom az IronFX-et is, és most tettem fel a BPforexes WHS-ét is.)

Szólj hozzá::

• Mufy
    válaszolt
    Sziasztok!

Skalpoláshoz keresek jó brókercégeket! Mit tudtok ajánlani?

• papa
    válaszolt
    Köszönöm!

• zolih
    válaszolt
    papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia földi! Angolul egy mukkot sem tudok, de erdekelne. Esetleg magyarul? Köszönöm!
    ECN brókerek különböző bankokkal kötnek megállapodást,de nem mennek ki rajtuk keresztül bankközire a kötések, hanem csak elfogadják az általuk(bankok) adott árajánlatot.

Kb. ennyit vettem ki belőle,lehet azt is rosszul

• papa
    válaszolt
    Szia földi! Angolul egy mukkot sem tudok, de erdekelne. Esetleg magyarul? Köszönöm!

• zolih
    válaszolt
    Erről mi a véleményetek?

"An ECN operates similar to a Tier 2 bank, but still exists on the third tier. An ECN will generally establish agreements with several tier 2 banks for liquidity. However instead of matching orders internally, it will just pass through the quotes from the banks, as is, to be traded on. It’s sort of an EBS for little guys. There are many advantages to the model, but it is still not the Interbank. The banks are going to make their spread or their not go to waste their time."
    (forrás : http://www.darkstarforex.com/Blog/ta...-of-Forex.aspx )

Én idáig abban a hitben voltam, hogy ECN-nel kimegy a megbízásunk bankközire.

• kiwimango
    válaszolt
    nord markets

Nord Markets, ha mond valakinek valamit azt megköszönném.

http://nordmarkets.com/index.php?opt...mid=95&lang=en

• kiwimango
    válaszolt
    windsor brokers

Windsor Brokers
    https://www.windsorbrokers.com/en/co...rading-account

Hallott már valaki róluk valamit ? az dynamic stp számlájuk elég érdekes 0,5pip és nincs komisszió. Azt mondta az ügyfélszolgálatos csaj, STP/NDD broker. Volt egy fórum ahol 2 hozzászóló óva int tőlük merthogy manipulálják az árakat, de azért kíváncsi vok. hátha volt valakinek tapasztalata velük.

• attiati
    válaszolt
    azt hiszem megvan, **uilor

• attiati
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    IBFX, vagy valamelyik hazai white label partnere, már nem emlékszem pontosan.
    .
    IBFX-nél nem láttam huf párokat. Nem emlékszel, hogy melyik hazai white label partnerük lehetett?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Vojtech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez melyik bróker? És mennyi az 1 lot?

Ez nagyon jól hangzik ha mindent jól értek. A képen a spread 0 ez hogy lehet?
    IBFX, vagy valamelyik hazai white label partnere, már nem emlékszem pontosan.

1 lot általában 100000 unit.
    Az nem a tényleges spread érték, mivel az változó.

• Vojtech
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahány bróker, annyiféle kondíció. Olyat kell keresni, aki fizet a short tartásért, Plus500-at meg gyorsan el kell felejteni.
    Ez a bróker pl. 19,45 EUR-t ad minden 1 lot short tartásáért naponta.
    Ez melyik bróker? És mennyi az 1 lot?

Ez nagyon jól hangzik ha mindent jól értek. A képen a spread 0 ez hogy lehet?

• BPForex
    válaszolt
    Sziasztok!

Hogy szerintünk milyen az átlagos magyar trader? Készítettünk egy felmérést azon emberek között, akik feliratkoztak az ingyenes hír- és elemző csoportunkba (BPForex Google Csoport), hogy megtudjuk:
    http://tomegtozsde.blog.hu/2012/08/2..._magyar_trader
    Szeptemberre akciót hirdettünk, hogy a jól kifejezett igényekre választ adjunk: lecsökkentettük a számlanyitási minimumot 1500€-ról 500€-ra. Ebben a hónapban ingyenes heti iránytű szolgáltatásunk mellett megmutatjuk azt a trend kereskedési módszerünket, amivel időt spórolhattok magatoknak.
    További részletek itt:
    http://www.youtube.com/watch?v=j7vfo...layer_embedded
    és itt:
    http://www.bpforex.hu/hu/oktatas/szeptemberi_akcio

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Vojtech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az értékes választ!

Csak azt nem értem, hogy én a fenti példámat pont, hogy short-oltam (eladás) EUR/HUF és mégis én fizetek, és ha vettem-oltam volna akkor 0,025% lett volna.

Akkor most ez, hogy is van? Elnézést, ha megint "fogyatékos" kérdést tettem fel.
    Ahány bróker, annyiféle kondíció. Olyat kell keresni, aki fizet a short tartásért, Plus500-at meg gyorsan el kell felejteni.
    Ez a bróker pl. 19,45 EUR-t ad minden 1 lot short tartásáért naponta.
    Csatolt fájlok

• Vojtech
    válaszolt

A forexriskáért pedig elnézést, mert csak ránéztem és nem tetszett, de kipróbálom.

Working...
X