Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ma chateltem egy jobb brókerrel, tehát nem az alja kategória. Érdeklődtem Negative Balance Protection ügyben... Azt hittem elég egy év a fejlődéshez, mert -pláne ebben a bizniszben- sokszor elhangzik, hogy: "a gyors változás a körülményekhez és a rugalmasság fontos". Az ügyintéző válasza dióhéjban az volt, hogy a 20% stop out beépített stb. , de nagyon ritka esetekben mozog akkorát a piac, hogy pót befizetést kell tennem. Ez náluk a negatív egyenleg elleni módszer. Ennek tükrében mindenkinek magának kell eldöntenie mennyire bízik benne.

Hozzászólás

• Nem tudnátok olyan brókert mondani, aki jelenleg adna egy 30-50 dollár körüli no deposit bónuszt értelmes feltételekkel? Az xm-et elbarmoltam már. Kifolyatom a szemem, de amiket látok mindnél van valami kavarás:
      Esetleges nyereség csak befizetés után vehető ki
      Értelmesen évek múlva elérhető lot mennyiség teljesítése
      Pár nap múlva lejár
      Csak egy ügylet futhat egy időben
      Account inaktivitási díj
      stbstbstb
      Jó lenne ha lenne 4-5 pár mondjuk 2-es spread alatt, jó lenne, ha lehetne bármilyen közelre tenni a függő megbízást, stopot és célárat.
      Köszi.

Hozzászólás

• jahajj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem tudnátok olyan brókert mondani, aki jelenleg adna egy 30-50 dollár körüli no deposit bónuszt értelmes feltételekkel? Az xm-et elbarmoltam már. Kifolyatom a szemem, de amiket látok mindnél van valami kavarás:
        Esetleges nyereség csak befizetés után vehető ki
        Értelmesen évek múlva elérhető lot mennyiség teljesítése
        Pár nap múlva lejár
        Csak egy ügylet futhat egy időben
        Account inaktivitási díj
        stbstbstb
        Jó lenne ha lenne 4-5 pár mondjuk 2-es spread alatt, jó lenne, ha lehetne bármilyen közelre tenni a függő megbízást, stopot és célárat.
        Köszi.
        Gyűjtőoldalakon érdemes keresgélni, ahol esetleg szűrni is lehet.

Hozzászólás

• Ja ilyeneken nézegetem. A leírtak tetejébe még majd minden megjelenő bróker le is van csalózva a hozzászólásokban és nem hosszú kanóchúzogatás miatt.

Hozzászólás

• holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hallott-e már valaki róluk?
            https://exante.eu/markets/
            A szoftverük egészen jó, demo van, kereskedési instrument rengeteg, minden egy helyen,
            reg után már másnap kerestek telefonon.
            Fognak még keresni soxor
            Ha jól emléxem máltaiak, és 10000 eur alatt ne reménykedj.
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Üdv mindenkinek!Próbáltam visszaolvasni a beszélgetéseket,mégis "friss húsként" talán így egyszerűbb lesz:tudnátok ajánlani egy jó céget nekem.A jó alatt azt értem,hogy 3000$ elég legyen kezdéshez,és ahol a kiutalás rendben megtörténik.Köszönöm előre is a válaszokat a tapasztaltabbaktól!Sziasztok

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

• Ultrafx, sensus capital, fxpro, dukascopy (nem tudom a minimum számlanyitást), admiral markets (talán, próbát megér).

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ultrafx, sensus capital, fxpro, dukascopy (nem tudom a minimum számlanyitást), admiral markets (talán, próbát megér).

Köszönöm szépen!Megnézem mindet!

Hozzászólás

Ultrafx, sensus capital, fxpro, dukascopy (nem tudom a minimum számlanyitást), admiral markets (talán, próbát megér).

Szia!Még annyit kérdeznék,csak mert náluk demoztam: Xm ről van valami tapasztalatod?
                    Hálás köszönet a segitségért!

Hozzászólás

• szabeeeqa36 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia!Még annyit kérdeznék,csak mert náluk demoztam: Xm ről van valami tapasztalatod?
                      Hálás köszönet a segitségért!
                      Xm ciprusi felügyelet alatti, kerüld!
                      Nézz bele az Ironfx és az Acfx topikjába Ciprusról.
                      FCA/brit v svájci felügyet alatti brókert válassz.
                      Az FxPro nagyon jó nevű cég, arra kell figyelni, hogy van ciprusi és UK-ága, az utóbbit érdemes választani.

Hozzászólás

• Xm ről kevés a tapasztalatom. Nem csak angol és svájci jó, hanem luxemburgi, német is jó lehet.
                        Nekem elsődleges a megbízásteljesítés és a költségek, úgyis csak annyit tartok benn amennyit rizikózni akarok.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Xm ciprusi felügyelet alatti, kerüld!
                          Nézz bele az Ironfx és az Acfx topikjába Ciprusról.
                          FCA/brit v svájci felügyet alatti brókert válassz.
                          Az FxPro nagyon jó nevű cég, arra kell figyelni, hogy van ciprusi és UK-ága, az utóbbit érdemes választani.

Köszönöm szépen a segítséget!

Hozzászólás

Xm ről kevés a tapasztalatom. Nem csak angol és svájci jó, hanem luxemburgi, német is jó lehet.

Nekem elsődleges a megbízásteljesítés és a költségek, úgyis csak annyit tartok benn amennyit rizikózni akarok.

Rendben!Köszönöm szépen a segítséget!

Hozzászólás

• szabeeeqa36 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Rendben!Köszönöm szépen a segítséget!
                              háát ha ez igaz

http://www.forexpeacearmy.com/commun...profits.44970/

Akkor FCA se biztos hogy jó lesz...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                háát ha ez igaz

http://www.forexpeacearmy.com/commun...profits.44970/

Akkor FCA se biztos hogy jó lesz...
                                Ez csak egy dolog. FCA-t ill. az ombudsmant nem járta meg az ügy ha jól látom. Szóval várjuk ki a végét. Ráadásul még az is lehet, hogy a cég jogosan járt el.
                                És akkor ez az egész történet elég messzire visz.

Hozzászólás

Working...
                                X