Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez csak egy dolog. FCA-t ill. az ombudsmant nem járta meg az ügy ha jól látom. Szóval várjuk ki a végét. Ráadásul még az is lehet, hogy a cég jogosan járt el.
    És akkor ez az egész történet elég messzire visz.
    Tudsz olyan esetet amikor a cég jogosan törli el az összes profitot hónapokra visszamenőleg?
    Ironnal sincs gond ott sincs még meg az ombudsman / cysec válasz

Hozzászólás

• Alpari-ügyfél voltam és az ETX megvásárolta a csődeljárás során az alparisok adatait számlát ajánlva nekik. Minden alparisnak vhogy "büdös volt a cég".

Teszem hozzá, hogy az FCA/FSCS (biztosító) utolsó centig kifizette a követelésemet és a többiekkel is rendben elszámoltak tudtommal.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tudsz olyan esetet amikor a cég jogosan törli el az összes profitot hónapokra visszamenőleg?
        Ironnal sincs gond ott sincs még meg az ombudsman / cysec válasz
        a kettőt ne keverd azért össze. az egyik már bizonyított, a másik meg leszerepelt. meg kell várni az ügy végét.
        egyébként, ahogy ez kiderült az írásomból is, ha jobban mögé nézel a soroknak (némi cinizmussal van fűszerezve), de számomra is meglehetősen visszatetsző a történet és "veszélyes" is lehet az fx iparág szempontjából, ha csak bemondásra jogszerűen megtehető (bár UK-ban kétlem, hogy ez így át fog menni).
        értő olvasás!

az meg teljesen lényegtelen, hogy én milyen esetről tudok vagy sem. ha a szabályzat megfelel az FCA-nak (és az egyéb törvényeknek), és bizonyítást nyer, hogy a szabályzattal ellentételesen kereskedett az illető (hónapokra visszamenőleg ezt én is kétlem, de a jog kacifántos jószág), akkor akár profitot is lehetett törölni. ekkor megint egy óriási kérdőjel, hogy hol érdemes, érdemes-e egyáltalán kereskedni.

Hozzászólás

• Mindig ki kell utalgatni a felesleges lóvét, ha van.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mindig ki kell utalgatni a felesleges lóvét, ha van.
            Igaz, az a profit ami már a bankszámlára megérkezett.
            Azért érdemes jól megválogatni a brókereket.

Hozzászólás

• Tőlem is el akarják venni az összes profitot!!!

10 napja akartam kivenni a nyereséges számlámról kevesebb mint a felét és most jött egy email miszerint törlik az összes pozíciót! Fél éves számlatörténetről van szó, ezek teljesen megőrültek?

Miután az ironfx nem adja vissza a depositom több mint egy éve most egy FCA alatti, Brit cég is ki akar rabolni?

Ezt nem fogom annyiban hagyni arra mérget vehetnek!

Hozzászólás

• Ha nincs bónusz akkor kevesebb dologba tudnak belekötni.

Hozzászólás

Ha nincs bónusz akkor kevesebb dologba tudnak belekötni.
                  Vissza kell utasítani, kaszinóban a helye. Igazán komoly bróker nem is ajánl ilyet (pl FxPro).

Hozzászólás

Ha nincs bónusz akkor kevesebb dologba tudnak belekötni.
                    Nem kértem és nem is kaptam soha bónuszt náluk. Depositoltam majd kereskedtem. Eleinte jól ment azután majdnem lenulláztam a számlát. Szerencsére visszahoztam és szép nyereséget halmoztam fel idén február-márciusban.

Ki szerettem volna utalni a számla egy részét, csökkentve a kockázatot és akkor történt ez.

Ha ezt büntetlenül megtehetik, az számomra azt jelenti hogy soha semmilyen brokerhez nem szabad pénzt küldeni.

Hozzászólás

• Vannak jó cégek, ne add fel. Képes vagy megoldani, csak mindig kis összeget utalj be és tarts benn. Gyanítom hogy skalpoltál, rövid ideig vagy kevés pip nyereséggel vagy veszteséggel szálltál ki, azt tiltja a szabályzatuk.
                      Nem jó market maker cégnél lenned.

Hozzászólás

• Papp Szilvia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem kértem és nem is kaptam soha bónuszt náluk. Depositoltam majd kereskedtem. Eleinte jól ment azután majdnem lenulláztam a számlát. Szerencsére visszahoztam és szép nyereséget halmoztam fel idén február-márciusban.

Ki szerettem volna utalni a számla egy részét, csökkentve a kockázatot és akkor történt ez.

Ha ezt büntetlenül megtehetik, az számomra azt jelenti hogy soha semmilyen brokerhez nem szabad pénzt küldeni.

Kedves Szilvia!

Ha Ön nálunk hajtja végre az ügyleteit és nyereséget ér el szt maradéktalanul kifizetjük, mert nincs a cégünk és Ön között érdekellentét! Az a baj az Iron és a hozzá hasonló cégekkel, hogy a cég és az ügyfél között érdekellentét van, ami abból adódik, hogy ezek a cégek bookmaker irodák! Nem érdekük, hogy az ügyfél nyerjen. Ellenben nálunk az érdek az, hogy az ügyfél ne égesse el a számláján lévő pénzt, mert cégünk a kereskedési jutalékokból él és nem az ügyfél által elvesztett összegből! Nagyon fontos szempont, hogy cégünk nem nyúl bele az árjegyzésbe és nincs érdeke abban, hogy az ügyfél veszítsen. Továbbá a mostani, magyar szabályozási környezet mondhatni inkább az ügyfél érdekeit védi és nem az ilyen szélhámos cégekét! Sok sikert a jövőben és remélem valamilyen módon de kárpótolva lesz!
                        www.strategon.hu-Boczán László Tel:+36703661766

Hozzászólás

• Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Szilvia!

Ha Ön nálunk hajtja végre az ügyleteit és nyereséget ér el szt maradéktalanul kifizetjük, mert nincs a cégünk és Ön között érdekellentét! Az a baj az Iron és a hozzá hasonló cégekkel, hogy a cég és az ügyfél között érdekellentét van, ami abból adódik, hogy ezek a cégek bookmaker irodák! Nem érdekük, hogy az ügyfél nyerjen. Ellenben nálunk az érdek az, hogy az ügyfél ne égesse el a számláján lévő pénzt, mert cégünk a kereskedési jutalékokból él és nem az ügyfél által elvesztett összegből! Nagyon fontos szempont, hogy cégünk nem nyúl bele az árjegyzésbe és nincs érdeke abban, hogy az ügyfél veszítsen. Továbbá a mostani, magyar szabályozási környezet mondhatni inkább az ügyfél érdekeit védi és nem az ilyen szélhámos cégekét! Sok sikert a jövőben és remélem valamilyen módon de kárpótolva lesz!
                          Magyar környezet pont most?!?
                          Questor, B. Cash.
                          Szilvia most reklámokkal baromira nincs kisegítve!
                          Észnél maradjunk, hiénázást kerüljük

Hozzászólás

• Papp Szilvia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tőlem is el akarják venni az összes profitot!!!

10 napja akartam kivenni a nyereséges számlámról kevesebb mint a felét és most jött egy email miszerint törlik az összes pozíciót! Fél éves számlatörténetről van szó, ezek teljesen megőrültek?

Miután az ironfx nem adja vissza a depositom több mint egy éve most egy FCA alatti, Brit cég is ki akar rabolni?

Ezt nem fogom annyiban hagyni arra mérget vehetnek!
                            Azért ez durva, nem kicsit.. Szabad tudni, mivel indokolták a teljes törlést? HA ez így megy tovább, lassan tényleg jobban megéri kaszinóba menni, ott legalább ha fitt és gyors az ember, van esélye elsprintelni a lével. két szűk, sötét sikátor között.. Skalp volt? Vicc ez is...Havi charton is lehet skalpolni..nem hónapokig tartom, hanem pár napig...ennyi. Vicc!!

Hozzászólás

• Ha skalpolsz és pár pipre van a stopod akkor nagy lotméretet tudsz használni, sokat nyerni, viszont gondolom bármilyen stratit szabad használni míg vesztesz.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Magyar környezet pont most?!?
                                Questor, B. Cash.
                                Szilvia most reklámokkal baromira nincs kisegítve!
                                Észnél maradjunk, hiénázást kerüljük
                                Kérlek ne általánosíts! Nem mindenki bűnöző Magyarországon! Nem reklám, hanem tény amit írtam! A magyar környezet pont egy B. Cash, Questor után a legszigorúbb!
                                www.strategon.hu-Boczán László Tel:+36703661766

Hozzászólás

Working...
                                X